Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:

http://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)

Spotkanie:

Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)

Kurs:

Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 19:00
Spotkanie Basel-Sevilla
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk : SportingBet
Analiza: Na jutro najpewniejszym spotkanie bedzie rywalizacja zespołu Basel z zespołem Sevilli, ekipa gospodarzy na pewno w tym spotkaniu nie jest faworytem goście bowiem sa obrońcą tytułu i tej parze oni przez bukmacherów są uznawani za faworytów do wyjścia do dalszych gier, gospodarze na swoim stadionie praktycznie w kazdym spotkaniu strzelają bramki, goscie również lubią sobie postrzelać na wyjazdach , dlatego moim zdaniem bedzie to spotkanie w którym najbardziej możliwym typem bedzie BTS , goście jednak powinni w tym spotkaniu już spróbować zbliżyć się do awansu do następnej rundy, nie mówię iż będa w stanie wysoko wygrać na stadionie FC Basel,ale myśle że o tą jedną bramkę powinni okazać się zespołem lepszym mój typ po 90 minutach spotkania to wygrana gości z Hiszpanii oraz wynik 1:2, uważam że sevilla , której nie idą spotkania wyjazdowe w lidze europy w końcu osiągnie zwycięstwo na tym ciezkim do gry terenie.

 

http://obstawianie.com/topic/31809-liga-europy-20152016/page-4?do=findComment&comment=945079

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie:Oklahoma City Thunder - LA Clippers

Typ: Thunder -4.pkt AH OT

Kurs: 1.76

Godz:  3:35

Bukmacher: Pinnacle

Na jutro przygotowałem prawdziwą petardę a mianowicie spotkanie w Oklahomie gdzie tamtejsze Grzmoty mierzyć się będą z Los Angeles Clippers. Spotkanie w walce o 3 miejsce w Konferencji Zachodniej i tutaj na pewno większy głód ma OKC. Przegrali oni 3 ostatnie spotkania we własnej hali a przecież gra Kevin Durant, Russel Westbrook i Serge Ibaka. H2h tutaj nie ma większego znaczenia choć i to stoi po stronie gospodarzy. Atut własnej hali, chęć rewanżu za ostatnie gorsze występy i czas trochę się umocnić psychicznie przed fazą Play off.OKC mimo iż przegrali we własnej hali aż 3 razy z rzędu grają tutaj bardzo pewnie, w regular sezon mają 75 % zwycięstw na własnym parkiecie. To nie jest przypadek i warto pograć w stronę gospodarzy tym bardziej, że nie wystąpi Blake Griffin a ostatni trade Stephensona na Greena może także nie wyjść na parkiet. Rostery podobne ale ostatnio za dużo wpadek miała ekipa z Oklahomy City Thunder i czas to zmienić. 6 porażek w ciągu ostatnich 10 spotkań to przesada mimo dobrej gry. Wiadomo, że terminarz mieli cięzki bo mierzyli się x 2 z GSW, on road z LAC,(tutaj rewanż i typowy reverange game)Indianą Paceres i Cavs .Myślę, że rewanż czas wziąć na gościach którzy tutaj nie powinni mieć aż tak dobrego dnia jak w wygranym we własnej hali spotkaniu .

 
 
 
:plus: 76
Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Athletic Bilbao - Valencia

Typ: 1

Kurs:1,75

Godz:21:05

Bukmacher: sportingbet

Analiza:

 

 

Trzeba przyznać, że Valencia zagrała z Atletico w miarę niezły mecz. Ale jednak to było spotkanie na Mestalla gdzie przecież cały sezon grali na w miarę dobrym poziomie (patrząc na całokształt osiągnięć w tym sezonie).

