Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lyon-Nice
Typ: BTS - NIE
Kurs: 2.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Lyon na swoim stadionie w tej kolejce podejmował będzie drużynę nicei, na chwilę obecną ekipa gospodarzy jest wiceliderem we Francuskiej ekstraklasie piłkarskiej natomiast goście zajmują 4 pozycję w lidze i mają szanse na gre w przyszłym sezonie nawet w lidze mistrzów, jednak tu na drodze stoi im ekipa gospodarzy, która na swoim stadionie w tym sezonie radziła sobie do tej pory dosyć dobrze i według mnie ona w tej kolejce Ligue one będzie faworytem do zdobycia kompletu punktów z trochę niżej notowanym rywalem w nicei, goście w wyjazdowych spotkaniach punkty zdobywają dosyc rzadko i według mojej oceny w tej kolejce będzie podobnie bowiem gospodarze na 5 ostatnich spotkań na swoim stadionie w lidze francuskiej zdobyli komplet zwycięstw i tutaj mają szanse na kolejne 3 punkty, stawiam na wynik 2:0, myślę iż dobrym typem na to spotkanie jest iż goście nie zdobęda tutaj gola.

 

http://obstawianie.com/topic/23768-francuska-ligue-1/page-13?do=findComment&comment=950846

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa

Godzina: 18:00

Spotkanie:  Pogoń - Ruch

Typ: 1

Kurs: 2,00

Buk: bet365

Analiza:

 

Pierwsza kolejka decydującej fazy rozgrywek polskiej Ekstraklasy. Oba zespoły zakwalifikowały się do grupy mistrzowskiej, Pogoń zajęła 3 pozycję, a Ruch rzutem na taśme (chyba każdy wie o co chodzi) uplasował się na 8 lokacie. Obie drużyny rywalizowały ze sobą już w tym sezonie dwukrotnie i tak w Szczecinie wygrał Ruch 3:2, zaś w Chorzowie Pogoń 2:0. Gospodarze w ostatnich tygodniach spuścili nieco z tonu i notują gorszą passę, passę ośmiu kolejnych meczów bez zwycięstwa (w tym czasie zanotowali  siedem remisów i jedną porażkę). Portowcy w ten sposób stali się „mistrzem remisów” w tym sezonie w lidze. Ruch przegrał dwa ostatnie mecze, a ostatnią wygraną odniósł pięć kolejek temu w Szczecinie… Tabela po podziale punktów bardzo się spłaszczyła i dzięki temu rywalizacja o podium, a zarazem o grę w europejskich pucharach będzie bardzo ciekawa. Ruch traci obecnie 4 punkty do Pogoni. Ja jednak sądzę, że Portowcy w końcu się przełamią i rozpoczną tę fazę od  zwycięstwa, a także umocnią swoja lokatę w tabeli.

 

http://obstawianie.com/topic/33555-ekstraklasa-20152016/?p=951803

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa, gr. mistrzowska


Godzina: 18:00


Spotkanie: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów


Typ: Pogoń nie straci gola


Kurs: 2.35


Bukmacher: bet-at-home


Analiza:


 


Pierwszy mecz w grupie mistrzowskiej. Chorzowianie po trwających kilka dób perturbacjach, ostatecznie znaleźli się w tej lepszej ósemce i spadek im już na pewno nie grozi. Mam wrażenie, że brak tego czynnika motywacyjnego spowoduje, że Niebiescy będą grać bez zęba. Bo piłkarsko są wg mnie niestety najsłabsi w w/w zestawieniu i suma tych dwóch elementów spowoduje, że z 8. lokaty już się nie wydostaną. Od lutego, gdy piłkarze wrócili po zimowej przerwie, w aż 3 z 5 meczów wyjazdowych Ruch gola nie strzelał. Ostatnio naprawdę kiepska forma. W Gdańsku zasłużona porażka. Teraz jadą do Szczecina, gdzie nie aż tak dawno wygrali 3:2, w czym duża zasługa fatalnych błędów m.in. bramkarza Pogoni. Ale nic 2x się nie zdarza. Portowcy, po Legii, tracą najmniej bramek w całej lidze. Sami warszawiacy nie zdołali im wbić gola przed kilkoma dniami. Szczecinianie nie wygrali od 15.02 (!) i myślę, że pofolgują sobie niepowodzenia strzeleckie, a i z tyłu będzie w porządku, bo są w pełnym składzie, a Ruch przyjedzie bez ciut mniej grających: Helika, Urbańczyka i Wagnera. Powodzenia!


