Skocz do zawartości

[Zamknięty] NBA 2015/2016


Husarz

Rekomendowane odpowiedzi

Wrócił co prawda Jabari Parker do rosteru ale Bucks w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań. Wczoraj nie wykorzystali szansy ogrania SAC bez lidera Cousina i dziś spotkanie b2b przeciwko Trail Blazers w Portland.
Kozły przereklamowane i rzadko pokazują ich prawdziwy potencjał który w nich tkwi. Ogólnie goście w tym sezonie 7/29 na wyjazdach i ostatnie spotkania to -7 z Kings, -20 z Grizzles, -17 z Pelicans, -4 z Rockets. Szału nie ma i brakuje koncepcji trenerowi, trochę siły w ofensywie i doświadczenia. Po drugiej stronie Blazers w przebudowie, niby mieli przegrywać a na mocnym Zachodzie są na 8 pozycji przed Nuggets, Jazz, Pelicans, Kings. U siebie w hali wyglądają na bardzo mocnych, niemal 60 % spotkań wygranych i to większość w dobrym stylu. Są hot i notują 4 wygrane z rzędu we własnej hali. Rywal b2b więc także ułatwia zadanie, linia wydaje się niska biorąc pod uwagę, że Świetliste Smugi potrafiły ograć OKC, Jazz, Hornets, Kings, LAL blow outem. Lilliard. 

 

Bucks 1-4 w 5 ostatnich spotkaniach wygrywając tylko z Magic w swojej hali w Milwaukee. 
Przewaga gospodarzy będzie szybka gra, rzuty zza łuku i Damian Lilliard powinien zrobić sporo różnicy u gospodarzy.Myślę, że linia spokojnie dziś do pokrycia i gdyby nie przereklamowanie Bucks mielibyśmy linie na poziomie 9.5 pkt . Blazers w ostatnich 10 spotkaniach notuje 8 zwycięstw. 
Kursy wciąż lecą choć to o niczym świadczy. 


Portland -6 pkt AH OT  (107:95) :plus:  :plus:  :plus: 
1.81 
Pinnacle 2/10 


 

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Celtics wracają z MSG do Ogródka gdzie mierzyć się będą z niewygodną im drużyną Detroit Pistons. Niedawno 99:94 Tłoki ograły własnie w Bostonie C's i teraz spotkanie b2b i szykuje się w mojej opinii reverange game. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że tutaj dojdzie do ponownej wygranej gości. Tłoki obecnie nie są w najwyższej formie i także roster ich nie pozwala myśleć z wielką perspektywną na poprawienie jakości gry. On road Pistons to 15 ofensywa ligi i 13 defensywa. Wygrywają te spotkania na poziomie 0.42 % meczy. Ostatnie wygrane z Nets, Jazz, Houston nie robią wrażenia bo po drodze przydarzyły im się sporo słabszych meczy jak blow out w Nowym Orleanie, porażka z MSG. Gram na Celtics bo u siebie są hot, w mojej opini posiadają bardzo równy roster, świetnie bronią (jedna z najlepszych defensyw ligi) i potrafią dzielić się piłką co jest oczywiście zasługą Brada Stephensa. Mają w tym sezonie bardzo dobry 5 rating w ofensywie i bardzo młody skład. Thomas, Crowder, Olynyk, Smart - ostatnie mecze mocno in plus.Od wspomnianej wyżej porażki u siebie z Pistons zanotowali 5 kolejnym wygranych -9 pkt z Pacers, -14 z Suns, -9 z Bulls, - 8 z Denver -9 z Magic. Młody skład, dobrze wyrotowany przez utalentowanego trenera i nie powinno mieć wczorajsze spotkanie tak sporego znaczenia na większości graczach którzy nie przekroczyli raczej 30 minut na parkiecie. Stephens wie, że muszą gospodarze ograniczyć do minimum poczynania Tłoków w pomalowanym i wyłączyć z gry Caldwella Pope i Jaksona. Jest kim, kilku niezłych obrońców czy to na obwodzie czy na PF -   Amir Johnson więc tylko grać na będących w wysokiej dyspozycji Celtics. 

Celtics -4 pkt AH OT  :plus:  :plus:  :plus: 
Marathonbet 1.96  2/10

wynik:102:95

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Kosz Nba
Spotkanie Brooklyn-Indiana
Typ: Brooklyn wygra 1 kwarte -1.5 punktu
Kurs 3.20
Buk Unibet
Godz: 01:30
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Brooklynu na swoim parkiecie podejmowała będzie drużynę Indiadny Pacers, goscie dla bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie sa faworytem do wygranej, ale według mnie goscie i ich ostatnia forma szczególnie wyjazdowa wcale nie gwarantują tutaj zwycięstwa, gospodarze bowiem na swoim obiekcie nie grają źle potrafią zdobywać punkty , a jeżeli już przegrywają to nie przegrywają wysoko , ostatnie spotkania między innymi z zespołami miami oraz pistons przegrali kolejno 4 oraz 5 punktami, goscie natomiast na wyjazdach mają spore problemy ze zdobywaniem punktów , 5 poprzednich spotkań i zaledwie 1 wygrana oprócz tego praktycznie wszystkie pozostałe spotkania to ich wysokie porażki z Sacramento 11 punktami z Golden state 12 oraz Bostonem 9 oczkami, myślę że nawet jeżeli gospodarze w tym spotkaniu przegrają to nie będzie to wysoka porażka , poza tym według mnie w tym meczu możemy zagrać jeszcze na under punktów ja spróbuję zagrać po najwyższym możliwym kursie un der 190.5 punktu., oraz na to iż ekipa Brooklynu może tutaj wygrać pierwszą kwartę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento Kings - Chicago Bulls

 

 
Witam, miałem nie ruszać nic na noc ale obok tego spotkania nie mogę przejść obojętnie. Oczywiście najważniejsza informacja jest taka że dzisiaj na boisku nie zobaczymy dwóch liderów Sacramento czyli Marcusa Cousins oraz  Rajon Rondo co oznacza sporą stratę u gospodarzy. Sacramento świetnie gra w ataku a fatalnie broni i dzisiaj bez tych dwóch zawodników którzy są siłą napędową może być bardzo słabo zwłaszcza że dzisiaj nie przyjeżdżają jakieś ogórki tylko Chicago Bulls które jest naszpikowane gwiazdami takimi jak Gasol, Butler czy Rose. Taka paka a wciąż wyniki mało satysfakcjonujące jednak uważam że dzisiaj przy tych absencjach u gospodarzy tak doświadczeni zaowdnicy wezmą ciężar gry na siebie i według mnie dzisiaj Chicago powinno nie mieć problemów z wygraniem tego spotkania zwłaszcza że na wyjazdach potrafią zaskoczyć, ostatnio pokonali bardzo pewnie Cleveland czy też byli blisko wygranej z Utah. Jak dla mnie na noc to bardzo pewny bet i duże value. Można grać bezpiecznie, można grać czystą dwójkę, ale można też zagrać tak jak ja czyli że Chicago wygra co najmniej 5 punktami co na pewno jest ryzykownym typem ale z bardzo dużą szansą jak dla mnie. Polecam i powodzenia!
 