Pokonali wcześniej Malagę 1-2. Jednego z goli nie wypracowali. Po prostu mega kiks bramkarza Malagi. Z Athletikiem 28 lutego przegrali na Mestalla 0-3. Wtedy też grali nieźle, a pierwszego gola stracili dopiero w 73 minucie. Do tego czasu się trzymali. Ale to też był mecz na Mestalla. Spotkania z Rapidem nie będę rozwijał, bo coraz bardziej mi się wydaje, że Austriacy po prostu odpuścili to psychicznie.

Chciałem postawić na awans Basków, ale...skoro mają awansować to sądzę, że u siebie wygrają. Na Mestalla może być problem dopiero.

Athletic od 3 spotkań wygrywa. 0-3 z Valencią, 4-1 z Depor, 0-2 ze Sportingiem (w tym nawet w ostatnim kwadransie gdy biegali w 10 byli cały czas lepszym zespołem).

 


 

 

 

:plus: 75

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Toronto - Islanders
Typ: 2ml + O5.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie Toronto Maple Leafs z New York Islanders. Kontynuuje granie przeciw Toronto Maple Leafs, ktorzy juz raczej czekają na koniec sezonu, by przygotowac druzyne na nowy. Zero szans na play-offy w tym roku, fatalna postawa z małymi przebłyskami. Do tego czystki kadrowe, transfery, masa kontuzji kluczowych zawodników, granie młodym bramkarzem z AHL (dzis kolejny występ). Toronto gra na luzie i choc stara sie dotrzymac kroku wiekszosci druzyn (w ostatnich 10 przegrali tylko 2 razy wiecej niz golem) to jednak te mecze przegrywaja. Na 20 ostatnich spotkan wygrali tylko 4 razy i zajmuja ostatnie miejsce w konferencji wschodniej z 53 punktami. Az 10 mniej niz kolejne Buffalo Sabres. Islanders z kolei walczą o play-offy, choc 3 gra w przeciagu 4 dni. Moga byc zmęczeni, ale Toronto jest na tyle slabe na "blue line", ze wpakowac powinni im co najmniej 3 gole - choc licze na wiecej. Niestety z rezerwowym Greissem bo Halak doznal kontuzji, ale moze to pomoc chociazby w osiagnieciu overa. Islanders wygrali 6 z ostatnich 7 meczow rozgrywanych w Toronto, 13 z 16 to były overy.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?do=findComment&comment=945303

 

 

 

:minus: 200

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzyń
Spotkanie: Vakıfbank - Volero Zurich
Typ: Handicap na sety ( 0 : 1.5 ) 1
Kurs: 1,67
Buk: Betsafe
Godz: 18:00

 

Volero jedzie na bardzo trudny teren do Turcji gdzie nawet sędziowie ulegają presji gospodarzy.Drużyna gospodarzy całkiem niedawno była murowanymi kandydatkami do wygrywania ligi tureckiej jak również ligi mistrzyń.Teraz troche się to pozmieniało Vakibank nie ma takiej siły rażenia jak kiedyś ale dalej jest to drużyna z którą trzeba się liczyć i dzisiaj właśnie ta drużyna powinna pokazać swoją siłę.Kurs na gospodynie oscyluje w okolicy 1.27 więc troche mało ja ryzykuje handi powinno być dobrze.Co się tyczy Volero to zawodniczki wygrały swoją grupę tracąc tylko jedengo seta tyle że rywalki też nie były wymagające następnie trafiły na Lokomotiv Baku i tu już były schodzy bowiem na wyjeździe przegrały 3-2 a na własnej hali wygrały 3-1 i awansowały do kolejnej rundy gdzie już czekają turczynki.Dzisiaj pierwsze spotkanie tych drużyn i mam nadzieje że to spotkanie będzie jednostronne i zakończy się wynikiem 3-0 dla gospodyń.

