Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka Niemcy - Bundesliga - BBL - Play Offy

 

1464976372-123.png

 

Spotkanie: Brose Baskets - Ratiopharm Ulm

Typ: Brose Baskets (- 16.5 AH,OT)  

Kurs: 1.96

Data i godzina: 05.06.2016 15:00
Bukmacher: Marathonbet

 

Analiza:

 

Pierwsze spotkanie finałowe w Niemieckiej lidze koszykówki.Brose Baskets podejmuje u siebie Ulm.Zacznę od tego że gospodarze są aktualnym mistrzem Niemiec i będą bronić tytułu.Przez Play Offy przeszli jak burza,najpierw wyeliminowali Wurzburg 3:0 a potem Bayern również 3:0,gdzie w Game 3 po prostu zdemolowali ekipę z Monachium wygrywając 96:65.Zespół Ulm w ćwierćfinale mierzył się z Oldenburg i wygrali serię 3:1.W półfinale stoczyli ciężki bój z Frankfurtem i również skończyło się na 3:1,lecz warto dodać że w Game 4,ekipa z Frankfurtu miała w 4 kwarcie niezły comeback i byli blisko zwycięstwa.Mecz zakończył się 73-72 i to Ulm ostatecznie awansował do finału.O ekipie Brose Baskets pisałem kilka dni temu przy okazji meczu z Bayernem:

"Ekipa z Bambergu to główny faworyt do wygrania ligi,sezon mogą zaliczyć do bardzo udanych,całkiem dobre występy w Eurolidze jak i Bundeslidze,bilans 31:3 Brose w poprzedniej rundzie odprawiło Wurzburg 3-0 wygrywając wszystkie mecze ogromną przewagą i nie dali rywalom żadnych szans.Gospodarze na swoim terenie to bardzo mocna ekipa,ostatnią porażkę zanotowali 25.02.2016 w Eurolidze w meczu przeciwko Realowi Madryt (przegrali różnicą 4 pkt.)."

 

Grałem wtedy handicap na gospodarzy i wygrali z Bayernem bardzo wysoko.W tym meczu również widzę podobny scenariusz.Brose miało dwa dni więcej na odpoczynek,grają u siebie i są tu zdecydowanym faworytem.Ulm omal nie przegrał czwartego meczu z Frankfurtem,kiedy to w 4 kwarcie działy się cuda.Według mnie Brose zdemoluje u siebie przyjezdnych tak jak to zrobili z Bayernem,Ta drużyna świetnie pracuje w ofensywie jak i defensywie i nie widzę tu żadnych szans dla Ulm.Wystarczy spojrzeć w H2H i widać że na swoim parkiecie ten zespół to maszynka do pokrywania handi.Dlatego pobieram handicap do Brose Baskets - 16.5 i liczę że wygrają ten mecz ze sporą przewagą.Powodzenia.

 

 

http://obstawianie.com/topic/26849-pozostałe-ligi/?p=958455

 

 

 

 

:plus: 96

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: hokej, NHL
Data: 2:05/5.06
Spotkanie:SJ Sharks-Pittsburgh
Typ: SJ Sharks OT
Kurs: 1.72
Bukmacher:Unibet
Analiza:

Po dwóch pojedynkach na lodzie Pingwinów przenosimy się do San Jose gdzie Rekiny będą próbowali łapać kontakt rywalizacji, gdyż po pierwszych dwóch meczach przegrywają 2-0 i nie ma co się oszukiwać jeśli dzisiaj przegrają będzie praktycznie po zawodach i kolejnym celem Rekinów będzie mus wygrania 4 spotkań z rzędu.
Hokej wiadome bardzo przewrotna dyscyplina do typowania, gdzie bez przeczucia nie ma nawet się gdzie pchać, ja myślę że rywalizacja między tymi ekipami nie potoczy się tak łatwo i przyjemnie dla graczy z Pittsburgha żeby po 3 pierwszych spotkaniach osiągnęli komfort gdzie na 4 kolejne spotkania będą musieli wygrać chociaż to jedno by osiągnąć swój cel.Dwie z rzędu porażki Rekinów też nie były jakieś wyraźne 1-2 i 2-3

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?p=958534

 

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Copa America, Grupa B

Godzinna: 04:00

Spotkanie: Brazylia – Ekwador

Typ: over 2.5

Kurs: 2.15

Bukmacher:  Pinnacle

Analiza:

