Skocz do zawartości

[Zamknięty] NBA 2015/2016


Husarz

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: koszykówka NBA

Data, godzina: 29.05.2016 3-00

Spotkanie:  Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors

typ:  Warriors 

kurs: 2.28

buk: Unibet

 

Analiza: 

Koszykarze Golden State Warriors stoją właśnie pod ścianą, a ta ściana miała wyryte wielkimi literami „1-3”. Czy z 1-3 da się wyjść? Pewnie, że się da, choć nie jest to takie łatwe…Poza obecną serią na zachodzie, w historii NBA były aż 232 takie przypadki, kiedy drużyna przegrywała 1-3. Niestety też tylko dziewięciu ekipom udało się potem awansować dalej. W historii finałów konferencji/dywizji, mieliśmy tylko trzy takie przypadki i był to rok 1968, 1979 i 1981. To zestawienie otwierają i zamykają Bostońscy Celtowie, którzy dwukrotnie dokonali tej sztuki i za każdym razem sięgali potem po mistrzostwo NBA. Tylko Washington Bullets przegrali potem finały ze Seattle Supersonics. Co ciekawe, w tych trzech przypadkach, kiedy drużyny przegrywając 1-3 awansowały dalej, było tylko jedno spotkanie, które dzisiaj określilibyśmy mianem blowoutu. Z reguły są to jednak mecze walki, a zwycięstwa nierzadko zostały wydzierane wręcz w ostatnich sekundach. Czy Warriors są w stanie dokonać tej sztuki jako 10 ekipa w historii NBA?Po G5 u siebie jest lepiej, bo już tylko 2-3. Tylko i aż, bo dziś decydujące starcie w Oklahomie. Jeśli uda się wygrać to oni będą faworytem w siódmym meczu u siebie. A myślę że choć stoją przed acytrudnym zadaniem to kto jak kto ale oni powinni temu podołać. Bo jak bedzie wyglądać  rekord zwycięstw w sezonie zasadniczym gdy zespół nie zdobędzie mistrzostwa?? Wtedy nie bedzie to az tak wielkim wyczynem. Myślę że zespół Steve'a Kerr'a stać jeszcze na to by ten sezon zakończyć tak jak wszyscy tego oczekują. To że swoje punkty  muszą zdobyć Westbrook i Durant to jest oczywiste i zapewne zakręci się znów ok sześćdziesięciu punktów. Najważniejsze bedzie udaremnić możliwość gry Ibace i Robertsonowi, ktorzy potrafią  swietnie zastąpić swoic liderów w czasie ich nieobecności na parkiecie. Natomiast w ekipie Warriors poza Curry'm i Thompsonem musi wkońcu swoje zagrać Green, który w konfrontacjach z Thunder poza pierwszym meczem zagrał zdecydowanie poniżej swoich możliwości. No i przede wszystkim musi się przełamać w Oklahomie bo poprzednie dwie wizyty tutaj zakończył  w G3 z 1/9, a w G4 1/7 z gry. Czekam na powrót Warriors z formą z sezonu zasadniczego. Jak nie dzis to kiedy?? To  ich ostatnia szansa na pozostanie w grze. A trzeba pamiętać też o tym, ze gospodarze też wiedzą ze ewentualna porażka może postawić ich w bardzo trudnej sytuacji. Kto wytrzyma tę presję lepiej?? Ja uważam ze jednak Warriors, którzy bądź co bądź potrafili juz w ostatnich czasach wychodzić z opresji. Licze na rozstrzelanie sie wkońcu Curry'go i Thompsona zza łuku. Moim zdaniem w tym finale zobaczymy jeszcze G7 w Oakland. Dzis stawiam na Warriors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: koszykówka NBA 

Data, godzina: 03.06.2016 3-00

Spotkanie:  Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers

typ:  over 208.5

kurs: 1.98

buk: Unibet

 

Analiza: 

