Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:

http://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – POLSKA: I liga


Data: 26.03.2016 11:45


Spotkanie: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec


Typ: 2


Kurs: 2,20


Buk: Bet365


Analiza:


 


23 seria spotkań zaplecza polskiej ekstraklasy. Każda z ekip ma swoje z cele do osiągnięcia w tym sezonie. Gospodarze wydaje się że będą to końca rozgrywek walczyć o utrzymanie w tej lidze. Przed tą kolejką mają tylko punkt przewagi nad strefą spadkową. Źle zaczęli piłkarską wiosnę, w trzech meczach zdobyli tylko jedno oczko, a że ekipy znajdujące się tuż za ich plecami zdecydowanie punktują to dla Pogoni robi się nie za ciekawie. Goście to jeden z głównych kandydatów do awansu do elity, a trzeba też pamiętać o ich grze w półfinale Pucharu Polski z Lechem Poznań. W górnej połówce tabeli również jest arcy ciekawie i każde zwycięstwo jest na wagę złota. Zagłębie jest jedną z lepiej grających zespołów w lidze jeśli chodzi o grę na obcym terenie, notują bardzo solidny bilans 5-3-3. Jeśli nadal chcą się liczyć w stawce drużyn walczących o promocję do ekstraklasy to muszą koniecznie wygrywać takie spotkania.


 


http://obstawianie.com/topic/23742-polska-i-liga/?p=948078


 


:minus: 100


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - KMŚ
Godzina: 01:45
Spotkanie: Brazylia-Urugwaj
Typ: bts
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet 365
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrac spotkanie w którym Brazylia na swoim stadionie podejmowała będzie reprezentację Urugwaju, gospodarze moim zdaniem są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej serii spotkań, bowiem Canarinhos tylko tak mogą wyprzedzić w tabeli drużynę nieźle do tej pory radzącego sobie Urugwaju, Brazylia jest na pozycji numer 5 3 tabeli i zdobyła do tej pory 7 punktów w 4 rozegranych spotkaniach a goście mają pozycję wicelidera i tych punktów zgromadzili 9 na swoim koncie , ja upatruje tutaj przede wszystkim szans dla ekipy gospodarzy w tym iż na sowim stadionie Brazylia rzadko traci jakiekolwiek punkty natomiast goście słabo radzą sobie w meczach wyjazdowych co pokazali między innymi w starciu z zespołem Ekwadoru gdzie ponieśli porażke i byli zespołem znacznie słabszym, moim zdaniem w tym meczu Brazylia spokojnie powinna sobie poradzić z zespołem który jest daleki od swojej najlepszej dyspozycji , stawiam na wynik 2:1 dla Gospodarzy tego spotkania.

 

http://obstawianie.com/topic/31681-ameryka-p%C3%B3%C5%82nocna-i-centralna-el-mistrzostw-%C5%9Bwiata/?do=findComment&comment=948413

 

:plus: 95

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - USA, NCAA


Spotkanie: Gonzaga Bulldogs - Syracuse Orange


Typ:  Gonzaga Bulldogs -4 pkt AH OT


Kurs: 1,82


Godz: 2:40


Bukmacher: Pinnacle


 


Jutro odpuszczam NBA  i biorę pod lupę spotkanie w NCAA gdzie jesteśmy na najważniejszych spotkaniach. Eight Elite to już blisko i naprzeciw siebie staną Gonzaga Buldogs i Syracuse Orange. Idę tutaj w pewne zwycięstwo Gonzagi. Wydaje mi się, że gospodarze obecnie prezentują bardzo mocny styl w ofensywie, posiadają dobre dzielenie się piłką i przemawia za nimi powtarzalność w zdobywaniu pkt w ofensywie. W 1 rundzie: 68-52 pokonali  Seton Hall, żaś w drugiej rundzie 82-59(szok) Utah i to świadczy o ich dobrej grze. W ekipie jest 1 Polak który obecnie nie przystąpi do draftu i przez kontuzję opuścił już część sezonu (a mowa o Karnowskim!). Gonzaga bardzo dobrze broni w ostatnich tygodniach . Potrafili zniszczyć  takich graczy jak Jakob Poeltl - obecnie 5 w Mocku do tegorocznego draftu.


Właśnie Bulldogs pozwolili mu na jedyne 5 pkt w meczu.


Kolejnym przykładem był gwiazdor Seton Hall Isaiah Whitehead którego 4-24  z gry w meczu świadczy o formie Gonzagi. Kolejnym ważnym podkreślenia faktem jest wygranie wygranie West Coast Conference z bilansem 26 do 7. Co do Syracuse Orange posiadają mocną s5 i to na tym się kończy. Zagrali już sporo meczu, mieli łatwiejszy terminarz i brakuje im przede wszystkim ławki. Brak wsparcia rzutowej przy tak dobrze broniącej Gonzadze musi przynieść odzwierciedlenie na skuteczności rzutowej Orange. Syracuse dla mnie i tak osiągneli sporo. Pokonie tak 


 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski

Godz.  20:45

Spotkanie:  Polska – Finlandia

Typ: Polska  powyżej 1.5 bramki 

Kurs: 1.8

Buk: bet365

Analiza:

 

W środę Polacy pokonali w meczu domowym Serbię 1:0. Jedynego gola jeszcze w pierwszej połowie strzelił Jakub Błaszczykowski. Polacy nie mieli w tym spotkaniu wielkiej przewagi, a Serbowie stworzyli sobie kilka okazji do strzelenia gola, ale defensywa drużyny Nawałki zagrała solidnie i nie straciła gola.

