Skocz do zawartości

[Zamknięty] NBA 2015/2016


Husarz

Rekomendowane odpowiedzi

NBA Miami Heat - Toronto Raptors

Recommendation: Heat - 4

Odds: 1.847

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket


Again exploiting the tough schedule of the visiting team here. They are one of unlucky few teams to have a game yesterday night. Even more painfully, they’ve lost in OT in Charlotte after almost feeling the win in their hands with DeRozan scoring from the half court… only if Raptors’ coach hadn’t signaled for a time-out a second before the shot.

So as a reward Toronto have to play another team playing hard defense. This is a little underestimation indeed as Miami leads Eastern Conference in points allowed and opponent’s shooting percentage. Raptors continue to play without starting center Valanciunas and DeMarr Caroll is also still on the sidelines with a knee injury. These two severely limit the team’s big men rotation and offensive power and I’m pretty sure Whiteside and Chris Bosh will have advantage tonight. Luol Deng is likely to miss the game for Miami at the other hand but he’s not much of a contributor as this stage of his career anyway.

Last season Toronto won the season series 2-1 but Miami has tremendous advantage over them in the last seasons (ok, LBJ was still in Miami). Heat won comfortably the first game this season here 96-76 so another double digit win would be just in the correct order of things

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina KOSZ NBA
Spotkanie 76ers - NYK
Typ: Okafor Jahil over 18.5
Kurs 1.85
Buk Unibet
Godz: 01:00

Analiza:

No ciekawe... Raz na over i trafione, raz na under i nietrafione i teraz znowu w stronę overa, czy Okafor mnie zaskoczy i dzisiaj zrobi under? Nie wydaje mi się, ten chłopak to według mnie odkrycie tego roku. Chłopak bardzo ładnie sobie radzi ostatnio zdobywał po 20+ punktów, a dzisiaj z NYK linia tylko 18.5 - niby tylko a może i aż, ale według mnie chłopak dostanie wystarczająco minut dzisiaj na parkiecie. NYK to chaotyczna drużyna, 76ers to jeszcze bardziej chaotyczna drużyna, ale obie ekipy lubią sporo tracić. Skoro Okafor radzi sobie z obrońcami Bulls, Toronto, czy Nets to miałby sobie nie poradzić z obrońcami NYK? Ten chłopak ma talent. Powodzenia!

 

btw. w pierwszym meczu z NYK go zabrakło, więc dzisiaj powinien nadrobić zaległości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Koszykówka - NBA

Spotkanie: Miami Heat - Portland Trail Blazzers

Typ: over 194.0 - suma azjatycka

Kurs: 2.00

Godz: 19.00

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Dziś o godzinie dziewiętnastej w Miami dojdzie do spotkania między miejscowymi Heat a gośćmi z Portland. Mój typ na ten mecz to azjatycka suma punktów powyżej 194.0 pkt. Drużyna gości jest w trakcie przebudowy, po poprzednim sezonie z drużyny odeszło aż CZTERECH podstawowych zawodników - Aldridge, Batum, Lopez, Matthews. Został tylko Lillard. Mimo tego wszystkie zawodnicy TB radzą sobie dobrze grają szybką ofensywną koszykówkę, w ich spotkaniach pada bardzo dużo punktów. Gospodarze we własnej hali również potrafią zagrać ofensywnie i rzucić w granicach 100pkt. Wade,Deng,Dragic czy Whiteside potrafią odnaleźć się każdym rodzaju ataku i "nastukać" sporą ilość punktów. Dodatkowo godzina 19 dopasowane do europejskiego widza sprzyja spotkaniom overowym gdzie gracze nie grają na dużej intensywności w obronie pozwalając rywalom na sporo. Portland powinno nakręcać tempo a Miami ma wystarczającą przewagę umiejętności oby odpowiedzieć tym samym. Spotkanie powinno być szybkie, z duża ilością rzutów i tylko od ich skuteczności zależeć będzie czy typ będzie trafiony.

 

Wynik: 116 - 109 SUMA: 225 Typ:  :plus:

Edytowane przez Husarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Toronto Raptors - Sacramento Kings

Typ: Under 205.5pkt

Kurs: 2.05

Godz: 00.00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Spotkanie w ramach najlepszej koszykarskiej ligi świata. Jedyny zespół z poza USA a więc Toronto Raptors zagra na własnym parkiecie z gośćmi z Sacramento. Mój typ na to spotkanie to suma punktów poniżej 205.5pkt. Królowie są drużyną nastawioną bardzo ofensywnie i grającą szybki basket, wydawać by się mogło że Toronto może to odpowiadać i pójdą na wymianę ciosów, ja jednak sądzę że najbliższej nocy będzie inaczej. Dinozaury w tym sezonie we własnej hali mocniej skupiają się na defensywnie, zazwyczaj kręcąc się koło 100 zdobytych punktów. Chcąc dążyć do wygranej w dzisiejszym spotkaniu na pewno będzie chcieli spowalniać tempo tak aby drużyna Kings nie rozkręciła się i nie złapała swojego rytmu. Spowolnienie tempa przez Toronto spowoduje trudności w zdobywaniu punktów przez gości. Ich podstawowy center DMC jest świetny w ofensywnie ale dziś może mieć trudne zadanie gdyż zagra na przeciwko typowo defensywnego centra jakim jest Biyombo. Na obwodzie DeRozan i Lowry będa powtrzymywali Gaya i Rondo i myślę, że spokojnie mogą ich powstrzymać. Ważny będzie początek spotkanie. Królowie są "humorzastą" drużyną, jeśli gospodarze im odjadą i będą kontrolowali spotkanie to Sacramento mówiąc potocznie "siądzie" i mecz będzie brzydki o niskim wyniku. 

 

Wynik: 94-104 Suma: 198 TYP:  :plus:

Edytowane przez Husarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Washingthon Wizards - Sacramento Kings

Typ: Under 216,5pkt

Kurs: 2.01

Godz: 01.00

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Królowie grają dziś w nocy spotkanie back to back. Po wygranej w Toronto przyjdzie im rywalizować na parkiecie w stolicy USA z drużyną Marcina Gortata. Moim typem na to spotkanie jest suma punktów poniżej 216,5pkt. Wydawać by się mogło, że w tym spotkaniu dwóch ofensywnie nastawionych drużyn powinno szukać się raczej overa ale ja idę w przeciwną stronę. Po pierwsze Kings są jak już wcześniej wspomniałem grają drugą noc z rzędu, na pewno będą odczuwali zmęczenie z poprzedniej rywalizacji i mimo, że nie mają w zwyczaju zwalniać tempa tym razem na pewno będą musieli je bardziej kontrolować bo gdy wejdą w wymianę ciosów z wypoczętymi Wizards mającymi mega szybkich Walla i Beala może się to dla nich źle skończyć. Wspomniana dwójka oprócz walorów ofensywnych potrafi też pograć w obronie kryjąc Gaya i Ronda, będzie to bardzo ważne ponieważ Czarodzieje nie mają odpowiedzi na D.Cousina pod koszem. Gortat i Nene to jednak o wiele słabsi zawodnicy niż lider Sacramento. Nawet jednak jego 30pkt przy odpowiednim, przewidywanym przeze mnie klinczu na obwodzie nie doprowadzi do overa punktowego. W mojej opinii warto zagrać typ który podaje.

