Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – EURO 2016

Godzinna: 15:00

Spotkanie: Włochy-Szwecja

Typ:1

Kurs: 2.10

Bukmacher: Sportingbet

Analiza: Włosi na wielkich turniejach zawsze są dla mnie faworytami w jak osłabionym składzie byśmy ich nie widzieli jest to ekipa , która spokojnie powinna dojść do Ćwierćfinału tych rozgrywek, według mnie w tym meczu gdzie ich rywalem do zdobycia kompletu punktów będzie reprezentacja Szwecji, ekipa Włoch również jest faworytem do wygrania, Włosi w ostatnich spotkaniach sparingowych przed euro grali w kratkę wygrali co prawda z zespołem Finlandii oraz Szkocji,ale nie poradzili sobie z ekipą Niemiec z którą ulegli 1:4 i zanotowali 2 podziały punktów z Hiszpanami oraz Rumunami , Szwedzi natomiast w poprzednich 10 spotkaniach ponieśli tylko 1 porazke , zanotowali 5 zwycięstw oraz 4 podziały punktów, jednak tak na prawdę nie mieli wielu wymagających rywali, najlepszą drużyną z którą grali była ekipa z Czech. Tutaj na pewno nie są zespołem, który jest skazany na porażkę,ale moim faworytem do zdobycia kompletu punktów jest ekipa Włoch, która w historii ostatnich kilku lat nigdy nie miała większych problemów z ograniem drużyny Szwedów,  od 1987 te ekipy spotykały się ze sobą 5 krotnie , 4 wygrane zanotowały Włochy i padł jeden podział punktów, tu stawiam na wygraną Włoch w ich stylu czyli na wynik 1:0 może 2:0 myślę że Szwedzi bramki w tym spotkaniu nie strzelą.

 

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/?do=findComment&comment=959457

 

 

 

 

:plus: 110

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia, Série A


 


1466082234-ww1.png


 


Spotkanie: Internacional - Atletico-MG


Typ: Obie drużyny strzelą gola  


Kurs: 2.00


Data i godzina: 17.06.2016 00:30


Bukmacher: Unibet


Analiza:


 


Po raz kolejny zaglądam do Bazylii.W 8 kolejce Internacional podejmie na swoim stadionie Atletico-MG.Gospodarze bardzo dobrze zaczęli ten sezon,zajmują 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 16 pkt. ( 5 zwycięstw,1 remis i 1 porażka) bilans bramkowy 8:3.Atletico-MG spisuje się gorzej,zajmują 18 miejsce z dorobkiem 7 pkt. (1 zwycięstwo,4 remisy i porażki) bilans bramkowy 10:13.W poprzednim sezonie Atletico-MG zostało wicemistrzem Brazylii,brali udział w rozgrywkach Copa Libertadores i odpadli dopiero w ćwierćfinale z São Paulo.Teraz trzeba skupić się wyłącznie na lidze.Internacional stracił w tym sezonie tylko 3 gole,w tym 1 na swoim stadionie,to bardzo dobry wynik.Ja i tak postanowiłem uderzyć tu w BTS.Gołym okiem widać że goście się starają,ale mają problemy w defensywie,jak to mawia Zbyszek Stonoga "Coś się... coś się popsuło".Ostatnio grali u siebie z Cruzeiro wynik - 2:3,wcześniej wyjazd i mecz ze Sport Recife wynik - 4:4.Ze strzelaniem nie mają problemów,gorzej z defensywą,myślę że goście nadal mają potencjał i jeszcze wszystko przed nimi.Spodziewam się że zaatakują już od samego początku i będą chcieli trafić do bramki.Ostatnie 5 pojedynków między tymi ekipami kończyło się BTS - em.Internacional jest u siebie mocny, ale Atletico-MG to nie ogórki i gospodarze na pewno nie będą mieli łatwego zadania.Czuję tu BTS i tak też stawiam,mam nadzieję że obie ekipy trafią do siatki.Powodzenia.


 


http://obstawianie.com/topic/20441-brazylia-campeonato-brasileirocariocapaulista/?p=960435


 


 


 


 


 


:minus: 100


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, WTA Birmingham
Godzinna: 15:00
Spotkanie: C.Vandeweghe - Ch.McHale
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365

Pojedynek 2-och Amerykanek Christiny McHale (68 WTA) oraz Coco Vandeweghe (32 WTA). Kursy wystawione przez bukmacherów na to spotkanie są dla mnie absurdalne. Coco w poprzedniej rundzie wprawdzie ograła turniejową jedynkę Radwańską, jednak kto oglądał ten wie, że to bardziej "Polka przegrała" to spotkanie. W H2H między Amerykankami prowadzi McHale 2-0. Mocno rotowany, wyrzucający serwis pozwala jej dyktować warunki wymian. McHale gra mądrze przy siatce, zna bardzo dobrze rywalkę oraz jej mocne/słabe strony. Dlatego myślę, że wyciągnie wnioski i obierze odpowiednią , zwycięską taktykę na ten mecz.