Typ: Chicago Bulls -4.5 punktów (2.80)
Bukmacher: Unibet
Godzina: 04:00

 

Edytowane przez Zamko29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Dallas Mavericks - Miami Heat

Typ: Dallas - 4.0pkt ( Azjan )

Kurs: 2.04

Godz: 02.30

Bukmacher:PinnacleSports

Analiza:

 

Dziś w nocy do typowania wybieram spotkanie pomiędzy Dallas Maverick oraz Miami Heat, moim typem na tą rywalizację jest wygrana gospodarzy co najmniej pięcioma punktami ( 4 = zwrot ). Po pierwsze gracze Heat są w sytuacji back-to-back, wczoraj w nocy grali na parkiecie Houston i przegrali tam 115:102, dziś ponownie muszą zmierzyć się z inną bardzo silną drużyną zachodu - Dallas. Dla graczy złożonej z bardzo doświadczonych graczy jak Wade, Bosh, Deng taka intensywność spotkań i mały czas na regenerację musi odbić się na poziomie gry. Dodatkowo Dirk Nowitzki i spółką prezentują się bardzo dobrze w meczach domowych. Wygrali cztery z pośród ostatnich pięciu spotkań - ulegli jedynie trzeciej sile zachodu Oklahomie. Co ważne wszystkie te zwycięstwa zostały odniesione różnicą więcej niż pięciu punktów, widać więc że Dallas potrafi pokrywać handicapy. Gospodarze lubią grać ofensywną, szybką koszykówkę z dużą ilością rzutów - przeciwnie goście, którzy wolą grać spokojnie i wolno. Zazwyczaj Miami stara się sprowadzić mecz właśnie do takiego poziomu spokojnej rywalizacji, dziś będąc jednak b2b nie będą mieli aż tyle siły fizycznej. Maverick powinni łatwo narzucić swój styl, dużo akcji, dużo rzutów. Miami nie ma jak na to odpowiedzieć. Kurs bardzo fajny i ja go pobieram.

 

Wynik 90:93 TYP:  :minus:

Edytowane przez Husarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka NBA

Data, godzina: 04.02.2016 1-00

Spotkanie:  Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks

typ: Hawks -7.5

kurs:  1,80

buk: Unibet

 

Analiza: 

W nocy zostanie rozegrana kolejna seria meczy w NBA. Nie ma dzis w nocy jakichś super meczy, za to sporo meczy gdzie są zdecydowani faworyci. Jednym z takich faworytów są z pewnością koszykarze z Atlanty, którzy udają się do Philadelphi na mecz z Szóstkami. Gospodarze choć ostatnio zaczęli coś wygrywać ( w ostatnich dziesięciu meczach wygrali trzykrotnie - z Magic, Suns i Trail Blazers) to i tak wciąż są najsłabszą ekipa w całej lidze z zaledwie siedmioma wygranymi w czterdziestu ośmiu meczach. I raczej wątpliwe by byli wstanie wyprzedzić inne "potęgi" czyli Lakers i Nets. Co innego Hawks, którzy sa mocnym kandydatem na trójkę na wschodzie, o którą będą bić się z Bulls, Celtics czy Heat. Czy zatem gdy na parkiecie spotkają się zespoły z dwóch różnych biegunów to jest szansa na wyrównane spotkanie?? Moim zdaniem trudno bedzie sie gospodarzom postawic Jastrzębiom. Co prawda w ostanim meczu u siebie dość niespodziewanie napędzili strachu samym Warriors, ale to chyba bardziej  dekoncentracja Curry'ego i spółki niż raczej przebłysk dobrej gry 76ers. Hawks ostatnio mieli ostatnio serię ciężkich spotkań - serię porażek z Clippers, Pacers i Heat przerwali dopiero w meczu z Dallas, z którymi wygrali wyraźnie aż piętnastoma punktami. Kluczem do sukcesu w tym  meczu była świetna skuteczność z gry na poziomie 52,5% ( z czego 40% za trzy i 62% za dwa) i przede wszystkim odcięcie od gry Nowitzki'ego. Jeśli Hawks zagrają na tym poziomie przeciwko Philadelphii to Jastrzębie zaliczą trzecie zwycięstwo z ligowym autsiderem. Dwa poprzednie mecze Hawks wygrali gładko i bardzo wyraźnie - 127-106 w Atlancie i 126-98 w Philadelphii. Uważam, że kolejna konfrontacja między tymi zespołami ponownie zakończy się pewną wygraną Hawks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 3:00
Spotkanie:  Phoenix Suns - Houston Rockets (105:111)
typ: Suns + 10 pkt AH OT  :plus:  :plus:  :plus:
kurs:  1,66
bukmacher: Marathonbet
analiza:

Nie widzę jutro wygranej z handi  Houston Rockets w hali Talking Stick Resort Arena gdzie mierzyć się będą z Phoenix Suns. Obecnie Rakiety on road cieniują na całej lini, tylko 0.42 % wygranych i raczej jeśli to się zdarzy to  bez pokrytej lini wystawionej przed spotkaniem. Problemem Hardena i spółki jest obrona, 27 miejsce w tym elemencie na wyjazdach to kpina!. 

Mimo zwolnienia Jeffa Hornacka z funkcji trenera wierzę w ambicję i podejście Earla Watsona który posiada fach w ręku. Słońca u siebie w hali bilans 0.42% więc nie ma tragedii patrząc na braki Bledsoe i Knighta. Mimo tych osłabień walczą u siebie, nie dają się tłamsić i pokrywają dodatnie handi in plus. Rakiety od 10 spotkań on road nie wygrały 10 pkt i więcej - i o czymś to świadczy. 

W drużynie gospodarzy Morris i Booker i PJ Tucker powinni pociągnąć ten zespół. Leuer, Chandler, Teletović swoje powinni dorzucić i jeśli goście nie zagrają jakiegoś wyjątkowo dobrego spotkania mecz powinien być na styku. Atut własnej hali, wsparcie kibiców i słaba obrona Hardena i spółki powinna trzymać spotkanie w napięciu do ostatnich sekund. U Słońc widać motywację i walkę czego nie można powiedzieć o ich rywalach z Teksasu. Rakiety ostatnie mecze on road fatalnie, wrócili w sumie do siebie i po 3 kolejnych wygranych wyjeźdzają na teoretycznie łatwy teren. 
dla mnie max 6 pkt zwycięstwo gości. 

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Clevland Cavaliers - Boston Celtics 
Typ:  Cavaliers -6pkt AH OT :minus:  :minus:   :c:
Kurs: 1.78
Godz: 01.35
Bukmacher:PinnacleSports
Analiza:
 

Cavs po porażce z Hornets wracają do własnej hali gdzie mierzyć się będą z Boston Celtics. Gospodarze niemal bez osłabień i w sporym gazie. To ostatnie spotkanie traktuję jednym okiem bo każdemu się może zdarzyć przegrać na wyjeździe i nie z byle pionkiem. Tutaj we własnej hali gromią Cavs niemal każdego ( oprócz GSW i Bulls), przegrali tylko 3 mecze i widać formę. Złość z ostatniej porażki tutaj powinna być widoczna i myślę, że sami zawodnicy pozytywnie zareagują na gorsze spotkanie.

H2h bez znaczenia bo C's rok temu było inną ekipą. U gości game time decision jest Crowder - bardzo ważny gracz na to spotkanie który jest w stanie ograniczyć poczynania LBJ. Ma problemy z goleniem i raczej nie zobaczymy go na parkiecie. Cavs obecnie w wysokiej formie, Love, LBJ, Irving swoje rzucą. Do tego Mozgov, Thompson i Varejao na deskach powinni swoje wygrać i powinniśmy zobaczyć porażkę gości z Bostonu.

Rotacja C's niestety o dużo niższym potencjale i mimo ogromnych chęci przegrywają niemal 50 % spotkań wyjazdowych. Do tego brakuje wysokich z możliwościami bo ani Kelly Olynyk ani Sullinger nie zastąpią prawdziwego Rim Protectora. Co prawda jest jeszcze Lee i Zeller ale ten 1 jest totalnie bez formy a Zeller ma ograniczony potencjał mimo ogromnego progresu jaki zrobił.