 

 

http://obstawianie.com/topic/32467-liga-mistrzy%C5%84-20152016/?do=findComment&comment=945186

 

 

 

:plus: 67

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europejska, 1/8 finału

Spotkanie: Liverpool – Manchester United

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.72

Buk: Bet365

Godz. 21:05

Analiza:

Już w 1/8 finału los sprawił że odpadnie jeden z faworytów  do końcowego sukcesu, starcie Liverpoolu z Manchesterem United to pojedynek który nie pogardziłyby finałem Ligi Europejskiej.  Obie ekipy na krajowym podwórku rozgrywają ciężki sezon, ciągle są w walce  o miejsce w pierwszej czwórce ale jest to trudna droga szczególnie dla Liverpoolu. Tak się chyba wszyscy zastanawiają która droga łatwiejsza do zdobycia awansu do Ligi Mistrzów.  W Premier League zostało 9 kolejek w których nie wszystko zależy od tych ekip, Liga Europejska to siedem starć i wszystko zależy od nich. Skupmy się jednak nad dzisiejszym typem.  

Liverpool gra w tym sezonie falami, świetne mecze przeplata bezbarwnymi zawodami, odkąd jednak zniknął problem z kontuzjami w ataku to widać stabilizację formy. Klopp chce wysokie j i ofensywnej gry i właśnie tacy gracze jak Stturidge, Firmino oraz Coutinho gwarantują mu jakość przy takim stylu gry pod bramką rywala. Odkąd zespół objął Niemiec to tak naprawdę Liverpool nie miał problemów ze stwarzaniem sytuacji tylko skutecznością spowodowaną brakiem swoich armat. Defensywa cały czas się myli i tak już będzie do końca bo w tej formacji potrzeba personalnych wzmocnień, nie wolno też zapomnieć o Mingolet który miewa katastrofalne interwencje.  W tegorocznej Lidze Europy Liverpool do tej pory nie miał wymagających rywali i mógł trochę rotować składem, dziś raczej ze względu na etap rozgrywek i rywala będzie ta najlepsza intensywność.  Wracając do tych spotkań  to potrafiły tutaj strzelać takie zespoły jak Sion, Rubin Kazan czy Bordeaux.  Ogólnie gospodarze z zespołami z czołówki na Anfield mają ogromne problemy by zagrać w defensywie solidne zawody, to co jednak ważniejsze to cały czas wysoki poziom utrzymuje atak i nawet z solidnym meczem w tyłach były overy dzięki własnej ofensywnie jak niedawno z City.

Manchester United podobnie jak gospodarze grają strasznie falami,  tutaj różnica jest natomiast w absencjach o ile w ekipie Kloppa wszystko wraca do normy to tutaj cały czas szpitali i co mecz inna jedenastka.  Cztery dni temu przegrali z West Brom 1:0 – spotkanie którego nie dało się oglądać poziom i tempo katastrofalne, może Manu przygotowywało się na to starcie mam nadzieję bo jak zagrają tak samo to rywalizacja rozstrzygnie się już w pierwszym meczu.  Gra na wyjazdach w Europejskich Pucharach tragiczna, udało się tylko wygrać w eliminacjach z Brugge 0:4, po za tym w fazie grupowej Ligi Mistrzów porażka z PSV 2:1, remis 1:1 z CSKA i porażka z Wolfsburgiem 3:2,  poprzednia runda Ligi Europejskiej to kompromitacja z Duńskim FC Midtjylland 2:1.  Dla mnie zagadką jest dyspozycja Manu w tym starciu, bo potrafią się kompromitować ze średniakami w Premier League a najlepsze mecz rozgrywają z ścisłą czołówką.  