Bramka w tym meczu była bardzo ważna dla Błaszczykowskiego, który w Fiorentinie jest już wyłącznie zmiennikiem. Nieźle zagrał również Salamon, który choć popełnił kilka błędów, w tym ten największy z początku spotkania gdy faulował rywala przed polem karnym, pokazał jednak, że może być rozpatrywany jako alternatywa dla niepowołanego Szukały. Niezłe spotkanie rozegrał także Piotr Zieliński. Dzisiaj we Wrocławiu zagramy z Finlandią Jak poinformował Stadion Wrocław mecz został przeniesiony do Wrocławia ze względu na lepszy stan murawy. Ostatni mecz Polacy we Wrocławiu zagraliśmy całkiem niedawno - 17 listopada pokonaliśmy 3:1 Czechów. TO tyle jeżeli chodzi o obiekt. Ważnym aspektem dzisiaj jest jeżeli któryś z zawodników nie do końca przekonał jeszcze trenera, dzisiaj ma po temu ostatnią szansę. Dużych roszad w stosunku do meczu z Serbią być nie powinno. Na boisko wybiegną zapewne Krychowiak oraz Błaszczykowski, którzy narzekali na brak odpowiedniego rytmu meczowego. Z kolei na ławce rezerwowych mecz powinien rozpocząć Łukasz Piszczek. O nasz potencjał ofensywny jestem zupełnie spokojny i uważam, że nie powinno być problemu z trafieniem przynajmniej dwa razy do siatki rywali w dzisiejszym spotkaniu. Liczę na walkę z naszej strony i dobry mecz

http://obstawianie.com/topic/5058-spotkania-towarzyskie/?p=948750
 
:plus: 80
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski


Godz.  18:00


Spotkanie:  Węgry - Chorwacja


Typ: Poniżej 0.5 HT


Kurs: 2.50


Buk: Bet365


Analiza:


 


W dniu dzisiejszym dojdzie do starcia reprezentacji Węgier na swoim stadionie z reprezentacją Chorwacji. Obydwa zespoły zakwalifikowały się do Euro 2016 we  Francji. Większy problem miały Węgry które awansowały po barażach z Norwegią, jest to pewnego rodzaju sensacja że reprezentacja Węgier jedzie na mundial. Jedna rzecz która bardzo ich wyróżniała to gra obronna na wysokim poziomie. Norwedzy nie mogli sforsować dobrze grającej obrony Węgierskiej. Chorwacja ma według mnie dużo lepszych zawodników niż reprezentacja Węgier i uważam że jakieś bramki mogą paść ale pierwsza połowa to będzie wyczekiwanie na przeciwnika. Węgrzy standardowo dopóki będą mieli dużo sił powinni bardzo dobrze się bronić u siebie z reprezentacją Chorwacji i nastawić się na kontrataki. Węgrzy z zespołami o bardzo podobnej sile jak Grecja czy Rumunia remisowali u siebie 0-0 w barażach, wydaje mi się że dzisiaj będzie under w tym spotkaniu a pierwsza połowa zakończy się bezbramkowo.


 


http://obstawianie.com/topic/5058-spotkania-towarzyskie/page-16


 


:minus:  150


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski

Spotkanie: Niemcy – Anglia

Typ: over 3.5

Kurs: 3.05

Buk: Unibet

Godz. 20:45

Analiza:

Hitem tego okresu towarzyskiego na pewno będzie dzisiejsze starcie na Stadionie Olimpijskim w Berlinie gdzie reprezentacja Niemiec będzie podejmować Anglików.

Niemcy nie zachwycali w eliminacjach do EURO a mimo to i tak zajęli pierwsze miejsce, na pewno nie jest to forma z Mistrzostw Świata.  Trzeba przyznać że dużo było w tym okresie kontuzji które Loew ma już za sobą dlatego dziś zdecyduje się mocny skład. Wreszcie formacja ofensywa zagra w swoim topowym ustawieniu z Ozilem, Mullerem, Gomezem i Reus – to zestawienie potrafi rozklepać każdą defensywę. Obrona była największym mankamentem tego zespołu i dziś też nie widzę ustawienie nie do sforsowania Mustafi – Hummels para świetna w powietrzu ale słabsza biegowo, na bokach młodzi gracze. Tych bramek w eliminacjach może dużo nie stracili ale z każdym rywalem pozwalali na bardzo dużo, nie wszyscy jednak potrafili to wykorzystać.  Dodatkowo jeśli popatrzymy na gry towarzyskie Mistrzów Świata to tracą i to bardzo dużo  na ostatnich pięć spotkań tylko z Armenią nie stracili minimum dwóch bramek ale i ta reprezentacja znalazła na  sposób na jedno trafienie. Kamerun, Australia oraz USA czyli nie ukrywajmy żaden top strzelali po dwie bramki a Argentyna z jakością w ofensywie trafia 2:4.

Anglia ma tą jakość w ataku Kane, Stturidge, Vardy, Welbeck jest w kim wybierać. Zespół ma za sobą wyśmienite kwalifikację do EURO komplet zwycięstw przy 30 bramkach strzelonych i tylko 3 straconych – tylko nie ukrywajmy ta grupa była słaba. Do końca nie wiem jakim potencjałem dysponują Anglicy na pewno w formie w klubach są ofensywni gracze. To czego mi brakuje to takiego klasowego defensywnego pomocnika. Dziś też para stoperów które mnie nie przekonuje Stones ostatnio w klubie po kontuzji gra mało a Cahill to też rezerwowy w Chelsea.  Ten mecz da na pewno kilka odpowiedzi czego można oczekiwać po tej reprezentacji, przewiduje dziś dużo jakości w ofensywie i dużo problemów w defensywie u jednych i drugich dlatego gram odważnie na bramki.

http://obstawianie.com/topic/5058-spotkania-towarzyskie/page-16

 

:plus: 205

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...