Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:

http://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna -  Liga Mistrzów

Spotkanie: Manchester City - Dynamo Kijów

Typ: Manchester City     (-1 AH)

Kurs: 1.95

Godz: 20:45

Bukmacher: Marathonbet

Analiza:

 

W meczu rewanżowym 1/8 finału Ligi Mistrzów Manchester City zagra u siebie z Dynamem Kijów. W pierwszym meczu na wyjeździe Manchester wygrał 1:3 i praktycznie mają już awans w kieszeni, ale rewanż trzeba rozegrać i dopełnić formalności przed własną publicznością. Podopieczni Manuela Pellegriniego awansowali do tej fazy rozgrywek z pierwszego miejsca w grupie z 12 punktami na koncie wyprzedzając Juventus, Seville i Monchengladbach. Natomiast Dynamo do 1/8 awansowało z 2 miejsca za Chesleą Londyn wyprzedzając Porto i Maccabi Tel Awiw. Na krajowym podwórku City radzi sobie dość przeciętnie, zajmują dopiero 4 miejsce i mają stratę 10 punktów do 1 miejsca i jeden mecz do rozegrania więcej. Dynamo w swojej lidze radzi sobie jak do tej pory bardzo dobrze, na 17 rozegranych meczów odnieśli 15 zwycięstw 1 remis i 1 porażkę i razem z Szacharem mają 46 punktów i przewagę 11 punktów nad 3 zespołem. Moim zdaniem Manchester City mimo wyraźnej przewagi po pierwszym meczu nie odpuści tego spotkania i pewnie awansuje zwyciężając również na własnym stadionie.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Charlotte Hornets - Dallas Mavericks
Typ: Hornets -7 pkt AH OT
Kurs: 2.00
Godz: 00:05
Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza:

Atakuje już dzisiaj to handi bo na pewno spadnie kurs na Szerszenie. Tak jak pisałem ostatnio znajdują się one w wyśmienitej formie. W ostatnim spotkaniu zdominowali inną ekipę z Teksasu Houston Rockets rzucając jej 125 pkt . 
Popatrzmy teraz na cyferki ofensywne gospodarzy :125 Rakiety,  108 pkt Wizards, 108 Bulls, 126 Phoenix Suns, 108 Indiana Pacers, 108 Minnesocie Twolves, 122 Pelicans i ostatnio aż 118 Detroit Pistons ( przed tygodnie okrzykniętej drużynie tygodnia w Konferencji).To wszystko sumuje się na powyżej 72 % zwycięstw we własnej hali Clifforda i są to mecze wygrywane bardzo pewnie punktowo. 
Dallas gra obecnie patologię. Przegrali 7/10 i 4/5 spotkań on road a przecież Nuggets, Grizzles ( szpital), Orlando to żadne ekipy.Nieregularnie spisują się liderzy Rumaków i to czy Parsons czy Dirk Novitzky czy DWill grają dość często po prostu słabo. Brakuje chyba młodości i kogoś kto zrobi różnicę w Dallas. Nie wiem czym to jest spowodowane bo Dallas obecnie dopiero na 8 seedzie w Konferencji Zachodniej i jeśli dziś Jazz ograją rywali z Sacramento może być ciepło na posadzie Ricka Carlise. 
Szerszenie prezentują bardzo dobrą formę u siebie, wygrali 9 z 10 spotkań na własnym parkiecie ogrywając takie tuzy jak Rockets, Cavs, Pistons, Pelikans, Bulls, Knicks, Wizards czy Pacers. Ogólnie rzucają na świetnej skuteczności zza łuku i z gry. Każdy dokłada cegiełkę bo nieźle dzielą się piłką. Warto wspomnieć o ostatnio wybornej formie Kemby Walkera który bodajże od 5 spotkań nie schodzi poniżej 25 pkt we własnej hali. Jest Lin, Jefferson, Batum, Walker, Zaller, Howes,, Lamb więc na prawdę solidny kolektyw ułożył GM gospodarzy z bardzo słabej ekipy w tamtym roku. 
Mavs przeciętny roster obecnie. Kilku doświadczonych graczy i Parsons ale to obecnie za mało wg mnie na tak grających Szerszeni. Nie wiem czy Matthews tam pasuje bo facet gra fatalnie w odróznieniu z tym co prezentował w Portland Trail Blazers. H2h bez znaczenia jak pisałem i sytuacja analogiczna z meczem Houston Rockets. Dla mnie to spotkanie pewnie wygrają gospodarze. Posiadają bardzo dobrze ułożony w defensywie zespół. Świetnie wyprowadzają kontry przez szybkich zawodników jak Lin czy Walker. Po drugie w końcówkach nie drży ręka Kembie i pod koszem posiadają bestię w postaci Ala Jeffersona.

