Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Rayo - Villarreal

Typ: gospodarz over 6,5 rożnych

Kurs:2,1

Godz:18:15

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dalej jadę na te rożne przeciwko Villarreal, który gra na wyjeździe. Tym bardziej mnie przekonuje, że grają z Rayo, które potrafi u siebie może nie dominować, ale przeważać. Żółci troszeczkę jednak zmęczeni będą, więc mały Plus dla Rayo.

Żółta Łódź Podwodna przy korzystnym wyniku, grając na wyjeździe często potrafi się cofnąć. Przykładów jest wiele, 2 na 3 mecze gdy prowadzą, drugą połowę potrafią odpuścić, więc nie będę tu nawet przytaczał z kim, kiedy. Ale głównie w LE dało się to odczuć.

Tu nie ma innej możliwości jak ataki Rayo przy niekorzysntym wyniku dla nich. A Villarreal raczej nie będzie miał oporów by się cofnąć i szukać kontry.

Z kolei jeśli Rayo będzie prowadzić, Rayo na pewno się nie cofnie. Raz bo są mega ofensywni, dwa bo grają na dodatek u siebie.

Aby tylko nie kazali nam czekać długo na pierwszego gola! Do połowy 1 gol starczy.

Rayo o utrzymanie, Villarreal by nie zmniejszyć dystansu w walce o 4 miejsce, które jest tuż tuż.

Rayo nam się pokazało w ostatni weekend z dobrej strony w meczu z Athletikiem. Ale brak skuteczności do kwadratu albo i sześcianu! Z tych akcji co stworzyli można by wbić nawet 3 gole. Nie wpadło nic Emotikon pacman Powinno się w tym meczu to odbić.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna -Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Juve-Palermo
Typ:BTS
Kurs: 3.00
Bukmacher:bet365
Analiza: Na niedzielne popołudnie dla mnie najpewniejszym spotkaniem do zagrania będzie rywalizacja zespołu Turyńskiego Juventusu z zespołem Palermo, gospodarze z Turynu są na chwilę obecną na pozycji lidera w serie a i mają 6 punktów przewagi nad drugim w lidze zespołem z Neaplou, goście natomiast w tym sezonie walczą o zostanie w lidzę ,mają 3 pozycję od końca i na pewno spoczywa tutaj na nich ogromna presja żeby coś ugrać na stadionie znacznie wyżej notowanego Juventusu. W ostatnich 3 sezonach na tym stadionie za każdym razem zespołem lepszym była " Stara Dama" która wygrywała zawsze do 0 , Palermo nie potrafiło ostatnio na tym boisku zapunktować chociażby jeden raz, ogólnie Juve u siebie na stadionie niezwykle rzadko traci ligowe punkty , w tym sezonie oprócz 1 porażki i dwóch spotkań zremisowanych zanotował 12 wygranych, moim zdaniem tu goście nie będa mieli za dużo do powiedzenia bowiem Juve tym spotkaniem będzie chciał zbliżyć się do mistrzostwa w obecnym sezonie, mój typ to wynik 3:1.

 

http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/page-26?do=findComment&comment=951175

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna, Jupiter League
Data, godzina: 17.04.2016 18:00
Spotkanie:  Anderlecht - Club Brugge
typ: 1
kurs: 2,30
buk: Bet365
 

Hitowe spotkanie belgijskiej ekstraklasy, które może zadecydować o mistrzostwie kraju. Anderlecht Bruksela wicelider tabeli gości przed własną publicznością lidera ekipę Club Brugge. W tabeli drużyny dzieli cztery oczka i przy zwycięstwie gości będzie ciężko ich już dogonić.  Co przemawia za Anderlechtem? Na pewno dużym plusem jest to że są gospodarzem tego meczu, przed własną publicznością w tym sezonie jeszcze nie przegrali, odnieśli 16 zwycięstw i 5 remisów. Przeglądając ostatnie pojedynki tych zespołów na stadionie w Brukseli, statystyki są miażdżące dla ekipy Brugii. Club Brugge nie wygrał w Brukseli od 18 lat!! ¾ pojedynków rozstrzygały się na korzyść Anderlechtu w pozostałych padały remisy. Dodatkowo warto przyjrzeć się wynikom meczów CB, odnieśli oni w tym sezonie aż 8 porażek a mimo to są liderem. Grają futbol totalny i nie kalkulują przez co zanotowali tylko jeden remis. Dziś będzie im arcy ciężko coś ugrać, ponieważ gospodarze się im ostro rzucą do gardeł z chęcią zdobycia 3 punktów i zbliżenia się w tabeli do rywala na jeden punkt.