 

Wynik : 113 - 99 SUMA: 212pkt Typ:  :plus:

Edytowane przez Husarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Atlanta - PTB

Typ: Atlanta (HA -6.5) do HT

Kurs: 1.98

Godz: 02:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Przede wszystkim to takowe info mnie skłoniło:

Updating a previous item, Damian Lillard (plantar fasciitis, left heel) and C.J. McCollum (left ankle) are both out for Monday's game vs. Atlanta.

PTB ostatnio nie zachwycali, a jeszcze jak tych dwóch zawodników nie wystąpi to będą zagubieni. Atlanta zmiażdżyła dzisiaj w nocy Orlando do przerwy i tego samego się spodziewam dzisiaj, powinni zacząć bardzo dobrze, własna hala, kibice, dobre humory po wygranej, bo w 4q walczyli do samego końca. H2H nie ma co oglądać, bo każdy mecz NBA jest inny, mam nadzieje, dla mniej odważnych polecam grać handicap na wynik końcowy, ponieważ mecz powinni wygrać na spokojnie 10-12 punktami, ale ja skłaniam się ku przerwie. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Brooklyn Nets - Dallas Mavericks

Typ: Dallas -3,5pkt

Kurs: 2.02

Godz: 01.30

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Dzisiejszej nocy na Brooklyn zawita ekipa Dallas prowadzona przez Ricka Carlise. Mój typ na to spotkanie to wygrana gości minimum trzema punktami. Dallas mimo nieudanej próby pozyskania D. Jordana co zburzyło koncepcje ich budowy zespołu prezentują w tym sezonie bardzo solidną koszykówkę. Inne transfery do drużyny okazały się trafione : Matthews, Pachulia czy nawet były zawodnik Nets - D.Williams. Ekipa ta prezentuje dobry poziom i gra lekko powyżej oczekiwań. Ich trener - R.Carlise to bardzo dobry fachowiec, taktyk. Potrafił pozlepiać drużyną z tego co zostało oraz co udało mu się pozyskać i obecnie Mavericks zajmują piąte miejsce na zachodzie. Ich dzisiejszym przeciwnikiem będą zawodnicy Brooklyn Nets. Zajmują oni przedostatnie miejsce konferencji wschodniej wyprzedzając jedynie 76ers. Co prawda w ostatni spotkaniu niespodziewanie pokonali na wyjeździe Byki ale w mojej opinii był to jednorazowy wybryk + trzeba zauważyć, że obecnie Chicago ma swoje problemy wewnętrzne. Ostatnie cztery mecze we własnej hali to komplet porażek Nets: -15 z Minnesotą - 6 z Miami - 23 z Orlando i 5 z LA Clippers. Widzimy, że we wszystkich tych spotkaniach dzisiejsza linia został pokryta. Dallas ma większość atutów po swoje stronie - lepszy, szerszy skład, lepszego trenera. Jedynie własną hale można uznać za atut gospodarzy. Dodatkowo liczę na dobry występ Williamsa, w NBA często zawodnicy grają świetne mecze przeciwko swoim byłym pracodawcom, liczę że tak będzie również dziś w nocy. Taki kurs na tak niski handicap jest bardzo atrakcyjny i ja go gram.

 

Wynik: 118 - 199 Typ:  :minus:

Edytowane przez Husarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs

Recommendation: OVER 196

Odds: 2.00

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket



Minny are shaky at home and have notoriously bad match-up against San Antonio, so I easily skipped the thought of backing them plus a ton of points. They’ve raised their offensive game to much better level compared to season beginning though. Lead by Ricky Rubio on the point, the ball movement and shot selection have been very decent in the last 5-6 games of theirs indeed.

They still make a ton of turnovers which cost them losses in close games, yet Wolves surpass or get close to 100 points on regular basis currently. It will be way tougher game tonight than last easy win over Brooklyn as SAS have undisputed advantage in the series.

Still Pop doesn’t like too many useless efforts thrown on the court once the win is secured. If they lead by 20 midway through the 4th Q, it’s easy to think they’ll let Minny score a bunch of easy lay-ups.

Teams have surpassed this total line in 6 of the last 7 games between them, so hopefully this exact trend continues tonight.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Miami Heat - New Orleans Pelicans 

Typ: under 199,5pkt

Kurs: 1.98

Godz: 18.00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Bardzo dobre koszykarsko święta zafundowała nam NBA. W pierwszy dzień Bożego Narodzenia możemy zobaczyć aż trzy spotkania i to o dobrej lub nawet bardzo dobrej porze dla europejczyków. Ja dziś przyjrzałem się bliżej spotkaniu pomiędzy Miami Heat a New Orleans Pelicans i postanowiłem postawić w tym spotkaniu na sumę punktów poniżej 199,5pkt. Żary są bardzo doświadczoną drużyną, mają w swoim składzie wielu weteranów albo co najmniej doświadczonych zawodników na poziomie NBA, nie nakręcają oni tempa i wolą spokojnie rozgrywać swoje akcje. Szczególnie takie spokojne granie ma miejsce we własnej hali gdzie czują się bardzo dobrze, potrafią wygrywać spotkania regularnie samemu rzucając poniżej 100pkt. Ostatnio co prawda wykręcili over w spotkaniu z Portland ale to raczej jednorazowy wybryk spowodowany stylem przeciwnika. Dziś na Florydę przyjeżdża drużyna Pelikanów, po zeszłorocznym dostaniu się do fazy play-off w tym sezonie idzie im gorzej. Dopiero od kilku spotkań widać zwyżkę formy, liderem drużyny jest A.Davis - będzie miał on dzisiaj trudne match-upy z Boshem, Whitesidem. Nowy Orlean gra zazwyczaj tak jak przeciwnik, jeśli rywale nakręcają tempo wchodzą w wymianę ciosów, jeśli uspokajają grają również spokojnie. Miami na pewno będzie dążyło do spokojnej, wolnej gry. NO dostosuje się do tego i w moim przekonaniu wynik będzie poniżej 199,5pkt.

