Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Copa America
Godzina: 02:30
Spotkanie: Brazylia– Peru
Typ: przedział bramek 2-3
Kurs: 2.00
Bukmacher:  Sportingbet
Analiza: Wybrałem ostatnie spotkanie w tej grupie w którym to ekipa Brazylii mierzyła się będzie z zespołem z Peru, moim zdaniem Brazylijczycy w poprzednim spotkaniu z zespołem Haiti pokazali jak sa bardzo groźni i na co ich stać w tym turnieju Copa America, "Canarinhos"dopiero się rozkręcają i po pierwszym bezbarwnym spotkaniu z zespołem Ekwadoru nie pozostawili żadnych nadziei ekipie z Haiti, według mnie w tym meczu faworytem do zdobycia kompletu punktów i zapewnienia sobie awansu do kolejnej rundy z pierwszego miejsca w grupie będzie ekipa Brazylii, która w poprzednich swoich spotkaniach radziła sobie bardzo dobrze, notując tylko 1 porażkę na 10 ostatnich meczy, peru natomiast gra w kratkę co prawda ostatnio grało dobrze,ale na przykład wcześniejsze spotkania to same porażki, moim zdaniem w tym meczu gospodarze wygrają pewnie , stawiam na dokładny wynik 3:0 ponieważ myślę iż 2:0 to będzie już do połowy spotkania, Peru mecze z Brazylią nie wychodzą już od kilku sezonów , Peru bowiem swoje poprzednie spotkanie z zespołem z Brazylii wygrało w roku 1975 wiec nie liczę na powtórkę.

 

http://obstawianie.com/topic/31682-copa-america/page-3?do=findComment&comment=958982

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka USA - WNBA

 

1465740891-12345.png

 

Spotkanie: Indiana Fever - Seattle Storm

Typ: Indiana Fever (- 5 AH,OT)
Kurs: 1.95

Data i godzina: 13.06.2016 00:00
Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza:

 

Oferta z koszykówki bardzo słaba,więc postanowiłem zajrzeć do WNBA.Wybrałem mecz pomiędzy Indianą Fever a Seattle Storm,który zostanie rozegrany w obiekcie Bankers Life Fieldhouse w Indianapolis.Indiana zajmuje 4 miejsce w tabeli konferencji wschodniej z bilansem 4:5 a zespół Seattle 5 miejsce w konferencji zachodniej z bilansem 3:6.W domu Indiana spisuje się bardzo dobrze i widać że potrafią kryć handicap.Druga sprawa to fakt,że nie przegrały u siebie ze Storm od 2008 roku.W ostatnim meczu na własnym parkiecie odniosły porażkę,lecz z lepszym zespołem - Chicago Sky.Seattle Storm na wyjazdach gra bardzo słabo i notują wiele porażek.W tym meczu naprzeciw siebie zagrają dwie najlepsze punktujące ligi,Tiffany Mitchell (Indiana Fever) i Breanna Stewart (Seattle Storm).W meczu ze Sky,świetny występ zaliczyła Briann January 17 punktów, 3 zbiórki i 3 asysty.Spodziewam się że Indiana Fever za wszelką cenę będzie chciała się dziś odkuć i dlatego idę w ich stronę z handicapem,ich przeciwnik nie wygląda jakoś super,więc trzeba spróbować.Oczywiście nie należy szaleć ze stawą,bo to tylko kobiety   :].Pobieram typ na i liczę że Panie z Fever sobie poradzą.Powodzenia. 

 

Przewidywane pierwsze piątki: 

1465746458-33333.png

 

1465746550-wwe.png

 

 

http://obstawianie.com/topic/26849-pozostałe-ligi/?p=959685

 

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgia - Włochy (Euro: 13.06.2016r 21:00)

Typ: over 5.5 RR Belgia

Kurs: 2.10

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Dzisiaj bardzo ciężkie mecze do typowania pod względem 1X2, ale zobaczyłem bardzo ciekawy bet na rzuty rożne dla Belgii. Patrząc na składy to mocna ofensywa Belgii vs mocna defensywa Włoch. Obrona Belgii odstaje od ofensywy, ale we Włoskiej ekipy jest tak samo, ofensywa przeciętna, a defensywa piekielnie mocna. W meczach towarzyskich Belgia grała słabo, ale wiadomo to tylko towarzyskie, jednak rożnych tam nie brakowało 17 z Finlandią i 9 z Norwegią. Dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku, Belgia będzie przeważała, będzie prowadziła atak pozycyjny i będzie pchać grę do przodu, będzie wiele wrzutek, strzały z dystansu co za tym idzie powinny być rzuty rożne. Kurs na pewno zachęca do gry, mam nadzieje, że się nie zawiodę na tym typie, sześć rożnych na pewno w zasięgu Belgów. Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/?p=959763

