Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Temat głównie dla siebie, jak będę podawał kupony, to może będzie lepsza motywacja do działania :D Jestem amatorem, więc radze podchodzić z dystansem do kuponów. Postaram się wrzucać komentarze do granych typów.

 

#1

FC Red Star 93 - Paris Fc98   Typ: 1  @ 1,77

Belenenses Lizbona - Sporting Lizbona   Typ: 2 @ 1,37

AKO: 2,45 Stawka: 8zł Wygrana: 19.40

 

Red Star gra u siebie, dzisiaj jest szansa dla drużyny aby dostać się na 3 miejsce w tabeli. Ogólnie mecze nie wyglądają źle, ostatnie 8: 5W, 1R, 2P, w przeciwieństwie do Paris FC zamykającego tabelę: 4R i 4P. H2H w 2015 wyglądały następująco: 0:1 oraz 2:1, oczywiście dwa mecze dla Red Star. Wygrzebane składy z francuskiej strony:

Red Star : Balijon - Palun, Jeanvier ou Cros, Fournier, Amieux ou Hergault - Da Cruz (cap.), Boé-Kane - Bouazza, Makhedjouf, Sliti - Ngamukol. 
Paris FC : Thébaux (cap.) - Glombard, Mohsni, Pierre, T. Keita - Jean-Tahrat, I. Keita ou Gamiette, Pereira de Sa - B ahamboula ou Ayari, Camara, Grange.
 
Dorzucam do tego wygraną Sporting Lizbony plasującego się na 2 miejscu w tabeli, ostatnie dwie wygrane (5-1) i (1-2) napewno podniosły
motywację pod dwóch przegranych i remisie do dogonienia faworyta w tabeli brakuje im 5pkt, grając dzisiaj z Beleneses mają szanse
uzyskać 3 pkt. Beleneses z 11 miejsca w tabeli ostatnie 8 meczy rozgrało z 3W, 2R i 3P. Ostatni ich mecz pokazał, że nie jest łatwo ich pokonać, dopiero w 90' Carvalho (Sporting) strzelił karnego. Nie wygrzebałem składów obu drużyn z internetów, ale jeśli zagrają tymi z ostatnich meczy to obstawiam na wygraną Sporting Lizbona.
Edytowane przez Mathetsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słaby początek ale tak jak pisałem na początku, jestem amatorem ;p

#1 :minus:  #2 :minus: 

 

#3

Bayern Monachium - Benfica Lizbona over 1.5 @1.18
Brentford FC - Bolton Wanderers over 1.5 @1.22
Reading FC - Nottingham Forest over 1.5 @1.38
AKO: 1.99 Stawka: 10zł Wygrana: 19.87 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#3 :minus:, kurde zawsze jeden mecz musi nie wejść

 

#4

VfL Wolfsburg - Real Madryt Typ: 2 @1.66

Paris Saint-Germain - Manchester City Typ: 1 @1.61

Academico Viseu - UD Oliveirense Typ: 1 @1.48

AKO: 3.96 Stawka: 7zł Wygrana: 27.69 zł

 

#5

 IFK Göteborg - BK Häcken over 1.5 @ 1.24
UNAM Pumas - Olimpia Asuncion over 1.5 @ 1.22
 Boston Bruins - Detroit Red Wings over 4.5 @ 1.58

AKO: 2.39 Stawka: 8zł Wgrana: 19.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...