Cavs u siebie grają momentami na nieziemskiej skuteczności czy to z gry czy zza łuku, w moim odczuciu Celtowie musieliby zagrać naprawdę porywające zawody aby tutaj powalczyć jak równy z równym. Kluczem może być Crowder - jeśli nie zagra pewnie będzie to klucz do trumny dla C's. 86 % wygranych we własnej hali to nie przypadek. Gdy Kawalerzyści traktowali spotkania na 100% jak dziś to ogrywali wysoko rywali( Spurs, Toronto Raptors czy LAC). Podsumowując - roster po stronie Cavs, atut własnej hali i forma w niej in plus gospodarze. LBJ ma coś do udowodnienia za ostatnie traktowanie w Ogródku i można próbować jego over w dzisiejszym spotkaniu. Dla mnie -6 z pocałowaniem ręki. 
Wynik:

103:104

( 1 kwarta i totalnie zgodnie z planem, w 4 Q Cavaliers mieli tak przefatalny przestój i okres kompromitującej ich gry, że dobrze, że to przegrali. Celtics głupio ryzykowało zdrowiem Crawdera ale się opłaciło w meczu o nic) 

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: New York Knicks - Memphis Grizzlies

Typ:Under 196.0pkt ( Azjan )

Kurs: 2.00

Godz: 01.30

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Stawiam w tym spotkaniu na under ponieważ obie ekipy preferują spokojny, wolny styl rozgrywania akcji, rzadko oddają szybkie rzuty w początkowych fazach akcji. Drużyna gości od lat znana jest z bardzo dobre defensywy i spokojnego stylu gry. Bardzo rzadko przekraczają oni granicę 100pkt. Nowojorczycy w tym sezonie też starają się grać kontrolowaną koszykówkę - nawet lider drużyna C.Anthony dostosował się do tego stylu gry i nie oddaje swoich rzutów w początkach akcji ofensywnych. Jedyną szansą na over w spotkaniach tych zespołów jest to, że przeciwnik narzuci styl gry skupiony na ofensywie. Dziś gdy żadna z drużyn nie preferuje takiej gry nie dojdzie do tego. W Madison Square Garden zobaczymy spokojny, kontrolowany mecz z poniżej 196pkt. Warto przytoczyć wyniki Nowojorczyków u siebie z drużynami grającymi spokojny basket porównywalny z Memphis: z Miami 175pkt, z Bostonem 186pkt, z Utah 198pkt ( bez dogrywki ), z Cavs 174. Widzimy, że Nowy Jork dostosowuje się do rywala i jeśli ten nie nakręca tempa to NYK też tego nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: New York Knicks - Memphis Grizzlies

Typ: 1

Kurs: 2,38

Godz: 01:30

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

 

Zauważyłem w moim przypadku, że patrzenie na statystyki to strzał w kolano, chociaż czasami coś z tego jest. Dość ciekawe spotkanie i ryzykowne dla niektórych. Z jednej strony drużyna nie do poznania względem poprzedniego sezonu, a z drugiej doświadczenie i siła. Dlaczego postanowiłem postawić na NYK? Świetna sytuacja :) 3 porażki z rzędu, z czego dwie dość bolesne (nie liczę z GSW bo to kosmici). Spotkanie zostanie rozegrane na Medison Square Garden, a więc przed własną publicznością, gdzie Porzyginis czuje się dobrze (z resztą kto by się nie czuł). Świetna okazja na odblokowanie się i przerwanie tej krótkiej passy, bo każdy ma swoje gorsze chwile. Z kolei Memphis zanotowało 4 wygrane pod rząd, w tym z Pelikanami, co nie zmienia faktu, że przyjadą bardziej rozluźnieni. Nie całe dwa tygodnie temu Memphis wygrało u siebie. Świetna pora na rewanż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder
Typ: GSW HT/FT  :plus:  :plus:  :plus: 
Kurs: 1.74
Godz: 03:05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
 
 

Wczoraj słabiutka noc więc po pracy musiałem odespać. Dziś szykuje się wielkie spotkanie w Oakland gdzie Golden State Warriors mierzyć się będą we własnej hali z Oklahomą City Thunder. Nie ma co się oszukiwać, że Grzmoty posiadają ogromny potencjał szczególnie w ofensywie ale ich obrona ostatnio nie stoi na najwyższym poziomie. Durant & Westbrook to dwaj All Starowie, Ibaka to także uznana marka jednak z ławki są braki i patrząc na ich ostatnie spotkania to brakowało powtarzalności. GSW to obecnie niepokonana u siebie w hali drużyna i świetnie radząca sobie z niemal każdą drużyną. Ich siła to już nie tylko Splash Brothers i rzuty dystansowe na niewiarygodnej skuteczności. Ekipa Złotych posiada bardzo solidnych zadaniowców, ławkę i utalentowanego trenera który przecież doprowadził ich w tamtym roku do pierścienia. Bardzo łatwo rozprawili się ze Spurs  u siebie w hali i Cavs on road.Generalnie gromią każego powyżej 10 pkt w spotkaniu z taką lekkością, że aż niewiarygodne. Curry to niczym gracz z Playstation trafiający z każdej pozycji i powtarzalnie zdobywający +20 pkt w spotkaniach. GSW u siebie piekielnie mocni, dziś nie powinni odpuścić i jeśli nie oddadzą początku spotkania bet będzie in plus.
Bardzo lubię OKC ale sam Westbrook, Durant, Ibaka i Green nie są w stanie nadać drużynie takiej jakości aby pokonać rozpędzonych Wojowników i to  we własnej hali gdzie jeszcze nie przegrali. Angole wystawili solidną linię i wg mnie lepsza opcja niż pchanie się w linię -7,-8 AH

 

Wynik: 116:108( do połowy 73:59 czyli zgodnie z planem  :klask: )

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Kosz Nba
Spotkanie Brooklyn-Denver
Typ: Brooklyn
Kurs 2.15
Buk bet 365
Godz: 01:30
Analiza: Na jutro zagram spotkanie z NBA w którym Brooklyn Nets we własnej hali podejmował będzie drużynę Denver Nuggets, gospodarze są zespołem , który nie jest tutaj stawiany w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów przed własną publicznością, goście natomiast w tym sezonie grają bardzo w kratkę , moim zdaniem gospodarze nie przegrają tutaj wysoko ponieważ ostatnio grają dosyć dobrze i na ostatnie 6 potyczek z zespołem Denver 4 zakończyli wygranymi , przyjezdni natomiast jeżeli już wygrywają spotkania wyjazdowe co ostatnio nie zdarzało im się za często to czynią to minimalnym nakładem sił , wygrane z zespołami NYKnicks 5 punktami, Washington Wizards 4 , oraz Minnesota również 4 , ostatnie spotkanie wyjazdowe , które wygrali wiecej niż 7 punktami miało miejsce dnia 24.12 roku poprzedniego , była to wygrana z zespołem Orlando Magic, według mnie nawet jeżeli przyjezdni zdołają tutaj wygrać to nie bedzie to wysoka wygrana , myślę że goście którzy również lubią sobie porzucać pograja tak że spory over będzie pokryty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Charllote Hornets vs. Chicago Bulls

Typ:  2

Kurs:  3.09

Buk: Bet-at-home

Godz. 01:00

Analiza:

 

Moja drużyna, którą śledzę niczym ACTA Internet – Chicago Bulls. Dziwi mnie kurs, powinien być chociaż trochę niższy. Początek sezonu w wykonaniu Szarlotek dość mnie śmieszył biorąc pod uwagę ich grę, ale prezentują poziom (Legendarny właściciel robi swoje). Można się ich bać, ale bez przesady. Forma jaką prezentuje Chicago waha się jak kurs franka - mają limit, że po 3-4 wygranych z rzędu pora przegrać, bo nie ma co za dużo brać. Drużyna z wietrznego miasta raczej chce przerwać również dwie porażki z Detroit i Minesottą, które jednak do słabych nie należą. Wracają do domu i z pewnością będą chcieli podbudować własną publiczność. Biorąc pod uwagę bilansy: kolejno 27-23 (CHI) i 25-26 (HOR) to też przemawia za gospodarzami. Oby Butler i Mirotić byli na meczu (rzekome kontuzje) - wtedy będzie orka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA


Spotkanie: Portland Trail Blazers vs. Houston Rockets


Typ:  2


Kurs:  2.71


Buk: Bet-at-home


Godz. 03:00


Analiza: 


 


