Skocz do zawartości

najgorszy złodziej w sieci BET365


rogaliszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Bet365 to złodzieje!!!nastapil bład techniczny postwilem kupon o 1 w nocy chociaz mecz zaczol sie o 00.20 i jak go stawialem juz byl koniec tego seta

Data zdarzeniaZdarzenieSelekcjeKursyZasady Wygrana/miejsceWynik121/03/2008Pacific Life Open - WD - Hantuchova/ Sugiyama - Safina/ Vesnina

(Zwycięstwo w 1. secie)Daniela Hantuchova i Ai Sugiyama1.61BrakPrzegranaStawka: 50.00Zysk: 30.77Zwroty: 0.00

 

prubowalem wyjasnij tą sprawe z suportem ale wyparli sie tego Zostalem okradziony na 50zl nie polecam tego buka to ZŁODZIEJE!!!

NIE GRAJCIE W TYM BUKU NIE DAJCIE SIĘ OSZUKIWAĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja tam kieyds mialem taka sytuacje ze postawielm za iles tam zloty na dane zdarzenie i jestem przekonany ze postawilem to a nagle po rozstrzygnieciu meczu czekam na kase a jej nie ma . patrzee w historie a tam postawione odwrotnie. wyjasnialem ta sprawe z supportem i oni mowia ze ja tak postawilem, wiem ze im tego nie udowodnie dlatego nic nie robilem w tej sprawie ale ja sam jesem przekonany i pewien jak postawilem zdarzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

zaczol

2. jak zrozumiałem, to Ty chciałeś oszukać stawiając na wygrana w secie po jego zakończeniu %-)

 

OSZUST 2 RAZY TRACI!!!

 

3.

prubowalem

 

4. i na dodatek nie skończyłeś prawdopodobnie podstawówki %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...