Skocz do zawartości

[Zamknięty] PGE Ekstraliga 2016


Power30

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Żużel - PGE Ekstraliga
Spotkanie: GKM Grudziądz - Unia Tarnów (Buczkowski - Kołodziej)
Typ: Kołodziej -2 pkt (trzydrogowo)
Kurs: 2,37
Buk: Bet365
Godz: 15:30

W meczu PGE Ekstraligi GKM Grudziądz zmierzy się z Unią Tarnów. Zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy mają atut własnego toru oraz aktualnie lepiej wyglądają kadrowo. Pójdę w nieco innym kierunku, a mianowicie zestawienie h2h dwóch zawodników: Buczkowskiego i Kołodzieja. Buczkowski jedzie w parze z Okoniewskim, który przy Hallera może być jednym z liderów drużyny. Kołodziej zaczyna od biegów z juniorami, tak więc o punkty powinno być mu o wiele łatwiej. Janusz w meczach przedsezonowych pokazywał się z bardzo dobrej strony. Kolejna kwestia to fakt, iż prawdopodobnie będzie miał aż 6 startów, bo ciężko sobie wyobrazić aby Unia mogła nawiązać równorzędną walkę z gospodarzami. Pod taśmą staną co najmniej dwukrotnie i te biegi prawdopodobnie zaważą o pokryciu tego handicapu. Biorąc pod uwagę powyższe aspekty, sądzę iż warto pograć na zawodnika gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Żużel - Ekstraliga
Spotkanie: Stal Gorzów - Unia Leszno
Typ: Unia Leszno (+20)
Kurs: 1,75
Buk: Bet365
Godz: 19:30

W ciekawie zapowiadającym się spotkaniu polskiej Ekstraligii między Stalą Gorzów, a Unią Leszno. Zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy nie tak dawno zlali u siebie Torunian. Na takie wyniki przekłada się świetna dyspozycja Zmarzlika, który cjest liderem zespołu. Swoje również robi Iversen, Kasprzak oraz Zagar. Warto dodać, iż Słoweniec zaliczył wczoraj w Anglii solidnego dzwona. Poniżej oczekiwań spisuje się Przemek Pawlicki oraz Jepsen Jensen. Po Cyferze również nie spodziewał bym się jakiejś pokaźnej zdobyczy punktowej. O dziwo aktualnie najlepiej punktującym w zespole Byków jest Grzegorz Zengota. Swoje powinien dorzucić Pedersen oraz wracający do dyspozycji z zeszłego sezonu Piotr Pawlicki. Liczę na przełamanie Klidemanda, który jest aktualnie pierwszym ogniwem do wymiany, jeśli do pełnej sprawności wróci Sajfutdinov. Musielak również zanotował spory progres. Jeśli chodzi o juniorów gości, to zdobycie 3-4 punktów będzie solidnym wsparciem. Warto dodać, iż Gorzowianie wygrali pierwszy mecz, także przy dość solidnym prowadzaniu mogą się pokusić o zmiany i dać szansę m.in. Cyferowi. Leszczynianie na pewno będą ratowali się taktykami i ciężko mi uwierzyć, aby nie przywieźli w tym meczu 36 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Żużel - Extraliga
Spotkanie: ROW Rybnik - KS Toruń
Typ: M. Fricke over 8 (dwudrogowo)
Kurs: 1,90
Buk: Betsafe
Godz: 15:00

W meczu zaległym 1. kolejki polskiej Extraligii ROW Rybnik podejmie KS Toruń. W tym meczu wskazać wyraźnego faworyta, czego odzwierciedleniem są kursy bukmacherów. Przeglądając ofertę trafiłem na ciekawy zakład, a mianowicie linię punktową Maxa Fricke. Australijczyk jak na razie jest objawieniem tego sezonu. Jest mocnym wsparciem dla duetu Jonsson-Łaguta. W poprzednich meczach wykręcał ok 8 punktów. Max miał sporo czasu, aby spasować się z rybnickim torem. W parze z Holtą, który swoje najlepsze lata ma już dawno za sobą. Australijczyk jest w stanie spokojnie przywieść punkty na Miedzińskim, Gomólskim czy nawet Vaculliku, który w tym sezonie nie jest tak szybki. Nie stawiał bym go wcale na straconej pozycji w walce z Hancockiem czy Holderem. Kto wie, czy nie będzie miał szans na dodatkowe starty z RT, gdy Toruń będzie miał większą przewagę. Biorąc pod uwagę aktualną dyspozycje Fricke, sądzę iż warto zagrać na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Żużel - PGE Extraliga
Spotkanie: Unia Leszno - Unia Tarnów
Typ: Pedersen under 10 (trzydrogowo)
Kurs: 2,45
Buk: Bet365
Godz: 19:30

