Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Argentyna
Spotkanie Banfield-Racing Club
Typ: over 2.5
Kurs 2.50
Buk Bet 365
Godz: 06.10.2015 / 02:30
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym ekipa Banfield na własnym stadionie podejmowała będzie Racing Club. Gospodarze są obecnie w dobrej dyspozycji nie przegrali żadnego z ostatnich 4 ligowych spotkań na tym stadionie , zdobyli przy tym aż 10 punktów , bramki 8:3 na ich korzyśc, myślę że to powinno wystarczyć żeby w tej kolejce powalczyć o jakieś ligowe punkty z zespołem Racing Club, który jest wyżej w ligowej klasyfikacji,ale głownie jest zespołem własnego stadionu, gdzie zdołali ugrać około 70% swoich dotychczasowych punktów, w tym spotkaniu , myślę że obejrzymy kilka bramek ponieważ obie ekipy strzelać potrafią co pokazywali już w poprzednich spotkaniach , myślę że spokojnie stać ich na zdobycie minimum po jednym golu, gospodarze w poprzednich 12 spotkaniach tylko raz nie zdobyli chociażby jednego gola , mam na to spotkanie kilka ciekawych typów po dobrych kursach , myślę że gospodarze tego spotkania nie przegrają, postawiłbym na wygraną gospodarzy 2:1 lub remis 2:2 , myśle ze over powinien spokojnie wejśc a wiadomo że w Argentynie ogólnie na takie zdarzenia są niezwykle poczciwe kursy.

 

http://obstawianie.com/topic/19490-argentyna/page-6?do=findComment&comment=910194

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Portland - Sacramento

Typ:Under 196.0pkt - Azjan

Kurs: 1.90
Godz: 04.00

Bukmacher:bet365

Analiza: Ponownie zabieram się do typowania rozgrywek pre-seasonu ligi NBA. Wczoraj próbowałem pójść w stronę undera, niestety Clippersi zawiedli mnie całkowicie i typ okazał zły. Dziś natomiast spróbuje dla odmiany zagrać UNDERA. Spotkanie Portland z Sacramento zapowiada się jako rywalizacja w której padnie nie duża ilość punktów. Gospodarze są w trakcie baaardzo dużej przebudowy składy po odejściu z ich składu 4 z 5 podstawowych zawodników z zeszłego sezonu, z pierwszej piątki na miejscu został tylko rozgrywający D.Lillard. Okres przygotowaczy przepracują raczej na zgrywaniu się, nauce taktyki - trener na pewno będzie wymagał mocnego skupienia i pogrania agresywniej w obronie w celu udoskonalenia jej co będzie prowadziło do zmniejszonej ilości akcji a w konsekwencji mniejszej liczby punktów. Gościom w lecie udało się zatrzymać w swoich szeregach największą gwiazdę D.Cousina, na nim + na Belinnelim będzie opierało się zdobywanie punktów. Marco jest świeżo po Eurobaskecie i istnieje DUŻA SZANSA, że będzie grywał mało, DeMarcus jest zawodnikiem, który nie lubi spotkań bez stawki. Wydaje mi się, że nie powinniśmy miec tu strzelaniny dlatego daje under.

 

http://obstawianie.com/topic/32283-nba-20152016/?p=912491

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna, Primera Division
Spotkanie: CA Aldosivi - Lanus
Typ: Lanus nie zachowa czystego konta
Kurs: 1,50
Godz: 06.10.2015 1:00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Lanus traci stosunkowo niewiele bramek, ale z drugiej strony na wyjeździe tylko w dwóch meczach udało im się nie stracić żadnej bramki, a rozegranych spotkań mieli sporo, bo trzynaście. Jeden z nich był w pierwszej kolejce sezonu, a przecież teraz rozegrają mecz 27 kolejki. Czyste konto w dwóch na trzynaście rozegranych meczów wyjazdowych to nie jest dobry bilans. Drugim spotkaniem na wyjeździe, gdzie Lanus nie stracił gola był mecz z Atl. Huracan, który jest dopiero na 25 miejscu, o kilka pozycji niżej od Aldosivi, z którym Lanus teraz zagra. Aldosivi jest na 20 miejscu, ale zwykle zdobywają jakiegoś gola na własnym terenie. Tylko w czterech meczach u siebie nie zdobyli żadnej bramki, więc nie wygląda to źle. Wielu bramek tu raczej nie zobaczymy, ale Aldosivi choć raz powinno trafić do bramki Lanus i tym samym spowodować, że Lanus znowu nie zachowa czystego konta w meczu wyjazdowym.

