Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że temat przeznaczony tylko dla osób, które ukończyły lat 18! Być może trafi się opcja, że jedna z pań będzie na szczycie mojej kariery typerskiej rozebrana, a nie chce, żeby potem rodzice skarżyli się na nasze ukochane forum :bz:



Ale wracając do tematu, w każdym poście będzie umieszczone zdjęcie jednej z pań, a po każdym trafionym typie dana pani będzie miała na sobie coraz mniej ciuchów(w tym miejscu chciałbym dodać, że szukam też modelek do mojego challengu, oczywiście wszystko płatne, a więcej info na PW!) im większe kursy tym szybciej pani jest rozbierana.

Dodam też, że napalonych mogę rozczarować, bo jest opcja, że żadna z pań nie zostanie pokazana nago :k:

Na pierwszy ogień leci Joanna Kulig!

joanna-kulig-fot-adam-lewanowicz-6.jpg

Być może tej pani nie trzeba przedstawiać, ale oto ona :klask:

I już jest okazja, że zobaczymy ją nago :umka:

Wystarczy, że trzy poniższe typy wejdą i pierwsza pani za nami:
#1 Termalica - Legia @ 2 @ 1.61 :n:
#2 Stoke - Newcastle @ 1 @ 2.00 :t:
#3 Malaga - Valencia @ 1 @ 2.05 :n:
Wszystkie kursy pobrane z Bet365

P.S jakieś statystyki yieldu może będą prowadzone, czas pokaże, ale uważam, że temat szybko upadnie :bz:
P.S2 zawsze możecie sobie te aktorki znaleźć w google :bz:
P.S3 ale przyszłych modelek w google już nie będzie :loser:
P.S4 komentarze dozwolone :wuwu: jak macie jakieś ciekawe panie to dawajcie w postach :wuwu: Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No niestety... Pani Joanna dzisiaj nam nic nie pokaże, ale powiedziała, że dostajemy jeszcze jedną szansę... Tylko Stoke nas nie zawiodło :5: Poszedłem z nią na układ, że trafiamy 3/3 w NBA kursy 1.7+ i będzie bal :wuwu:

 

#4 76ers - Hornets @ over 205.5 @ 1.7 :t:

#5 Memphis - Kings @ under 216.5 @ 1.71 :t:

#6 Denver - LAL @ over 209.5 @ 1.7 :t:

Kursy z unibetu!

 

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...