Tyle meczy jednej nocy, dziś pod lupę chcę wziąć jednak tego rodzynka: Rakiety kontra... Nie rakiety :) Całe szczęście, że w koszykówce nie ma mowy o remisie jako końcowy wynik, bo byłoby kiepsko. Zacznę może od Houston Rockets. Niestety nie obejrzałem wczorajszego meczu, który rozegrali z kosmitami z Oakland, ale oglądając skrót i czytając recenzje, byli w niektórych momentach równi Golden State Wariors. Cieszy, że Harden trzyma poziom i nie bierze przykładu z początku sezonu, gdzie jego team na prawdę bił rekordy :) O jego formę w jutrzejszym meczy bym się nie martwił. Ostatnio na fazie jest Dwight Howard. Rakiety kojarzą się głównie z tymi dwoma graczami, lecz ostatnio zapunktował u mnie Trevor Ariza, który we wczorajszym meczu zdobył 19 pkt (4/7 trójki). Dobrą robotę odwala też Patrick Beverley. Jednak na przeciw nim staną oni - Portland Trail Blazers. Od początku sezonu jest to dla mnie druga drużyna, którą aż chce się oglądać. Fanom NBA nie muszę przybliżać sylwetki McColluma. Koperek na ziemniakach :> Zdobył zaufanie kibiców i trenera. Świetną passę ciągnie też Damian Lillard (33 pkt przeciwko Memphis robi wrażenie). Plumlee i Allen Crebe odwalają kawał roboty w polu + częste przechwyty z ataków rywali. Mecz odbędzie się w Houston. Ostatnia rywalizacja pomiędzy tymi drużynami, to Czeczeńska rozwałka w wykonaniu PTB. Zwyciężyli wówczas aż 23 punktami, alee... Widać poprawę w grze rakiet. Są w takcie, krótka przerwa po meczu z Golden State Warriors może spowodować ich zmęczenie, ale grając u siebie będą chcieli odreagować. Chcąc celować w PO muszą pokazać, że nie ma już czasu na jakiekolwiek błędy w grze. Stawiam na Hardena i spółę!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z dużej chmury mały deszcz.....

 

Detroit Pistons — Philadelphia 76ers — Houston Rockets (do Sixers: Joel Anthony (początkowo z Pistons do Rockets, następnie do Sixers), do Rockets: wybór w drugiej rundzie draftu)

 

Los Angeles Clippers — Memphis Grizzlies (do Clippers: Jeff Green oraz wybór w pierwszej rundzie draftu, do Grizzlies: Lance Stephenson)

 

Chicago Bulls — Atlanta Hawks (do Hawks: Kirk Hinrich, do Bulls: wybór w drugiej rundzie draftu)

 

Phoenix Suns — Washington Wizards (do Wizards: Markieff Morris, do Suns: DeJuan Blair, Kris Humpries oraz zastrzeżony pick w pierwszej rundzie draftu)

 

Miami Heat — Portland Trail Blazers (do Portland: Brian Roberts oraz drugorundowy pick w drafcie)

 

Miami Heat — New Orleans Pelicans (do Pelicans: Jarnell Stokes)

 

Detroit Pistons — Houston Rockets (do Pistons: Donatas Motiejunas Marcus Thornton, do Rockets: Joel Anthony, wybór w I rundzie draftu)

 

Orlando Magic — Cleveland Cavaliers — Portland Trail Blazers (do Magic: Jared Cunningham, wybór w II rundzie draftu, do Cavaliers: Channing Frye, do Blazers: Anderson Varejao, wybór w I rundzie draftu)

 

Atlanta Hawks — Utah Jazz (do Hawks: wybór w II rundzie draftu, do Jazz: Shelvin Mack)

 

Oklahoma City Thunder — Denver Nuggets (do Thunder: Randy Foye, do Nuggets: D.J. Augustin, Steve Novak, dwa wybory w II rundzie draftu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Portland - Golden State Warriors 

Typ: 2 (handicapem 1 połowa - Golden State Warriors -10.5)

Kurs: 3.45

Godz: 04:05

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

 

Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie pomiędzy Portland Trail Blazers a Golden State Warriors. Jeżeli brać pod uwagę 

wygrane w pierwszych połowach, to na ostatnie 6 spotkań Goście wygrywali wszystkie 6 - odpowiednio:

 

- z Cleveland 26 pkt

- z Chicago 16 pkt

- z Philą 19 pkt

- z NYK 6 pkt

- z Washington 16 pkt

- z Phoenix 14 pkt

 

Statystyki na pewno bardzo dobre i linia -10.5 w normalnych okolicznościach byłaby bardzo dobrym typem jak po takim kursie (3.45)

Natomiast dzisiaj oba zespoły spotkają się po dłuższej przerwie spowodowanej ASG i nie wiadomo do końca jak to będzie funkcjonowało.

Ja mam nadzieję, że GSW rozpocznie ten mecz bardzo ostro i odskoczy do przerwy na minimum 11 pkt. Curry i spółka wyglądają 

ostatni bardzo dobrze i myślę że będą chcieli załatwić sprawę już do przerwy.

 

Ostatni mecz tych zespołów był rozgrywany 9 stycznia, tak jak dzisiaj na boisku w Portland. 

GSW wygrali pierwszą połowę 22 punktami. Dość dobry prognostyk, natomiast dzisiaj nie spodziewam się aż tak dużej przewagi 

po pierwszych 2 kwartach, myślę że będzie na styku, ale po takim kursie warto zaryzykować za mniejszą stawką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Golden State Warriors
Typ: ponad 235,5 pkt. w meczu
Kurs: 3,55
Godz: 20.02.2016 4:05
Bukmacher: Unibet
Analiza: Analizując ten mecz pierwsze co mi przyszło na myśl to ilość punktów. Obydwie ekipy mają w swoich składach takie strzelby, że nic dziwnego, że bukmacherzy dali wysoką linię, a ja proponuję jeszcze większą. Golden State Warriors to najlepsza drużyna w całej lidze. Mają oni w swoim składzie Stephena Curry, który jest najlepiej rzucającym za trzy punkty zawodnikiem. Tak dobrego strzelca za trzy punkty już nie było wiele lat, o ile kiedykolwiek ktoś rzucał na tak wysokim poziomie jak Curry. Oczywiście poza nim jest jeszcze wielu świetnych graczy jak Thompson, który tż potrafi trafiać trójkę za trójką. Portland Trail Blazers też preferują bardzo szybkie tempo gry i też sporo rzucają za trzy punkty. Linia jest wysoka, ale do pokrycia. W ich ostatnim meczu w Portland było 236 punktów, a Golden State Warriors wygrało 128:108, więc wtedy typ by wszedł na styku. Teraz też powinni sporo rzucić, może nawet więcej niż wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka NBA

Data, godzina: 22.02.2016 1-00

Spotkanie:  Dallas Mavericks - Philadelphia 76ers

typ: Dallas -9,5

kurs: 1,92

 buk: bet-at-home

 

Analiza: 

W tym meczu nie może być inna opcja jak wygrana gospodarzy. Mavs jak chcą, a myślę że na pewno chcą grać w play off to muszą zacząć wygrywać więcej meczy. Narazie nie idzie im to tak jakby wskazywał na to ich potencjał, bo narazie są na małym plusie (dwadziescia dziewięć zwycięstw do dwudziestu siedmiu porażek), a to choć daje teraz szóste miejsce na zachodzie, to jednak to nie jest bilans, który daje dość pewną sytuację wejsciową przed decydującą częścią sezonu zasadniczego, bowiem tuż za ich plecami już czają sie Portland (28-27), Houston (28-28) i Utah (27-27). Nie liczę by do walki o play -off włączyli się Kings czy Nuggets, bo ich strata do tych zespołow jest już całkiem spora. Tak więc ktoś z tej czwórki będzie musiał obejść się smakiem. Moim zdaniem zespół z Teksasu powinien sobie jednak mimo tego poradzić i zajmą miejsce w czołowej ósemce. Dzisiejszy rywal to najsłabsza ekipa w całej lidze więc trudno sobie wyobrazić by Mavs zawiedli kibiców zgromadzonych w American Airlines Center. 76ers na wyjazdach wygrali zaledwie trzy z dwusziestu ośmiu meczy - w Orlando, Sacramento i Phoenix. Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo osiągnęli po osiemnastu kolejnych porażkach. W Teksasie pewnie nie poprawią tego katastrofalnego bilansu. Dallas bowiem ma zdecydowanie silniejszy zespół, gdzie wciąż największa gwiazdą jest Dirk Nowitzky, ale poza nim jest wyrównana pierwsza piątka z Parsonsem, Matthewsem czy DeRonem Williamsem. Solidnym centrem jest Gruzin Pachulia gwarantujący po dziesięć punktów i zbiórek na mecz, a i ławka wygląda obiecująca - Barea, Felton czy Harris gwarantuja blisko trzydziesci oczek z ławki. Jedynie mnie osobiscie zawodzi JaVale McGee, który z każdym kolejnym sezonem gra coraz słabiej i tak samo jest w Dallas, gdzie otrzymuje niewiele minut (niewiele ponad dziesięć na mecz) a jako gracz Wizards czy Nuggets wiele po nim oczekiwano. Kto jest godny uwagi w Philadelphii?? Na pewno pierwszoroczniak Okafor wybrany w poprzenim drafcie z nr trzy, który juz w pierwszym sezonie notuje bardzo dobre statystyki z siedemnastoma punktami i ponad siedmioma zbiórkami na mecz. Sam jednak nie jest wstanie postawić się dobrym defonsorom Dallas jak Pachulia czy Nowitzky. Zdecydowanie więcej argumentów w swoich rękach mają gospodarze, którzy moim zdaniem pewnie wygrają swój kolejny mecz. Stawiam na Mavs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: New York Knicks - Toronto Raptors
Typ: Toronto Raptors -3 pkt AH OT :plus:  :plus:  :plus: blow out peffka dnia
Kurs: 1.89
Godz: 23.02.2016 1:35
Bukmacher: Pinnacle 
 