 

Wynik: 94-88 Suma: 192pkt TYP:  :plus:

Edytowane przez Husarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers godz:23:00

typ: powyżej 220,5 

kurs: 3,60

Buk: Unibet

 

Dziś późnym wieczorem czasu polskiego dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku , w którym lider konferencji zachodniej Golden State Warriors podejmie lidera ze Wschodu Cleveland . Oba zespoły w tym roku jeszcze ze sobą nie grały więc,będzie to ich pierwsze spotkanie od play-off z poprzedniego sezonu,w którym to GSW wygrali 4-2 . Dwa spotkania kończyły się wtedy dogrywką ,która jest bardzo prawdopodobna w dzisiejszym spotkaniu. Dlatego postanowiłem zagrać na największy over jaki wystawił Unibet na to spotkanie czyli 220,5 . Przypomnijmy jak wysoko ostatnio punktowali koszykarze lidera Konferencji Zachodniej,niemal w każdym meczu rzucali 120 punktów lub więcej, dopiero w pierwszym swoim przegranym meczu trafili zaledwie 95 punktów, słabo wypadli punktowo również w sowim ostatnim meczu kiedy to pokonali Utah 103-85. Myślę,że dziś koszykarze z Oakland wrócą do swojej wysokiej skuteczności i rzuca minimum 120 punktów. 

Kawalerzyści natomiast mają dobrą passę sześciu meczy bez porażki ,wcześniejsze dwa spotkania przegrali po dogrywce. Tak więc liczę na ofensywną grę obu zespołów i dużą ilość koszy. Co prawda w ostatnich meczach obu drużyn over 220,5 nie był przekraczany od pięciu lat,jednak dziś liczę na zwycięstwo Golden State i uwodnienie kto jest obecnie najlepszy w NBA ,nie ukrywam że liczę na dogrywkę,która znacznie pomoże podwyższyć ilość punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Detroit Pistons - Boston Celtics

Typ: Detroit -1,5pkt

Kurs: 2.03

Godz: 01.30

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

 

W dniu 17.12.2015r odbyło się dokładnie takie samo spotkanie, z tym samym gospodarzem i gospodarze wygrali wtedy 119-116. W moim przekonaniu dzisiejszej nocy wynik będzie podobny. Detroit prezentuje w ostatnim czasie bardzo dobrą formę, pokonali właśnie Boston potem po 4 dogrywkach Chicago oraz Miami, przegrali dopiero grając back-to-back z rozpędzającą się Atlantą. Dziś w nocy przystępują do spotkania po trzech dniach przerwy, wypoczęci, na własnym parkiecie. Dodatkowo co raz większe minuty będzie dostawał wracający po kontuzji Jennings, jego obecność bardzo wzmocni ławkę i rotacje Pistons co do tej pory było ich bolączką. Będzie to bardzo ważne w rywalizacji przeciwko Celtics ponieważ mają oni chyba najbardziej wyrównany skład w NBA, nie mają wyraźnego lidera ale każdy zawodnik nie odstaje od średniej zespołu, dzięki temu trener może bardzo mocno rotować składem. W mojej opinii jednak dziś ten szeroki skład nie da sobie rady zawodnikom prowadzonym przez Van Gundego, świetny center - Drummond, który ma bardzo dużą przewagę na jego rywalami z Bostonu. Dodatkowo będący w świetnej formie Jackson, wzmacniający rotacje Jennings + atut własnej hali gdzie wszystkim rywalom gra się bardzo ciężko. Celtowie mimo wyrównanego składu i dobrego trenera nie są drużyną topową, brakuje im wyraźnego lidera i gwiazdy - ich dobry bilans wynika, że często w początkowej fazie sezonu trafiali na rywali będących albo nie w formie albo grających w niekompletnych składach. Dziś stawiam na Detroit.

 

Wynik 93:99 Typ:  :minus:

Edytowane przez Husarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Sacramento Kings - Portland Trail Blazzers

Typ: Under 207,5pkt

Kurs: 2.01

Godz: 03.00

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Minionej nocy Portland sprawiło wielką sensacje pokonując we własnej hali Cleveland Cavaliers. Kawaleria rozbita i zmęczona porażką na parkiecie Golden State nie była wstanie rywalizować z PTB. Dzisiaj to gracze Trail Blazzers będą musieli odnaleźć się w sytuacji spotkania back-to-back rywalizując z Sacramento. Mój typ na to spotkanie to suma punktów poniżej 207,5. Wydawać by się mogło, że obie drużyny są mocno overowe i to prawda ale tak jak wspomniałem goście są b2b i nie powinni nakręcać wysokiego tempa ponieważ może braknąć im siły. Portland nie jest mocną ekipą, jeszcze dodatkowo osłabiona brakiem swojego lidera - Lillarda grając przeciwko rywalom w pełnym składzie, którzy są wypoczęci i będą bronić nie posiadają odpowiedniej siły ognia i mogą się zatrzymać nawet na 90pkt. Gospodarze posiadają dużą siłę ofensywną ale jeśli zatrzymają rywali na niskim wyniku punktowym to sami nie będą nakręcali tempa bo nie będzie sensu. Linia 207,5 jest wysoka, spotkanie może być BARDZO słabe, kluczowa będzie skuteczność - liczę, że zmęczenie PTB i brak motywacji do pogromu po stronie Kings pozwoli wejść typowi.

 

Wynik: 94-98 Suma: 192pkt TYP:  :plus:

Edytowane przez Husarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Chicago Bulls - Toronto Raptors

Typ: Chicago - 2.0 ( Handicap Azjatycki )

Kurs: 2.02

Godz: 02.00

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Byki po słabych spotkaniach z Knicks i Nets w trakcie świąt zagrali dwa dobre spotkania, co prawda udało im się wygrać tylko jedno z nich z OKC ale rywalizację z Dallas przegrali w samej końcówce gdzie warto dodać byli back-to-back. Dzisiejszej nocy zmierzą się we własnej hali z drużyną Toronto Raptors i mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy co najmniej trzema punktami ( dwa to zwrot ). Gracze z Chicago mają na swoim koncie serię dwóch porażek z rzędu w United Center i dziś będą chcieli za wszelką cenę zakończyć ją. Rywal jest na pewno wymagający - Dinozaury zajmują obecnie czwarte miejsce w konferencji wschodniej z bilansem 19 - 12, grają dobrą koszykówkę ale zdarzają im się słabe występy jak np. u siebie z Sacramento czy Denver.  Drużyna Byków we własnej hali jest bardzo mocna, na własnym parkiecie legitymują się bilansem 11-5 ale o dwóch ostatnich porażkach u siebie już wspominałem. Doprowadziły do nich a) 4 dogrywki z Detroit i trudne stosunki na linii Butler - Hoiberg, dokładnie wypowiedź Jimmego na temat metod treningowych Freda. Patrząc na ostatnie mecze Chicago w OKC i Dallas można wnioskować, że problemy te mają już za sobą. Ich postawa w ataku jest co raz lepsza. Butler i Gasol ciągnęli drużynę w spotkaniu z Thunder, natomiast w rywalizacji z Mavericks to Rose i Mirotić wzięli na siebie grę ofensywną. Ostatnie dwa spotkania rozgrywane pomiędzy tymi drużynami w United Center kończyły się wygraną gospodarzy 16 i 9 punktami, dziś powinno być podobnie dlatego podaje taki typ.