Gospodarze jak wspomniałem odzyskali ostatnio skuteczność zobaczymy jak to pójdzie w parze z defensywą która jest dziuraw, Liverpool jest w gazie, nie ma kontuzji w ofensywie to w tym aspekcie jak wspomniałem wyglądają świetnie – dziś wobec tego zobaczymy ofensywny zespół Kloppa zresztą jak w większości spotkaniach. Pokazali z Arsenalem czy City że w swoim najlepszym dniu są sami wstanie strzelić trzy bramki czołówce. Manchester zagra z kontry Depay, Marital to gracze stworzenie do takiej gry, czy to wystarczy tutaj na bramki, myślę że tak bo po prostu u jednych i drugich defensywa potrafi zagrać bardzo kiepskie zawody.

http://obstawianie.com/topic/31809-liga-europy-20152016/page-4

 

 

 

ZWROT

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europejska, 1/8 finału

Spotkanie: Shakhtar - Anderlecht

Typ: Shakhtar  over 1.5gol

Kurs: 1.8

Buk: Bet365

Godz. 19.00

Analiza:

Pisałem dobrą analize i mi się przypadkowo strona wyłączyła więc będzie krótko i zwięźlę. Jestem przekonany że Ukraińcy wygrają, a już na pewno strzelą min 2 gole teren jest trudny wiele drużyn miało problemy Bayern 0-0 Real.M 3-4 Fenerbahce 3:0. Shakhtar  ma w swoim zespole świetnych piłkarzy typowo na europejskie stadiony połowa składu to Ukraińce druga Brazylijczycy  w Lidze 1 miejsce 53 gole strzelone. Zagrają z średniakami Anderlechtem który jest na mojej czarnej liście, dziwie się że doszli do 1/8 no ale to już koniec dalej nie dojdą sądzę że w tym meczu wszystko się wyjaśni. Gospodarze wygrali ostatnio w 1/16 z Schalke pokonując ich na własnym terenie 0:3 :D myślę że ich forma na pewno jest lepsza od Belgów. nie będę podawał statystyk bo każdy może sprawdzić. 

 

http://obstawianie.com/topic/31809-liga-europy-20152016/?p=945347

 

 

 

:plus: 80

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : piłka nożna - UEFA Liga Europy, faza pucharowa

Spotkanie : FC Bazylea - FC Sevilla

TYP : 1X

Kurs : 1.57

BUK : Bet-at-home

Godz : 19.00

Dziś coś z boisk Ligii Europy, a mianowicie fazy pucharowej czyli kolejna runda 1/8 finałów, mecz pomiędzy FC Bazylea a gośćmi FC Sevilla. Mecz zapowiada się naprawdę ciekawie, nie ma zdecydowanego faworyta jednak analizując statystyki dostrzegłem plus na korzyść gospodarzy. Zaczynając od FC Bazylei trzeba przyznać, że szwajcarzy spisują się w tym sezonie znakomicie. Obecnie zajmują pierwsze miejsce zdobywając na 22 meczy 53 pkt. W tym sezonie zdobyli już 56 goli przy 22 stratach i jest to najlepszy bilans w lidze (+34). Na swoim ,, trawniku" przy 11 meczach tylko raz przegrali 10 razy  z potyczek wychodzili natomiast zwycięsko, strzelili przy tym 30 bramek, przy 8 wpuszczonych. W pucharze Szwajcarii odpadli w ćwierćfinale ze Sionem po rzutach karnych, natomiast w Lidze Europy najpierw wyszli z grupy, z pierwszego miejsca zostawiając w tyle takie drużyny jak Fiorentina czy Lech Poznań. Po potyczce w 1/16 z francuskim St.Etienne przyszedł czas na bardziej wyrafinowaną drużynę jaką jest FC Sevilla. Goście natomiast w swojej rodzimej lidze obecnie zajmują 5 lokatę z dorobkiem 45 pkt. na 28 meczy. Nie można powiedzieć, że grają w tym sezonie tragicznie, szczerze mówiąc od kilku sezonów FC Sevilla zajmują w Primera właśnie miejsca od 5 do 9. Na swoim stadionie grają fenomenalnie 2 razy tylko przegrali 12 razy wygrywali. Jednak dziś są gośćmi w spotkaniu i to wygląda zatrważająco jak na drużynę tej klasy. Biorąc pod uwagę mecze wyjazdowe zajmują obecnie 15 miejsce na 20 zespołów. FC Sevilla na wyjeździe nie wygrała meczu, na 14 spotkań mają 9 remisów i 5 porażek. Szczerze mówiąc jest to jedyny zespołów w lidze Hiszpańskiej, który nie wygrał u żadnego z gospodarzy bilan 0-9-5. Jeżeli chodzi o zdobycz bramkową to też nie wygląda to za ciekawie 10 trafionych, 17 straconych. Statystyki swoje potwierdziili w meczu z Molde w 1/16 przegrywając 1 do 0 na wyjeździe na szczęście zapewnili sobie wejście do 1/8 wygrywając u siebie 3 do 0. Moim zdaniem w tym meczu potwierdzi się to, że nie potrafią grać na wyjazdach i albo FC Bazylea wygra to spotkanie albo dojdzie do remisu dlatego 1X pozdrawiam.