 

http://obstawianie.com/topic/20518-belgijska-1-liga/?p=952054

 

:plus: 130

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa

Godzina: 15:30

Spotkanie: Podbeskidzie – Termalica

Typ: over 2.5

Kurs: 2.25

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Obie ekipy do samego końca walczyły o to by znaleźć się w ósemce bezpiecznych,  Podbeskidzie było w tej grypie ale każdy wie co się wydarzyło i nie ma co do tego wracać.  Było blisko ale się nie udało a to oznacza jedno skończyła się zabawa, każdy mecze po podziale punktów to walka. Ciekawe jak ta sytuacja która miała miejsc w przypadku Podbeskidzia podziała na ten zespół, myślę że się nie załamią a wręcz przeciwnie będzie sportowa złość, która pociągnie ten zespół do zwycięstwa bo w formie ostatnio pokazują się wysokie.  Podbeskidzie gra dobrze wiosną to co jednak najbardziej się podoba to otwarta, ofensywna gra która potrafi przynosić świetne wyniki. Tutaj przegrywał już Lech 4:1, Legia remisowała 2:2, Piast 2:2, były też mega wpadki jak 0:6 z Wisłą. Wiele mankamentów ma ten zespół w defensywie zresztą są drugą najgorszą ekipą w naszej lidze pod tym względem. Widać to szczególnie u siebie gdzie musza częściej prowadzić grę to i rywale mają więcej sytuacji, stąd tylko dwa razy wychodzili zwycięsko w tym sezonie na tym stadionie z minusowym bilansem bramek 19:22, zresztą na wyjazdach też jest minus to tylko potwierdza wiele kłopotów w grze defensywnej. Goście też fajnie poczynają się w ataku pozycyjnym i na pewno nie jest to ekipa która skupia się tylko i wyłącznie na bronieniu, ich największą bronią jest jednak kontra o której sile przekonała się już w tym sezonie min. Legia przegrywając 3:0. Beniaminek w ostatnich czterech spotkaniach wyjazdowych trafiał w każdym starciu zarówno w Gdańsku, Szczecinie i Poznaniu a więc bardzo trudne tereny, też w każdym z tych starć tracili bramkę. Każde spotkanie na wiosnę to starcia z ich udziałem w który dużo się działo. Spotykają się dwie ekipy które ostatnio grają ciekawie w ofensywie, mające przy tym spore problemy w defensywie zresztą od początku sezonu w tych formacjach najbardziej brakuje im jakości.  Obie ekipy zamykały meczem między sobą grupę zasadnicza zakończyło się wynikiem 2:0. Widziałem ten mecz było naprawdę sporo sytuacji o powinno to się skończyć overem. Dziś widzę podobne spotkanie a nawet wydaje mi się że może to być jeszcze bardziej otwarte spotkanie, Podbeskidzie podrażnione sytuacja ruszy do przodu co spowoduje że zostawią jak zwykle sporo miejsca i przestrzenni a Termalica wydaje mi się że wyjdzie odważnie bo musza szukać punktów a granie tylko z kontry nie powiodło się tutaj ostatnio.

http://obstawianie.com/topic/33555-ekstraklasa-20152016/?do=findComment&comment=950048

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Paragwaj – Primera Division)
Mecz: Deportivo Capiata – Olimpia Asuncion

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 2,35

Bukmacher: OddsRing

Data: 17.04.2016  godz: 01:10

 

Analiza:

 

Paragwajska Primera Division jest ligą, która potrafi sypnąć naprawdę wieloma bramkami i wynikami wyższymi niż hokejowa liga NHL. Do szczególnie ofensywnie nastawionych zespołów należą Deportivo Capiata i Olimpia Asuncion, dlatego ich bezpośrednie starcie jest dobrą okazją do zagrania na over 3,5 gola w meczu.