http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/page-8?do=findComment&comment=946175

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Azjatycka Liga Mistrzów, Grupa G

Spotkanie:  Melbourne Victory – Suwon

Typ: over 2.5

Kurs: 1.89

Buk: Pinnacle

Godz. 09:45

Analiza:

Przed nami kolejny poranek z Azjatycka Ligą Mistrzów, to już trzecia kolejka którą rozpoczniemy w Melbourne gdzie miejscowa ekipa będzie podejmować Suwon.

Gospodarze są liderem grupy gromadząc cztery punkty, u siebie ograli Shanghai SIPG 2:1, oraz zremisowali w Osace z tamtejszą Gamba 1:1.  Liga Mistrzów to dla nich ważne rozgrywki, dlatego trener większych rotacji nie będzie robił w dzisiejszym starciu chociaż nie ukrywał że chciałby po rotować po ostatnim spotkaniu w lidze gdzie zostali zlani Brisbane 5:0. Defensywa była dziurawa jak sito w kontrach to rywal robił co chciał, jakoś ta postawa w tej formacji to mnie nie zaskakuje bo Melbourne to zawsze była ekipa stawiająca na pierwszym miejscu atak, wysoką grę, pozostawiając wiele luk w defensywie i jak nie ma skuteczności pod bramką rywala to właśnie kończy się na takich stratach w defensywie. Do składu ma wrócić  Barbarouses tego gracza zabrakło w ostatnim starciu. W sumie dobrze dla typu że dostali takie lanie bo trzeba przeprosić kibiców za taki wynik w prestiżowym zapomniałem dodać meczu.  Kilka suchych statystyk które jednak dobitnie odzwierciedlają sposób gry tej ekipy w 11 spotkaniach przed własną publicznością w lidze zdobyli 29 bramek przy 17 straconych (oczywiście najlepszy wynik w ataku i jeden z gorszych w defensywie).

Goście w trudnym położeniu w tej grupie tylko punkt na ich koncie i tak naprawdę porażka przekreśl ich szansę na dalszą grę, ale to jedna z tych ekip która tych rozgrywek aż tak priorytetowo nie traktuje.  To dobre informacje trener zabrał trochę młodzieży na ten mecz która jednak będzie się na pewno starała, na pewno  tej ekipie nie będzie brakowało szybkości w ofensywie a już wspomniałem o tym jak gospodarze bronią w kontrach.  Zespół łapie też coraz lepszy rytm, już trzy oficjalne mecze za nimi jeszcze bez zwycięstwa ale ich największy atut czyli atak dopiero musi złapać rytm a dziś myślę że dobra okazja. Czasu będzie potrzebowała defensywa bo zespół opuścili dwaj kluczowi defensorzy oraz bramkarz numer jeden.  Wrócę jeszcze raz do tego że te rozgrywki to dla nich nie aż taki priorytet chociaż przed rokiem wyszli z grupy ale to co ważniejsze grając trochę młodzieżą były to bardzo otwarte mecze. Gościli też w Australii właśnie u rywala z którym ostatnio Melbourne grało no i był hokej zakończony remisem 3:3. Suwon to zresztą ekipa też stawiająca na atak, poprzedni rok na krajowym podwórku skończony z drugim wynikiem strzelonych bramek i wysoką średnią bramkową bo przy okazji sporo tracili.  