http://obstawianie.com/index.php?app=forums&module=post&section=post&do=reply_post&f=222&t=31809    

 

 

 

:plus: 57

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Euroleague - Top 16
Spotkanie: Brose Baskets - Olympiakos
Typ:1
Kurs: 2,35

Godzina: 20:00
Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

Zdecydowanym faworytem bukmacherów dzisiejszego pojedynku jest zespół z Grecji mimo to grają na bardzo gorącym terenie gdzie gospodarze prezentują się bardzo dobrze zarówno w defensywie jak i ofensywie. Drużyny uplasowały się bardzo blisko siebie w tabeli na 7 miejscu Brose a na 6 Olympiakos. Oglądałem kilka meczy z udziałem Brose Baskets w poprzednich kolejkach z wyżej notowanymi rywalami , mimo porażek nie raz pokazali że z lepszymi można grać jak równy z równym dla przykładu posłużę się pojedynkiem z Realem gdzie gościli do połowy pachniało sensacją 35:40 i nic nie wskazywało na to że się to zmieni jednak dzięki wyśmienitej grze Rodrigueza który rzucił 22pkt. ostatecznie Królewscy wygrali 82:79 ale ten mecz pokazał mi że Brose Baskets to drużyna kompletna która potrafi nawiązać walką z każdym zespołem w Eurolidze , kolejnym przystankiem potwierdzającym moją tezę była Grecja gdzie miejscowy Olympiakos uległ ekipie Brose 72:77. Jeśli chodzi o Olympiakos jest to drużyna która w ostatnim czasie zaczęła grać bardzo skutecznie i punktować wysoko mocnych przeciwników co najlepiej zobrazuje ostatni mecz pomiędzy Laboral Kutxa gdzie wygrali aż 82:68, czy ligowy mecz z Kavalą która została zmiażdżona 115:61. Podsumowując spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, mój typ uważam za poprawny gdyż drużyna Brose Baskets nie raz udowodniła że nie jest zespołem do bicia i dostarczycielem łatwych punktów,a drużyną kompletną i grającą na bardzo wysokim poziomie dlatego liczę na zwycięstwo gospodarzy na własnym parkiecie.

 

http://obstawianie.com/topic/32408-euroliga-20152016/

 

 

 

:plus: 135

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europejska, 1/8 finału


Spotkanie: Borussia Dortmund - Tottenham


Typ: 1


Kurs: 1.43


Bukmacher: bet-at-home


Godz. 19.00


 


Analiza:


 


