Skocz do zawartości

TURNIEJ W FIFE 2008


akupoczek

Rekomendowane odpowiedzi


gf 4 440 mx 128 z tv :cwaniak:

 

 

 

ostatecznie jak sie nic nie da zrobić może moja kochana siostrzyczka da mi zagrać na laptoku %-) ale wątpię :wstyd:

 

to chyba rzeczywisty ram to 64 i dlatego może być za licha :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POST GARBATEGO

 

 

Jeżeli będzie remis punktowy pomiędzy 2 uczestnikami to decyduje liczba goli strzelonych w całym turnieju.

 

 

 

Inne posty będą usuwane.

 

 

Jedno veto. Przy remisie punktowym najpierw powinny być brane pod uwage najpierw mecze bezposrenich druzyn. dopiero przy remisie pomiędzy tymi druzynami, bilans bramkowy.

 

I kuva koniec kropka. bramki liczą sie na koncu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że to nie syf. Tylko ta poprawka powinna mieć miejsce i zdecydowana większość wyrazi na to zgodę.

 

Najpierw powinna być brane spotkania pomiedzy drużynami. bramki to ostateczność. Tak jest wszedzie.

 

A to że sie trykasz że przegrasz znów ze mną to pewnie cie mobilizuje do tego by nic nie zmieniać. %-):)):)):))

 

Jednak chciałbym znać innych zdanie. %-)%-)%-):)):)):))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że to nie syf. Tylko ta poprawka powinna mieć miejsce i zdecydowana większość wyrazi na to zgodę.

 

był regulamin który zaakceptowałeś

 

Najpierw powinna być brane spotkania pomiedzy drużynami. bramki to ostateczność. Tak jest wszedzie.

 

:lol:

 

A to że sie trykasz że przegrasz znów ze mną to pewnie cie mobilizuje do tego by nic nie zmieniać. %-):)):)) :))

 

tego nie skomentuje bo jest to śmieszne. Tak samo mogę napisać ze ty się boisz bo pershingowi strzeliłeś w 2 meczach 1 bramke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie skomentuje bo jest to śmieszne. Tak samo mogę napisać ze ty się boisz bo pershingowi strzeliłeś w 2 meczach 1 bramke.

 

poczekaj aż sie wypowiedzą pozostali. już jest 3-1 w glosach że najpierw powinno sie liczyc bezposrednie spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najpierw powinna być brane spotkania pomiedzy drużynami. bramki to ostateczność. Tak jest wszedzie.

 

:lol:

 

szypiemu sie konkursy bukmacherskie pomyliły z meczami piłkarskimi :bz:

a reakcja ":lol:" wydaje mi sie "troche" niezrozumiała %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...