Skocz do zawartości

[Zamknięty] WTA - Linz - Hong Kong - Tianjin


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

Ladies Linz

International

Linz, Austria

12.10.2015 - 18.10.2015

Hard
Pula Nagród: $226,750

 

 

Hong Kong Tennis Open

International

Hong Kong, Chiny

12.10.2015 - 18.10.2015

Hard

Pula Nagród: $226,750

 

Tianjin Open

International

Tianjin, Chiny

12.10.2015 - 18.10.2015

Hard
Pula Nagród: $426,750

 

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Tenis, WTA Linz
Spotkanie: Schmiedlova vs Beck
Typ: Schmiedlova
Kurs: 1.79
Bukmacher: Pinnaclesports
Godzina: 14:00
Analiza:

Zaczynamy turniej w Linzu.Słowaczka Schmiedlova podejmie Niemkę Beck i jak dla mnie jest dość mocną faworytką tego spotkania.Jak dla mnie Schmiedlova jest po prostu lepszą zawodniczką bo Beck to taka tenisistka bez kolorytu i bez polotu, zwykły średniak w mojej opinii.W Pekinie dość niespodziewanie Schmiedlova przegrała już w 1 meczu z Van Uytvanck 2-0 ale wcześniej fajnie pograła w Wuhan gdzie ograła mocne zawodniczki jak Wozniacki czy też Mladenovic i uległa w ćwierćfinale jednej z lepszych tenisistek świata Garbine Muguruzie.Wcześniej zaszła do półfinału w Seulu co pokazuje że jest w stabilnej formie.Co u Anniki Beck? Ostatnio dobre wyniki-to prawda.Ale z kim ona tak na prawdę mocnym wygrała? Wygrała kanadyjski turniej w Quebec gdzie na rozkładzie miała takie zawodniczki jak Hradecka, Lucic-Baroni czy też w finale Ostapenko to jaki to jest wyznacznik jej formy, moim zdaniem nikły bo żadna z tych zawodniczek nie jest kimś z nawet pobliża topu.W Taszkencie wystarczyło że trafiła na mocniejszą rywalkę czyli Jovanovski i już musiała jechać do domu.Hard mimo ostatnich wyników to chyba nie jest ulubiona nawierzchnia Niemki co pokazało szybkie odpadnięcie z Ostapenko na US Open.Obie panie ze sobą grały 2 razy i 2 razy 2-0 wygrywała Schmiedlova, w tym rok temu właśnie w Linzu więc czuje to miasto i jak dla mnie może osiągnąć dobry wynik w Austrii.W mojej opinii Słowaczka jest po prostu lepszą zawodniczką mającą większy arsenał zagrań i to powinno jutro owocować więc po tak przyjemnym kursie gram Schmiedlovą.Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, WTA Linz
Spotkanie: Gasparyan-Giorgi
Typ: Giorgi
Kurs: 1.49
Bukmacher:  Unibet
Godzina: 17:00
Analiza:

 

    Kursy w tym meczu kobiet to chyba jakaś iluzja. Bo jak inaczej opisać kurs 1,49 na zwycięstwo Camili Giorgi z bardzo przeciętną zawodniczką jaką niewątpliwie jest Margherita Gasparyan? Giorgi gra ostro i nie wstrzymuje ręki. Na hardzie się to świetnie sprawdza chyba że się trafi słabszy dzień... a ostatnio takich mało i jej gra bardzo może się podobać. Do tego ranking- Giorgi 33 miejsce Gasparyan - 73 pozycja. Giorgi odprawiła ostatnio Pironkovą,Bencic i Georges. Przegrała z Kerber i Bacsinzky która grała w finale ostatniego turnieju WTA więc nie ma co narzekać. Forma jest więc tylko grać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...