Na dzisiaj wybrałem mecz pomiędzy Borussią Dortmund, a Tottenhamem. Kurs nie jest porywający ale moim zdaniem dość pewny, a nie wybrałem nic innego bo miałem mało czasu. No więc gospodarzami dzisiaj będą Dortmundczycy. Ostatnio idzie im naprawdę świetnie i coraz bardziej skracają dystans do Bayernu w Bundeslidze. W lidze europy też idzie im świetnie, Porto w 1/16 nie zdołało strzelić im ani jednej bramki. No i Borussia ma motywację, bo Liga Europy jest dla nich trochę ligą zastępczą, bo powinni teraz grać w Lidze Mistrzów. Grają bardzo ofensywnie i z taką formą z pewnością nie zatrzyma ich taki zespół jak Tottenham. Co do kogutów to w lidze idzie im naprawdę dobrze ale to też dlatego, że forma kilku drogich drużyn w Premier League się mocno waha. Owszem pokonali w ładnym stylu Fiorentinę ale w tym roku zespół Błaszczykowskiego pokazuje się naprawdę słabo, więc jakiś wielki pojedynek to nie był. Jeśli chodzi o spotkania w Premier League to widać prawidłowość, że Tottenham z bardziej poukładanymi, droższymi zespołami ma problem. Tym razem obie drużyny będą się starać bo to rozgrywki europejskie ale myślę, że Borussia bez problemu pokona Tottenham.


 


http://obstawianie.com/topic/31809-liga-europy-20152016/page-4


 


 


 


:plus: 43


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna EUROPA: EUROPA: Liga Europejska - Play Offy - 1/8-finału

Godzina: 21,05

Spotkanie: Liverpool - Manchester Utd

Typ: Liverpool wygra i w meczu padnie under 3,5 gola

Kurs: 2,55

Bukmacher: Bwin

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21,00 odbędzie sie  spotkanie w Lidze Europy pomiędzy

drużynami Liverpoolu i Manchesteru United. Dla obu drużyn jest to bardzo prestiżowe

spotkanie, choć okoliczności są nieco zaskakujące (niegdyś taki szlagier to tylko

w lidze mistrzów). Jednak, mimo to obu zespołom będzie bardzo zależeć na awansie do

kolejnej rundy, gdyż zwycięstwo w Lidze Europy daje miejsce w przyszłym sezonie

w Lidze Mistrzów, a zarówno Liverpool jak i Manchester United mogą mieć problem

z wywalczeniem sobie miejsca premiowanego poprzez rozgrywki ligowe. 

Mecz ten będzie trudny dla  obu ekip, mam jednak nadzieję, że bedzie to ciekawe spotkanie z wieloma sytuacjami

oraz licznymi strzłami ktore będą piłkarze zamieniać na bramki. Ostatnie  4 spotkanie pomiędzy tymi 

zespołami padły łupem graczy Van Gaala. Moim zdaniem dzisiaj Liverpool postara się 

zrobić wszystko, aby wygrać dzisiejsze spotkanie. Właściwie dla jednych jak i drugich

 żeby uratować ten sezon potrzebny jest sukces w Lidze Europejskiej.

Liverpool w europejskich pucharach spisuje się dobrze i uważam, że dzisiaj też zacisną 

zęby i będą walczyć do samego końca. Moim zdaniem dzisiejszy mecz wygra Liverpool

po perfekcyjnym meczu. Mój typ na ten mecz to 2:1


 

 

 

:plus: 155

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska

 

31.png?lm=1456567819el.png?lm=1436945901985.png?lm=1444078602

 