http://obstawianie.com/topic/33555-ekstraklasa-20152016/?p=951861


 


:minus: 100


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga

Godzina:  13:35

Spotkanie: Shandong Luneng - Yanbian

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.33

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Trzy spotkanie bez strzelonej bramki to nie jest normalność jeśli chodzi o ekipę Shandong Luneng, nie przy tym stylu gry jaki prezentuje tak ekipa. Dziś w ramach szóstej kolejki będą walczyć o przełamanie bramkowe ale także o zwycięstwo bo od czterech spotkań bez kompletu punktów a ich rywalem będzie tegorocznym beniaminek Yanbian.

Gospodarze ostatnie sezony kończą na podium to od kilku sezonów najbardziej overowa ekipa w tej lidze, która w każdym meczu wychodzi by atakować. Nic w tym dziwnego nie ma świetny trener Brazylijczyk Menezes no i skład z dwójką Brazylijczyków w ataku Tardelli oraz Aloisio ten drugi to król strzelców z poprzedniego sezonu. Do tego wspomagania z tyłu są przez Montillo oraz Jucile.  Sezon rozpoczęli wcześniej do eliminacji Ligi Mistrzów,   start był wyśmienity cztery zwycięstwa z rzędu ze swoją szybką, skuteczną grą do przodu. To jest jednak zespół który popełnia masę błędów w defensywie zarówno drużynowych jak i indywidualnych no i na tle mocnych rywali pojawiają się ogromne problemy min. porażka z   Jiangsu Suning 3:0, czy Seoul 1:4.  Ostatnio jak wspomniałem się zacięli ale grają z beniaminkiem który nie ukrywajmy jest kandydatem do spadku a z takimi rywalami przed rokiem strzelali najwięcej ale też co ciekawe trafili najwięcej, po prostu szli na wymianę ciosów którą rywal potrafił wykorzystywać by strzelać jakieś bramki, w tym sezonie właśnie takie spotkanie już rozegrali tutaj z Liaoning wygrywając 3:2 a to też rywal które raczej będzie walczył w dolnych rejonach

Beniaminek dobrze rozpoczął sezon patrząc na dotychczasowych rywali trzech kandydatów do walki o najwyższe już mieli i ugrali aż cztery punkty, ogólnie maja w ich dorobku pięć. Do tej pory dużo nie strzeli i dużo nie stracili ale dziś będzie test dla defensywy jeden już mieli i stracili dwie bramki z Jiangsu które dopiero  się rozkręcało a wydaje mi się że gospodarze dzisiejszego starcia zagrają z jeszcze większą intensywnością.  Widziałem ich cały mecz z Beijing Guoan wygrany 1:0 oraz fragmenty ze starcia wspomnianego w zdaniu wcześnie i na pewno będzie to ekipa która przez większość sezonu będzie grała z kontr i robią to bardzo dobrze w tym przegranym starciu strzelili bramkę i mieli fragmenty w których potrafili wyprowadzać kontry za kontrą. Wygrane stracie z  Beijing powinni okrasić większa ilość po stronie zdobytych w drugiej połowie to mieli z cztery setki 1na 1 z bramkarzem ale mieli albo pecha albo z dużo kombinowali. Dziś miejsca na pewno na tą swoją ulubioną grę będą mieli. 

http://obstawianie.com/topic/9125-ligi-azjatyckie/page-10

 

:plus: 133

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Ekstraklasa

Data, godzina: 15.04.2016 20-30

Spotkanie:  Legia - Lech

typ: Legia 

kurs: 1.65

 buk: Unibet

 

Analiza: 