Hitem drugiej kolejki niewątpliwe będzie starcie Brazylia z Ekwadorem czyli faworytów tej grupy.   Brazylia zdewastowana kontuzjami, do turnieju przystąpi bez największy gwiazd. Mimo że największej ubytków mamy w ofensywie to ta formacja powinna wyglądać dobrze bo po prostu trener ma duże pole manewru   Willan oraz Coutinho to gracze w pojedynek potrafiący wygrać mecz. Problemem ekipy są zastoje które szczególnie negatywnie odbijają się na defensywie, mają niby mecz pod kontrolą a tutaj jeden błąd sypie im całą grę.  Ustawienie Miranda – Gil w środku nie daje jakości i pewności, nie dość że grali ze sobą mało to Miranda nie ta forma co w Atletico a Gil w Chinach popełnia mnóstwo błędów (oglądam wiele meczy Luneng), po prstu będą problemy z defensywą, zresztą wyniki w eliminacjach do MŚ to potwierdzają.  Fakt że tak naprawdę nie ma tych największy gwiazd może być plusem dla Dungi, nowi będą chcieli się pokazać a i wydaje mi się że będą bardziej walczyć.  Ekwador na pewno nie przestraszy się Brazylijczyków którzy sami nie wiedza na co ich stać i taki fakt trzeba wykorzystać. Potencjał ta ekipa ma ogromny pokazuje to w eliminacjach do MŚ gdzie zajmują drugie miejsce gdzie potrafili ograć już na wyjeździe Brazylie.  Siłą ekipy na pewno jest atak i szybkość a więc kontra i nie tylko będzie bardzo dobra, w eliminacjach mają średnią dwie bramki na mecz tylko w jednym starciu nie udało się tylu strzelić.  Mocna strona to na pewno nie defensywa, siedem bramek straconych to słaby bilans.  Wracają do ofensywy to tutaj prym oczywiście wiodą tacy piłkarzy Antonio Valencia, Enner Valencia, Montero i Paredes, jak wspomniałem mający szybkość, technikę i strzał.  Wiadomo Brazylia nawet w takim składzie w ofensywie ma wielką jakość by strzelać bramki, kwestia jest taka czy Ekwador wyjdzie odważnie jeśli tak to faworyt będzie się męczył w defensywie i to zrobi nam otwarty mecz.  Na koniec ostatnie Copa  w wykonaniu obu ekip Ekwador nie wyszedł z grupy poczynając sobie bardzo ofensywnie średnia 3.3 bramki, Brazylia odpadła zaraz po fazie grupowej z Paragwajem to był po prostu słabszy turniej tej ekipy.

http://obstawianie.com/topic/31682-copa-america/page-2

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - copa america
Godzina: 04:00
Spotkanie: Brazylia-Ekwador
Typ: BTS
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet 365
Analiza: Juz dziś w nocy Brazylia rozpocznie swoją rywalizację w Copa America, ich pierwszym rywalem według mnie najmocniejszym z całej grupy będzie ekipa Ekwadoru, Brazylijczycy nie tylko są faworytem do wyjścia z grupy z pierwszego miejsca,ale według mojej oceny również do wygrania w całym turnieju , po kilku latach posuchy w których Brazylia nie wygrała praktycznie nic wartościowego dobrze by było sięgnąć chociażby po puchar Copa America, Ekwador ostatnio spisywał się niezwykle słabo i według mnie nie zdobędzie w tym spotkaniu punktów, Brazylia też nie grała jakoś rewelacyjnie,ale na ekipę Ekwadoru Brazylijczycy już od lat mają patent, zagrali ze sobą aż 23 razy aż 18 z nich wygrała Brazylia padły 2 remisy i tylko 3 razy wygrywała drużyna Ekwadoru, wedlug mnie tuta Brazylia wygra po raz kolejny,ale czuję iż obie ekipy zdołają strzelić co najmniej po jednym golu, dlatego też mój typ na to spotkanie to wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 na koniec spotkania.

 

http://obstawianie.com/topic/31682-copa-america/page-2?do=findComment&comment=958540

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka kobiet, Grand Prix Świata


Spotkanie: Argentyna - Dominikana


Typ: Dominikana wygra 3:1


Kurs: 3,50


Godz: 05.06.2016 2:10


Bukmacher: Bet365


Analiza: Dominikanki przegrały pierwszy mecz z Bułgarią. Spotkanie to było bardzo zacięte i Bułgarki wygrały dopiero po pięciosetowym boju. Argentyna w swoim pierwszym meczu wygrała 3:0, ale nie ma co się zbytnio sugerować tym wynikiem, bo Kenia to żaden wymagający rywal, więc to się musiało tak skończyć. Ciekawie wygląda H2H pomiędzy Argentyną, a Dominikaną. Sześć ostatnich meczów wygrała Dominikana, przy czym cztery ostatnie wynikiem 3:1. Dominikana ma lepszy skład od Argentyny, dlatego słusznie są faworytem tego spotkania. Ostatnio wyniki Dominikanek były słabe, ale najwyższa pora się odbudować, a z Argentyną potrafią grać. Być może znowu Dominikana wygra dokładnym wynikiem 3:1, tak jak w ostatnich czterech meczach przeciwko Argentynie. Jednego seta Argentynki raczej wygrają, ale na więcej bym nie liczył.


