Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1.Cavaliers HT/FT 1/10 
1.95 OddsRing    :plus:
 0.95 :t: 

Cavs  ostatnie spotkania mocno zaczynają i dominują rywali od początku do końca spotkań. Nie ma co się w sumie dziwić gdy posiada się w swoim rosterze Lebrona Jamesa, Kevina Love czy Irvinga. Wsparcie przez Thompsona, Mozgova, Varejao czy J.R Smitha robi swoje .To nie tylko świetni ofensywni gracze ale i górujący doświadczeniem zawodnicy. Cavs w ostatnich tyg są HOT, wygrywają wszystko jak leci i on road wygrali 9/10 spotkań z czego ulegli tylko San Antonio Spurs w Teksasie 99:95. W ostatnim meczu także zdominowali i wygrali we własnej hali własnie Ostrogi 117:103. Pacers są wg mnie obecnie w przeciętnej formie, świadczą o nich ostatnie wyniki, przegrana u siebie z Bucks, LAC czy Wizz, dogrywka z Nuggets. Sam  George, Ellis nie są w stanie dać takiej różnicy aby wygrywać pewnie spotkania. Brakuje obecnie wielu atrybutów i nie ma co się oszukiwać, że dziś nie są faworytem. Smaczku dodaje fakt, że ostatnie mecze w  Bankers Life Fieldhouse wygrywali dość łatwo gospodarze z Indiany co na pewno LBJ będzie  chciał zmienić. U gospodarzy nie zobaczymy Rodneya Stuckeya i Mahinmi . Dla mnie szykuje się dość przewidywalne zwycięstwo gości, którzy także mają coś do udowodnienia GSW którzy wiadomo jakim  bilansem w tym sezonie się legitymują. 
2.Sacramento Kings - Milwaukee Bucks under 213.5 pkt ( zabrakło malutko) 
Marathonbet 1.96 1/10   :minus:
 -1 :t: 
Cousin out dziś więc warto pograć bo szykuje się ceglenie ze strony RR i raczej Milwaukee Bucks będą tutaj faworytami. 

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5.
Celtics -4 pkt AH OT  :plus:  :plus:  :plus: (107:95)

Marathonbet 1.96  2/10

zysk: 1.92j

 

Celtics wracają z MSG do Ogródka gdzie mierzyć się będą z niewygodną im drużyną Detroit Pistons. Niedawno 99:94 Tłoki ograły własnie w Bostonie C's i teraz spotkanie b2b i szykuje się w mojej opinii reverange game. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że tutaj dojdzie do ponownej wygranej gości. Tłoki obecnie nie są w najwyższej formie i także roster ich nie pozwala myśleć z wielką perspektywną na poprawienie jakości gry. On road Pistons to 15 ofensywa ligi i 13 defensywa. Wygrywają te spotkania na poziomie 0.42 % meczy. Ostatnie wygrane z Nets, Jazz, Houston nie robią wrażenia bo po drodze przydarzyły im się sporo słabszych meczy jak blow out w Nowym Orleanie, porażka z MSG. Gram na Celtics bo u siebie są hot, w mojej opini posiadają bardzo równy roster, świetnie bronią (jedna z najlepszych defensyw ligi) i potrafią dzielić się piłką co jest oczywiście zasługą Brada Stephensa. Mają w tym sezonie bardzo dobry 5 rating w ofensywie i bardzo młody skład. Thomas, Crowder, Olynyk, Smart - ostatnie mecze mocno in plus.Od wspomnianej wyżej porażki u siebie z Pistons zanotowali 5 kolejnym wygranych -9 pkt z Pacers, -14 z Suns, -9 z Bulls, - 8 z Denver -9 z Magic. Młody skład, dobrze wyrotowany przez utalentowanego trenera i nie powinno mieć wczorajsze spotkanie tak sporego znaczenia na większości graczach którzy nie przekroczyli raczej 30 minut na parkiecie. Stephens wie, że muszą gospodarze ograniczyć do minimum poczynania Tłoków w pomalowanym i wyłączyć z gry Caldwella Pope i Jaksona. Jest kim, kilku niezłych obrońców czy to na obwodzie czy na PF -   Amir Johnson więc tylko grać na będących w wysokiej dyspozycji Celtics. 