Juz w pierwszej kolejce rundy finałowej dojdzie do jednego z najbardziej elektryzujących starć, bo na Łazienkowskiej Legia podejmie Lecha. Dla obu zespołów to bardzo prestiżowe spotkanie, zawsze na tych meczach jest wyjątkowo gorąco, a stadion zawsze jest wypełniony do ostatniego miejsca. Nie inaczej było w tym sezonie, zarówno w Warszawie i Poznaniu był komplet publiczności, a na Kolejorzu padł rekord frekfencji w tym sezonie - ponad 41500 widzów. A to jeszcze nie koniec rywalizacji między tymi zespołami, bo 2 maja oba zespoły staną na przeciwko siebie w finale pucharu polski. W piątkowym meczu faworytem są gospodarze. Legia w tym sezonie mierzy w mistrzostwo, bo tak właśnie chcą uczcić obchodzone w tym roku stulecie istnienia klubu. I ten cel moim zdaniem osiągną, bo tak naprawdę przed sezonem nie stracili zbyt wielu istotnych graczy. Co prawda odszedł Kuciak i Żyro, ale ich braki szybko godnie zastąpiono. No i został Duda, a do tego doszły trafione transfery Nikolica, Prijovica czy Pazdana, a zimą jeszcze doszli Hlousek, Jędrzejczyk i Hamalainen. Do tego co Legia już miała to jak na polskie warunki ogromny potencjał, który musi osiągnąć cel, jakim jest odzyskanie mistrzostwa. A Lech?? W tym sezonie bardzo zawodzi. W lidze przegrali juz dwanaście meczy, ale nie zmienia to faktu, ze dziś maja zaledwie punkt straty do trzeciego miejsca dającego awans do pucharów. To teraz cel do poznaniaków. Strata co Wojskowych to dziewięć punktów, dzisiejsza ewentualna wygrana dałaby jeszcze cięn nadziei na obrone mistrzostwa. Ale czy jest to możliwe?? Lech zmaga się z kontuzjami kilku ważnych graczy. Największa strata jest brak Pawłowskiego, najlepszego piłkarza Lech. Do Warszawy pojedzie, ale wątpliwe by wystąpił w meczu w wieszym wymiarze czasowym jak pół godziny. Zabraknie natomiast innych skrzydłowych - Sisiego i Lovrencica, wciąż nie ma Robaka, a i kownacki nie do końca jest gotowy do gry w dłuższym wymiarze czasowym. No i Lech gra chimerycznie. Potrafi zagrać kilka fajnych akcji by później stanąć przez wiekszą część meczu. Lech nie przegrał w Warszawie trzech ostatnich meczy, a dwa ostatnie wygrał. Czy dziś uda im się tę serię przedłużyc?? Moim zdaniem jest to bardzo wątpliwe, szczególnie gdy widzę ich ostatnio prezentowaną formę. Legia musi wygrywać mecze by zdobyć tytuł, a jak nie na boisku to zapewne też mogą liczyć na przychylność sędziów, którzy juz w tym sezonie kilkukrotnie im  pomagali. Wiekszość przemawia za Legią, która moim zdaniem zainkasuje komplet punktów

 


 

:plus: 65

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Holandia – Eerste Divisie)
Mecz: Den Bosch – Almere City FC

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 1,60

Bukmacher: Betsson

Data: 15.04.2016  godz: 20:00

 

Analiza:

 

Drugi poziom rozgrywek w Holandii słynie z wielu padających bramek i częstych wysokich wyników. Warto zatem poszukać tutaj overa, a świetną okazją wydaje się mecz pomiędzy Den Bosch i Almere. Oba zespoły zajmują miejsca w środku tabeli, choć gościom powinno mocniej zleżeć na wygranej bo wciąż mają jeszcze szanse by załapać się do wyjątkowo rozbudowanych play-offów. Zdecydowanie jednak oba zespoły zwracają na siebie uwagę dużą liczbą goli jaka pada w meczach z ich udziałem.

Den Bosch szczególnie ofensywnie gra na własnym boisku, w 16 meczach zdobyło tu 33 gole, tracąc 23, co daje średnią 3,5 gola na mecz. Aż 12 razy pokrywany był w tych spotkaniach over 2,5 gola. Ostatnie dwa mecze domowe to wygrana 5:0 z Telstar i porażka 3:6 z Bredą. W piątkowy wieczór grając bez większej presji gospodarze też mogą sobie pozwolić na wymianę ciosów.

Jak wspomniałem bardziej na zwycięstwie powinno zależeć gościom. W ostatnich tygodniach mają oni niezłą formę, biorąc pod uwagę ostatnich 10 spotkań są drugim zespołem ligi z dobrym bilansem goli 24:14. Stawia ich to w roli faworyta i zapewne to oni będą zespołem dyktującym tempo. Zresztą akurat jeśli chodzi o gole to cały sezon jest ciekawy dla drużyny Almere, która zdobyła ich już 58, tracąc 64. Na wyjazdach jest to w 16 meczach bilans 31:37, co daje rzadko widzianą średnią 4,3 gola na mecz i aż 13 overów.