W meczu PGE Extraligii Unia Leszno podejmie Unię Tarnów. Zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy muszą zacząć wygrywać, aby zapewnić sobie udział w play offach. Skupię się jednak na zawodniku gospodarzy - Nickim Pedersenie. Nicki w tym sezonie nie zachwyca, zdarza mu się sporo wpadek. Odzwierciedleniem jego formy jest odległa pozycja w GP. Do tego dzisiaj jedzie trzykrotnie w parze z Sayfutdinovem, który co prawda wraca po kontuzji, ale jest to solidny zawodnik, na którym może tracić punkty. Do tego dwukrotnie pojedzie z Kołodziejem. Janusz tor ten zna jak własną kieszeń. Wcale bym nie skreślał Madsena czy Bjerre, którzy w przeszłości notowali przyzwoite wyniki na Smoku. Nie można zapomnieć o Piterze, który na leszczyńskim torze jest niezwykle szybki. Problemy Pedersena wiążą się głównie z silnikami, nie jest wystarczająco szybki na trasie. Typ bardziej przeciwko Duńczykowi, który na razie nie może zaliczyć tego sezonu do udanego. Biorąc pod uwagę jeszcze powyższe czynniki, sądzę iż ten typ ma szansę powodzenia. Wcale się nie zdziwię, jeśli udział Duńczyka skończy się na czterech startach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Żużel - PGE Extraliga
Spotkanie: Betard Wrocław - Unia Leszno 
Typ: Wrocław -2.5
Kurs: 2,10   :t:  :plus: 
Buk: Unibet
Godz: 17:00

W meczu PGE Extraligii Betard Sparta Wrocłąw  podejmie Unię Leszno. To spotkanie jest kluczowym meczem jeśli chodzi o walkę o czołową czwórkę czyli o Playoffy. Wrocławianie po słabym początku powoli wracają na odpowiednie tory. Kluczowym czynnikiem w odniesieniu wygranej u gospodarzy będzie równa jazda wszystkich zawodników. Maciek Janowski po fatalnym początku w końcu zaczął punktować na granicy 10 punktów. Goście natomiast po zdobyciu mistrzostwa w ubiegłym sezonie teraz szargani są przez wiele problemów. Wystarczy przypomnieć, że przed dzisiejszym spotkaniem od składu został odsunięty Nicki Pedersen. Czy to dobry ruch okaże się po meczu ja jednak uważam inaczej. Juniorzy Wrocławia powinni dołożyć kilka punkcików więcej od swoich rówieśników z Leszna. Atut własnego toru i waga spotkania oraz problemy w Lesznie przemawiają za tym, aby dziś postawić w kierunku gospodarzy.

Edytowane przez Lumaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dyscyplina: Żużel - Extraliga
Spotkanie: Get Well Toruń - Stal Gorzów (Przedpełski - Zagar)
Typ: Przedpełski (-2 HA)
Kurs: 2,15
Buk: Betsafe
Godz: 19:00


W finałowym meczu polskiej Extraligii, Torunianie podejmą zespół z Gorzowa. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, jednak postawię pójdę w nieco innym kierunki, a mianowicie zestawienie h2h zawodników obu drużyn.Pawełek na Moto Arenie spisuje się świetnie. Ma silnego konkurenta w postaci Zmarzlika, który może odebrać mu punkt w drugim biegu. W przypadku słabszej dyspozycji Gomólskiego czy Miedzińskiego, będzie desygnowany jako rezerwa zwykła. Ten sezon dla Słoweńca nie jest zbyt udany. Zawodzi w GP i jeździ bardzo nierówno w ligach. W pierwszym meczu wywalczył tylko 4 punkty. W parze z z chimerycznym Pawlickim. Jeśli Pawełek wygra drugi bieg to jest spora szansa powodzenia tego typu (nawet przy przewadze 2. punktów), bo nie sądzę aby Zagar objechał kogoś z tercetu Aniołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...