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Utah Jazz -4 pkt do przerwy  :minus:  :minus:  :minus: (słaba 1 połowy w wykonaniu Nutek)
1.90 Betsson
1/10
zysk/strata: -1j

Jazz we własnej hali świetnie bronią, niemal najlepiej w lidze (2 pozycja) . Może siły ofensywnej nie posiadają jak GSW, SAS czy OKC ale od jakiegoś czasu zauważyłem zmianę w ich grze. Mocno zaczynają spotkania i próbują narzucać swój styl gry. Przenosi się to na 1 porażkę do FT w 7 ostatnich spotkaniach. Myślę, że obecnie Denver Nuggets nie są teamem który mógłby się postawić tym bardziej na wyjeździe gdzie grają słabiutko. Roster gości przeciętny, siła ofensywna nieco lepsza ale za to jedna z gorszych defensyw co suma sumarum stawi ich niżej od Nutek w mojej hierarchii. 

Forma, roster, taktyka dla Jazz więc lekki bet do przerwy. 
 

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. Phoenix Suns - Houston Rockets  wynik: (105:111)
typ: Phoenix Suns +10 pkt OT
marathonbet 1.66
stawka: 2/10j
zysk/strata: +1.32j 

 

8. Brose Baskets - Barcelona wynik:(74:70)
typ: Brose Baskets +6.5pkt OT
marathonbet 1.70
stawka: 2/10
zysk/strata +1.4j
 

9. Brose Baskets  OT (74:70)
marathonbet 2.98
stawka 1/10 
zysk/strata: +1.98j


Zainwestowane jednostki: 14j.
Zwrócone jednostki: 22.81j 
Zysk/strata :+ 8.81j 
YELD :62.9 % 
Bedę tutaj także korzystał z najbardziej miarodajnego wskaźnika YELD wg wzoru jakby interesowało kogoś

[(sw–ss) / ss] x 100%

gdzie
sw – suma wygranych
ss – suma stawek

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10. Clevland Cavaliers -  Boston Celtics(  ; )
typ: Cavs -6pkt AH OT  :minus:
  :minus:  :minus: 
Pinnacle 1.88
stawka: 2/10
zysk/strata:

 

 Cavs po porażce z Hornets wracają do własnej hali gdzie mierzyć się będą z Boston Celtics. Gospodarze niemal bez osłabień i w sporym gazie. To ostatnie spotkanie traktuję jednym okiem bo każdemu się może zdarzyć przegrać na wyjeździe i nie z byle pionkiem. Tutaj we własnej hali gromią Cavs niemal każdego ( oprócz GSW i Bulls), przegrali tylko 3 mecze i widać formę. Złość z ostatniej porażki tutaj powinna być widoczna i myślę, że sami zawodnicy pozytywnie zareagują na gorsze spotkanie.

H2h bez znaczenia bo C's rok temu było inną ekipą. U gości game time decision jest Crowder - bardzo ważny gracz na to spotkanie który jest w stanie ograniczyć poczynania LBJ. Ma problemy z goleniem i raczej nie zobaczymy go na parkiecie. Cavs obecnie w wysokiej formie, Love, LBJ, Irving swoje rzucą. Do tego Mozgov, Thompson i Varejao na deskach powinni swoje wygrać i powinniśmy zobaczyć porażkę gości z Bostonu.

Rotacja C's niestety o dużo niższym potencjale i mimo ogromnych chęci przegrywają niemal 50 % spotkań wyjazdowych. Do tego brakuje wysokich z możliwościami bo ani Kelly Olynyk ani Sullinger nie zastąpią prawdziwego Rim Protectora. Co prawda jest jeszcze Lee i Zeller ale ten 1 jest totalnie bez formy a Zeller ma ograniczony potencjał mimo ogromnego progresu jaki zrobił.

