Skocz do zawartości

[Zamknięty] WTA - Brisbane - Shenzhen - Auckland


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

Brisbane International

Premier

Brisbane, Australia

03.01.2016 - 09.01.2016

Hard

Pula Nagród: $885,500

 

Shenzen Open

International

Shenzen, Chiny

03.01.2016 - 09.01.2016

Hard
Pula Nagród: $426,750

 

ASB Classic

International

Auckland, Nowa Zelandia

03.01.2016 - 09.01.2016

Hard
Pula Nagród: $226,750

 

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Tenis,WTA AUckland,kwalifikacje
Spotkanie: Naomi Broady-Kateryna Kozlova
Typ: 1
Kurs: 2,10
Godz: 01:00
Bukmacher: Betsson
Analiza

 

 

Godzine po północy na kort w Auckland wyjdą : Ukarinka Kateryna Kozlova i zawodniczka z Wielkiej Brytani Naomi Broady. Moją zdecydowaną faworytką jest starsza, wyższa, będąca wyżej w rankingu i według mnie o wiele lepsza czyli NAOMI BRADY. Naomi mierzy aż 189cm wzrostu, co skutkuje bardzo dobrym,mocnym serwisem , który na hardzie robi wielką różnice. Gra agresywnie, stara się cały czas atakować, w pierwszym spotkaniu kwalifikacyjnych pewnie ograła 98 w rankingu WTA Laure Siegemund 6-1,6-1. W historii swoich gier wygrała 8 turniejów ITF. Jej rywalka Kateryna Kozlova plasuje się o 41 miejsc niżej od Naomi , czyli zajmuje 162 miejsce. Jesli chodzi o serwis to nie jest on fatalny , ani nie jest tez swietny jak u Brytyjki, za dużej przewagi w tym aspekcie Ukrainka nie zdobędzie. W pierwszym spotkaniu tutaj wygrała z Soler Espinosa po ponad 2 godzinnym boju( 6-0,6-7,6-4). W historii swoich gier wygrała 4 turnieje ITF. Według mnie to będzie w miare łatwy mecz dla wyżej rozstawionej zawodniczki,Broady powinna spokojnie wygrwyac swoje gemy serwisowe i nękać rywalke na returnie. Jak dla mnie ogromny błąd bukmachera, fenomenalny typ i kurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis>WTA Auckland

Spotkanie: Wozniacki C. (Den)-Stephens S. (Usa)

Typ: Wozniacki 2-0

Kurs: 2,1

Godz: 06:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

  Już jutro powinno dojść do arcyciekawego pojedynku w Nowo Zelandzkim Auckland pomiędzy dunką  polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki a amerykanką Sloane Stephens. Powinno ale nici z ciekawego meczu bo według mnie będzie on jednostronny i zakończy się łatwym zwycięstwem Wozniacki. Przed startem AO jest w piekielnie dobrej formie i dziś rozniesie swoją rywalkę 2-0 tak jak w 5 poprzednich starciach bezpośrednich obu pań. Dunka zdecydowanie nie leży amerykance i po tym meczu się nic nie zmieni w tej kwestii. Carolina w ostatnich dwóch meczach straciła ledwie 3 gemy i niech to  plus bilans setów H2H 10-0 dla Caro będzie uzasadnieniem mojego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Kwalifikacje WTA Hobart
Godzina: 01:30
Spotkanie: Tatiana Maria - Naomi Osaka
Typ: Maria
Kurs: 2.21
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Postanowiłem na noc postawić pierwsze spotkanie, które przykuło wysokim kursem moją uwagę. W rozpoczynających kwalifikacjach do WTA Hobart spotkają się Niemka Tatiana Maria (74.WTA) rozstawiona z numerem pierwszym i Japonka Naomi Osaka (144.WTA). W tym roku Niemka nie zaczęła zbyt dobrze swoich startów przygrywając w pierwszej rundzie Auckland z rodaczką Witthoeft 2:6,6:7, ale w tamtym sezonie kilka razy pokazała się z dobrej strony w turniejach wyższej rangi niż ITF-y. Potrafiła pokonac takie zawodniczki jak Bouchard czy Vinci w najlepszym rozegranym turnieju w Miami. Wygrała też dwa turnieje ITF-owe. 18 letnia Japonka można powiedzieć, że dopiero wchodzi w świat wielkiego tenisa i na pewno doświadczenie nie będzie stało po jej stronie. W tamtym sezonie kilka udanych turniejów ITF-owych, ale nie pokonała żadnej zawodniczki z czołówki światowego rankingu. Jest to dla mnie zawodniczka anonimowa, dlatego też mój typ popieram jedynie statystykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...