Gospodarze w 14 dotychczasowych meczach tej fazy rozgrywek uzyskali bilans bramek 30:27, co daje średnią 4,1 gola na mecz. Więcej niż co drugi ich mecz przynosi over 3,5 gola. Niedawno trafił się nawet mecz wygrany 7:3 z General Caballero. Generalnie jeśli grają z rywalem nastawionym równie ofensywnie jak oni to wysoki wynik jest bardzo prawdopodobny. Chętnie idą na wymianę ciosów i tworzą naprawdę ciekawe widowska.

A Olimpia Asuncion na pewno chętnie na taką wymianę ciosów pójdzie. Zespół ze stolicy kraju zaliczył słaby początek rozgrywek, ale odkąd drużynę przejął hiszpański trener Fernando Jubero, ta zaczęła grać efektownie i wygrywać w znakomitym stylu kolejne mecze. Jubero wykonał już w Paragwaju świetną robotę w klubie Guarani, który też pod jego wodzą grał bardzo ofensywnie i notował dobre wyniki. Teraz Olimpia ma serię już ośmiu wygranych meczów w lidze i w każdym z tych spotkań strzelała przynajmnie trzy gole, a zdarzały się też wyniki 7:1 czy 6:0 z liderem z Sol de America. Do tego dochodzą efektowane wygrane w Copa Libertadores i jedyna wpadka w tych rozgrywkach czyli 1:4 na wyjeździe z meksykańskim UNAM. To pokazuje jak ofensywnie i skutecznie gra ten zespół. Myślę, że dziś w nocy podtrzyma świetną serię, która może ich jeszcze zaprowadzić nawet na fotel lidera. Deportivo Capiata jest jednak zespołem, który nie powinien się ograniczyć tylko do przeszkadzania, ale powinien powalczyć i też dołożyć jakieś bramki do wyniku tego spotkania.

W lutym tego roku na stadionie w Asuncion oba zespoły stworzyły ciekawe widowisko zakończone wygraną gości 3:1, czyli over 3,5 gola został pokryty. Jednak wtedy Olimpię prowadził jeszcze inny szkoleniowiec, teraz to ten zespół będzie faworytem i powinien powalczyć o efektowny rewanż.

 

http://obstawianie.com/topic/24416-paragwaj-20122013/?do=findComment&comment=943450

 

:plus: 135

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Monte Carlo

Godzina: 14:30
Mecz: Nadal - Monfils

Typ: Monfils handicap gemowy +4.5

Kurs: 1.80

Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

Nadal został już dawno okrzyknięty królem Monako, zagra tu w finale po raz 10-ty i jest faworytem, ale kursy na Francuza zawyżone, w mojej opinii. Hiszpan spuścił nieco z tonu, na ziemniaku przegrał z Thiemem i Cuevasem w tym roku, trochę problemów zdrowotnych i chyba to wszystko powolutku będzie zwiastować koniec kariery. Historia tenisa i szkoda będzie. Już dzisiaj mocno postraszył go Murray, który ostatnio mniej grał. Tutaj solidnie, lecz bez wyraźnego błysku. Na plus zrewanżowanie się Austriakowi oraz łatwe ogranie Wawrinki. 

Gael spisuje się nad wyraz dobrze. W Miami po długiej batalii przegrał z Nishikorim, wstydu więc nie było. Tutaj nie stracił jeszcze seta, a ograł m.in. Granollersa, który bardzo lubi mączkę i rok temu na niej pokonał Monfilsa. W półfinale nie dał szans rodakowi - Tsondze, który wyeliminował wcześniej Federera. Ma dobre staty pierwszego serwisu, trzyma return i ma szansę po raz pierwszy wygrać turniej z cyklu Masters. Rocznik '86. Powinien o to zawalczyć, a ja zbieram wysoki handicap po ładnym kursie.