Spotkanie: Liverpool - Manchester United
Typ: Czas pierwszej kartki 1. do 15. min
Kurs: 3,60
Data i godzina: 10.03.2016 21:05
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na pierwsze spotkanie 1/8 finału Ligi Europejskiej, pomiędzy FC Liverpool a Manchester United. Niewątpliwie jeden z hitów w tej fazie rozgrywek. Dziś na Anfield Road dojdzie do starcia odwiecznych rywali. Obie ekipy znają się doskonale, choć na europejskim gruncie spotykają się po raz pierwszy. Stawką pucharowych derbów Anglii jest nie tylko prestiż, ale i awans do ćwierćfinału Ligi Europy. O ile na Wyspach Brytyjskich rozgrywki te nigdy nie cieszyły się uznaniem kibiców i menadżerów, o tyle biorąc pod uwagę obecną formę Manchesteru United i Liverpoolu w Premier League, zdobycie tego pucharu jest najkrótszą drogą wiodącą do Ligi Mistrzów. Liverpool po ostatnim fartownym zwycięstwie w Premier League z Crystal Palace, gdzie dostali karnego z kapelusza na pewno będzie podbudowany psychicznie. Manchester natomiast przystąpi do tego spotkania w niezbyt dobrym humorze po porażce z WBA, gdzie Juan Mata popisał się totalną głupotą notując dwie żółte kartki w ciągu trzech minut, na pewno będą chcieli pokazać się z lepszej strony i udowodnić, że była to tylko wpadka. Louis van Gaal czwartkowy mecz będzie chciał z pewnością wygrać. Holender ma okazję zostać pierwszym menadżerem w historii Manchesteru United, który odniesie pięć zwycięstw z rzędu z Liverpoolem. Ta sztuka nie udała się nawet legendarnym szkoleniowcom sir Mattowi Busby'emu i sir Alexowi Fergusonowi. Czy Holender pobije rekord, z którego wreszcie kibice będą mogli być dumni? Przekonamy się już dziś. Przewidzieć wynik tej konfrontacji jest arcytrudny i nie podejmę się tego zadania, choć sercem jak wiadomo jestem za United. Na dzisiejsze spotkanie upatrzyłem sobie zgoła zupełnie inny typ a mianowicie overy kartek. Nie mam wątpliwości, że na boisku będzie gorąco i posypią się kartki tym bardziej, że sędzią głównym jest Carlos Velasco Carballo, który w miniony weekend w meczu ligi hiszpańskiej pomiędzy Deportivo a Malagą, pokazał aż 8 żółtych kartek a jednego zawodnika wyrzucił z boiska. Dodatkowo w ostatnich dwunastu spotkaniach w których sędziował pokazał aż 74 żółte i 6 czerwonych kartek. Liczę, że szybko zacznie rozdawać kartki stąd też typ na pierwszą kartkę do piętnastej minuty. Niemniej over 4.5 kartki wejdzie bankowo, a czy będzie więcej to bardzo prawdopodobne. A kto nie kojarzy sędziego to przypomnę Carlos Velasco Carballo wyrzucił z boiska na Euro2012 w meczu z Grecją Wojciecha Szczesnego. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:05.

 

http://obstawianie.com/topic/31809-liga-europy-20152016/?p=945430

 

 

 

:plus: 250

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europejska, 1/8 finału

Spotkanie: Villarreal - Leverkusen

Typ: X2

Kurs: 1.62

Bukmacher: Bet365

Godz. 21.05

 Na Ed Madrigal czeka nas pojedynek hiszpańsko-niemiecki. Dwie drużyny o przeciwnych styla gry. Z jednej strony zespół poukładany, który swoją taktykę opiera na defensywie. Kluczem do zwycięstwa jest 0 z tyłu i gra z kontry nawet na własnym boisku. Villarreal bo o nim mowa to absolutna rewelacja ligi hiszpańskiej. Na dziesięć kolejek przed końcem mają, aż osiem oczek przewagi nad grupą goniącą czołówkę. Z drugiej strony zespół nieobliczalny, który potrafił zremisować w tym sezonie z Barceloną i Bayernem, wygrać z Mönchengladbach 5-0, ale przegrać też w słabym stylu z Mainz czy też Werderem. Goście przyjechali na półwysep Iberyjski po dobry wynik do rewanżu. Idealnie byłoby gdyby udało się wygrać, ale remis też stawia ich w roli faworyta przed awansem. 