 

Wynik: 104:97 TYP:  :plus:

Edytowane przez Husarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: New York Knicks - Detroit Pistons

Typ: Detroit -2,5pkt

Kurs: 2.07

Godz: 01.30

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Drużyna z Nowego Jorku po dobrym początku i wyraźnym zachwyceniu się Porzingisem i nakręceniu publiczności i kibiców Knicks na dobry wynik ( awans do play-offów ? ) przeżywają wyraźny regres formy - ostatnie cztery spotkania z rzędu przegrane, wcześniej co prawdy mieli serię czterech wygranych spotkań z rzędu ale jedynym wymagającym rywalem podczas tego runy była drużyna Chicago, która musiała grać z NYK kilkanaście godzin po spotkaniu z czterema dogrywkami właśnie z Detroit. Jeśli chodzi o drużynę tłoków to ekipa prowadzona przez Van Gundego jest o wiele mocniejszą, lepiej grającą drużyną. Również zdarzają im się wpadki ale jednak prezentują przez pozostałą część spotkań wyższy poziom niż Knicks. Potrafili wygrać ostatnimi czasy z Chicago czy też Miami na wyjeździe. W dzisiejszym spotkaniu będą mieli wielką przewagę pod koszem w postaci A.Drummonda. Na pozycjach niskim też Detroit wygląda lepiej : Jakson, Caldwell-Pope, Johnson, Jennings wyglądają lepiej niż ich odpowiednicy z drużyny gospodarzy. Szczególnie w obronie będą nękali Affalo, Vujacica czy szczególnie Calderona. Oprócz atutu własnej hali NY będzie musiało bardzo mocno liczyć na graczy z pozycji 3/4 - Anthony i Porzingis. O ile Melo swoje punkty rzuci to Łotysz mimo swoich dobrych czy też bardzo dobrych występów to tylko Rookie i może nie podołać zadaniu. Dodatkowo S. Van Gundy jest dużo lepszy trenerem, taktykiem i prawdopodobnie ma przygotowany specjalny plan na to spotkanie + dodatkowo jego bieżące reakcje na wydarzenia boiskowe stoją na o wiele wyższym poziomie niż te Fishera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Rockets - Atlanta

Typ: Rockets

Kurs: 1.68

Godz: 02:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Analiza pisana z telefonu, więc za błędy przepraszam. Bardzo ciekawe spotkanie będzie można obserwować dzisiejszej nocy, Rockets to dziwna drużyna potrafią wygrać z SAS, żeby później przegrać z Pelicans.. Atlanta po dobrej serii uległa wczoraj Pacers. Wydaje mi się, że podróż może mieć cień znaczenia w dzisiejszym wyniku końcowym, ekipa Hawks będzie dodatkowo b2b. Wyraźnych braków po obu stronach nie widać, wszyscy zdrowi. Ciekawi postawa Rockets, bo grają strasznie nierówno. Dzisiaj powinni odbić się i wygrać swoje spotkanie. Ja tak typuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA Chicago Bulls - Indiana Pacers

Recommendation: UNDER 201

Odds: 2.00

Bookmaker: Pinnaclesports / Sportmarket



This game has all the necessary requisitions to be a low scoring one. Indiana and Chicago have been old rivals in the Central Division, going back to the old school times when MJ used to face Reggie Miller in a series of epic encounters and thrash talking battles J No love lost between the teams ever after and most games have some play-off bound atmosphere around them.

Chicago have underperformed a bit this season as I’ve mentioned before. This is mainly caused by Rose / Butler competition for the stardom of being the franchise player, something which drops both guys’ game performances IMO. Things are not going into the right direction as Jimmy Boy is allowing himself a public critics on the coach, etc., so it’s highly probable a major change is coming over the hill for Bulls, i.e. Rose trade (so Butler is happy), coach change, etc. Until that happens though it seems Chicago like to reserve their best performance for the league’s better teams, where Indiana surely belongs.

Pacers got back on the track with 2 consecutive wins after 3 games losing streak. Paul George is in the middle of a shooting slump but Monta Ellis and the bench guys have compensated it; yet Pacers usually don’t provide high scoring games without their leader and franchise player George being hot. Paul will surely be matched against Jimmy on both ends of the floor tonight, so will see whose player’ claims are more valid.

I definitely think Pacers have chances to take this game but usually find it very hard to win in Chicago. These teams already exchanged one win this season, each taking his respective home game. The last 8 games in the series have finished under the total line here and I see very good chances this trend to continue
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Utah Jazz

Typ: Minnesota - 7,5pkt

Kurs: 3.03

Godz: 02.00

Bukmacher: bet-at-home

Analiza:

 

Dzisiejszej nocy typuje spotkanie pomiędzy Minnesotą i Utah a dokładniej mój wybór padł na wygraną gospodarzy co najmniej ośmioma punktami. Gracze Wilków to zespół złożony z młodych, utalentowanych zawodników wzmocniony weteranami takimi jak Garnett, Prince czy nie grający ale dający wsparcie mentalne z ławki Miller. Dziś ich rywalem będzie zespół Utah Jazz, druga połowa poprzedniego sezonu należała do nich. Wygrywali systematycznie spotkania, prezentując się świetnie w defensywnie, liczono że ten sezon będzie przełomowy dla nich. Niestety tak dobrze nie jest, mają oni zaledwie 12 wygranych spotkań tylko jedno więcej niż drużyna T-Wolves. Ich obrona dalej stoi na wysokim poziomie ale nie aż na takich jak w poprzednim roku. Dziś typuje ich porażkę ponieważ gospodarze dobrze czują się w spotkaniach z drużynami grającymi kontrolowaną koszykówkę - mimo bardzo młodego składu lepiej odnajdują się w ułożonym spotkaniu a nie w grze typu run and gun. Ostatnie wyjazdowe spotkanie ze Spurs przegrane tylko sześcioma punktami pokazała ich możliwości. Kurs bardzo dobry jak na taki handicap, który można uzyskać bardzo szybko kilkoma akcjami.