http://obstawianie.com/topic/34129-wta-birmingham-majorka/?do=findComment&comment=959378

 

 

 

 

 

 

:minus: 200

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – EURO 2016

Godzinna: 15:00

Spotkanie: Włochy-Szwecja

Typ: HT/FT 1/1

Kurs: 3.62

Bukmacher: OddsRing

 

Drugie spotkanie grupowe Włochów na Euro 2016 tym razem zagrają z reprezentacją Szwecji. Włosi w pierwszym meczu z Belgią sprawili małą sensację wygrywając pewnie 2:0, zaś Szwedzi zagrali bardzo słabo z Irlandią zaledwie remisując 1:1. Drużyną Włoch zrobiła na mnie wielkie wrażenie jak zagrali z Belgami, widać było doświadczenie kilku zawodników jak np. Buffon, Bonucci czy De Rossi. Włosi to zdecydowanie drużyna turniejowa, solida defensywa i szukanie szybkich kontrataków. Szwecja moim zdaniem zaprzepaściła już szanse na awans z grupy po pierwszym meczu gdzie zdobyli z najsłabszą drużyną w grupie tylko punkt, a dziś mecz z Włochami a na zakończenie fazy grupowej z Belgią. Dziś zabraknie w składzie podstawowego obrońcy Lustig, który doznał kontuzji w pierwszym meczu i prawdopodobnie nie zagra już na Euro. Dziś stawiam na pewne zwycięstwo Włochów czyli prowadzenie w pierwszej połowie i na koniec spotkania.

 

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/?p=960529

 

 

 

 

 

:minus: 200

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – EURO 2016


Godzina: 18:00


Spotkanie: Czechy - Chorwacja


Typ: over 1,5 


Kurs: 1,57


Bukmacher: OddsRing


Analiza:


Na Hiszpanię trener Vrba ustawił drużynę bardzo defensywnie (Gebre Selassie na boku pomocy), co zapewniło skuteczną obronę przez niemal cały mecz, ale teraz na konferencji zapowiada przetasowania na mecz z Chorwatami. Nic dziwnego, 0 punktów, a walczyć o wyjście z grupy trzeba. Potrafią strzelać, zaskoczyli m.in. Rosję tuż przed mistrzostwami. Grają przede wszystkim bardzo drużynowo. Przypominają mi charakterystyką bardzo utytułowany klub ze swojego kraju, czyli praską Spartę, gdzie zresztą dominują w składzie miejscowi. Pamiętacie jak zaskoczyła Lazio w LE, strzelając 3 gole w Rzymie? Hrvatska to ekipa niezłych kocurów. W pomocy siła rażenia: Modrić, Rakitić, Brozović, Perisić, w ataku Mandżukić, a jak trzeba to i Kalinić, klubowy kolega K. Błaszczykowskiego. Z Turcją oprócz gola, było kilka poprzeczek. Przed mistrzostwami, co prawda z San Marino, ale kłujący w oczy wynik dwucyfrowy - 10:0. 1.57 w zakładzie przedmeczowym to najzwyczajniej w świecie zawyżony kurs na takie zdarzenie.


http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/?p=960541


 


 


 


 


 


 


:plus: 57


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Queens
Data: 17.06.2016
godzina: 17:10
Spotkanie: M. Raonić - R. Bautista
Typ: Raonić wygra 2:0
Kurs: 2.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
 
 
3 runda turnieju w Londynie Raonić - Bautista. Po wyeliminowaniu Kyrgiosa oraz Vesely'ego - Raonić pewnie zmierza 
do półfinału imprezy w Anglii. Ale aby tak się stało musi najpierw pokonać w ćwierćfinale R. Bautiste. Brazylijczyk zrobił 
w ostatnim roku ogromny progres natomiast nie spoddziewam się aby mógł coś zdziałać na serwis Raonicia. 
Tak na dobrą sprawę to jego jedyną szansą na urwanie seta będzie walka w tie-breakach, o ile do nich dojdzie. Bautista w pierwszej
 rundzie zmierzył się z Querreyem (2-1) zagrał bardzo słaby mecz, dał rywali 12 szans na przełamanie. To teraz pomyślmy ile 
będzie miał Rao  :) Querrey wykorzystał jedną, ale Querrey to zwyczajny drewniak i poza serwis nic na trawie nie zrobi. 
Druga runda to pojedynek z Youngiem, w pierwszym secie dał amerykaninowi 5 break-pointów. A po przegranym tie-breaku w pierwszym secie
Young dostał kontuzji i oddał drugiego seta 2-6. Według mnie Raonić w pierwszym i drugim secie pewnie wygra swoje 
podania i wielce prawdopodobne że bedzie miał szanse na przełamanie brazylijczyka i być może uda się ominąć tie-breaki. 
Ale gdyby do nich doszło to i tak Kanadyjczyk ma dużo lepszy serwis i głowę by je wygrać stąd mój typ 2:0 dla Raonicia.
 
 
 
 
 
 

:plus: 100
Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...