No i zaczynamy wielki finał w NBA. Na wschodzie bez niespodzianki, bo Cavs całkiem łatwo przebrnęli play offy. Pierwsze dwie rundy to gładkie 4-0 z Detroit i Atlantą. Dopiero w finale konferencji opór stawili im Raptors, ale tylko w meczach u siebie. W Ohio Kawalerzysci demolowali zespół gości z bardzo dobrą skutecznością. W Kanadzie szło im gorzej, ale w G6 zagrali jak u siebie i wysoko wygrali by czekac na to co dzieje się na zachodzie. A tu działo się bardzo dużo i to przez całe paly-offy. Wpierw Thunders pokonali faworyzowanych Spurs, a w finale już prowadzili z Warriors 3-1. Już witali się z gąską, już mysleli o rywalizacji z Cavs... Jednak obrońcy mistrzowskich pierścieni pokazali wielki charakter i wyszli spod ściany odrabiając stratę z 1-3 jako dziesiąta ekipa w historii ligi na 227 przypadków!!! Tak więc uciekli spod topora i mają szansę przypieczętować najlepszy wynik w historii NBA zwycięstw w sezonie regularnym. W odpowienim momencie odpalili najgroźniejszą swoją broń, czyli rzuty zza łuku. Troszkę niedysponowanego do końca po kontuzji Curry'ego wyręczył Thompson, ktory w ostatnich trzech starciach trafił 19/38 trójek, w tym rekordowe 11 w G6 w Oklahomie, dzięki czemu Warriors potrafili odwrócić losy finałowej rywalizacji. Dziś Dubs i Cavs będą pisać trugi tom historii NBA pod tytułem "Wielki finał NBA". W zeszłym roku to Dubs wygrali finalnie 4-2, choć musieli odrabiać straty ze stanu 1-2. I co ciekawe w żadnym z meczy finałowych ani razu nie padła bariera punktowa którą proponują w dzisiejszym meczu bukmarzerzy. Ale moim zdaniem w pierwszym meczu oba zespoły tę linię pokryja. Oba zespoły sa rewelacyjne w ofensywie, a troche słabsze w obronie. No i w obu zespołach mamy wybitnuch strzelcow, ktorzy gwarantują sporą ilość punktów. James, Irving, skuteczny ostanio Love oraz Smith po stronie Cavs czy Curry, Thompson i Green to gwarancja wielu punktów. Moim zdaniem dziś na medal spiszą się snajperzy. Liczę na powtórke z drugiego meczu sezonu regularnego, gdzie zanotowalismy dwieście trzydzieści pkt. Dziś stawiam na over

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka NBA 

Data, godzina: 03.06.2016 3-00

Spotkanie:  Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers

typ:  Under 208,5

kurs: 2.06

buk: Unibet

 

Ja tutaj widzę inne rozwiązanie co do tego meczu, a linię specjalnie daję taką samą. Pierwsze spotkanie, Cavs dużo nie narzucają, ale GSW wycieńczone chwilowymi wręcz wojnami będzie chciało mam taka nadzieje na chwile zastopować. Nie widzę w tym meczu żadnego overu, ponieważ w meczach z udziałem tych dwóch drużyn częściej padają underowe wyniki związane z dobrą grą defensywną Cavs. A oni są po wygranej serii. Wygranej łatwej serii i jadą do GSW w celu sprawienia niespodzianki, co za tym idzie - mają na celu dobrze bronić, duzo rzucając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA


Spotkanie: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers


Typ: over 220,5


Kurs: 3,55


Godz: 03.06.2016 3:05


Bukmacher: Unibet


Analiza: Zdania na temat tego, czy będzie dużo punktów czy raczej nie są podzielone, co widać choćby w tym temacie. Ja idę w stronę overa i to wybieram najwyższą dostępną linię. Obie drużyny potrafią dobrze bronić, ale obie mają też niezwykle mocną ofensywę. Golden State Warriors ma tak doskonałych strzelców za trzy punkty jak Curry czy Thompson. Cleveland Cavaliers też mają kilku specjalistów od rzucania trójek jak Love, J.R Smith czy Irving. Golden State Warriors grają bardzo szybkim tempem, dlatego tak wysoki wynik nie jest rzadkością w ich meczach. Ostatnio ponad 220,5 pkt. było w ich piątym meczu z Oklahoma City Thunder. Golden State Warriors wygrali wówczas 120:111. Ostatni mecz pomiędzy Golden State a Cleveland zakończył się zwycięstwem Wojowników 132:98. Na coś podobnego liczę w tym meczu.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka NBA 

Data, godzina: 09.06.2016 3-00

Spotkanie:  Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers

typ:  under 204.5

kurs: 1.94

buk: Unibet

 

Analiza: 

Trzeci mecz finałowy w koszykarskiej NBA. Po dwóch meczach w Kalifornii przenosimy sie do Ohio, gdzie Kawalerzyscie będa starać się odrabiać straty po dwóch porazkach w Oakland. Gospodarze beda grać pod presją, bo nawet jedna porazka bedzie dla nich oznaczać praktycznie koniec marzeń o odebraniu mistrzowskich pierwscieni ekipie Warriors. We wcześniejszych meczach stawiałem na ofensywną koszykówke, jednak ku mojemu zdziwieniu bardzo ofensywna i overowa ekipa Golden State poza popisami strzeleckimi potrafią bardzo skutecznie uprzykrzać życia rywalom. I tak już w finale konferencji z Oklahomą gdzie linia była ustawiana na poziomie 215-220 pkt na siedem meczy zaledwie dwa razy padł over, bo obie ekipy zamiast spodziewanych wymian ciosów bardziej skupiali się na defensywie. I tak samo było w dwóch pierwszych meczach wielkiego finału. Widać że nie ma co się spodziewać wielkich overów w kolejnych meczach. Sporo problemow mają szczególnie koszykarze Cavs, w szczególności Love, który wogole nie ma odpowiednich pozycji i sporo rzuca z nieprzygotowanych co oczywiscie daje mu fatalną skuteczność. Zawodza tez James i Irving. Cała trojka notuje kiepski procent skuteczności, skąt bardzo niskie zdobycze ich zespołu. W Golden State równiez nie grzeszą skutecznością Curry i Thompson, ale ich potrafią zastapić czy to Green czy rezerwowy Livingston. Moim zdaniem powinno być do konca finałowej rywalizacji. Uprzykrzanie gry rywalom idzie lepiej obu zespołom jak tworzenie dogodnych pozycji swoim strzelcom. Moim zdaniem szanse na under w kazdym z meczy nalezy ocenić duzo wyzej jak over. Dzis równiez nie licze na wysoki wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA


 


1465424746-LJ1.png


 


Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors


Typ: LeBron James  punkty + zbiórki + asysty over 46.5  :plus:  :plus:  :plus:  49


Kurs: 1.76


Data i godzina: 09.06.2016 03:00


Bukmacher: Bet365


Analiza:


 


Dziś w nocy w Quicken Loans Arena w Cleveland,dojdzie do 3 pojedynku między Cavs a GSW,Warriors prowadzą w serii 2-0 i są coraz bliżej od obrony mistrzowskiego tytułu.No cóż,w dwóch ostatnich meczach Golden State Warriors ośmieszyło ekipę z Ohio i wysoko ich pokonali.Mam nadzieję że dziś będzie inaczej i Cavaliers się postawią,gdyż jest to dla nich mega ważne spotkanie.W meczu nie zagra Kevin Love,który doznał urazu w G2.Swoją uwagę postanowiłem skupić na liderze gospodarzy LeBronie.Myślę że to on będzie najważniejszą postacią tego spotkania i liczę że wykręci spore cyferki.Rok temu w finałach z GSW,pokrywał tą linię bez problemu.W dwóch pierwszych meczach nie powalał,był na granicy triple - double ale mimo to zaryzykuję.Cavs gra w domu,podziewam się że James weźmie więcej gry na siebie i zrobi ponad 30 pkt. do tego dojdą zbiórki i asysty co pozwoli pokryć over.Pobieram powyższy typ i mam nadzieję że zobaczymy dziś wściekłego LeBrona.Powodzenia. 