 

 

 

 

:plus: 110

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – EURO, Grupa E

Godzinna: 21:00

Spotkanie: Belgia – Włochy

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.98

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Hitem pierwszej kolejki piłkarskich Mistrzostw Europy będzie starcie w ramach grupy E w którym Belgowie będą podejmować Włochów.  Obie wysoko celują w tym turnieju zresztą nie ma co się dziwić patrząc na personalia bo obu stronach. Belgowie i ich świetne szkolenie przynosi efekt, jest to zespół bardzo młody ale już naszpicowany wielkimi gwiazdami które cały czas się rozwijają. W ofensywnie to trener ma takie pole manewru że z tego to by można było zrobić dwie mega mocne jedenastki – Hazard, De Bruyne, Lukaku, Mertens, Origi, Benteke, wspomagania przez świetnych defensywnych pomocników.  Tak więc w ataku są wstanie mnóstwo zdziałać nawet jak nie idzie to te indywidualność jedną akcją potrafią jedną akcją wymanewrować najlepszą defensywę.  Nie zawodzili w eliminacjach i grach towarzyskich jeśli chodzi o zdobywanie bramek.  Oglądałem trzy testy przed turniejem Belgów z Szwajcarią, Finlandią oraz Norwegią i gra defensywa w które mają również świetnych graczy sprawiała im mnóstwo problemów nawet Finowi którzy skupiali się tylko na defensywie momentami z łatwością dochodzili do sytuacji bramkowych, podobnie jak Norwegowie którzy strzelili dwie bramki, na szczęście Belgów ofensywa zrobiła swoje. Wracając do destrukcji to problemy szczególnie po bocznych strontach gdzie mają najmniej jakości a dodatkowo ci ofensywnie gracze nie zawsze wracają na asekurację.  Belgowie nie są dla mnie w tej chwili monolitem w całej grze destrukcyjnej. Włosi czyli ekipa turniejowa przez pryzmat gier towarzyskich nie zawsze opłaca ich się oceniać, zresztą w eliminacjach też ze słabszymi się nie wysiali.  Na pewno defensywa jest świetna zorganizowana i doświadczona ale też potrafi gubić ustawienie szczególnie na tle bardzo kreatywnych rywali co można było zaobserwować z Niemcami 4:1, Rumunią 2:2 czy właśnie z dzisiejszym rywalem 3:1. Widziałem mecz z Finami do którego podeszli bardzo poważnie wygrali 2:0 po naprawdę bardzo dobrze zorganizowanej grze, podobali się jak zwykle w defensywie ale Finowie nie mają czym straszyć. Dobry to był test dla ofensywy przeciwko 11 broniącym Finom i zdali ten test, dużo kombinacji, strzałów z dystansu pressingu i wymienności pozycji, nie mają takich gwiazd w ataku jak przed laty ale teraz są walczaki którzy dają radę, według mnie wyglądało to bardzo dobrze i jeśli zagrają podobnie to będą mieli dużo szansa na bramki.

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/page-2?do=findComment&comment=959763

 

 

 

 

 

:zwrot:ZWROT

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Włochy LEGA A
Spotkanie: Reggio Emilia - Milano
Typ: 1
Kurs: 1,76
Godzina: 20:45
Bukmacher: Bet365

Dziś wieczorem odbędzie się 6 pojedynek finałowej serii ligi włoskiej pomiędzy drugą drużyną sezonu zasadniczego Reggio Emilia (bilans 21-9) oraz najlepszą drużyną fazy zasadniczej Emporio Armani Mediolan (bilans 22-8). Do tej pory w play-off wszystkie mecze wygrywały ekipy, które były gospodarzami. 5 ostatnich spotkań, Reggio wygrywało przed własną widownią z dzisiejszym rywalem. Dziś muszą za wszelką cenę odnieść zwycięstwo, aby ich największy rywal nie święcił triumfu w ich hali. Reggio u siebie to zupełnie inna drużyna, mają świetnie "obrzucane" kosze przy rzutach dystansowych oraz przeważają nad rywalami na tablicach, co przynosi ponowienia akcji, a co za tym idzie dodatkowe punkty. Sądze, że te elementy koszykarskiego rzemiosła + pełna mobilizacja sprawią, iż hegemonia drużyn występujących w roli gospodarza w tej serii nie zostanie zaburzona.