 


 


 


http://obstawianie.com/topic/21752-spotkania-miedzynarodowe/page-3


 


 


 


 


 


:minus: 200


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Copa America
Godzina: 04:00
Spotkanie: Brazylia - Ekwador
Typ: 1 + O2.5
Kurs: 3
Bukmacher: Gamebookers

Analiza:

 

Spotkanie numer jeden Brazylijczyków w turnieju Copa America (grupa B) w którym zmierzą się z Ekwadorem. Pierwszy mecz grupy Peru wygrało z Haiti, więc planowo. Planowo też sądze że Brazylia wygra z Ekwadorem, mimo że grają w okrojonym składzie. Brazylijczycy od Marca nie grali sparingów, kiedy to zakonczyli 1 faze eliminacji do mistrzostw (tylko 1 porażka, ale też tylko 2 wygrane, czeste remisy 2:2, utraty bramek). W Maju jeszcze zagrali z Panamą i wygrali 2:0. Ekwadorczycy są lepszym zespołem niż Panamczycy więc powinni sprawić Brazyliczykom więcej kłopotów, mimo ze przegrali z USA 0:1 w sparingu niedawno to zaprezentowali się dobrze. Ekwadorczycy wcześniej tez grali w elimicacjach i co mozna zauwazyc sporo razy notowali overy 2.5. Aktualnie nawet zdobyli 4 pkty wiecej niz Brazylia, ale nie czyni ich to faworytem dzisiejszego meczu. Brazylia nadal ma sporo klasowych zawodników, jak chocby Casemiro z Realu Madryt, Coutinho z Liverpoolu, Willian z Chelsea. Na szpicy zamiast Neymara zagra Jonas. Jeśli chodzi o H2H to Ekwadorczycy wygrali tylko 2 z ostatnich 10 spotkań z Brazylią, więc większej niespodzianki chyba tu być nie może.

 

http://obstawianie.com/topic/31682-copa-america/?do=findComment&comment=958555

 

 

 

 

:minus: 150

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Hiszpańska ACB
Godzina: 11.30
Spotkanie: Barcelona - Laboral Kutxa
Typ: Barcelona -8 pkt AH OT
Kurs: 1.84
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Na jutro wezmę pod lupę spotkanie w półfinale fazy Play off w Hiszpańskiej lidze ACB gdzie Barcelona mierzyć się będzie we własnej hali z Laboral Kutxa. Będzie to 2 spotkanie po blow outcie jaki zobaczyliśmy przed kilkoma dniami. Wtedy 84:57 zdominowali Katalończycy spotkanie i wydaje mi się, że jutro także dojdzie do ich pewnego zwycięstwa. Gospodarze w tej fazie postawili na sprawdzone rozwiązania i pewnych koszykarzy. Nie ma eksperymentowania i dawania odpoczynku najważniejszym graczom. Stąd bardzo pewne zwycięstwa w 1 rundzie z Fuenlabradą 34 pkt i 16 pkt w spotkaniach. Teraz takie spotkanie zakończone pełną dominacją a jeśli wezmiemy problemy i porażkę z kwietnia w Rsie gdzie 89:68 znów lepsi okazali się gracze Barcy to widać jednak inne możliwości. Wąski skład i trudy sezonu + dzielenie go z Euroligą po woli wychodzą  gościom którym brakuje sporo . W sumie to widać to po ostatnich meczach on road gdzie regularnie dają sobie wrzucać odpowiednio 93,88,91,93,84 punktów. Barca u siebie zawsze jest bardzo groźna, gospodarze na każdej pozycji posiadają po 2-3 świetnych zawodników. Skład i ławka nieporównywalnie lepsza od tych z Laboralu a obecnie gracze Blaugrany mogą liczyć na wsparcie kibiców i ścian . Barca jest wg mnie w świetnej dyspozycji w ostatnich dniach i szalenie się zdziwę jeśli tutaj linia nie zostanie przełamana na korzyść gospodarzy. Barca u siebie nie przegrała od 5 spotkań i w każdym z tych meczy rzucała conajmniej 84 pkt w meczu. Laboral Kutxa jest solidnym teamem ale on road ostatnie tygodnie nie mogą zaliczyć do udanych. Obrona kuleje co już wcześniej wspominałem a i strzelcy dystansowi nie są tak regularni co w RSie. Ciekawe jak po takim spotkaniu jak w game 1 zachowają się goście bo zostali zniszczeni niemal w każdym elemencie gry. Ja pójdy w stronę gospodarzy. 