Edytowane przez Kyle Lowry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA


 


1465424746-LJ1.png


 


Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors


Typ: LeBron James Suma zbiórek powyżej 9.5  :plus:  :plus:  :plus:  13


Kurs: 1.83


Data i godzina: 11.06.2016 03:00


Bukmacher: WilliamHill


Analiza:


 


Dziś w nocy Cleveland Cavaliers po raz drugi podejmą Golden State Warriors na własnym parkiecie.Cavs zdają sobie sprawę z tego, że to może być najważniejszy mecz w sezonie.Porażka u siebie stworzyłaby bardzo niewygodny dla nich samych scenariusz.Największym problemem GSW w ostatnim meczu,była agresywna i szybko reagująca defensywa Cavaliers.Po pierwszej kwarcie, grając bez Kevina Love’a,prowadzili siedemnastoma punktami,a po trzeciej kwarcie było już po meczu.Jeżeli Warriors chcą wygrać,to bez wątpienia będą potrzebowali lepszych zawodów Stepha Curry'ego,który zagrał bardzo przeciętnie - 19 pkt. i aż 6 strat.Postanowiłem po raz kolejny uderzyć w króla Ohio,czyli lidera Cavs LeBrona Jamesa,poprzednio rozegrał świetne spotkanie 32/11/6.Myślę że linia powyżej 9 zbiórek jest warta spróbowania,w trzech ostatnich meczach przeciwko Warriors James notował 12/8/11 zbiórki.Pobieram ten typ i liczę że L.J. znowu nie zawiedzie i wykręci ładne cyferki.Powodzenia. 


 


https://www.youtube.com/watch?v=pw7SGQ1KK9k


Edytowane przez Kyle Lowry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA


 


1465838589-123.png


 


Spotkanie: Golden State Warrios - Cleveland Cavaliers


Typ: Andrew Bogut powyżej 4.5 punktów  :minus:  :minus:  :minus: 7 minut i kontuzja,pech...


Kurs: 1.83


Data i godzina: 14.06.2016 03:00


Bukmacher: Bet365


Analiza:


 


Finał NBA i 5 starcie tych drużyn.Warriors po zwycięstwie w Ohio prowadzą w serii  3-1 i jeżeli dziś wygrają to wywalczą drugie z rzędu mistrzostwo.Zadanie może być utrudnione,gdyż będą musieli sobie radzić bez jednego ze swoich liderów.Draymond Green został ukarany po meczu numer cztery kiedy to pod koniec czwartej kwarty,dał się sprowokować LeBronowi Jamesowi.Gwiazdor Cavs powalił Greena na ziemię, a potem nad nim wymownie przeszedł. Green w odwecie uderzył Jamesa w krocze.Nie pierwszy raz Greenowi puszczają hamulce w tych finałach,wcześniej miał podobne incydenty w meczach z Oklahomą a poszkodowanym był Steven Adams.Tym razem mu się nie upiekło i został zawieszony na 1 mecz.Jego brak będzie na pewno odczuwalny bo to mega ważna postać tej drużyny.Dziś więcej minut pogra Andrew Bogut i postanowiłem pójść w jego punkty.Według mnie wystawiona linia 4.5 jest warta spróbowania.W tych finałach przeciwko Cavs ( 15 min. 10 pkt. / 15 min. 2 pkt. / 12 min. 4 pkt. / 10 min. 0 pkt.).Także nie będę się więcej rozpisywał,pobieram ten typ i liczę na sukces.Powodzenia.


Edytowane przez Kyle Lowry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...