Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Rosja: Superliga - Runda Zwycięzców


Spotkanie: Stavropol - Perm


Typ: Powyżej 54,5 Gola


Kurs: 2,00


Godzina:15:00


Bukmacher: Bet365


 


Analiza:


 


Dzisiejszy typ na który natrafiłem pojawił się w piłce ręcznej i po krótkiej analizie doszedłem do wniosku że to może być strzał w dziesiątkę. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 15:00 w lidze rosyjskiej w tak zwanej rundzie zwycięzców. Jeśli chodzi o pojedynek pomiędzy tymi drużynami można go nazwać walką Dawida z Goliatem zwycięzca który jest faworytem meczu to obecnie zajmujący drugie miejsce w tabeli Perm natomiast gospodarze zamykają tabelę najlepszych zespołów. Główną uwagę na którą od razu zwróciłem są bezpośrednie pojedynki pomiędzy zespołami i na tym najbardziej chciałbym się skupić i bazować. Jak podałem mój typ na to spotkanie to over 54,5 gola teraz chciałbym przedstawić kilka ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami. Historia meczy jest długa począwszy od roku 2011 a kończąc na 2015 wymienię je wszystkie żeby pokazać co kierowało mnie do takiego zagrania: 1 mecz - 28:39 , 2 mecz - 32:25, 3 mecz - 31:23, 4 mecz - 28:28, 5 mecz - 27:36 , 6 mecz - 28:22, 7 mecz - 28:29, 8 mecz - 38:23, 9 mecz - 24:36, 10 mecz - 33:23, 11 mecz 30:29 i ostatnio grany mecz dwunasty 27:30. Jak widać z podanych meczy 10/12 było powyżej 54,5 Gola, a ostanie sześć meczy były spokojnie pokryte. Drużyna Perm średnio na mecz rzuca od 27-32 goli natomiast Stavropol jest to drużyna która sporo traci od 25-30 goli. Sądzę że typ jest jak najbardziej realny i bezpieczny żeby zakończył się pozytywnym akcentem i odnotowaniem wygranej.


 


http://obstawianie.com/topic/37-pozosta%C5%82e-ligi-europejskie/page-14


 


 


 


 


:plus: 100


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Paragwaj – Primera Division)
Mecz: Libertad - Olimpia Asuncion

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 2,65

Bukmacher: Unibet

Data: 28.04.2016  godz: 01:45

 

Analiza:

 

Już kolejny raz wybieram mecz ligi paragwajskiej i niezawodnej jeśli chodzi o overy Olimpii Asuncion. Tym razem zespół ze stolicy wybiera się niedaleko bo na mecz derbowy z trzecim w tabeli innym stołecznym zespołem Libertad.

O Olimpii pisałem już bardzo dużo i w zasadzie mógłbym jedynie powtórzyć wcześniejsze informacje. Zespół po zmianie trenera odżył i od kilkunastu tygodni śrubuje serię wygranych bijąc przy tym rekordy strzeleckie. W tej chwili ma łączny bilans bramek 43:22 co daje 4,1 gola na mecz. Ostatnio wygrali bardzo trudny wyjazdowy mecz z Cerro Porteno, jak na siebie skromnie bo jedynie 2:1, ale potwierdzili wysoką formę. Po raz kolejny popis dał zwłaszcza Mendieta świetnie egzekwując dwa rzuty wolne. Dziś w nocy tak rozpędzona Olimpia też będzie dla mnie faworytem choć może napotkać zacięty opór bo Libertad też ostatnio spisuje się dobrze.

Zespół Libertad szczególnie dobrze czuje się na własnym boisku, na którym aż sześciokrotnie pokrywał over 2,5 gola, mając bilans goli 16:12, co w siedmiu meczach daje okrągłe cztery bramki na mecz. Poza jedną wpadką z Rubio Nu, zespół Libertad u siebie gra efektownie i skutecznie notując takie wyniki jak 4:3 z Nacional Asuncion czy 4:2 z Deportivo Capiata.