http://obstawianie.com/topic/32860-hiszpania-201516/?do=findComment&comment=958343

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka Kobiety Montreux 
Godzina: 13:30
Spotkanie: Turcja - Holandia
Typ: Holandia -1.5 seta
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet

Analiza: Typ podałem już w temacie. Analiza będzie bardzo krótka ponieważ mecz zaczyna się za kilka minut. Typ otrzymałem ze stawką 8/10. Nie wyobrażam sobie innego wyniku niżeli 3-1, bądź 3-0 dla Holenderek. Także grać póki można! 

 

 

 

 

:minus: 100

:minus: 30 (brak linku do analizy)

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Pilka nozna - towarzyski


Spotkanie: Czechy - Korea Południowa


Typ: Czechy -1


Kurs: 2,35


Godz: 05.06.2016  15:10


Bukmacher: Bet365


Analiza:


http://obstawianie.com/topic/5058-spotkania-towarzyskie/?do=findComment&comment=958599


 


 


 


 


 


:minus: 100


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka - World Grand Prix


Spotkanie: Polska - Portoryko


Typ: powyżej 179,5


Kurs: 1,83


Godz: 20:10


Bukmacher: Bet365


Analiza:


 


Przed nami ostatni mecz siatkówki w Zielonej górze w ten weekend. O pierwsze miejsce zagrają reprezentacje Polski z Portoryko. Do tej pory Polska wygrywała oba swoje mecze z Kanadą 3:1 i Czeszkami 3:1 zaś Portoryko ograło Czeszki 3:1 i Kanadę 3:0. Lekkim faworytem bukmacherów jak i moim jest zespół Portoryko. Polki mają nową ekipę jeszcze mało dograną i to pokazują w każdym meczu. Mój typ to powyżej 179,5 punktów w meczu. Nie wydaję mi się aby jedna jak i druga drużyna wygrała gładko 3:0.


Wiadomo Polki mają przewagę bo grają u siebie a jaka atmosfera na hali jest każdy wie i to nas podnosi bardzo i gramy lepiej niż potrafimy. Portoryko ma doświadczoną "paczkę" z A. Cruz na środku. Do tej pory obie drużyny rozegrały między sobą 6 spotkań i w 4 spotkaniach mecz zakończył się po 4 setach. Tutaj również liczę na minimum 4 sety a co za tym idzie na pokrycie mojego overa.


 


http://obstawianie.com/topic/21752-spotkania-miedzynarodowe/?p=958604


 


 


 


 


 


:plus: 83


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Żużel - Ekstraliga
Spotkanie: Stal Gorzów - Unia Leszno
Typ: Unia Leszno (+20 trzydrogowo)
Kurs: 1,75
Buk: Bet365
Godz: 19:30

W ciekawie zapowiadającym się spotkaniu polskiej Ekstraligii między Stalą Gorzów, a Unią Leszno. Zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy nie tak dawno zlali u siebie Torunian. Na takie wyniki przekłada się świetna dyspozycja Zmarzlika, który cjest liderem zespołu. Swoje również robi Iversen, Kasprzak oraz Zagar. Warto dodać, iż Słoweniec zaliczył wczoraj w Anglii solidnego dzwona. Poniżej oczekiwań spisuje się Przemek Pawlicki oraz Jepsen Jensen. Po Cyferze również nie spodziewał bym się jakiejś pokaźnej zdobyczy punktowej. O dziwo aktualnie najlepiej punktującym w zespole Byków jest Grzegorz Zengota. Swoje powinien dorzucić Pedersen oraz wracający do dyspozycji z zeszłego sezonu Piotr Pawlicki. Liczę na przełamanie Klidemanda, który jest aktualnie pierwszym ogniwem do wymiany, jeśli do pełnej sprawności wróci Sajfutdinov. Musielak również zanotował spory progres. Jeśli chodzi o juniorów gości, to zdobycie 3-4 punktów będzie solidnym wsparciem. Warto dodać, iż Gorzowianie wygrali pierwszy mecz, także przy dość solidnym prowadzaniu mogą się pokusić o zmiany i dać szansę m.in. Cyferowi. Leszczynianie na pewno będą ratowali się taktykami i ciężko mi uwierzyć, aby nie przywieźli w tym meczu 36 punktów.

http://obstawianie.com/topic/33809-pge-ekstraliga-2016/?p=958617

 

 

 

 

:plus: 75

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...