 

Wynik 94:80 TYP:  :plus:

Edytowane przez Husarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Dallas - GSW
Typ: Dallas
Kurs: 2.55
Godz: 02:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Występ lidera drużyny GSW nie jest pewny, kursy już poleciały w dół odkąd takie info wyszło na świat, to nic dziwnego, bo Curry robi niezłą robotę. Dallas to bardzo zorganizowana drużyna i wydaje mi się, że nawet ze Stephanem mieliby szansę powalczyć o wygraną. Ostatnio Nowitzki gra bardzo słabo, ale liczę, że odpali się dzisiaj na takiego rywala. GSW dotąd tylko jedna porażka na koncie, ale o tym wszyscy wiemy i to wcale nie jest jakieś granie na przełamanie tej wygranej, tylko po prostu czysty strzał. W Dallas bez osłabień, jest chrapka, żeby pokonać lidera, jeszcze mecz u siebie to już hala też poniesie. Kibice będą wniebowzięci jak uda sie Dallas wygrać! Powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Rockets - GSW
Typ: Rockets
Kurs: 1.91
Godz: 01:00
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Kiedy większość z nas będzie już w stanie upojenia alkoholowego ekipa Rockets będzie mierzyła się z GSW we własnej hali. Faworytem bukmacherów byłoby GSW gdyby nie fakt, że dzisiaj prawdopodobnie znowu nie wystąpi Curry. Nie jest to potwierdzone info, ale do potwierdzonego infa bym nie wytrzymał, a jak już by poszło to kursy poleciałyby w dół i nie byłoby sensu grania. Stawiałem ostatnio na Rockets i się zawiodłem, bo prowadzili 25 pktami i przegrali mecz, postanowiłem, że zaufam im kolejny raz. GSW ma szanse teraz odpocząć sobie, zawodnicy na pewno są już lekko zmęczeni, w 31 meczach dawali z siebie wszystko, teraz taki okres noworoczny, na pewno to też jakoś działa na zawodników. Pisząc analizę na Dallas wspomniałem o hali, tutaj też się to na pewno będzie liczyło, kibice Rockets mogą czuć się zażenowani, kiedy ich ekipa przegrywa mecze, które teoretycznie powinna wygrać. Przed meczem z Hawks mieli wygranych 7 spotkań z rzędu we własnej hali, mam nadzieje, że ten mecz z Hawks to było tylko przerwanie passy i lecimy dalej. GSW b2b przegrali z Dallas 114-91, mecz stał na bardzo dobrym poziomie, Dallas było mega zmobilizowane, żeby pokonać lidera. Curry z góry miał pauzować dwa spotkania, czy jest sens wpuszczać go dzisiaj? Przecież drużyna nie straci, jak nie wystąpi w jednym spotkaniu, a jak musiałby wylecieć na kilka tygodni to już byłby cios dla GSW. H2H w NBA nie ma sensu, liczy się to co będzie. Mam nadzieje, że Rockets w końcu się ogarnie i weźmie pod uwagę, że dzisiaj jest szansa, żeby podbudować morale drużyny i mentalność z kibicami. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Detroit- Minnesota Timberwolves

Typ: Over 200 pkt.

Kurs: 1.90

Godz: 00:05

Bukmacher: Bet365

 


Analiza:


Dziś o godzinie 00:05 miejscowa ekipa Detroit będzie mierzyć się z Minnesota Timberwolves. Typ który podaję na dzisiejsze spotkanie to Over 200 pkt. i uważam że jest jak najbardziej poprawnym zagraniem a linia która jest ustawiona może zostać spokojnie pokryta, teraz nasuwa się pytanie czemu tak uważam ? Obie ekipy grają ofensywną koszykówkę co mogą świadczyć ich wyniki z poszczególnymi ekipami NBA. Ostatnie wyniki pokazują że obie drużyny nie schodzą poniżej 90 pkt. Ciekawostką jest to że wilki rzucają znacznie więcej punktów na wyjazdach niż u siebie dla przykładu podam kilka ich ostatnich meczy. Pierwszy mecz grali z bardzo dobrą ekipą zarówno w ofensywie jak i obronie SA Spurs rzucają 95pkt. na ich podwórku, następnie ekipie Boston Celtics 99 pkt., Brooklyn Nets 100 czy New York Knicks 102 punkty.Faworytem bukmacherów jest Detroit ale jeśli wygrają wilki zupełnie mnie to nie zdziwi. Dobrym typem może okazać się zagranie na ekipę Minnesoty opcji w handicapie +8,5 po kursie 1,90 ale typ grany prze ze mnie w moim odczuciu wydaje się bezpieczny bo jak dobrze wiemy kosz to gra w której wszystko się może zdarzyć nawet prowadząc różnicą 20 punktów lub więcej nie daję to pewności że wygramy bo często jedna kwarta zmienia obliczę całego spotkania najlepiej zobrazuje to ostatni mecz pomiędzy Houston Rockets pomiędzy Atlanta Hawks gdzie po połowie miejscowa ekipa prowadziła 71:56 a ostatecznie przegrała 115:121 dlatego za to kocham kosza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka>NBA

Spotkanie: Houston Rockets-Golden State Warriors

Typ: 2/2

Kurs: 3,75

Godz: 01:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

  Na dzisiejszy typ dnia wybieram typ z NBA ze spotkania Houston z Golden State. Stawiam że goście będą prowadzić do przerwy i wygrają mecz. Mimo tego że raczej kolejny mecz opuści Curry i tak wierzę że GSW ze spokojem dadzą sobie radę  z coraz lepiej grającymi Rockets. Czas pokazać że Warriors to zespół a nie armia dowodzona przez jednego koszykarza. Przeszłe mecze również pokazują że typ ma bardzo duże szanse wejśćia- w ostatnich 3 meczach bezpośrednich GSW prowadziło do przerwy i triumfowało po końcowym gwizdku. Liczę na powtórkę i zmazanie plamy po wczorajszym blamażu z Dallas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka>NBA

Spotkanie: Los Angeles Lakers- Philadelphia 76ers

Typ: under 204,5

Kurs: 2,00

Godz: 04:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 Już jutro nad ranem dojdzie do pojedynku pikujących wciąż w dół LA Lakers i Philadelphii 76ers. Mój typ na to spotkanie to under 204,5 dlatego że uważam tę linie zdecydowanie za wysoką i optymalna top 196 pkt i mam zamiar skorzystać na tym typie i troszkę zarobić. Mimo słabego bilansu Philadelphia ostatnio gra o niebo lepiej niż podczas większości swoich przegranych meczy.  Ich gra już nie razi w oczy i potrafią dowozić swoje przewagi do końca o czym przekonało się Phoenix. Obrona też coraz lepiej funkcjonuje i tutaj u Lakers obrony praktycznie nie ma ale za to jest bardzo słaba skuteczność co pomoże w realizacji mojego typu. Największym argumentem opowiadającym się za moim typem jest historia H2H w której w ostatnich 5 meczach typ by wszedł gdyby nie dogrywka w jednym spotkaniu co pokazuje że linia jest zbyt wysoka jak na możliwośći tych słabych w tym sezonie zespołów. Oby historia się dziś potwierdziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie:Miami Heat - Dallas Mavericks

Typ: Over 194,5 pkt.

