Skocz do zawartości

[Zamknięty] Igrzyska Olimpijskie - kwalifikacje


Kettle

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Piłka ręczna - kwalifikacje IO


Spotkanie: Polska - Macedonia


Typ: under 51.5


Kurs: 2.04


Godz: 20.30


Bukmacher: Marathonbet


Analiza:


 


Pierwszy i chyba najcięższy mecz kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Rio przed reprezentacją Polski. Rywal dosyć niewygodny dla Polaków i mając na uwadze wiele ciekawych zagwostek przedmeczowych oraz wagę samego spotkania zdecydowałem się na under w tym meczu. Linia dość dobra patrząc na ogół dzisiejszego spotkania. Polacy po zmianie trenera z Bieglera na Dujszebajewa na pewno mają nadzieję na łatwiejsze zwycięstwo niż to było jeszcze niedawno na Mistrzostwach Europy gdzie "nasze Orły" wygrały 24:23 po bardzo zaciętym i nerwowym meczu. Wydaje mi się, że doświadczony na europejskich parkietach, nowy trener reprezentacji znajdzie sposób na powstrzymanie koszmaru jakim jest Łazarow, który w ostatnim spotkaniu dał naszym obrońcom popalić i strzelił 5 bramek niejednokrotnie skupiając ich uwagę i asystując. Wielkich zmian w składzie reprezentacji nie ma w porównaniu do składku z kilku miesięcy temu. Mocny punkt obu zespołów to defensywa oraz bramkarze, co jak najbardziej wskazuje na dzisiejszy typ. Do tego dochodzi duża waga spotkania a co za tym idzie może niewielka ale jednak presja na oba zespoły - przede wszystkim na gospodarzy, którzy uważani są za murowanych faworytów do awansu. Wszystko co wyżej napisałem wskazuje dziś mi na poniżej 51.5 bramki w tym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...