http://obstawianie.com/topic/9125-ligi-azjatyckie/page-10?do=findComment&comment=945507

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie man City-Dynamo Kijów
Typ: 1 połowa
Kurs 2.10
Buk Bet 365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Manchesteru City podejmowała będzie drużynę Dynama Kijów , gospodarze już praktycznie w pierwszym spotkaniu zapewnili sobie udział w następnej rundzie elitarnych rozgrywek Ligi mistrzów ponieważ wygrali 1:3 na wyjeździe, teraz przyjdzie im tylko postawić przysłowiową kropkę nad "I" w meczu na swoim stadionie gdzie w tym sezonie miewali rózną formą zazwyczaj byli zespołem mocnym i wygrywali swoje spotkania, goscie natomiast w meczach wyjazdowych często traca punkty również w ligowych potyczkach w których nie potrafili wywieźc 3 oczek ze stadionu słabej Oleksandrij, według mnie w tym meczu faworyt jest tylko jeden i nie wyobrażam sobie innego wyniku aniżeli wygrana zespołu gospodarzy , myślę że możemy tutaj zobaczyć handicap, obie ekipy na tym stadionie zmierzyły się ze sobą do tej pory tylko jeden raz , wtedy padł wynik 1:0 dla zespołu Obywateli, mój typ na jutro to dokładny wynik 2:0.

 

http://obstawianie.com/topic/31811-liga-mistrz%C3%B3w-20152016/page-6?do=findComment&comment=945580

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Charlotte Hornets - Dallas Mavericks
Typ: Hornets -7 pkt AH
Kurs: 2.20
Godz: 00:05
Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza:
5 minut po północy czasu polskiego Hornets podejmą na własnym parkiecie Dallas Mavericks. Co tu dużo mówić Szerszenie są w niesamowitym gazie. Ich ostatnie 10 spotkań u siebie to 9 zwycięstw. Polegli jedynie w pojedynku z Miami Heat ponad miesiąc temu. Mavericks nie grają źle, rzucają dużo jednak też strasznie dużo tracą. 

Przegrali ostatnie 5 meczy z rzędu i nie wyobrażam sobie aby inaczej było w pojedynku z rozpędzonymi Szerszeniami. Nie dopuszczam innej myśli jak wysokie zwycięstwo Hornets, tym bardziej cieszy wysoki kurs bo aż 2.20. Myślę, że dzisiejszej nocy ekipa gospodarzy potwierdzi swoją doskonałą dyspozycję i nie pozostawi złudzeń co do tego kto będzie lepszy na parkiecie. Hala Clifforda to swego rodzaju świątynia z której rzadko która ekipa wyjeżdża zwycięsko. Myślę, że będziemy świadkami dobrego, szybkiego spotkania, jednak z dużo większym wskazaniem na gospodarzy.

 
TYP POWTÓRZONY,NIEZALICZONE
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów

Data, godzina: 15.03.2016 20-45

Spotkanie:  Man City - Dynamo Kijów

typ: over 3.5

kurs: 2.80

 buk: Unibet

 

Analiza:

Po swietnym pierwszym meczu City w Kijowie Anglicy są juz bardzo blisko awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Bardzo blisko, bo trudno sobie wyobrazic, by podopieczni Pellegriniego zrujnowali zaliczkę 3-1. Bardzo ważna okazała się bramka w doliczonym czasie gry strzelona przez Yaya Toure, która moim zdaniem definitywnie przesądziła losy rywalizacji. Nie wierzę natomiast w to że Dynamo nie podejmie walki na Etihad Stadium i od początku spróbują zaatakować, bo tylko taka otwarta gra może im dać jeszcze jakąś nadzieję. To na pewno jest na rękę gospodarzom, którzy w kontrataku z szybkimi Silvą, Aguero, Sterlingiem czy Navasem potrafią rozmontować każdą defensywę. A Dynamo to nie jest niewiadomo jak silna obrona jak na warunki europejskie, a tym bardziej na taki zespół jak City. I choć gospodarze nie muszą gonić wyniku, a wręcz przeciwnie mając spory komfort mogą rozegrać naprawdę fajne zawody. Zresztą w Manchesterze zawsze sporo się dzieje w tym sezonie, bo choć City przegrało w tym sezonie na własnym boisku już pięć spotkań ( z Juve, West Hamem, Liverpoolem, Leicester i Tottenhamem) to w piętnastu wygrali, a okazałych zwycięstw tu nie brakuje - 3-0 Chelsea, 6-1 Newcastle, 5-1 Bournemouth i Crystal Palace, 4-1 Sunderland i Hull, 4-0 ponownie Crystal Palace i w ostatnim meczu u siebie z Aston Villa. W zasadzie to zawsze tu się dużo dzieje i pada mnóstwo goli, głównie ze strony gospodarzy - tylko dwa razy w dwudziestu jeden meczach padły mniej jak trzy gole (z Watford wygrana 2-0 i bezbramkowy remis z Evertonem), a średnia bramek na Etihad to 3,95!! City tylko raz nie strzeliło u siebie bramki, sam Hart zanotował ledwie pięć czystych kont. W rewanżu moim zdaniem Hart jednak powinien się spisać bez zarzutu, a wątpie by snajperzy czegoś nie ukłuli z przodu. Moim zdaniem gospodarze zwycięstwem przypieczętują awans do kolejnej rundy. Stawiam na 3-1 dla city

 


 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski
Data: 15.03.2016 r. 18:30
Spotkanie: Lech - Zagłębie
Typ: x
Kurs: 4.33
Bukmacher: OddsRing
Analiza:

 

pierwsze spotkanie w ramach pucharu Polski Lech Poznań podejmuje rewelacje nie tylko zmagań pucharowych ale także ligowych Zagłębie Sosnowiec.Faworyt oczywiście jest jeden i jest nim Lech ale ja bym nie spisywał na straty w tym meczu Zagłębia które świetnie potrafi grać z kontry i już nie jedna ekstraklasowa drużyna się o tym przekonała jak choćby cracovia która została wyeliminowana przez  Zagłębie.lech ma problemy kadrowe na dodatek liga wchodzi w decydujące stracie przed podziałem punktów a już w najbliższy weekand mecz z Legią w Poznaniu być może jest to najważniejszy mecz przynajmniej dla kibiców w tym sezonie.Zagłębie dzisiaj zagra bez kompleksów bo przecież nie mają nic do stracenia zaszli już bardzo daleko i są i tak wielką niespodzianką,W I lidze również radzą sobie bardzo dobrze wciąż mają bardzo realne szanse na awans.Trzeba pamiętać że są jeszcze rewanże które ostatecznie wyłonią finalistę.Moim zdaniem w tym meczu za dużo goli nie zobaczymy a i rewanż również będzie ciekawy bo nie sądzę żeby już w pierwszym meczu było wiadomo kto awansuje.

Mój typ 1-1

 

 

http://obstawianie.com/topic/20483-puchar-polski/page-7?do=findComment&comment=923025

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna; EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału

Godzina: 20,45

Spotkanie: Atletico Madryt - PSV

Typ: Atletico wygra i under 3,5 gola

Kurs: 1,83

Bukmacher: Bwin

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20,45 odbędzie sie  spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy

drużynami Atletico Madryt i PSV Eindhoven. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł

bezbramkowy remis co stawia w nieco lepszej sytuacji Atletico, chociaż

nie mogą sobie oni pozwolić na stratę bramki, ponieważ będą oni musieli wtedy

strzelić zawsze o jedną więcej żeby awansować. Myślę, że na pewno goście będą starali się

zagrać dobre spotkanie przede wszystkim z kontry. Atletico posiada świetną defensywę

którą ciężko zforsować i strzelić im bramkę. Zaledwie 12 straconych bramek w lidzę.