Pierwsze 5 zespołów:

Reggio: A.Polonara, A.Della Valle, A.De Nicolao, V.Veremeenko, R.Kaukenas

Milano: A.Gentile, M.Kalnietis,
A.Cincarini, R.Sanders, E.Batista

http://obstawianie.com/topic/26849-pozostałe-ligi/page-7#entry959803

 

 

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – EURO, Grupa D

Godzinna: 15:00

Spotkanie: Hiszpania - Czechy

Typ: Hiszpania -1.5 gola

Kurs: 2.36

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Na dzisiejsze popołudnie mam do zaprezentowania mecz mistrzostw europy we Francji 2016 grupy D Hiszpania - Czechy . Hiszpania wygrała grupę eliminacyjną do mistrzostw europy i znajduje się w grupie D wraz z Czechami , Chorwacją i Turcją . Hiszpania jest to jeden z faworytów tych mistrzostw do zdobycia pucharu europy. Czechy zaskoczyły wszystkich wygrywając grupę eliminacyjną na euro wyprzedzając takie drużyny jak : Islandia Turcja Holandia . Jednak moim zdaniem w tym meczu faworyt jest tylko jeden Hiszpania. Mój typ na ten mecz to zwycięstwo Hiszpanii - 1.5 gola.

 

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/?p=959826

 

 

 

 

:minus: 150

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro 2016

 

3382.png?lm=1410169207em16.png?lm=14098508143376.png?lm=1410170442

 

Spotkanie: Belgia - Włochy
Typ: X
Kurs: 3,06
Data i godzina: 13.06.2016 21:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

 

 

Zapraszam na spotkanie grupy E w ramach Mistrzostw Europy pomiędzy Belgią a Włochami. Koledzy napisali już chyba wszystko o tym spotkaniu. Będzie to mecz drużyn, które wygrały swoje grupy eliminacyjne. Belgowie okazali się lepsi od Walii, Bośni i Hercegowiny, Izraela, Cypru i Andory. Ponieśli jedną porażkę w Walii. Squadra Azzurra przez kwalifikacje przeszła bez porażki, notując siedem zwycięstw i trzy remisy. Włosi wyprzedzili Chorwację, Norwegię, Bułgarię, Azerbejdżan i Maltę. Belgowie są uznawani za drużynę, która może nawet wygrać Euro 2016. Rzeczywiście, patrząc na nazwiska belgijskich piłkarzy, nie sposób się z tym nie zgodzić. Ale Włosi też mogą sporo namieszać. W tej drużynie także nie brakuje uznanych nazwisk. Moim zdaniem mecz Belgia-Włochy będzie podporządkowany jednej myśli a mianowicie nie przegrać na inaugurację turnieju. Ciężko wskazać tu faworyta z jednej strony mamy do czynienia z imponującym atakiem i nieco kulejącą obroną szczególnie po bokach, a z drugiej żelazną defensywą z nieco słabszym atakiem. Jedno łączy obie reprezentacje, bardzo dobrzy bramkarze czyli Courtois oraz Buffon. Jak dla mnie podział punktów będzie tu jak najbardziej sprawiedliwym wynikiem. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00.

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/?p=959868

 

 

 

 

 

:minus: 150

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b]Dyscyplina:[/b] pilka nozna
Data: 21:00
Spotkanie: Belgia-Włochy
Typ: over 2,5 spalonych Belgii
Kurs: 2.4
Bukmacher: unibet
Analiza:

Faworytem tego meczu jest Belgia ale uważam że Włosi nie mają na zwycięstwo mniejszych szans.

Belgia będzie chciala grać ofensywnie, ciśnąć Włochów, Italia z kolei jest reprezentacją wyrachowaną potrafią polegać na defensywie i umiejętnie przenosić ciężar na ofensywę i uważam że tutaj Italia wypunktuje Belgię, są z gry idealnym dla ich rywalem.

Sądzę że to spotkanie będzie z początku przebiegało pod dyktando Belgów i stracą gola po jednej z kontr Włochów.

Belgia będzie w tym meczu biła głową włoskiej obrony, Włosi to defensywni profesorzy będą zastawiać pułapki ofsajdowe na belgów

 

 

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/?p=959874

 

 

 

 

 

:minus: 150

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...