Na jutro moją uwagę przykuło spotkanie w MSG gdzie Knicks mierzyć się będą z Toronto Raptors. W sumie ekipa z NY w końcu przełamała serię porażek więc morale na pewno przed tym spotkaniem będą bojowe ale wydaje mi się, że ekipa z Kanady szybko ściągnie ich na ziemie i pokaże gdzie ich miejsce w szeregu. 2 miejsce w Konferencji Wschodniej nie wzieło się przypadkiem, to samo tyczy się bilansu wygranych na poziomie 0.586 % w meczach on road.
 Goście to wg mnie bardzo mocny zespół co pokazuje bilans 36: 18 i bardzo dobra forma w L 10 spotkaniach na poziomie 7 wygranych i 3 porażek. Tutaj Knicks nie ma co porównywać, bo oni może są w stanie powalczyć z przeciętnymi ekipami w NBA ale już topową drużyną wygląda to blado. Nie tylko przegrali ostatnie 5 spotkań w MSG to notują 2 W i aż 8 porażek w ostatnich 10 spotkaniach. Roster gości opiera się głównie na parze guardów Derozana i Lowrego. Ekipa ciekawa i o sporym potencjale. Na 1 Litwin Valeniunas więc możemy liczyć na sporą walkę na deskach po obu stronach parkietu. Jest z ławki wielki Biyombo który ostatnio może cieniuje w zdobyczach pkt ale wciąż w zbiórkach i obronie stanowi kluczowe ogniwo. Fajną formę ostatnio załapał Joseph i Patterson więc jako uzupełnienie podstawowych SG i PG na pewno się przyda. Dodatkowo musowo trzeba wspomnieć o Scoli który jeśli ma dzień jest nie do zatrzymania. Brakuje tylko Carrola ale on wypadł już spory czas temu więc trener gości i całe Raptors już wie jak grać bez tego gracza.
Knicks oprócz Carmelo, Łotysza, Robina Lopeza jest tylko doświadczony Afflalo który i tak kreci tylko 10-15 pkt w meczu. 
Rok temu w MSG sensacyjnie wygrało NYK ale to był dziwny mecz bez Kyle Lowrego i Carmelo Anthonego. Z tego co mnie pamieć nie myli dzień konia tamtej nocy mieli Bargnani i Hardaway którzy dziś już nie zagrożą Raptors. 
 
Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Denver Nuggets - Sacramento Kings
Typ: Denver Nuggets -1 pkt AH OT :minus:  :minus:  :minus:  lipna znów 1 poł, w 4Q mimo dojścia brakowało szcześcia. 
Kurs: 1.96
Godz: 3.00
Bukmacher: Marathonbet
 
Nie ogarniam do końca czego tutaj mamy takie kursy jak mamy. Do Denver przyjeźdzają Króle z Sacramento i nie będzie to dla nich łatwe spotkanie. Sac w  tym sezonie znów zawodzi, może ich roster nie jest słaby ale spisuje się poniżej oczekiwań. W ostatnich 7 meczach on road wygrali tylko raz z Philadelphia 76-ers.W  Regular sezon 0.33 % zwycięstw na wyjeździe nie robi wrażenia. Posiadają co prawda 3 mocne miejsca w postaci Cousina, Rudiego Gaya i Rondo ale ławka jest zdecydowanie za słaba. Ostatnie spotkanie wygrali u siebie w hali własnie z Denver Nuggets 116;110 ale wtedy świetne spotkanie zagrali w/w 3 panowie gdzie każdy z nich przekroczył barierę 27 pkt w meczu. 

W Pepsi Center gra się trudno, wysokość hali i brak powietrza także daje przyjezdnym sie we znaki. Ostatnie dwa spotkania h2h Króli własnie w tej hali to porażki i jakoś nie przeraża mnie słaba forma Bryłek w tym sezonie bo rywal jest w mojej opini dużo słabszy. Nuggets w ostatnim czasie się ruszyli. Wygrali 5 na 9 spotkań i myślę, że to dobry omen przed tym spotkaniem. Czekam wciąż na info o powrocie Farrieda i Nelsona do rosteru gości ( obaj status day to day) a także powrót do składu Casspiegi i Marco Belinelliego u Króli. 

 W ostatnim spoktaniu w Pepsi Center z Boston Celtics gospodarze totalnie się ośmieszyli w 1 kwarcie gdzie zaspali mecz.(porażka niemal 20 pkt) Później próbowali jak mogli ale C's w tym sezonie są w mega gazie i nie łatwo ich dogonić gdy grają na luzie. Te dwie porażki na pewno zmuszą gospodarzy do chęci rewanżu i odrodzenia morali w ekipie z Kolorado. Patrząc na roster gospodarzy jest w dobrej formie Gallinari, Mundiay i Jokić. Do tego dochodzą solidni Farried( mam nadzieje, że zagra) Nurkić, Agustin i Harris i dziś Bryłki na pewno stać na zwycięstwo z tak przereklamowanym teamem Sacramento Kings. Mecz będzie szybki i jeśli Farried wróci to kursy powinny ładnie polecić w dół.

W 2015 roku ostatnie 3 mecze h2h wygrywało Denver nad Kings i to raczej nic dziwnego bo są lepiej poukładani taktycznie i posiadają mocniejszy zaciąg z ławki. 

Atut własnej hali i reverange game stawiając przy tym kursy 50/50 sprawia, że warto pograć już teraz na gospodarzy. 

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Sacramento Kings - San Antonio Spurs
Typ: Spurs -6 pkt AH OT  :plus:  :plus:  :plus:  pewny win SAS
Kurs: 1.7
Godz: 4:00
Bukmacher: Marathonbet
 

Dziś w Sleep Train Arena mierzyć się będą Sacramento Kings i dominatorzy z Teksasu San Antonio Spurs. Kings wczoraj wyrwali zwycięstwo choć w 4 Q mieli już gorąco. Spore minuty zagrali starterzy jak Cousin, Gay, Rondo czy Collison. Do tego Casspi i Belinelli po urazacSh i także mecz b2b powinno dać się we znaki na skuteczności z gry czy zza łuku. Wąska rotacja i dość prosta taktyka na Centra Króli tutaj powinna być łatwa do ograniczenia przez podopiecznych Popa. 
Ostrogi posiadają bardzo doświadczony roster, świetnie dzielą się piłką i choć mają swoje problemy to tutaj nie powinno być problemu z wygraną 6 punktami tego meczu. 
Ostatnie 2 mecze mimo, że wygrane przez Ostrogi nie były dobre i sporo brakowało. Nie grał Kawhi Leonard i dziś także może dostać wolne od Popovicia. Nie mniej jednak jest Aldridge który świetnie wkomponował się w układankę ekipy z Teksasu. Liczę, że to słabe ostatnio spotkanie Tima Duncuna to tylko zrzutka rdzy i dziś już będzie na swoim poziomie.
Brakować będzie Manu ale jest przecież Tony Parker który dziś powinien zrobić sporo różnicy. Jest doświadczony David West, Danny Green także swoje dołoży. Z ciekawością będę patrzył na Andersona który notował niekiedy bardzo dobre spotkania i pokazywał potencjał który w nim drzemie. Na pewno Spurs to inna kultura gry, doświadczenie i dzielenie się piłką. 
Moim zdaniem spotkanie b2b, zmeczenie, dobra forma Spurs którzy w ostatnich 10 spotkaniach on road przegrywali tylko z LAC, GSW czy Cavs świadczy, że nie będzie łatwo dziś Królom na dobry wynik. Wczoraj uciekli spod noża w koncówce dziś wg mnie polegną i to blow outem .Jeśli jeszcze Leonard by zagrał to stawka dużo grubiej idzie ode mnie.