Ta liczba robi wrażenie na ten moment sezonu. Gospodarze zapewne dzisiaj postarają 

się wygrać dzisiejsze spotkanie, ale przede wszystkim najwazniejsze dla nich będzie

zachowanie czystego konta. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie zakończy się minimalnym

zwyciestwem gospdoarzy.Na tę chwilę więcej argumentów ma Aletico, dlatego to

 ich uważam za faworytów. Mój typ to 2:0 po ciekawym meczu.


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka Eurocup 
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bayern.M - Galatasaray
Typ: 1/1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365

 

Dziś o godz. 20:00 w Eurocupie ćwierćfinałowe spotkanie pomiędzy Bayern.M-Galatasaray. W starciu turecko-niemieckim według bukmacherów faworytem są ci pierwsi, moim zdaniem zagranie na gospodarzy, czyli Bayern.M jest bardzo dobrym i poprawnym typem , mimo że kursy spadają na Galatasaray. Bayern.M to  zespół który zajmuje  miejsce nr 2 obecnie w lidze który gra bardzo dobrze i konsekwentnie zarówno w obronie jak i ataku,niestety nie tak dawno przydarzyła im się wpadka z najniżej notowanym zespołem Bundesligi  Mitteldeutscher gdzie ulegli 93:30 , jednak uważam to za wypadek przy pracy i chwilowy brak koncentracji. Cieszy fakt że bawarczycy wysoko wygrywali z innym zespołem Bundesligi Albą Berlin która z roku na rok gości na parkietach Euroligi dość wysoko 84:75 i aż 96:65. Nawiązałem do meczu z Albą Berlin ponieważ są to bardzo podobnie grające zespoły i zazwyczaj pojedynki są bardzo wyrównane natomiast ostanie dwa mecze czy to w lidze czy eurolidze pokazują hegemonię Bayernu.M który w ważnych i kluczowych momentach jest w stanie wygrać z każdym a  pojedynek ćwierćfinałowym jest tego najlepszym dowodem. Jeśli chodzi o zespół z Turcji ostatnio Galatasaray prezentuje się nadzwyczaj dobrze wygrywając trzy mecze pod rząd a w jednym z nich gromią czołowy klub ligi Pinar 93:65, obecnie goście zajmują 3 miejsce w lidze i to jest bardzo wysokie miejsce po bardzo słabym początku sezonu. Dziś uważam że Galatasaray nie poradzi sobie z bardzo dobrze grającym zespołem Bayernu.M dlatego typ 1/1 jest jak najbardziej na miejscu.

 

http://obstawianie.com/topic/26837-eurocup/page-2?do=findComment&comment=946524

 

:plus: 115

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski
Data: 15.03.2016 r. 18:30
Spotkanie: Lech - Zagłębie
Typ: Lech -1.5 gola
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś o 18:30 w Poznaniu pierwsze półfinałowe spotkanie Pucharu Polski miejscowy Lech podejmie rewelacje tych rozgrywek Zagłębie Sosnowiec. Dla Lecha jest to bardzo ważny mecz bo droga do europejskich pucharów może być prostsza niż w lidze w której jak wszyscy dobrze wiemy, każdy może wygrać z każdym. Lech do tego spotkania podejdzie bardzo dobrze zmotywowany, piłkarze zapewne są w dobrych nastrojach po zwycięstwie ligowym w Chorzowie 3-1. Dziś zagrają  przed własną publicznością i zapewne doping będzie im pomagał. Lech w tym spotkaniu zagra troszkę osłabiony. Zabraknie kilku podstawowych graczy, ale moim zdaniem na Zagłębie powinno to wystarczyć, choć trzeba przyznać, że Sosnowiczanie pukają bardzo mocno do Ekstraklasy. Myślę, że Lech wygra pewnie i będzie mieć zaliczkę przed rewanżowym spotkaniem w Sosnowcu.

