Skocz do zawartości

Gwatemala


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna Gwatemala

Spotkanie: Municipal - Coban

Typ: under 2,5

Kurs: 1,9

Godz: 19;30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie które odbędzie się dzisiejszego wieczoru w Gwatemali, ligi południowo amerykańskie nie są bardzo znane jednak poziom jest naprawde dobry (lepszy od ekstraklasy) Obie ekipy które zostały wymienione wyżej grają bardzo underowo.  Muncipal 5 meczy bilans 7:7 Coban na 5 meczy bilans 5/6 widać że to gospodarze są faworytami i mają jak do tje pory lepszy bilans. Cięzko mi co kolwiek powiedzieć o poszczególnych zadownikach ponieważ po prostu ich nie znam , lecz do mojego typu prxzekonały mnie statystyki H2H . Te dwa zespoły zagrały w sierpniu i listpoadzie spotkania po między sobą i oba kończyło się underowo w których padały tylko po jednej bramce. Te statystki oraz bilans pozostawia we mnie nadzieje że będzie under

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Gwatemala

Coban Imperial - Comunicaciones

 

Typ: under 2.5

@1.80 forBET


 

Gospodarze na 5 spotkań u siebie ani razu nie mieli sytuacji, gdy padają 3 gole w meczu. Jest to bardzo dobry prognostyk co do dzisiejszego meczu z Comunicaciones, którzy mogą "pochwalić" się tylko jedną taką sytuacją, gdy wygrali mecz 0:3 na wyjeździe. Oprócz tego mają niestety dla nich praktycznie same porażki na wyjazdach. W meczach bezpośrednich pomiędzy tymi ekipami w ostatnich 5 spotkaniach również tylko jedna sytuacja, gdzie padł wynik 2:1. Tam under goli w meczu jest na porządku dziennym i uważam, że wiele się nie zmieni od ich gier. W tym sezonie bilans gospodarzy w tabeli to 6:9 w 8 meczach. To bardzo wiele mówi. Goście bardzo podobnie, bowiem bilans 7:6. Tu nie powinno paść wiele goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Gwatemala ( Liga Nacional )
Spotkanie: Deportivo Malacateco - Cobán Imperial
Typ: Deportivo Malacateco:plus:1:0
Kurs: 2.10
Data: 07.03.2018
Godzina: 21:00
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Gwatemali gdzie w tamtejszej Liga Nacional w 11 kolejce ligowej na Estadio Santa Lucía zmierzą się o ligowe punkty miejscowe Club Deportivo Malacateco-Coatepeque a w gości przyjedzie zespół Club Social y Deportivo Cobán Imperial.

Deportivo Malacateco w swoich 10 rozegranych meczach zdobyło 9 punktów co daje 10 miejsce w tabeli ligowej natomiast Cobán Imperial plasuje się na 4 pozycji w gwatemalskiej Liga Nacional ze zdobytymi 16 oczkami w swoich 10 rozegranych spotkaniach.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz przegrana i bilans bramek 9-6 zaś goście na wyjazdach wygrana oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 3-7.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie ostatnio grają bardzo dobrze zdobywając praktycznie na swoim terenie wszystkie ligowe oczka w tabeli ligowej do tego na 5 spotkań bezpośrednich u siebie z Cobán Imperial wygrali aż 4 razy w tym 2 razy bardzo przekonująco bo 9:0 i ostatnio 5:0 a goście na wyjazdach poza pierwszym zwycięstwie same porażki do tego nie potrafią grać na terenie dzisiejszego gospodarza i moim zdaniem komplet 3 ligowych oczek pozostanie na Estadio Santa Lucía.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Gwatemala ( Liga Nacional - Cleasura )
Spotkanie: Deportivo Sanarate F.C. - Comunicaciones F.C.
Typ: Deportivo Sanarate F.C.:minus:0:0
Kurs: 2.00
Data: 04.04.2018
Godzina: 23:45
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Gwatemali gdzie w tamtejszej Liga Nacional - Cleasura w 16 kolejce ligowej na Estadio Municipal de Sanarate zmierzą się o ligowe punkty miejscowe Club Social y Deportivo Sanarate Fútbol Club a w gości przyjedzie zespół Comunicaciones Fútbol Club Sociedad Anónima.

Deportivo Sanarate F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 15 meczach zdobyło 28 punktów co daje obecnie lidera tabeli ligowej natomiast Comunicaciones F.C. plasuje się na 8 pozycji w gwatemalskiej Liga Nacional - Cleasura zdobywając 21 oczek w swoich 15 spotkaniach ligowych tego sezonu.

Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 6 zwycięstw oraz remis i bilans bramek 11-0 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, remis oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 7-11.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie są niepokonani co więcej nie stracili jeszcze bramki i grają bardzo dobrze do tego skutecznie i w ataku i w obronie a goście na wyjazdach już 4 razy zostali pokonani do tego stracone 11 goli i moim zdaniem w tym spotkaniu z tak dysponowanym u siebie zespołem dostaną co najmniej kolejnego i zwycięzca może raczej być tu tylko jeden na Estadio Municipal de Sanarate i będzie nim zespół Deportivo Sanarate F.C..

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Gwatemala ( Liga Nacional - Cleasura )
Spotkanie: Antigua GFC - Cobán Imperial
Typ: Antigua GFC:minus:1:3
Kurs: 2.00
Data: 08.04.2018
Godzina: 19:30
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Zapraszam do Gwatemali gdzie w tamtejszej Liga Nacional - Cleasura w 17 kolejce ligowej na Estadio Pensativo zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Antigua Guatemala Fútbol Club a w gości przyjedzie zespół Club Social y Deportivo Cobán Imperial.

Antigua GFC w tej rundzie rozgrywek w swoich 16 meczach zdobyła 29 punktów co daje obecnie vice-lidera tabeli ligowej natomiast Cobán Imperial plasuje się na 8 pozycji w tabeli gwatemalskiej Liga Nacional - Cleasura ze zdobytymi 24 oczkami w swoich 16 spotkaniach tej rundy rozgrywek.

Gospodarze w tej rundzie u siebie 5 zwycięstw, remis oraz 2 przegrane i bilans bramek 20-13 zaś goście na wyjazdach wygrana, remis oraz 6 porażek z bilansem bramkowym 3-9.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo u siebie gospodarzy tego spotkania gdyż zespół ten gra bardzo równo w tej rundzie rozgrywek co daje im obecnie tak wysoką ligową lokatę do tego u siebie potrafią strzelać bramki których już na swoim terenie wbili 20 swoim rywalom a goście na wyjazdach bardzo słabo czyli tylko 4 oczka zdobyte i lepiej ten zespół gra na swoim terenie gdzie zdobył większość swojego dorobku ligowego i moim zdaniem gospodarze powinni sobie u siebie poradzić z tak słabym zespołem w delegacjach i spokojnie dopisać sobie kolejne 3 ligowe oczka zdobyte na swoim Estadio Pensativo.

Edytowane przez maer
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...