Kurs: 1.90

Godz: 00:35

Bukmacher: Bet365

 


Analiza:


Dziś o godzinie 00:35 miejscowa ekipa Miami Heat będzie mierzyć się z bardzo dobrze ostatnio dysponowanym Dallas Mavericks. Typ który podaję na dzisiejsze spotkanie to Over 194,5  pkt. i uważam że jest jak najbardziej poprawnym zagraniem a linia która jest ustawiona może zostać spokojnie pokryta z nawiązką. Obie ekipy grają ofensywną koszykówkę co mogą świadczyć ich wyniki z poszczególnymi ekipami NBA. Ostatnie wyniki pokazują że obie drużyny rzucają dużą ilość punktów.Główną uwagę skupiłem na meczach bezpośrednich pomiędzy tymi dwoma zespołami i wszystko wskazuje na to że mój typ może okazać się strzałem w dziesiątkę. Ostanie wyniki jakie były to 72:93;  96:105; 106:117; 110:104; 119:109 owszem ostatni mecz nie napawa optymizmem ale wcześniejsze mecze tylko potwierdzają mój typ i pokazują jak dużo punktów w tych meczach jest rzucane. Dallas jest ostatnio w wyśmienitej formie i mimo że faworytem bukmacherów jest Miami to sądzę że wygrają i warto pokusić się o nie mały kurs bo na Bet365 jest aż 2,40 na cały mecz i zagranie symbolicznie na Dallas. Osobiście lubię grać na ilość punktów bo dobrze wiemy jakim sportem jest koszykówka gdzie wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Wczoraj myślałem że Minnesota poradzi sobie z dobrze dysponowanym Detroit natomiast w 3 i 4 kwarcie zostali dosłownie zgnieceni dlatego to NBA i tu wszystko może się zdarzyć :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Chicago Bulls - New York Knicks

Typ:Chicago - 7.0pkt ( Handicap Azjatycki )

Kurs: 2.00

Godz: 02.00

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

 

Dzisiejszej nocy dojdzie do rewanżu za spotkanie rozgrywane w dniu 20.12.15r w którym drużyna Knicks wygrała 107-91 z Bulls. Drużyna Byków grała wtedy w Nowym Jorku po zaledwie kilkunastu godzinach przerwy po przegranym spotkaniu z Detroit w którym miały miejsce aż CZTERY DOGRYWKI, gracze NYK wykorzystali ten fakt i wygrali pewnie z goścmi z Chicago. Dziś rolę się odwracają i to podopieczni Freda Hoidberga występują w roli gospodarza i będą chcieli wziąć rewanż za tamto spotkanie oraz przedłużyć serię zwycięstw do trzech. Mają ku temu wszystkie argumenty oprócz wspomnianej wcześniej chęci rewanżu, przewagi własnej hali dochodzą również argumenty czysto sportowe. Drużyna z Wietrznego Miasta ma lepszą pierwszą piątkę oraz o WIELE mocniejszą ławkę. W tym spotkaniu w przeciwieństwie do ostatniego wystąpi P.Gasol, którym zapewnia bardzo duży bonus w grze podkoszowej po obu stronach parkietu. Od tamtego spotkania forma Chicago jest rosnąca. Potrafili pokonać OKC na wyjeździe, toczyć zacięty wyjazdowy bój z Dallas a następnie pokonać u siebie czołówkę wschodu - Toronto i Indiane. Dziś spokojnie mogą pokonać NYK różnicą ośmiu ( 7 = zwrot ) punktów. W ostatnich pięciu spotkaniach rozgrywanych w Chicago między tymi zespołami zawsze wygrywali gospodarzy a trzykrotnie pokrywając handicap. Grając u siebie gracze Byków potrafili pokryć tę linię rywalizując z Toronto, Memphis czy też Denver. Dodatkowo Knicks grają słabo na wyjazdach, przegrali ostatnie trzy mecze w delegacji raz równo siemiona punktami a dwukrotnie wyżej.

 

Wynik: 108:81 TYP:  :plus:

Edytowane przez Husarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie:Cleveland Cavaliers-Orlando Magic

Typ: Over 193,5 pkt.

Kurs: 1.90

Godz: 01:35

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 Na jutrzejszy typ dnia po raz kolejny wybieram typ z NBA i mam nadzieję że passa będzie trwać dalej. Wybieram typ na over 193,5 w meczu Cavs z Magic. Linia jest strasznie niska i grzech tego nie zagrać ponieważ Cavaliers na własnym parkiecie gra bardzo skuteczną i ofensywną koszykówkę. Na wyjazdach bronią bardzo intensywnie a tutaj idą na wymianę ciosów i pewnie grubo przekroczą jutro 100 pkt. Orlando również gra szybkie akcje i ma kto je pod koszem wykańczać(Vucevic ostatnio fenomenalnie).  Licze że czeka nas szybki mecz i linia zostanie pokryta pod koniec 3 Q. Zespół mający takich zawodników jak LeBron,Love czy Irving musi na swoich śmieciach grać ofensywnie i skutecznie więc o swój typ jestem spokojny. Dodam jeszcze garść statystyk> Cavs u siebie 103,5 pkt średnio a Magic 99 więc nawet tutaj wszystko się potwierdza. Powinno być easy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Indiana Pacers - Detroit Pistons

Typ: Indiana - 5.0 ( Handicap Azjatycki )