Cavs u siebie grają momentami na nieziemskiej skuteczności czy to z gry czy zza łuku, w moim odczuciu Celtowie musieliby zagrać naprawdę porywające zawody aby tutaj powalczyć jak równy z równym. Kluczem może być Crowder - jeśli nie zagra pewnie będzie to klucz do trumny dla C's. 86 % wygranych we własnej hali to nie przypadek. Gdy Kawalerzyści traktowali spotkania na 100% jak dziś to ogrywali wysoko rywali( Spurs, Toronto Raptors czy LAC). Podsumowując - roster po stronie Cavs, atut własnej hali i forma w niej in plus gospodarze. LBJ ma coś do udowodnienia za ostatnie traktowanie w Ogródku i można próbować jego over w dzisiejszym spotkaniu. Dla mnie -6 z pocałowaniem ręki. 

 
11. Dallas Mavericks - San Antonio Spurs 
Mavs + 8 pkt AH OT 1.73 :c:
 <wstyd>
stawka:3/10
marathonbet
zysk/strata:
Mavericks grają we własnej hali gdzie nie jest łatwo o dobry rezultat, czuje nosem sensację. Brak Manu i Duncuna będzie  widoczny a Rumaki niemal w optymalnym rosterze i w niezłej formie Parsonsa i Dirka są w stanie osiągnąć tutaj wygraną. Do tego szykuje się close game i tym bardziej warto pograć dodatni handi na gospodarzy. 
 
12. Charlotte Hornets- Miami Heat  :minus:  :minus: 
typ: Hornets -2.5 pkt OT
Pinnacle 1.88
stawka:2/10

Szerszenie u siebie mega groźne, wrócił Kemba Walker, MKG i Lamb więc robi się ogrom możliwości ofensywnych i dodatnio do defensywy. Miami gra obecnie za wolno aby w hali Charlotte uzyskać wygraną. Roster Hornets bardzo równy i ciekawy, sporo z ławki każdy dorzuci i szukuje się powtórka ze spotkania Cavs. 
Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - ABA  League
Spotkanie: MZT Skopje - Buducnost
Typ: Buducnost -5 AH OT
Kurs: 1.93
Godz: 21.00
Bukmacher: Pinnacle
stawka:3/10
 

W mojej opinii linia wystawiona przez buki za niska o jakieś 3-4 pkt więc warto skorzystać z promocji. Pod lupę biorę spotkanie w 23 kolejce ABA League - rozgrywek Europejskich gdzie w Macedonii MZT Skopje mierzyć się będzie z faworyzowaną Buducnost. Zacznę od gospodarzy którzy w swojej rodzimej lidze potrafią dominować inne zespoły, wygrywać 50 i więcej pkt jak w ostatnim spotkaniu z Bestem. Tutaj jednak poziom o wiele większy i jak pokazują spotkania tych rozgrywek MZT Skopje zdecydowanie odstaje poziomem od liderujące zespoły w tym gości. Porażki z Crveną Zvezdą 13 punktami, Zadarem, Cedevitą, Mega Leksem czy Sutjeską daje rzut oka na możliwości tej ekipy. Wiekszość spotkań to  sytuacja gdzie Skopje rzucało na dość słabej skuteczności z gry i nie przekraczali tych 75 pkt. To o tyle ważne, że Buducnost obecnie w bardzo wysokiej formie czy to on road czy we własnej hali więc te handi powinni z łatwością pokryć. 

Obecnie goście od 8 spotkań wyjazdowych niepokonani w ABA League  i tutaj liczę na serię przedłużoną. Ostatnie tygodnie to 13 pkt zwycięstwo z Zadarem który ogrywał MZT Skopje we własnej hali czy 57:81 pokonanie Cedevity on road które świadczy o formie i dobrej atmosfery jaka panuje w tej ekipie. 
W ostatnich 2 latach obie drużyny rozegrały 4 spotkania z czego wszystkie wygrali goście z Buducnosti. Ostatnie wyjazdowe to także dominacja i wynik 65:81 dla gości. Buducnost to powtarzalność rzutowa, bardzo często pokrywają linię 80 pkt w meczu i stąd wspomniałem o zdobyczach pkt MZT Skopje na początku tego postu. Dla mnie perełka dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...