Przy tak ofensywnie nastawionych drużynach wysoki wynik jest bardzo prawdopodobny. W poprzednim sezonie na stadionie Den Bosch padł między nimi remis 3:3. Nie miałbym nic przeciwko powtórce w piątkowy wieczór.

 

http://obstawianie.com/topic/20517-holenderska-eerste-divisie-i-ligi-ni%C5%BCsze/page-6?do=findComment&comment=950833

 

:plus: 60

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Monte Carlo
Mecz: Raonic-Murray

Typ: 2

Kurs: 1,40

Bukmacher: Unibet

Data: 15.04.2016  godz: 11:00

 

W pierwszym duzym turnieju na kortach ziemnych w roku 2016 dziś zostaną rozegrane mecze ćwiercfinałowe. Już p[ierwszy mecz cwiercfinałowy to bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Milosem Raonicem a Andy Murryaem. Według zakładów bukmacherskich jak i mnie faworytem spotkania jest Szkot. Andy Murray to w tej chwili drugi teniststa rankingów światowych. Milos Raonic natomiast w tym rankingu jest 12 ale był już wyżej. Andy bardzo lubi korty ziemne, W poprzednim sezonie zagrał 4 turnieje na takich kortach i dwa wygrał, w French Open był w pólfinale gdzie przegrał z Djokovicem a W Rzymie poddał mecz myślą o French Open. Dla Raonica korty ziemne to najgorsza nawierzchna. Obaj tenisisci w pierwszych rundach się męczyli . Raonic wygrał 2:0 z Cechimnato i 2:1 z Cuevasem oraz Dzumhurem. Murray natomiast 2:1 wygrał z Herbertem i Paire. 

Dziś w meczu o półfinał myślę ze Murray jest faworytem. Jego styl gry bardziej pasuje na korty ziemne. Raonic to tenisista który ma słabe poruszanie sie po korcie a na kortach ziemnych jest to bardzo ważne.

Podsumowujać: Jeśli Murray dziś zagra na swoim średnim pozomie to wygra ten mecz.

http://obstawianie.com/topic/33814-atp-monte-carlo/?do=findComment&comment=951560

 

:plus: 40

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Data, godzina: 15.04.2016 19:00
Spotkanie: Lokomotiv Kuban - Barcelona
Typ: Barcelona
Kurs: 2,25
Bukmacher:Bet365
 

Dzisiejszy wieczór z koszykówką szykuje się bardzo emocjonujący między innymi dzięki Lokomotiv Kuban a Barceloną . Pierwsze mecz pomiędzy tymi drużynami była bardzo wyrównany i zacięty, a wynik na korzyść Lokomotiv 78:74 . Jeśli chodzi o sam przebieg meczu myślę że każdy rzucony punkt będzie na wagę złota i od tego kto zachowa chłodną głowę i skuteczność podczas gry w tym spotkaniu może zależeć zwycięstwo.. Nie sądzę że spotkanie będzie szybko prowadzone co spowoduje dużą ilość punktów w meczu ale na pewno zobaczymy piękną grę obu drużyn w dzisiejszym spotkaniu. Chciałbym odnieś się nieco do ostatniej formy obydwu zespołów bo to jest dość istotne i może okazać się kluczowe w wyłonieniu faworyta tego spotkania.  Ostanie mecze gospodarzy przeplatane są grą w kratkę porażka z Unics Kazań gdzie gościli 80:76, następnie wygrana z Tsmoki Minsk 60:75, kolejna porażka po bardzo wyrównanym meczu w Turcji z Darussafaka 87:86 i na koniec znacząca wygrana u siebie z drużyną ze środka tabeli Enisey 77:51. Wyniki w ostatnim czasie pokazują że drużyna Lokomotiv Kuban szuka jeszcze swoje optymalnej formy z początku sezonu gdzie wygrywali mecz za meczem warto zaznaczyć że ich wysoka passa zwycięstw trwała od 1.02.2016 do 07.03.2016 (seria 11 zwycięstw z rzędu ) wśród zespołów pokonanych m.in CSKA Moskwa,Khimky M., Anadolu Efes  czy Darussafaka zespoły które z roku na rok grają w Eurolidze i mają duże doświadczenie natomiast drużyna z Kubania to kopciuszek który w ostatnim czasie rzadko grywał w tak istotnych rozgrywkach. Wszystko wskazuje że drużynę Katalonii czeka nie łatwy przeciwnik na ciężkim terenie ostatni mecz pokazał że Kuban stać na wygraną z dużo silniejszą drużyną, niestety zła postawa gości w 4 kwarcie poniosła za tym porażkę 66:61. Mój typ który na dzisiaj przygotowałem to czysta 2, a to kilka powodów które wpłynęły na moją decyzję : świetna gra zarówno w obronie jak i ataku, skuteczność rzutów osobistych , ogromne doświadczenie spowodowane grą z roku na rok w Eurolidze gdzie zazwyczaj kończą rozgrywki w pierwszej czwórce najlepszych zespołów, obecna wyśmienita forma.