 

Ważna absencja w zespole gospodarzy nie zagra Jonathan dos Santos, który stanowił o sile tego zespołu w tym sezonie. Bez niego Żółta łódź podwodna przegrała w słabym stylu ostatnie spotkanie ligowe u siebie z Las Palmas 0-1 grając co tu dużo mówiąc po prostu beznadziejnie i bez pomysłu. Jeżeli chodzi o absencje to można powiedzieć mamy remis gdyż w zespole popularnych Aptekarzy zabraknie reprezentanta Słoweńca Kevin Kampl.

 

Leverkusen potrafi grać na wyjazdach przykładem mogą być ostatnie mecze gdzie przegrywali już 3-0 z Augsburgiem   jednak dzięki ofiarnej grze udało im się doprowadzić do remisu. W poprzedniej rundzie gdzie grali też na półwyspie Iberyjskim tylko zespołem z Portugalii potrafili wygrać 1-0 dzięki czemu w rewanżu na BayArenie mieli tylko postawić kropkę nad i. Dzisiejsi gospodarze mieli dużo trudniejszego rywala Napoli, ale też poradzili sobie dzięki czemu czeka nas dzisiaj ciekawe spotkanie.

 


 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Toronto Raptors - Atlanta Hawks 
Typ: Raptors - 3pkt AH OT
Kurs: 1.81
Godz: 01:35
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

 

Kolejne bardzo ciekawe spotkanie w NBA. Pod lupę biorę spotkanie w Kanadzie gdzie tamtejsi Raptors podejmować będą w hali Air Canada Center Atlante Hawks. Od początku mojej kariery na tym forum pomyliłem się tylko bodajże 3 razy z NBA w tym 2 razy było to o Raptorsów. Nadal uważam, że Raptors to solidna ekipa. Posiada siłę napędową w postaci Lowrego i DeRozana. Jeden i drugi potrafi wziąć piłkę na siebie i pociągnąć zespół w trudnej sytuacji. Bardzo dobrze w ostatnich tygodniach wygląda Kyle Lowry i to od niego rozpoczyna się budowanie akcji ofensywnych. Te zwycięstwa w ostatnich kilkunastu spotkaniach to własnie wypadkowa jego wyśmienitej momentami gry. Obaj potrafią zakręcić się w okolicach 25 pkt per game i nie jest to jakieś mega osiągniecie biorąc po uwagę ich potencjał. 

W ostatnich meczach nie było już takiej jakości i pewnych wygranych. Wszystko było pięknie do 3 kwarty bo ciągneli to Lowry i DeRozan ale gdzie reszta?Dziś liczę na ogarniecie się ławki bo niemal 75 % wygranych spotkań u siebie w hali do czegoś zobowiązuje. Raptors wygrało 4 z 5 spotkań ostatnich u siebie w hali natomiast Hawks podobnie bo 4-1 on road choć spotkania z Bulls ( osłabione jak chol^^^) Jazz, Lakers to nie były mocne ekipy. To powinien być dla nich sprawdzian który wg mnie obleją. 

Hawks w tym sezonie lekko ponad 50 % spotkań wygranych na wyjazdach. Nie grają natomiast tak dobrze jak rok temu. Męczyli się strasznie przez większość sezonu. Zawodzą na pewno Horford i Korver a in plus Teaque, Sapo ( choć bardziej neutralny bo także leczył kontuzję) . Ostatnio w Salt Lake City niezłe spotkanie choć 33 % rzutów zza łuku nie robi wrażenia . Dziś mecz powinien iść pod dyktando gospodarzy. Liczę na przewagę doświadczenia Lowrego i szybkość i również dobrą formę DeRozana. 
Ostatnie 4 z 5 spotkań h2h padły łupem Raptors a przecież te rostery niemal się nie zmieniły, w ostatnim grudniowym meczu 86:96 wygrało Toronto w Atlancie i game high zaliczył Kyle Lowry z 31 pkt w meczu. Dziś również trzymam kciuki za ekipę z Kanady. 

 
 
 
:plus: 81
Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...