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Houston Rockets
Typ: Portland Trail Blazers -4 pkt AH OT :minus:  :minus:  :minus: 
Kurs: 1.88
Godz: 4:30
Bukmacher: Pinnacle 
 

Przede sezonem gdyby ktoś powiedział mi, że będę dwukrotnie stawiał na Trail Blazers z Houston Rockets kazałbym puknąć się w głowę. Odszedł niemal cały trzon dobrze funkcjonującej maszyny a i tak Portland są na 6 miejscu w Konferencji Zachodniej z bilansem na poziomie 0.526 %. Ostatnio są jednym z najgorętszych ekip w NBA i błyszczą formą zdecydowanie. U siebie w hali nie tylko wygrali 4 z rzędu spotkania ale i notują rewelacyjny bilans 0.633% . Świetną robotę robią przede wszystkim PG Damian Lilliard i SG McCollum choć i reszta zasługuje na ukłony i dobre słowo. Powiem tylko, że oddsmakerzy przed sezonem stawiali Portland na 26.5 wygranych w całym regular sezon a Ci już wygrali ich 30 gdy przed nami 1/3 sezonu.Do tego wszystkiego 11.02.16 pewnie ograli już Rakiety we własnej hali 116:103 i w tej materii nic nie powinno ulec zmianie bo ekipa z Teksasu znów ma problemy z formą. Spotkanie w Moda Center i Lilliard i spółka mogą liczyć na sowite wsparcie ze strony wiernych kibiców.Ostatnie 3 mecze w Stanie Oregon padły łupem gospodarzy, czy to przypadek? nie sądze. Rakiety grają tak słabo, że w ostatnich 10 meczach on road wygrywali tylko 2x z Phoenix Suns, LAL i Pelicans więc drużynami fatalnymi lub osłabionymi kontuzjami. Obecnie wypadli poza 8seed i nie przekraczają 50 % wygranych w RS. Co ciekawe mecze on road na poziomie 40 % to kpina z tak budowaną ekipą i takimi gwiazdami jak Harden czy Howard. 

 

Niestety nazwiska nie grają i liczy się chemia drużyny i kolektyw a tutaj zdecydowanie in plus jest to po stronie Świetlistych Smug.
Kursy na gospodarzy lecą w dół i raczej tutaj nie ma co się dziwić. Goście z Teksasu uzależnieni są od postawy Brodatego a on poprzez swój styl trzymania piłki zaburza spacing i jest łatwy do podwajania. 
Forma i luz jaki posiadają goście, do tego spotkanie w Moda Center sprawia, że gram dziś w ich stronę i to dość grubo. Wczoraj się opłaciło i dziś powinno być podobnie. 

 

 
edit: na 3 minuty przed końcem 3 Q Blazers prowadzili 14 pkt i potem staneli jak zamurowani. 4 Kwarta to masakra, nietrafione rzuty zza łuku z czystej pozycji, człapanie i bodajże 8 strat :/ Po wyniku można stwierdzić, że Rakiety ten mecz łatwo wygrały - nic bardziej mylnego.  :c:  :c:  :c:
Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Milwaukee Bucks - Detroit Pistons

Typ: Detroit Pistons -3.5 pkt AH OT  :plus:  :plus:  :plus:

Kurs: 2.75

Godz: 2:30

Bukmacher: William Hill

 

Dziś idę w zwycięstwo Detroit Pistons w Milwaukee gdzie nie gra się wcale łatwo. Od przejścia Harrisa coś się ruszyło i widać rozciąganie gry przez SF Tłoków przynosi rezulataty. Od TD 2 zwycięstwa w tym arcyważne z CAvs i to on road. W ekipie z Detroit s5 wygląda na mega wyważoną i o sporym potencjale. Jest Caldwell Pope i Jackson jako liderzy którzy nie tylko regularnie rzucają w okolicach 20 pkt na mecz ale i świetnie spisują się zza łuku. Dochodzi bestia pod koszem w postaci Andre Drummonda i tutaj szykuje się wg mnie przewaga w konfrontacji z Gregiem Monroe który w obronie jest słabiutki. Nie wiem czy spotkanie w Bradley Center będzie aż takim sporym atutem dla podopiecznych Jasona Kidda. Jeśli nie będą rzucać na dużo lepszej skuteczności z gry i zza łuku to cienko ich widzę. Na deskach nie powinni być groźni i tutaj Andre powinien wyrobić kilka pkt przewagi. Harris świetnie wkomponował się w myśl Tłoków i dokłada te 15-20 pkt których brakowało od zawsze. Morris, Bullock także ostatnie tygodnie bardzo solidnie przepracowane i widać rezultaty. Ogólnie Tłoki obecnie posiadają 6-7 graczy regularnie punktujących w okolicach 15 i wyżej co świetnie świadczy przed tym meczem. Co do Milwaukee to na pewno trzeba wspomnieć o Antku który rozwija z sezonu na sezon. Facet ma niesamowity zasięg rąk i tylko Andre ma nad nim przewagę. Parker to drugi ważny człon tej układanki i solidna firma choć 12 pkt na mecz są poniżej jego możliwości. Dziś czeka go cięzki mecz przeciwko Tobiasowi Harrisowi który jest od niego większy i silniejszy a także bardziej doświadczony. To samo tyczy się Middletona, totalnie natomiast zagubił się Carter Williams i tutaj nie grzeszy skutecznością jak z Bostonem 5/13 z gry 0/2 zza łuku czy z z Lakers 4/12 z gry i0/1 zza łuku. Wydaje mi się, że dziś to Detroit są faworytem, w końcu uzupełnili słabe pkt swojego rosteru. Pierwsza s5 dużo mocniejsza od gospodarzy i przewaga na deskach i rzutach zza łuku powinna przeważyć szalę zwycięstwa na korzyść Detroit tym bardziej, że Henson, Vasquez i ważneg, doświadczonego Bayllesa nie zobaczymy dziś na parkiecie. Na prawdę skład gości może się podobać, grają szybko i z pewnością siebie. Come on Pistons!!!