 

http://obstawianie.com/topic/32408-euroliga-20152016/page-2

 

:plus: 125

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Holandia – Eerste Divisie)
Mecz: Eindhoven - Achilles

Typ: 1 (-1,5AH)

Kurs: 1,76

Bukmacher: Pinnacle Sports

Data: 15.04.2016  godz: 20:00

 

Na dziś wybrałem spotkanie drugiej ligi holenderskiej pomiędzy drużynami Eindhoven (obecnie 4. w tabeli) i Achilles (obecnie 17. w stawce 19. drużyn) Typuję łatwą wygraną Eindhoven ponieważ po ostatnich stratach punktów teraz nie mogą pozwolić sobie na wpadkę (2:4 z Emmen i 0:0 z Go Ahead Eagles) Achilles w fatalnej formie w 7 ostatnich spotkaniach aż 6 porażek i tylko jeden remis. Nie wróżę by mogli nawiązać walkę z drużyną która na własnym stadionie poległa tylko 1 raz w tym sezonie. Jedyne co mnie martwi w tym typie, że Eindhoven rzadko pokrywało ten handicap, ale jeśli już tego  dokonywała to z ekipami z dołu tabeli (np. 4:0 z Oss) liczę na powtórkę dzisiaj. Inne ciekawe typy na to spotkanie to over 2,5; Eindhoven over 1,5.

 

http://obstawianie.com/topic/20517-holenderska-eerste-divisie-i-ligi-ni%C5%BCsze/?do=findComment&comment=951944

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,Challanger Barletta

Spotkanie: Lopez-Perez - Giannessi

Typ: 1 

Kurs: 2.30

Godz: 16.30

Bukmacher: Ekspekt

Analiza:

 

W zasadzie mógłbym powtórzyć analize z przed kilku dni - Giannessi troszkę ślizga się w tym turnieju z rundy na rundę nie będąc w jakiejś super dyspozycji. Typowy przeciętniak nie koniecznie dobrze grający na linii i popełniający masę niewymuszonych błędów zagra dziś z mało komu znanym Lopezem-Perezem, który w turnieju radzi sobie znakominie. Dla mnie niezbyt znany zawodnik ograł już dwóch zawodników o wyższym rankingu w turnieju - Eremina i Djere nie tracąc przy tym ani jednego seta. Co więcej były to pojedynki wygrywane bardzo pewnie w setach i wydaje mi się, że dziś także nie powinno być problemu z chimerycznym Giannessim. Zresztą - Włoch był już bardzo blisko odpadnięcia z turnieju z turniejową dwójką Carballesem Baeną, jednak udało mu się wyciągnąć dwa sety na 6-4 tym samym przechodząc nie bez trudu przez drugą rundę. W pierwszej zresztą także miał poważne problemy z 4 lata młodszym Magerem, dopiero rozpoczynającym przygodę w challangerach. Mam wrażenie że obecna dyspozycja obu zawodników stawia w roli faworyta Hiszpana, czemu zaprzeczają troszkę kursy oraz ranking - jeśli Lopez-Perez szybko wyprowadzi z równowagi Giannessiego, powinniśmy być świadkami szybkiego 2-0 - bo poza trybunami, nie ma aspektu który by przemawiał za Włochem (przede wszystkim regularniejszy jest Hiszpan). 

 


 

:plus: 130

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - WTA Bogota
Mecz:  Sadikovic A.    -    Soler-Espinosa S.