 
:minus: 100
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka NBA


Godzina: 1:00


Spotkanie: Atlanta Hawks-Boston Celtics


Typ: over 214,5


Kurs: 3.15 Unibet


 


W pierwszej rundzie fazy pucharowej NBA Atlanta Hawks zmierzy się z Boston Celtisc faworyta w tym meczu ciezko wskazać dlatego ja zdecydowałem sie na zagranie over 214,5.Według bukmacherów jest to mało prawdopodobnie według mnie bardzo prawdopodobnie. W 3 ostatnich meczach bezsposrednich obie ekipy grali ofensywne. Myślę zepodobnie będzie i dzis. Przede wszystkim Boston Celtisc to drużyna nastawiona na ofensywe. W meczach obu ekip bardzo często zdarzają się wysokie wyniki, dlatego uważam ze jest to kurs warty ryzyka.Boston Celtisc na 4 ostatnie mecze az w trzech było wieciej nic 214 punktów.Atlanta Hawks jest mniej ofensywną drużyną ale gdy przeciwnik gra ofensywne to i Oni. 


Myślę ze dzis obie ekipy postawią na ofensywe i jestem spokojny o mój typ. Jeśli chodzi o Boston to w więkscości spotkań tej drużyny były wyniki spełniajace mój typ.W meczy Atlanty ten współczynnik jest mniejszy ale było kilka spotkań w których zagrali mega ofensywne. Na to samo licze i dzis.


Tak naprawdę czy mój typ zostanie spełniony zależy od treneró , przede wszystkim Atlanty, jesli ich trener powie :"Chłopaki gramy szybką ofensywną koszykówkę:" to będzie zdecydowanie więcej nci 215 punktó i ja się tego trzymam.


 


http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-10


 


:minus: 150


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Szkocja Puchar


Glasgow Rangers vs Celtic Glasgow


Typ - Obie strzela + Over 2.5 


Kurs - 2.05


Bet365


17.04.2016 / 13:00


 


Przed nami wielkie derby Szkocji.


Niestety degradacja Rangersow wiele zmienila na Wyspach,glownie jesli chodzi o poziom.


Na szczescie The Gers pokonali droge jaka mieli i juz w przyszlym sezonie ponownie zobaczymy ich w Premier League.


W obecnym sezonie Rangersi zgodnie z planem przewodza w drugiej lidze,gdzie juz zapewnili sobie awans majac 13 punktow przewagi nad Falkirkiem,trzeba tez dodac,ze Falkirk ma dwa mecze rozegrane wiecej.


Tydzien temu podopieczni Marka Warburtona rozbili Peterhead 4:0 i tym samym wygrali Puchar Challenge.


Dzisiejszy mecz to ponownie puchar,tym razem FA Cup.


Do finalu awansowal Hibernian,ktory po rzutach karnych wyeliminowal Dundee Utd.


Teraz pytanie kto awansuje do finalu?Wieksze szanse daje sie ekipie Celtiku,jednak mecz rozegrany zostanie na Hampden Park,a wiec stadionie neutralnym narodowym.


 


Celtic po degradacji Rangersow nie ma z kim grac przez co Premier League jest nudna.


Jesli chodzi o ich pozycje w lidze to jeszcze nie maja "praktycznie" zapewnionego awansu jednak wiadomo kto siegnie po tytul.


Na ta chwile maja 8 punktow wiecej od drugiego Aberdeen a do konca zostalo juz tylko 5 kolejek.


 


Obie ekipy preferuja styl ofensywny,tak wiec dzisiaj na pewno jakies gole wpadna i bedzie troche sytuacji bramkowych.


Szkoda,ze nie zagra Martyn Waghorn,ktory w 24 meczach strzelil 20 bramek,jednak z drugiej strony zagra Leigh Griffiths,ktory strzelil 28 bramek w 30 meczach.


 


Obie druzyny na fali - Rangersi zadowoleni z awansu + zwyciestwo w pucharze co na pewno dobrze wplynie na morale zawodnikow a Celtic nie przegral zadnego z ostatnich 11 spotkan,poza tym w koncu spotkanie dla nich o wielki prestiz i honor bo jak wiadomo derby Glasgow rzadza sie swoimi prawami i kazdy bedzie chcial ten mecz wygrac i awansowac do finalu FA Cup.


Mecz bedzie transmitowany na kanale Sportklub.


