Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Finlandia

Godz: 17:30

Spotkanie : Lahti-Kemi

Typ: BTS

Kurs 2.00

Buk Bet 365

Analiza: Wybrałem spotkanie z Finlandzkiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Lahti przed swoją publicznością podejmowała będzie drużynę Kemi. Ekipa Lahti w tym momencie na swoim koncie ma w dorobku 16 zdobytych punktów i zajmuję 8 pozycję w ligowej klasyfikacji, na swoim stadionie ma bardzo dobry bilans, bowiem w 6 rozegranych spotkaniach zdobyli łącznie 13 punktów notując aż 4 wygrane remis oraz porażkę, ich bilans bramek to 13:5. Goście w tym momencie są wyżej w ligowej klasyfikacji i mają na swoim koncie 4 punkty więcej  w meczach wyjazdowych jednak radzą sobie bardzo różnie , ugrali tam w 7 kolejkach tylko 8 oczek, ich bilans bramek wynosi 5:7, dla mnie w tej kolejce faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie będzie drużyne Lahti, która jeśli myśli o dogonieniu w obecnych rozgrywkach swoich rywali to musi w tej kolejce spróbować zawalczyć o komplet punktów. Spotkania pomiędzy tymi dwiema ekipami w poprzednich sezonach układały się na prawdę bardzo różnie, ale ogólnie zawsze obie ekipy strzelały barmkę swoim przeciwnikom, dlatego myślę że w tym meczu zobaczymy co najmniej 3 bramki, dlatego stawiam na wynik 2:1 dla zespołu Lahti.

 

http://obstawianie.com/topic/20504-finlandia/page-7?do=findComment&comment=961569

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Korea Południowa, K - League Classic


 


1467053691-jeju.jpeg1467064527-logo.jpeg1467064361-suwon.jpeg


 


Spotkanie: Jeju United - Suwon City FC


Typ: Jeju wygra i 3 lub więcej bramki w meczu


Kurs: 2.30


Data i godzina: 29.06.2016 13:00


Bukmacher: WilliamHill


Analiza:


 


Postanowiłem zajrzeć do Koreańskiej K - League Classic,gdzie w 17 kolejce drużyna Jeju United podejmie na World Cup Stadium w mieście Seogwipo,ekipę Suwon City.Po 16 kolejkach Jeju zajmuje 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów (8 zwycięstw,2 remisy i 6 porażek - bilans bramkowy 32:26).Suwon City znajduje się na 12 (ostatnim miejscu) w tabeli,po 16 meczach mają na swoim koncie 11 punktów (2 zwycięstwa,5 remisów i 9 porażek - bilans bramkowy 10:27).Jeju radzi sobie bardzo dobrze,są w niezłej formie i tracą tylko 6 punktów do lidera.Jest to druga najbardziej bramkostrzelna drużyna ligi,ich najlepszy snajper to Brazylijczyk Marcelo Toscano (15 meczów 6 goli) reszta drużyny to Koreańczycy.Suwon jest w dołku i grają tragicznie,mają na koncie 5 porażek z rzędu i co ciekawe w tych 5 meczach nie strzelili nawet 1 gola ! widać że są bez formy.Jak już wspomniałem Jeju lubi postrzelać zwłaszcza na swoim stadionie,ostatnie mecze u siebie: Jeju - Pohang 3:1 | Jeju - Gwangju 3:2 | Jeju - Ulsan Hyundai 1:2 | Jeju - Jeonnam 3:0.Te drużyny grały już ze sobą w tym sezonie.w 9 kolejce Jeju pokonało Suwon City na wyjeździe aż 5:2.Typ który wybrałem to zwycięstwo gospodarzy + stawiam na to,że w meczu zobaczymy co najmniej 3 gole.W 16 kolejce gospodarze zaliczyli porażkę 0:1 na wyjeździe,również w mieście Suwon lecz z inną drużyną,która nazywa się tak samo jak miasto - po prostu Suwon.Teraz jest okazja na złapanie 3 punktów a przeciwnik do tego idealny.Myślę że Jeju wygra bez problemu to spotkanie i strzeli kilka goli,krótko mówiąc mam nadzieję że przejadą się po Suwon.Powodzenia !


 


2955_4628_59.jpg


 


http://obstawianie.com/topic/9125-ligi-azjatyckie/?p=962097


 


 


:minus: 100


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon

Spotkanie: Karlović - Lacko

Typ: Karlović wygra 3:0  

Kurs: 2.25

Data i godzina: 29.06.2016 16:40

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:


 

 

 

Spotkanie 2 rundy Wimbledonu turnieju Panów, Karlović - Lacko.

 

W pierwszej rundzie Karlović gładko ograł Coricia 3-0. Co prawda w pierwszych dwóch setach Borna się postawiłi 

doprowadził do tie-breaków, natomiast lepszy w nich okazał się starszy z Chorwatów. Karlović ma świetny serwis bardzo

trudno go złamać w tych pierwszych rundach, kiedy jest jeszcze na świeżości, oczywiści im dłużej będzie na turnieju tym 

słabiej będzie serwował o czym doskonale wie, ma już swoje lata więc to oczywiste. Dlatego musi ogrywać takich 

przeciwników jak Lacko jak najszybciej.

 

Co do Lacko to w poprzedniej rundzie miał sporo szczęścia i wylosował kogoś kto nie za bardzo wiedział o co chodzi

w graniu na trawie. Wygrał 3-1 z Lorenzim, który jest jednym z najsłabszych graczy na tej nawierzchni. Także tego, że

jest w drugej rundzie nie odbierałbym jako sukces, a raczej jako oczywistość. Lacko przeszedł oczywiście kwalifikacje,

ale tam nie ma co pisać o jego rywalach bo trudno żeby nie wygrał z takimi amatorami. Słowak zajmuje obecnie 

123 pozycję na światowych listach w porównaniu do Chorwata - miejsce nr 32, no to mamy przepaść. Ale tak na dobrą

sprawę, gdyby stworzyć osobny ranking na trawie, to Chorwat byłbyw nim dużo wyżej. 

 

Przed tym turniejem Słowak zagrał 3 mecze, 2 z nich wygrał z ludźmi z miejsc +200 rankingu ATP. A ten 3 mecz pokazał 

jakie ma umiejętności jeżeli chodzi o grę z zawodnikiem który potrafi serwować i ma siłe w łapie. Spotkanie z Mahutem

przegrał 1-6 4-6. Podejżewam że dzisiaj możeto wyglądać podobnie, czyli w pierwszym secie być może tie-break a później

łatwe sety Karlovicia.

 

 

H2H 2-0 na Korzyść Karlovicia, w setach 5-0. 7 lat temu grali na trawie Karlović wygrał 3-0. 

Myślę, że dzisiaj będzie podobnie, czyli Chorwat wygra bez straty seta.

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...