Kurs: 2.04

Godz: 01.00

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Dziś postanowiłem postawić na zwycięstwo Indiany na Detroit co najmniej pięcioma punktami ( 5 = zwrot ). Koszykarze Pacers mają na swoim koncie dwie porażki z bezpośrednimi rywalami ze wschodu. Przegrali po dogrywce w Chicago a następnie grając back-to-back ulegli we własnej hali spisującej się ostatnio bardzo dobrze w ofensywie drużynie Milwaukee. Gospodarze, których ambicją nie jest jedynie dostanie się do fazy play-off lecz ugranie czegoś więcej na pewno będą chcieli przerwać tą mała ale jednak serię nie powodzeń. Dziś na drodze staje im drużyna Detroit Pistons. Goście przystępują do spotkania w lepszych nastrojach ponieważ w ostatnim swoim rozgrywanym meczu pokonali u siebie Minnesotę - warto jednak zauważyć, że drużyna Wolves byłą wtedy w sytuacji back-to-back więc Tłoki występowały na uprzywilejowanej pozycji. Atutami gospodarzy oprócz własnej, głośnej hali jest przewaga w grze obwodowej. Mają obrońców na każdego koszykarza Detroit grającego na obwodzie - Hill, Miles, George bardzo dobrze bronią jeden na jeden a w zespołowej obronie odnajduje się nawet Ellis. Podopieczni Van Gundego będą chcieli odpowiedzieć na to grając wewnętrznie, bliżej kosza, tam na pewno przewagę warunków fizycznych nad swoimi rywalami będzie miał Drummond - jednak nie jest to center od zdobywania mnóstwa punktów po izolacjach czy kombinowanych akcjach - on kończy proste piłki, dobija po niecelnych rzutach kolegów itd. Indiana na pewno będzie przygotowana na jego punkty ale swojej przewagi będzie szukała na niższych pozycjach. Drużyna Vogela świetnie spisuje się w grze run and gun, trafia wiele trójek z kontry, szybko uciekając/goniąc rywali. W ostatnim spotkaniu z Bucks przegrywali nawet 16pkt w połowie ostatniej kwarty a potrafili bardzo skuteczną grą doprowadzić do zaciętej końcówki. U siebie są bardzo mocni, w ostatnich 10 spotkaniach odnieśli tylko trzy porażki w tym jedna wspominana w sytuacji back-to-back oraz z Golden Stare i Sacramento. W mojej opinii jeśli dziś nie wydarzy się nic niespodziewanego to Indiana pokryje ten handicap.

 

Wynik 94:82 TYP:  :plus:

Edytowane przez Husarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NBA
Mecz: SAS - Houston Rockets

Typ: under 26,5 pkt J.Harden

Kurs: 1.87

Bukmacher: Betano

Data: 03.01.2016  godz: 02:30

 

I kolejny typ na kolejny dzień. Bardzo ciekawy kurs i bardzo ciekawy typ bo inaczej tego nazwać nie można. Rakiet grają dziś 3 mecz z rzędu i są b2b2b. Przyjeżdżają na parkiet San Antonio Spurs i nie będzie to na pewno łatwe spotkanie. Ostrogi są jedną z najlepszych ekip całej ligi co nie dziwi chyba już nikogo od lat, ale w tym roku są oni jeszcze silniejsi i GSW mimo pobijania wszelkich rekordów w play-offach nie będzie miało wcale tak łatwo. Parkiet Spurs nie jest łaskawy dla ekip NBA. Po pierwsze, SAS nie przegrało dotychczas żadnego ze spotkań przed własną publicznością. Mało tego nawet jedna drużyna nie doprowadziła do dogrywki na parkiecie Spurs a jest to bardzo ważne w kontekście typu punktowego na zawodnika. Mimo tego, iż GSW mają podobny bilans na własnym parkiecie to zagrali o 4 mecze mniej a dodatkowo jeden z meczy wygrali dopiero po dogrywce. Kolejnym faktem jest jak mało punktów SAS traci na własnym boisku. Jest to zaledwie średnia 87 pkt na mecz. Nikt nie ma tak dobrej statystyki punktowej na swoim boisku. Jakby tego było mało średnią traconych punktów w całym sezonie mają na poziomie 88,5 pkt co jest kosmicznym poziomem jak na NBA. Obronę drużynową mają bardzo dobrą jak widzimy ale to nie wszystko. Harden nie tylko team-owo będzie miał ciężko. Będzie go krył jutro Leonard a jak wiemy nie jest to łatwy do objechania zawodnik, ba uznawany za jednego z lepszych obrońców ligi na tej pozycji. Do tej pory gry Hardena przeciwko SAS nie były nadzwyczajne. Swoje w większości potrafił rzucić ale żeby były to jakieś niebotyczne wyniki tego powiedzieć nie można. Ostatnie mecze to kolejno 20,16,22,28,20 to 5 z 6 meczy jakie rozegrał Harden przeciwko SAS. Większość buków wystawiła na ten mecz linię 25,5 jedynie w Betano i sts-ie udało mi się znaleźć linię o punkt większą i to nadal z bardzo interesującym kursem. Zmęczenie na pewno będzie dawało się we znaki bo lekkich meczy Rakiety nie doświadczyli w tym 3 meczowym runie. Mocna obrona i własny parkiet to bardzo duży plus w stronę mojego typu. Jedyne co przemawia za strzelcem rakiet to jego średnia w całym roku ale ciężko to porównać bo z gorszymi drużynami w obronie Harden potrafił narzucać sporo punktów przez co średnia podskoczyła a z samym SAS nie było tak kolorowo.

Edytowane przez wojtek10611
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NBA
Mecz: LAL - Phoenix Suns

Typ: over 203.5

Kurs: 1.54

Bukmacher: Unibet

Data: 04.01.2016  godz: 03:30

 