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: New York Knicks - Miami Heat

Typ: Miami Heat -3.5 pkt OT   :plus:  :plus:  :plus:  :klask: 

Kurs: 2.45

Godz: 1:30

Bukmacher: Marathonbet

 

 

Na jutro typ podaje już dziś bo wg mnie będą solidne spadki na stronę gości. W MSG Knicks podejmować będą Miami Heat. Nie wiem czy nazywać to spotkanie dla Żarów b2b bo mecz z Celtics skończył się o 23 czasu polskiego, lot samolotem i fakt, że sam mecz pod względem tempa gry zawiódł strasznie. Ogólnie mecz przeciętny dla Miami w TD Garden, w drugiej połowie Celtowie ruszyli dobrą obroną i to zadecydowało. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem bo przecież podopieczni Brada Stephensa wygrali 10 spotkań z rzędu w Ogródki. Dziś pełna mobilizacja Miami Heat na spotkanie w Madison Square Garden gdzie lubią grać i zaraz to przytoczę. Knicks roster słabiutki i upatruje ich porażki. Carmelo Antony ostatnie spotkanie tylko 19 pkt na skuteczności 7/22 z gry i 0/3 zza łuku. Jest Porzingis i Robin Lopez jako ważne ogniwa Knicks ale z całym szacunkiem dla Robina on tutaj nie pasuje ni w ząb. Stąd jego potencjał i statystyki są słabe. Łotysz natomiast jest młody i jutro nie powinien mieć za dużo do powiedzenia w starciu z Whitesidem (8 bloków wczoraj z Bostonem). Ogólnie powiem, że Knicks w MSG w ostatnich 10 spotkaniach wygrywali tylko z Phoenix Suns i ostatnio z Orlando Magic. Żary wciąż walczą o 3 seed na Wschodzie i przewagę własnego parkietu w fazie PO. Tutaj po prostu podopieczni Erica Spolestry muszą spiąć zadki i pokazać swoje mistrzowskie aspiracje. 
Roster wciąż mocny i takie nazwiska jak Goran Dragić, Dwane Wade, Whitesiede, Luol Deng nie trzeba przypominać. W szczególności Dragić się odblokował i rzuca na niezłej skuteczności.To samo tyczy się Denga który w ostatnich 5 spotkaniach rzuca na średniej 19.5 pkt per game. Jeśli Deng, Dragić i ostatnio chimeryczny Wade zagrają dobre spotkanie to raczej Knicks nie będą mieli za dużo do powiedzenia . Potencjał gości jest zdecydowanie wyższy, doświadczeniem biją gospodarzy łeb na szyję i lubią grać w MSG. 
4 ostatnie spotkania w tej hali to 4 zwycięstwa Żarów i choć ostatnie spotkanie z 16.01 przegrali w Kalifornii to tylko podnosi to motywację gości. Typowy robi się reverange game i jeśli nie będzie za dużych przestojów w grze gości to powinno to się łatwo i szybko skończyć.(jeżeli możemy tak mówić o NBA). Melo wydaje się być w lekkim dołku i jeśli zagra tak jak ostatnio to będzie good night. 
Jeszcze na koniec, Miami Heat w tym sezonie grają bardzo dobrze na wyjazdach, nie tylko bilansowo powyżej 50 % zwycięstw ale i bez Bosha potrafili rzucić Hawks w ich hali 115 pkt i wygrać. 
Come on Heat!!!

edit: pięknie siadło 98:81 dla Heat. Co do lini to tak jak wyzej pisałem spadła przed meczem do -2.5 dla Miami po 1.83 w Bet365 ;)

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Boston Celtics - Utah Jazz

Typ: Boston Celtics -4 pkt AH OT  

Kurs: 1.81 :plus:  :plus:  :plus::k: co tam się w końcówce działo)

Godz: 1:35

Bukmacher: Pinnacle

 

Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie w TD Garden gdzie Boston Celtic podejmować będą przed własną publicznością Utah Jazz. Nie rozumiem aż takich spadków na gości tym bardziej w spotkaniu on road. Nie chodzi już o to, że Celtowie są w streaku 10 wygranych we własnej hali z rzędu. Nie chodzi o fakt, że tutaj w Ogródku wygrali ostatnie 5 spotkań h2h a przecież operowali momentami fatalnym rosterem. Nie chodzi również o to, że są rewelacją regular sezon i legitymizują się 3 najlepszym bilansem w Konferencji Wschodniej. 
C's na razie bilans we własnej hali 19/9 co jest odzwierciedleniem ich dobrej ofensywy i solidności w destrukcji. Bardzo dobrze dzielą się piłką i posiadają niezłych graczy na dystansie jak Bradley, Thomas, Crowder czy nawet młody Smart. Tworzą obecnie kolektyw i posiadają ławkę która wygrywa spotkania. Oglądam niemal każdy mecz Zielonych w ostatnich kilku latach więc widzę jak rozwinął się z ławki Evan Turner. Takich solidnych pkt nie posiadają Nutki. Jazz on road w tym sezonie fatalnie. 9 zwycięstw  i aż 18 porażek świadczy i potwierdza, że brakuje tutaj sporo. Przede wszystkim ofensywa skupia się na małej liczbie graczy. Tutaj nie zagrają Booker, Burks i Exum, Sam Hayward, Favors i młody Hood nie są w stanie udzwignąć tego wózka. Warto wspomnieć o wieży Gobercie ale on musi dostać dobrą piłkę w pomalowane aby zamienić to na pkt. Brakuje shooterów dystansowych i przed wszystkim ławki bo tutaj kuleją Jazz najbardziej. Nie oszukujmy się, że tacy gracze jak Nyles, Mack, Ingles czy Neto będą regularni po obu stronach parkietu. Jazz w ostatnich sezonach pokazywała się przede wszystkim z dobrej obrony a teraz i to się załamało. W ostatnim spotkaniu przegrali nawet  z Nets i popełnili około 20 strat w meczu.(oBoże) :D).Nutki są w depresji i tylko 1 mecz wygranych w ostatnich 5 spotkaniach także to potwierdza. Dziś do rotacji Brada Stephensa wraca  Avery Bradley na obwód, wciąz brakuje Olynyka ale i tak C;s mają kim wypełnić tę lukę i zamazać braki w ofensywie. Boston wygląda dużo lepiej niemal w każdym elemencie oprócz pozycji Rim Protectora.


wynik: 100:95

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: New York Knicks -  Portland Trail Blazers 

Typ: Portland Trail Blazers -4.5 AH OT  :plus:  :plus:  :plus: 

Kurs: 1.83

Godz: 1:35

Bukmacher: Pinnacle

 

Kolejna  noc i coraz ciekawiej robi się w obu Konferecjach. Na dziś biorę wziąłem pod lupę spotkanie w Madison Square Garden gdzie tamtejsi Knicks podejmować będą rewelację sezonu zasadniczego Portland Trail Blazers. 
Knicks na ten moment słabiutko, widać braki głównie w defensywie. Nie jest w gazie lider Melo Anthony a reszta mu nie pomaga. Do tego wszystkiego wypadł z rotacji Afflalo a to przecież jeden z ważniejszych graczy w tej układance . Obecnie status questionable i czekamy na info. Wydaje mi się jednak, że uraz kolana nic dobrego nie wróży i nie zagra dziś. Zostało więc tylko kilku koszykarzy o sporym potencjale (Melo, Robin Lopez, Porzingis, Calderon i DWill) Ci dwaj ostatni w słabej formie od kilku spotkań więc już w ogóle nie ma co mówić. Widać, że stołek Rambisowi się pali i nie radzi sobie trener gospodarzy w ostatnich tygodniach. Fakt, że nie mieli łatwego terminarza ale u siebie w hali powinni nawiązywać walkę. W ostatnich 10 spotkaniach we MSG Knicks wygrywali tylko 2 razy i to z nikim wielkim bo Orlando Magic i Phoenix Suns. 
Co do Portland to grają ostatnio powyżej swoich możliwości ale zdarzają im się wpadki wyjazdowe jak ta z Philadelphia 76ers czy Utah Jazz. Natomiast w ostatnich 10 spotkaniach on road wywozili komplet pkt z Sleep Train Arena( Sacramento Kings), z hali takich tuz jak Chicago, Grizzles, Rockets, Nets, Wizz, Pacers czy Nuggets. 
Siłę opierają na dobrej chemii w drużynie i świetnej postawie dwóch guardów McColuma i Damiana Lilliarda. Patrząc na ostatnie spotkania Świetliste Smugi bardzo dobrze i mocno wchodziły w mecz od razu dyktując tempo, Knics są próżni i za wolni a do tego brak im strzelców obwodowych. Powinni być bez szans na początku spotkania w MSG . Za wąska rotacja i dużo gorsze wyniki o czymś świadczą. 
Oprócz tych dwóch Henderson, Plumlee, Crabbe, Aminu, i Leonards swoje dokładają niemal w każdym spotkaniu. Ten ostatni w sumie ma stutus day to day ale liczę, że dziś go nie zabraknie bo nie mial poważnego urazu i jest gotowy na tą konfrontację. Portland są w gazie, w Indianapolis trafilali na skuteczności z gry 50 % i aż 58 % zza łuku. Lilliard zakończył spotkanie z 33 pkt i poprowadził Świetliste Smugi do zwycięstwa. 
Do tego Portland musi wygrywać, na Zachodzie mocna rywalizacja  i każde zwycięstwo się liczy. 