 


http://obstawianie.com/topic/20476-szkocja-puchary-i-pozosta%C5%82e-ligi/page-3?do=findComment&comment=950174


 


:minus: 100


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – POLSKA: I liga

Data: 17.04.2016 12:45

Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec-Sandecja Nowy Sącz

Typ: X

Kurs: 3,20

Buk: Bet365

Analiza:

 

W dzisiejszym  meczu ciężko wskazać faworyta gospodarze nie potrafią się przełamać i jak poprzednia runda była w ich wykonaniu fantastyczna tak teraz są w głębokim kryzysie nie potrafią wygrywać meczów no bo ciężko wygrywać kiedy się nie strzela bramek i tu jest największy problem Zagłębia.Do nie dawna wyglądało to w ten sposób że przy słabej obronie potrafili strzelić jednego gola więcej od rywali teraz kryzys dopadł napastników i jest wyrażny problem który na pewno nie zostanie rozwiązany szybko.Natomiast Sandecja to przeciwieństwo Zagłębia ,pierwsza runda bardzo słaba kiepskie wyniki i widmo degradacji zaglądało im w oczy teraz ta drużyna jest rewelacją rundy wiosennej i przyjemnie się ogląda tą drużynę.Pomimo że to Sandecja jest w gazie stawiam na remis który wydaje mi się najbardziej prawdopodobny chociaż jeżeli goście wygrają to nie będzie należeć do jakiejś wielkiej niespodzianki.

 

 

http://obstawianie.com/topic/23742-polska-i-liga/page-7?do=findComment&comment=948078

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa

Godzina: 18:00

Spotkanie: Wisła Kraków - Górnik Zabrze

Typ: Wisła Kraków -1.5

Kurs: 2.42

Bukmacher: bet365

Analiza:

 Przed nami mecz dwóch przegranych drużyn tego sezonu. Bez względu jak zakończy się obecny sezon obie drużyny muszą zapisać go jako przegrany. Wisła, która w ostatnim spotkaniu z Zagłębiem musiała wygrać tylko zremisowała na własnym boisku gdzie była zespołem dużo lepszym mimo absencji jednego z najlepszych swoich zawodników Pawła Brożka. Zabrakło szczęścia w paru okazjach by zdobyć trzy punkty by zagrać w pierwszej ósemce. Widać było jednak wielką ambicje z jaką zawodnicy Białej Gwiazdy podeszli do tego spotkania i mam nadzieje, że tej ambicji nie zabraknie im w dzisiejszym spotkaniu. Rywalem Górnik Zabrze to obecnie najsłabszy zespół Ekstraklasy, który będzie miał spore problemy by zapewnić sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.  Bilans ostatnich spotkań też wskazuje na "Wiślaków" którzy w ostatnich sześciu spotkaniach nie schodzili z murawy w roli przegranej mając bilans 3-3-0 i bilans bramek 15-8. Na całkiem drugim biegunie jest zespół z Zabrza, który nie potrafi wygrać od dziewięciu spotkań, a ostatni mecz wygrali w tamtym roku! 

 Paweł Brożek wraca do gry i będzie gotowy na niedzielne spotkanie przy Reymonta 22, niestety zabraknie innego ważnego zawodnika Krzysztofa Mączyńskiego, który będzie gotowy do gry dopiero na następne spotkanie(miał grać od początku podziału na grupy). W zespole gości zabraknie Rafała Kosznika i Erika Grendela. Absencja tego drugiego jest szczególnie istotna ponieważ to najlepszy strzelec Górnika i bez niego ciężko wyobrazić sobie ofensywę gości. 

Trener Dariusz Wdowczyk zapewnił, że jego zespół jest gotowy by zdobyć komplet siedmiu zwycięstw w decydującej fazie rozgrywek. Patrząc na pozostałych osiem drużyn nie ma wątpliwości, że Wisła to najlepszy zespół w dolnej połowie tabeli i nie będzie mieć problemów by utrzymać się w lidze. Czy uda im się wygrać siedem spotkań? Może być ciężko, ale akurat zwycięstwo z Górnikiem jest do osiągnięcia.

