Skocz do zawartości

[Zamknięty] ATP - Stockholm - Vienna - Moscow


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

 

 Stockholm Open

ATP World Tour 250

Sztokholm, Szwecja

19.10.2015 - 25.10.2015

Indoor Hard
Pula Nagród: €604,155

 

 

Erste Open

ATP World Tour 500

Wiedeń, Austria

19.10.2015 - 25.10.2015

Indoor Hard
Pula Nagród: €2,324,045

 

 

Kremlin Cup

ATP World Tour 250

Moskwa, Rosja

19.10.2015 - 25.10.2015

Indoor Hard
Pula Nagród: $771,525 
 

 

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Tenis, ATP Wiedeń
Spotkanie: Ivo Karlovic vs Andreas Seppi
Typ: Karlovic -1,5 gema
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Godzina: 18:30
Analiza:

Czas na 1 rundę turnieju w Wiedniu czyli wracamy do Europy.Chorwat Ivo Karlovic podejmie Włocha Andreasa Seppiego i jak dla mnie jest faworytem tego starcia.W Asia Tour Chorwat grał w kratkę ale w niektórych spotkaniach pokazywał się z na prawdę dobrej strony.W Azji zagrał 6 spotkań wygrywając z Basilashvilim, Garcią Lopezem oraz Chardym a przygrywał z Kyrgiosem, Cuevasem i Nadalem.Ostatni mecz w Szanghaju przeciwko Hiszpanowi mógł się jednak podobać i Ivo pokazał się w nim z naprawdę dobrej strony przegrywając po 3 długich setach.Jak wiadomo jego głównym argumentem jest serwis i forhand.Jak te elementy siedzą to potrafi wygrać z każdym a serwis ma już taki wyćwiczony że na takich zawodników jak Seppi to stabilna forma danego dnia powinna wystarczać.Seppi ostatnio bez formy, po odpadnięciu z US Open zagrał w 2 turniejach w Azji i z dwóch odpadł już w 1 rundzie.W Pekinie przegrał w 2 setach z Goffinem natomiast w Szanghaju musiał uznać wyższość Amerykanina Johnsona przegrywając 2-1.Teraz gramy w hali i jak dla mnie takie otoczenie bardziej sprzyja dobremu serwisowi a co za tym idzie będzie to pewien handicap dla Karlovica.Chorwat gra ostatnio więcej, jest w rytmie meczowym i jak dla mnie to on zgarnie jutro zwycięstwo.Dokładam leciutki handicap gemowy który przy zwycięstwo Chorwata powinien zostać spokojnie pokryty.Trzeba wrócić na dobre tory w Pewniaku Dnia.Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...