Miało nie być typu na 4 dzień stycznia ale jednak skuszę się na moim zdaniem typowego pewniaczka. Pobieram ciut obniżoną linię na over punktowy w meczu Los Angeles Lakers oraz Phoenix Suns. Słońca są b2b po meczu z Kings w którym chyba zapomnieli co to jest obrona. Sacramento skończyło dwie kwarty z wynikami 39 i 44 pkt a cały mecz ze zdobyczą aż 142 pkt. Nie od dziś wiadomo było, że Słońca lubią grać szybki basket i obrona nie jest ich silną stroną ale tyle punktów oddanych Sacramento to bardzo wysoki wynik. Na przestrzeni całego sezonu Suns tracą aż 106,58 pkt na mecz a zdobywają 103pkt. Jeśli statystykami takimi zakończyło by się jutrzejsze spotkanie to o mój over nie mamy co się martwić. Co do LAL to dobrze wiemy, że nie jest to ich sezon. Ba jest to jeden z najgorszych sezonów w HISTORI ekipy z miasta Aniołów. Ostatnia pozycja w zachodniej konferencji i kompletny brak woli walki ciężko coś więcej napisać o ekipie Los Angeles Lakers bo plusów nie ma żadnych. Patrząc jednak na statystyki i to co dla mnie ważne w moim typie to LAL tracą bardzo podobną liczbę punktów na mecz co Suns czyli 106,55 natomiast zdobywają 96,64 pkt na mecz. Tutaj jesteśmy na styku na mój over ale ciężko to przekładać na dosłowne przeliczenia. Zupełnie inaczej sprawa wygląda w bezpośrednich pojedynkach tych ekip. Przytoczę 10 ostatnich jakie miały miejsce. Były to sumy kolejno: 221,215,223,218,218,222(po dogrywkach),214,235,207,222. Jak widać w ostatnich 10 meczach nawet raz nie padł under punktowy dla mojej linii. Obie ekipy grają zawsze bardzo overowo przeciwko sobie a tylko raz i to dość dawno bo 2 lata temu ekipy zbliżyły się do mojej linii chociaż nadal były to 3 pkt zapasu. Nie widzę jakichkolwiek przesłanek aby obie ekipy rzuciły jutro mniej punktów. Ani jedni ani drudzy nie są w formie, ale to taki mecz o honor ostatniego miejsca w konferencji i rzucać na pewno swoje potrafią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, NBA, godz. 21:30

Spotkanie: Toronto Raptors - Chicago Bulls 

Typ: Under 195,5

Kurs: 1,90

Buk: Bet365

 

 

Dzisiaj spróbuje zagrać coś z NBA. Konkretnie mecz pomiędzy Toronto Raptors, a Chicago Bulls który rozpocznie się już o 21:30 polskiego czasu. Faworyta ciężko jest mi wskazać dlatego zdecydowałem tutaj o underze. Obie drużyny grają na wschodzie. Nieco wyżej znajduję się Toronto które jest wiceliderem tuż za Cleveland. "Dinozaury" wygrały 21 z 34 meczy. Dla porównania ich dzisiejszy rywal znajduje się na miejscu 4, jednak warto powiedzieć że zagrali o 3 mecze mniej, a mają na koncie 19 wygranych w 31 spotkaniach. Teraz dlaczego zdecydowałem się na under 195,5. Gospodarze to jedna z najlepiej grających w obronie drużyn z całej ligi NBA. Jednakże nie są ekipą która rzuca bardzo dużo punktów. Średnio w każdym spotkaniu rzucają mniej niż 100 co plasuje ich na odległym 17 miejscu w lidze pod tym względem. W dzisiejszym meczu dodatkowo nie pewny na 100% jest występ jednego z najlepszych "Dinozaurów". Chodzi o Kyle Lowry, który średnio rzuca prawie 21 pkt, jest to rozgrywający notując średnio w każdym meczu ponad 6 asyst i dużo przechwytów. W sobotę trenował z pełnych obciążeniem, ale grając w dzisiejszym meczu może mieć trochę problemów z kostką, czuć trochę dyskomfort. Teraz trochę o "Bykach". Dość dobrze grają w obronie. Podobnie jak ich dzisiejsi rywal, to samo ma się również z ofensywą. Plasują na miejscu 13 w NBA pod względem średniej ilości zdobytych punktów. W ekipie Chicago nie wystąpi jeden z ważnych gracz a konkretnie rozgrywający Derrick Rose. Średnio notuje ponad 14 pkt co plasuje go na 3 miejscu w ekipie. Do tego 5 asyst w każdym meczu oraz prawie 3 przechwyty. Widzimy zatem że to poważne osłabienie. Podsumowując: Obie ekipy grające bardzo dobrze w ofensywie, w ofensywie nie błyszczą. Do tego poważne osłabienie w Chicago przez co zespół straci na wartości, zwłaszcza w ofensywie. Podobnie w Toronto gdzie brak Lowrego może mieć kolosalne znaczenie w ofensywie bo przecież to rozgrywający i zarazem drugi punktujący w ekipie. Jeśli wystąpi to myślę, że nie zagra dużo minut albo zagra gorzej z tym lekkim urazem kostki. Myślę że under 195,5 jest bardzo prawdopodobny w tym meczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, NBA, godz. 3:00

Spotkanie: Denver Nuggets - Portland Trail Blazers

Typ: Portland (-6 HA)

Kurs: 2,35

Buk: Bet365

 

 

 

 

Analiza:

 

Mój drugi typ z NBA w tym roku. Denver Nuggets podejmie we własnej hali Portland Trail Blazers, Stawiam w tym meczu na wysokie zwycięstwo przyjezdnych. Denver zajmuje obecnie 12 miejsce na zachodzie i takim kończyło również poprzedni sezon NBA. Gospodarze wygrali do tej pory 12 z 34 meczy. We własnej hali potrafili pokonać rywali 5 razy na 15 spotkań. Ostatnio jednak nie potrafią wygrywać meczy. Przegrali 5 pod rząd i zaledwie jeden na ostatnich 9. W dzisiejszym meczu będzie bardzo ciężko o zwycięstwo. Może rywal nie jest bardzo wymagający to Denver będzie poważnie osłabione. Nie zagra dwóch graczy pierwszej piątki. Chodzi tu o Kenneth Farried [12,6 pkt, 9 zb.] oraz Emmanuel Mudiay [10,7 pkt, 5,7 as., 3,5 zb, oraz 4,0 przech.]. Przejdę teraz do gości. To nie ta sama drużyna, która poprzedni sezon kończyła na 3 miejscu w konferencji zachodniej. Odeszły największe gwiazdy. Obecnie zespół plasuje się tuż pod strefą playoff a więc na miejscu 9. Wygrali do tej pory 14 z 35 meczy. Na wyjazdach nie zachwycają. Wygrali 6 razy na 21 meczy. Ostatnio pokazywali się z niezłej strony. Potrafili pokonać Cleveland, wygrali wyjazdowe spotkanie z Sacramento oraz pokonali u siebie.... Denver. Portland wygrało zatem 3 z 4 ostatnich meczy. Jeśli chodzi o kontuzje to nie jest pewny występ najlepszego strzelca drużyny - Lillarda. Będzie wiadomo tuż przed meczem na rozgrzewce. Także jeśli zagra w tym meczu to Portland powinno wygrać spokojnie ten mecz. Bez niego pozostali gracze potrafili przecież wygrać 3 mecze z rzędu i to ze wspomnianym Cleveland. Jeśli chodzi o H2H to w tym sezonie zagrali już dwa mecze i po jednym razie wygrała każda z drużyn we własnej hali. Myślę jednak że dzisiaj lepsi okażą się goście, którzy wygrali z Denver kilka dni temu pewnie 7 punktami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...