Typ: Soler-Espinosa S. 2:0

Kurs: 2,95

Bukmacher: Sportingbet

Data: 15.04.2016  godz: 17:30

 

Po turniejach amerykańskich, przyszedł czas na nieco słabiej obstawiony turniej na kortach ziemnych w Bogocie, większość czołowych zawodniczek odpoczywa po trudnych meczach w USA i dopiero rozpoczną rozgrywki od następnego tygodnia. Wróćmy do tego co dzieje się w Kolumbii, wybrałem spotkanie według bukmacherów bardzo wyrównane ale moim zdaniem zdecydowana faworytką w tym meczu jest hiszpanka, która jest bardziej doświadczoną zawodniczką i oglądając jej wczorajszy mecz z Tatishvili prezentowała się bardzo dobrze. Soler-Espinosa dziś się zmierzy z Sadikovic ta zawodniczka z reguły występuje w mniejszych turniejach obstawionych słabszą rangą, dużo też grywa w ITF-ach. Espinosa ma bardzo dobre podanie, które w trzeciej partii wczorajszego spotkania tak zadziałało, że rywalka przy jej gemach serwisowych nie miała za dużo do powiedzenia. Jeśli hiszpanka zaprezentuje taką grę jak w drugim i trzecim secie wczorajszego meczu o wynik w tym spotkaniu można być spokojny, ale jak wiadomo są to kobiety i wahania są zdecydowanie większe jak u panów.

 

http://obstawianie.com/topic/33815-wta-bogota/?p=951970

 

:plus: 195

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłk nożna

Spotkanie: Levante - Espanyol

Typ: gospoarz over 5,5 rożnych

Kurs:2,0

Godz:20:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Espanyol jest w jaki takiej formie. To dobrze. Muszą się postawić by ten over rożnych wszedł. Byłoby mega, gdyby pierwszi zdobyli gola. Levante wtedy musi zrobić WSZYSTKO by co najmniej zremisować, a i to będzie słabym dorobkiem. 5 punktów strady do Granady. Mecze u siebie trzeba wygrywać, a zostały tylko 3 - z Espanyolem, z Athletic i Atletico. No to gdzie rwać punkty jak nie z Espanyolem?

Espanyol nie jest w czarnej dziurze. Im remis starcza. Im nawet porażka jakoś za mocno sytuacji nie psuje. Na pewno wygrana będzie bardzo pomocna, ale czy będą ptorafić to zrobić, grając przeciwko zdesperowanemu Levante...

Niezły mecz zagrali dwie kolejki temu - z Gijonem. Zakończyło się 0-0. Pogoda była okropna. Nie dało się normalnej akcji przeprowadzić, bo piłka się zatrzymwała na wodzie. Levante było lepsze i było widać, że im do samego końca zależy na wygranej. W ostatniej kolejce przeważali w meczu z Betisem na Benito Villamarin (stadion w Sewilli). Ostatecznie przegrali po stracie gola w 81 minucie. Wóz albo przewóz...

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Białoruś 1
Godzina: 16:30
Spotkanie: Slavia Mozyr - Mikashevichi
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,88
Bukmacher: Bet365

Analiza:

To dopiero początek i zaledwie trzecia kolejka tegorocznego sezonu na Białorusi. Gospodarze słyną z tego, że na ich stadionie w sześciu rozegranych przez nich spotkaniach padło bardzo dużo bramek. Jednak dwa pierwsze spotkania tego sezonu poszły im bardzo dobrze i nie przegrali żadnego z nich. Mają więc motywację do dalszej próby utrzymania tej passy, tym bardziej, że mają również w tym spotkaniu wsparcie własnych kibiców. Goście słabo zaczęli nowe rozgrywki notując przy tym jedną porażkę i jeden remis. W końcówce poprzedniego sezonu na wyjeździe prezentowali się dobrze, bardzo często coś strzelając. Spodziewam się więc bardzo wyrównanej walki. Piłkarze Mikashevichi pomimo tego, że nie są tutaj faworytem nie powinni odpuścić tego spotkania. Szykuje się więc ciekawe spotkanie. Forma obydwu drużyn z pewnością nie jest jeszcze optymalna.

 

http://obstawianie.com/topic/20498-białoruś/?p=951977

 

:plus: 188

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...