Stawiam na Wisłę -1.5, która od początku będzie chciała zrewanżować się kibicom za poprzednie spotkanie gdzie zabrakło zwycięstwa i z pełnym animuszem ruszą na rywali.

 

 

 

 

http://obstawianie.com/topic/33555-ekstraklasa-20152016/?do=findComment&comment=952183

 

:plus: 142

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Francja Ligue 1
Godzina: 14:00
Spotkanie: Nantes - Montpellier
Typ: Over 1,5 w pierwszej połowie
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Obydwie te drużyny nie notują ostatnio najlepszej passy i regularnie tracą bardzo dużą liczbę bramek. Nantes jednak zachowuje jeszcze cień szansy na włączenie się do ligowej walki o najwyższe cele. Montpelier z kolei w tym sezonie broni się przed spadkiem i z pewnością dla jego zawodników liczy się każdy punkt. Moim zdaniem powinno to być idealne spotkanie na taki over. Obydwa zespoły powinny mieć. Faworytem wydają się być gospodarze, którzy po długiej serii bez porażek na własnym stadionie dopiero ostatnio ulegli Lille (0:3). Jednak należy pamiętać o tym, że goście wcale nie są najgorszą drużyną w lidze pod względem występów na wyjeździe. Zdobywając punkty w tym meczu maja szansę na minimum czteropunktowe oddalenie się od strefy spadkowej, co zapewniłoby im dość duży komfort psychiczny w następnym rozegranym przez nich w lidze spotkaniu. Stawka wbrew pozorom jest naprawdę wysoka. Liczę więc, jak to przy takich okazjach bywa, na rozwiązanie się worka z bramkami już w pierwszej połowie.

 

http://obstawianie.com/topic/23768-francuska-ligue-1/?p=952188

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Premier League
Spotkanie: Leicester - West Ham
Typ: x

Kurs: 3.70

Buk: unibet  

Godz: 17.4.2016
Godz. 14:30

Analiza:
     Sensacyjny lider w wyścigu po tytuł mistrza Anglii. Tak naprawdę już tylko kilka kroków dzieli Lisy od upragnionej korony. Obecnie mają 72 punkty i mają 7 oczek przewagi nad Kogutami, do końca zostało 5 kolejek i ciekawe mecze przed Lisami m. in. z MU, Evertonem czy Chelsea. Dzisiejszy rywal jest teoretycznie słabszy i wydaje mi się, że dziś padnie remis. Leicester wygrał 5 meczów z rzędu, ale w ich grze widać lekkie zmęczenie, te zwycięstwa nie przychodzą im już tak łatwo jak na początku sezonu.

    West Ham ma ciekawą statystykę, nie przegrali meczu od ponad 10 spotkań, kilka dni temu przegrali w Pucharze u siebie z MU 1-2, natomiast wcześniej mieli 4 remisów z rzędu, a wcześniej 4 wygrane z rzędu, mają całkiem niezły skład i realne szanse na grę w europejskich pucharach, na wyjazdach ich bilans jest całkiem niezły 6 6 4.

   Jeżeli chodzi o mecze H2H to ostatnie 3 mecze na stadionie lisów, raz wygrali gospodarze, raz goście i także zanotowaliśmy jeden remis. Jeżeli dziś Lisy stracą punkty, to jutro Koguty będą mieli o co grać ze Stoke, i rywalizacja zrobi się jeszcze bardzo ciekawa.

 

 

 

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-54

 

:plus: 250

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Turcja: Super Ligi
Spotkanie: Buyukcekmece - Galatasaray
Typ:2/2
Kurs: 1,90

Godzina: 18:00
Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

Zdecydowanym faworytem bukmacherów dzisiejszego pojedynku jest zespół Stambułu  mimo to grają na bardzo gorącym terenie gdzie gospodarze prezentują się bardzo dobrze zarówno w defensywie jak i ofensywie. Drużyny dzieli spory dystans  w tabeli na 3 miejscu Galatasaray a na 9 Buyukcekmece. Drużyna gospodarzy to bardzo wymagający i trudny rywal, a przede wszystkim grająca do końca i robiąca dużo problemów wyżej notowanym zespołom . Tuerecki zespół w ostatnim czasie bardzo dobrze sobie radził zarówno w swojej lidze jak i Eurolidze , świetną passę 7 zwycięstw z rzędu zepsuła bardzo mocna ekipa ligowa Darussafak pokonując po bardzo wyrównanym meczu u siebie Galatasaray 72:70. . Sądzę że dziś zdecydowane zwycięstwo przewagą 10-15 punktów odniesie Galatasaray a co pozwala mi tak myśleć to przede wszystkim w ostatnim czasie świetna dyspozycja filarów drużyny, ogromne doświadczenie którego gospodarze nie mają , z roku na rok gra o najwyższe cele w lidze.