 

Przewidywany skład Lecha: Burić, Ceesay, Wilusz, Kamiński, Volkov, Dudka, Trałka, Gajos, Jevtić, Sisi, Kownacki

 

http://obstawianie.com/topic/20483-puchar-polski/?p=946564

 

Słabiutka ta analiza :fp:

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - LM
Spotkanie: Atletico - PSV
Typ: Atletico oraz under 2,5
Kurs: 2,9
Buk: Gamebookers
Godz: 20:45

W meczu rewanżowym 1/8 Ligi Mistrzów Atletico Madryt podejmie na Vicente Calderón PSV Eindhoven. Sprawa awansu nie jest ciągle jasna, bowiem w Holandii padł bezbramkowy remis. Warto dodać, iż PSV przez ponad 20 minut grało o jednego gracza mniej. Podopieczni Simeone mieli przewagę, lecz nie potrafili jej udokumentować w postaci bramki. Hiszpanie słyną z żelaznej defensywy, która rzadko kapituluje. Jeśli chodzi o ofensywę mają dość minimalistyczną postawę, ale skuteczną. Rzadko kiedy mecze w ich wykonaniu kończą się pogromem, głównie Atletico wygrywa jedną, dwoma bramkami przy zachowaniu czystego konta. Gospodarze głównie liczą na Griezmanna, który jest najlepszym strzelcem zespołu. W tym meczu Simeone nie będzie mógł skorzystać z usług Savicia (D 8/0), Tiago (M 13/1) oraz Torresa (M 19/0). PSV osiągnęło nie najgorszy wynik jeśli weźmiemy pod uwagę przebieg spotkania. Jednak teraz są przed o wiele trudniejszym wyzwaniem, zwłaszcza że zabraknie drugiego strzelca zespołu - Perreiro (F 24/9). Holendrzy są niezwykle skuteczni w Eredivisie, jednak obie te ligi to inna bajka. Szczerze wątpię, aby byli w stanie strzelić bramkę dobrze spisującej się defensywie. Spodziewam się wygranej gospodarzy, którzy po strzelonej bramce będą chcieli kontrolować przebieg spotkania. Biorąc pod uwagę minimalistyczne podejście Atletico, sądzę iż wygrają ten mecz 1:0 lub 2:0.

http://obstawianie.com/topic/31811-liga-mistrzów-20152016/?p=946572

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, WTA Indian Wells

 

player_315279.jpgWTA-logo.pngplayer_314206.jpg

USA.pngCZE.png
 

Spotkanie: Nicole Gibbs - Petra Kvitova
Typ: 1
Kurs: 2,41
Data i godzina: 15.03.2016 19:00
Bukmacher: MarathonBet
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie 1/8 finału, BNP Paribas Open rozgrywanego na kortach twardych, w kalifornijskim Indian Wells, pomiędzy Nicole Gibbs a Petrą Kvitovą. Nicole Gibbs (WTA 95) przeszła kwalifikacje, a w głównej drabince oddała łącznie 11 gemów Rumunce Alexandrze Dulgheru, swojej rodaczce Madison Keys i Kazaszce Jarosławie Szwiedowej. Amerykanka od początku sezonu prezentuje bardzo solidny tenis. W Shenzhen i Australian Open jako kwalifikantka doszła do II rundy, a w Monterrey do ćwierćfinału. Petra Kvitova (WTA 9) nie będzie miała łatwej przeprawy, tym bardziej że nie zachwyca formą. W poprzednich rundach Czeszka pokonała po trzysetowych bataliach reprezentantkę Czarnogóry Dankę Kovinić i Szwedkę Johannę Larsson. Przed turniejem w Indian Wells Kvitova w tym sezonie rozegrała osiem meczów i wygrała tylko dwa. Słabo funkcjonuje jej serwis, forhend również jest rozregulowany. Moim zdaniem Gibbs, której forhend jest coraz groźniejszy, nie jest bez szans na pierwsze zwycięstwo nad Czeszką. Będzie to ich trzecie spotkanie, dwa poprzednie wygrywała Czeszka, jednak tym razem górą powinna być lepiej dysponowana Amerykanka. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 19:00.

 

http://obstawianie.com/topic/33463-wta-indian-wells/?p=946576

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...