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Toronto Raptors - Utah Jazz 

Typ: Toronto Raptors -5 pkt AH OT  :plus:  :plus:  :plus:

Kurs: 1.83

Godz: 1:35

Bukmacher: marathonbet

Jak wywnioskowałem ze twittera Josha Lew Kyle Lowry dziś zagra a więc u siebie w Toronto Raptorsi są mega mocni, nie dziwi miejsce jakie zajmują bo przecież takie gwiazdy jak DeRozan czy Lowry nie ma w Salt Lake City. Jazz tak jak mówiłem, mocno ograniczeni w ofensywie w tym sezonie. Brakuje strzelb i choć defensywa momentami wygląda okazale brakuje regularności w zdobywaniu pkt co przekłada się na słaby bilans i bolesne porażki. Dziś do tego co widzieliśmy w Bostonie Centr Nutek Rudy Goberta nie będzie miał tak łatwego spotkania. Valenciunas to solidny defensor i na równi przeciwnik dla Francuza. Nutki on road beznadziejni, nawet przy braku któregoś z PG,SG gospodarzy to Raptors powinni spokojnie ogarnąć to spotkanie min 6 pkt . Posiadają dużo mocniejszy roster, na każdej niemal pozycji posiadają przewagę, walczą o lidera w Konferencji i na prawdę rzadko w tym sezonie przydarzają im się porażki z rywalami z niższej półki. Porażka z Pistons to był inny mecz i stawiałem wtedy na Tłoki. DeRozan ostatnio narzekał przed spotkaniem na stan chorobowy ale zagrał. Lowry dziś powinien wrócić i choć jednoznacznej decyzji nie mamy na tę chwilę jak ryzykuje. Nawet bez niego są faworytem przy tej lini.

U Nutek nie zobaczymy dziś  Bookera, Burksa i Exuma. Nutki wydają się być w dołki, sam Gobert, Hayward nie są w stanie ciągnąć tego wózka. Brakuje ofensywnych możliwości i z tego biorą się 3 porażki z rzędu on road. Obudził się w ostatnim spotkaniu co prawda Mack ale łącznie z Hoodem nie stanowią większego problemu. Myślę, że spotkanie w Kanadzie będzie od początku spotkania dyktowane na korzyść gospodarzy. Raptors we własnej hali, przy wsparciu kibiców posiadają odpowiedni repertuar zagrań aby wygrać to spotkanie. Toronto to nie tylko DeRozan, Lowry ale Litwin na Centrze, doświadczony i groźny Lowry, Joseph, Ross, wielki Biyombo czy Wright tak więc solidne zaplecze na tle Nutek . 
Dla mnie peffka dnia. 

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Los Angeles Clippers-Oklahoma City Thunder

Typ: Chris Paul over 24,5 pkt

Kurs: 1.9

Godz: 4:35

Bukmacher: Bet365

Analiza: Już za nieco ponad godzinę dojdzie do arcyciekawego meczu w najlepszej koszykarskiej lidze świata> NBA pomiedzy Los Angeles Clippers a Oklahoma City Thunder. Zapowiada się bardzo wyrównany mecz i mnóstwo zdobytych punktów.  Stawiam w tym meczu na to że lider gospodarzy- Chris Paul zdobędzie minimum 25 pkt. Jest ku temu mnóstwo powodów a kluczowy to absencja już od dłuższego czasu Blake'a Griffina i całkowity ciężar zdobywania punktów spada właśnie na rozgrywającego Clips. Poza tym on takie mecze uwielbia i często swoje świetne podania jako asystyjący zamienia na rzuty które często znajdują drogę do kosza. To gracz nietuzinkowy. Nie ma znaczenia czy rzuca za 3 czy staje na linii rzutów osobistych. Wszystkie aspekty koszykarskiego rzemiosła ma swietnie opanowane.  Paul dziś znów dostanie sporo minut i całe Los Angeles liczy że poprowadzi zespół do wygranej z silną ekipą gośći z Oklahomy. Chris moim zdaniem będzie dziś pierwszym punktującym  LAC i jeśli rzucą powyżej 100 pkt to typ powinien wejść gładko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs

Typ: Spurs -6 pkt AH OT  :plus:  :plus:  :plus:

Kurs: 1.76

Godz: 2:05

Bukmacher: Marathonbet

 

Fajna linia na jutrzejsze spotkanie w Nowym Orleanie gdzie tamtejsi Pells podejmować będą 2 najlepszą drużynę w Konferencji Zachodniej San Antonio Spurs. Wiem, że dla obu ekip jest to spotkanie b2b i w szczególności Pop daje odpocząć swoim weteranom i biorę to pod uwagę. Nie mniej jednak Pelikany w tym roku zawodzą, grają poniżej swoich umiejętności i potencjału jaki w nich drzemie. Na nić zdaje się również świetna gra Anthony Davisa i momentami Andersona z ławki. Z drugiej strony nie ma co się za wiele dziwić gdyż 2 bardzo ważne ogniwa są poza rosterem, leczą kontuzję i to nie byle kto bo . Rotacja wąska i wczoraj dużo bardziej wyeksploatowany team od Ostróg którzy niemal spacerkiem ograli w Teksasie mocnych w ostatnich tygodniach Detroit Pistons. Obecny sezon dla Spurs udany, wysoka forma takich graczy jak Kawhi Leonard, Parker, Aldridge robi swoje ale i każdy dokłada cegiełkę do wygranych które tylko pozornie przychodzą z dziecinną łatwością. Nie ma w tym sezonie raczej większego znaczenia ze słabszymi rosterami spotkania home czy away . Jest forma u Ostróg i to widać gołym okiem, świetne dzielenie się piłką i doświadczenie mistrzów rozmontowuje większość taktyk drużyn przeciwnych w NBA. Ostrogi na to spotkanie tylko bez Manu który i tak od dłuższego czasu nie gra i status day to day ma Mat Bonner . Gorzej wygląda to u Pells i tutaj straty są już dotkliwsze, zabraknie na ten mecz Tyreka Evansa, Omera Asika, Bryce Jonesa, Quincy Pondextera i day to day ma Dante Cunningham . 

 

Spurs mimo, że w meczu on Road, tutaj bez większej historii dość pewnie powinna wygrać ze słabo radzącą sobie obroną Pells. Sam Davis i Anderson nie są w stanie nawiązać równej walki z tak świetnie poukładanymi s5 rywali. Ławka to nie tylko bolączka gospodarzy, na każdej niemal pozycji oprócz Centra posiadają gorszych zawodników i to dziś będzie bez dwóch zdań widoczne. 

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: GSW - Thunder

Typ: Thunder (+7.5)

Kurs: 1.91

Godz: 04:30

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Głównie pobieram ten typ, ponieważ nadal nie ma informacji, czy Curry i Iggy zagrają, a nawet jak zagrają to nie dostaną tak dużo minut. Szykuje się według mnie pierwsza przegrana GSW we własnej hali, ostatnio prawie przegrali z Hawks, ale dzisiejszej nocy nie wydaje mi się, żeby uciekli, ale mimo wszystko pobieram ten handicap, bo kurs zachęca, linia zachęca. Szykuje nam się mega spotkanie Durant i Westbrook zmotywowani na pewno jak nigdy, trzy razy polegli z GSW w tym sezonie i czas na rewanż. Mocni są pod tablicą, to powinno pomóc wygrać, ostatnio Curry wyczarował swoimi trójkami, ale jak go dzisiaj nie będzie to mamy atut dla naszego betu. Co tu dalej owijać, handicap do grania, jak zagra Curry to uważam, że mecz będzie na styku, więc w czysty win mimo wszystko lekko mnie jeszcze odrzuca, a nie mam możliwości wyczekać ostatecznych składów, ale w taki kurs wchodzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...