Myślę że dziś w nocy ekipy z Paragwaju znów zaprezentują radosną, ofensywną i skuteczną piłkę. W tym meczu remis nikogo nie zadowoli, więc powinniśmy oglądać przez 90 minut walkę o pełną pulę. Wierzę w podtrzymanie passy overów w wykonaniu Olimpii, zespół jest rozpędzony i nie powinien się dziś zatrzymać.

 

 

http://obstawianie.com/topic/24416-paragwaj-20122013/?do=findComment&comment=953852

 

 

 

 

:plus: 165

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Istambuł


Spotkanie: Damir Dzumhur - Ilya Marchenko


Typ: Ilya Marchenko


Kurs: 3.80


Godz: 11:30


Bukmacher: Unibet


Analiza:


 


Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się oczywiste i jasne. Damir Dzumhur jest lepszy w grze na ceglanej mączce, bardzo lubi taką nawierzchnię, a ostatnio w Monte Carlo odniósł na niej niepodważalny sukces meldując się w najlepszej szesnastce eliminując po drodze Tomasa Berdycha. Tym samym Bośniak wydaje się naturalnym faworytem do wygrania dzisiejszego spotkania. Jednak w mojej ocenie kursy na takowe rozstrzygnięcie nie odpowiadają realiom i są zdecydowanie za niskie z paru względów. Po pierwsze w przyszłym tygodniu rozpoczyna się duży turniej z cyklu Masters Series - Mutua Madrid. Niewykluczone więc, że Dzumhur dzisiejsze spotkanie odpuści i zaryzykuje przebrnięcie przez kwalifikacje i dotarcie do turnieju głównego, tym bardziej że w Stambule w następnej rundzie czekać będzie bardzo wymagający rywal Tomic/Schwartzman. Po drugie ze względów czysto sportowych, czy można dać @ 1.30 na zawodnika, który tydzień temu przegrał Marco Cecchinato, zaś w rankingu ATP nigdy nawet nie zameldował się w czołowej 50-tce. Po trzecie i ostatnie Marchenko również notuje świetny sezon, czego potwierdzeniem są nawet ostatnie wygrane na ziemi z Maximo Gonzalezem, czy Dudim Selą. Mecz wcześnie więc Bośniak zawsze zdąży się załapać na jakiś wczesny lot do stolicy Hiszpanii.


 


http://obstawianie.com/topic/33867-atp-monachium-estoril-istanbul/?p=953989


 


 


 


 


:minus: 200


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Data: 28.04 21:05
Spotkanie: Villarreal - Liverpool
Typ: powyżej 2.5
Kurs: 2.52
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Na etapie półfinału Ligi Europy nie ma już kalkulowania i wszystkie ekipy zrobią wszystko, żeby wygrać ten puchar i dzięki temu zapewnić sobie miejsce w Lidze Mistrzów. Villarreal ma jeszcze z ligi szanse na eliminacje LM natomiast Liverpool już tylko liczy na wygranie Ligi Europy bo z ligi nie mają szans na awans. Hiszpański klub w poprzedniej rundzie odprawił Spartę Praga wygrywając oba mecze - 2:1 i 4:2. U siebie ostatnie sześć spotkań wygrali w Lidze Europejskiej. The Reds uzyskał awans do półfinału po świetnych bataliach z Borussią Dortmund i Manchesterem United. W tegorocznej edycji tych rozgrywek pada sporo goli, drużyny nie kalkulują i przyjemnie się ogląda te spotkania. Myślę, że tutaj nie ma powodów, żeby tym razem obie ekipy postawiły na defensywne nastawienie i zobaczymy normalny otwarty mecz, który zaowocuje sporą liczbą goli. W ćwierćfinałach oba zespoły robiły sporo luk w defensywie i widząc to ich oponencie będą chcieli to wykorzystać.

 

http://obstawianie.com/topic/31809-liga-europy-20152016/page-5

 

 

 

 

:minus: 150

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...