 

http://obstawianie.com/topic/26849-pozosta%C5%82e-ligi/page-6

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Rayo - Villarreal

Typ: 1

Kurs: 2.70

Godz:18:15

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Rayo musi zdobywać punkty, bo są tuż nad strefą spadkową, dzisiaj dostają rywala, który wywalczył sobie awans w LE i póki co ma bezpieczną przewagę, dodatkowo goście dzisiaj bez Bruno i Piny, po czwartkowym meczu raczej trener też da odpocząć tym co wybiegali w Czechach awans. Rayo bez większych braków, u siebie grają dość solidnie, pokonują rywali, których powinni, urywają punkty przez remisy ekipą, które teoretycznie powinny wygrać, więc dlaczego dzisiaj nie spróbować, skoro jest szansa właśnie między innymi przez ten mecz w LE. Villareal dużo remisuje na wyjazdach, wiec liczę na dzisiejsze przełamanie. Powodzenia!

 


 

:plus: 170

 

Nastepnym razem poprosze lepszą analize ;)

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka NBA

Data i godzina: 17.04.2016 (21:00)

Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons

Typ: Lebron James over 42.5 (pkt+zb+as)

Kurs: 1.87

Betsafe

 

Dla Cavaliers jak i dla samego Jamesa sezon NBA rozpoczyna się właśnie o dzisiejszego spotkania.

Lebron wraz ze swoim zespołem w rundzie zasadniczej byli najlepsi w konferencji wschodniej i w tej rundzie będą grać z Pistons którzy w PO mieli 7 długich lat przerwy.

Faworytem oczywiście jest Cavaliers, jednak w zasadniczej rundzie to Tłoki wygrali 3 z 4 dotychczasowych spotkań.

Pistons w tym roku są bardzo walecznym zespołem a w ostatnim czasie zwłaszcza Reggie Jackson.

Świetny trener Steve Van Gundy będzie miał problem jaką zastosować taktykę, czy przede wszystkim kryć Lebrona czy bardziej na zastopowaniu dwójki Love-Irving.

Według mnie jaką by taktyke nie zastosować to i tak Lebron będzie bardzo aktywny a co za tym idzie może troche punktów nawrzucać zwłaszcza, że prawdopodobnie kryjący go Andre Drummond dla mnie jest zbytnio drewniakiem aby upilnować atletycznego LBJa.

Linia wydaje się wieć bardzo fajną alternatywą na to spotkanie.

 

http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-10

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania


Spotkanie: Barcelona - Valencia


Typ: Under 5 azjan


Kurs: 1.4


Godz 20:30:


Bukmacher: Bet365


Analiza:


 


Analiza na szybko, bo jak zobaczyłem kurs to musiałem ttutaj coś napisać, przecieżten kurs to żart Barcelona ma za sobą pojedynki z Realem i Atletico dwa bardzo męczące które na dodatek przegrali, napewno mają osłąbione morale a Valencia to wcale nie jest słabym zespół na własnym stadionie skończytło się 1;1 . Wiadomo mecz jest na Camp Nou ale i tak spodziewam się maksymalnie 3 goli,Boskie trio z Barcelont już tak nie błyszczy i widać ich frustracje kiedy nie wygrywają do połowy, Pięc bramek w meczach Valencii nie padło od 12 spotkań a Barcelona ostatnio wysoko wygrała z Getafe 6-0 po czerwonej kartce, al;e nie ma co porównywać Valencii z marnym Getafe, dla mnie typ pewny w 100%


 


http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-35


 


:plus: 40


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...