 

 

http://obstawianie.com/topic/19490-argentyna/page-6

 

:plus: 50

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: HokeJ, Rosja KHL

Spotkanie: Cherepovets vs CSKA Moscow

Godz: 18:30

Typ: CSKA 

Kurs: 1.66

Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza: 

 

Na jutro spotkanie z KHL pomiędzy CSKA Moskwa i Severstal Cherepovets. Goście zgodnie z oczekiwaniami jak na jednego z faworytów ligi przystało przewodzą tabeli Konferencji Zachodniej. Po 17 kolejkach mają na koncie 13 wygranych i 4 porażki. Ostatni tydzień bardzo dobry w wykonaniu drużyny z Moskwy, dwie wygrane nad jednym z najgroźniejszych rywali zespołem fińskiego Jokeritu 3:1 na wyjeździe i 5:2 u siebie co pozwoliło tej drużynie odskoczyć na 6 punktów od rywali, którzy zajmują 2 miejsce. Gospodarze natomiast grają gorzej niż w poprzednim sezonie kiedy to minimalnie przegrali walkę o występy w fazie play-off. Do tej pory Cherepovets wygrał 6 spotkań i przegrał 9 co daje im ostatnie miejsce w konferencji. W tamtym sezonie o ile u siebie CSKA gromiło swoich jutrzejszych rywali 9:1 i 8:2 to pojedynki wyjazdowe były wyrównane 3:0 i 3:2 po dogrywce, ale wszystkie spotkania z rywalami wygrali. Jutro nie można spodziewać się innego wyniku, żeby wygrać sezon zasadniczy z takimi rywalami CSKA musi wygrywać.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscplina: Tenis
Spotkanie: Wawrinka vs Stepanek
Typ: Wawrinka -1,5seta
Kurs: 1.83
Bukmacher: PinnacleSports
Godzina: 05:30

Co tu dużo mówić.W moim uznaniu Szwajcar jest po prostu dużo lepszym zawodnikiem przewyzszajacym Czecha umiejętnościami o conajmniej głowę.To co ważne w grze Wawrinki to fakt że dobrze się on spisuje na każdej tenisowej nawierzchni ale hard to raczej jego ulubiona a taką mamy tu w Tokio.Radek Stepanek powoli będzie odchodzić od zawodowego grania i to niestety widać.Przegrane z takimi zawodnikami jak Evans czy też Ilhan chluby nie przynoszą.Na ostatnie 5 meczów Stepanek wygrał zaledwie raz co pokazuje obniżkę jego formy.Wawrinka ostatnio miał przerwę ale tutaj w Japonii w moim odczuciu będzie chciał powalczyć o dobry wynik.Wydaje się ze styl gry Czecha odpowiada Wawrince.Radek będzie szukał gry przy siatce a Szwajcar jak wiadomo bardzo dobrze mija jednorecznym backhandem.Jeśli tylko Wawrinka będzie chciał wygrać ten mecz i zagra na 100% to powinien to skończyć dość szybko w 2 setach bo różnica w umiejętnościach,mobilności i sile jest wyraźnie po stronie Wawrinki.Powodzenia!

http://obstawianie.com/topic/32280-atp-beijing-tokio/?p=912513&do=findComment&comment=912513

 

:plus: 83

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Millman-Robredo
Typ: Robredo
Kurs 1,67
Buk: Pinnacle
Godz:06.10.2015 09:30

Analiza:

 

   Z dzisiejszej ofert zakładów zainteresował mnie mecz w chińskim Beijing pomiędzy Johnem Millmanem a Tommym Robredo. Moim zdaniem kurs na Robredo to value bet ponieważ przemawia za nim wszystko oprócz dwóch bezpośrednich starć które wygrał no właśnie Millman... Jednakże Tommy to człowiek ambitny i z charakterem dlatego o motywacje na ten mecz jestem spokojny, tymbardziej że świetnie się w azji zaaklimatyzował i odpadł w Shenzen z Berdychem w półfinale co ujmy nie przynosi. Stawiam na Robredo bo jest lepszym zawodnikiem, bardziej regularnym, ma wyższy ranking większe doświadczenie no i forma też chyba zwyżkuje. Vamos Tommy!

 

 

http://obstawianie.com/topic/32280-atp-beijing-tokio/?do=findComment&comment=912513

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: hokej, Francja, League Cup

Spotkanie: Strasbourg - Rouen

Typ: over 6,5

Kurs 1.62

Bukmacher: Marathonbet

Godz: 06.10.2015 godz. 20.00

Analiza: Dzisiaj podaję spotkanie z dość egzotycznej ligi hokejowej i po niższym kursie. Francja to nie jest potęga jeśli chodzi o hokej, ale gra tam mnóstwo graczy zza oceanu, więc jakiś poziom na pewno jest. W zeszłym sezonie m.in. nasz Sanok przekonał się o sile mistrza Francji, Ducs d'Angers w Pucharze Kontynentalnym (przegrana 0:4). Tak czy inaczej dzisiejsze spotkanie to spotkanie w ramach 6 kolejki fazy grupowej pucharu Francji. Zespoły zostały podzielone na kilka 4-zespołowych grup i dzisiaj kończymy fazę nr 1. Po niej będą mecze playoff. Goście mają 13 pkt. i są już pewni awansu. Bilans bramkowy po 5 kolejkach wynosi 22-11. Rouen przegrał tylko z Amiens 3:4 po dogrywce, a ten zespół ma 8 pkt. i walczy o 2 premiowane awansem miejsce właśnie z Strasbourgiem, który ma 6 pkt. i musi dzisiaj wygrać. Zespół gospodarzy w 5 grach uzyskał 24 gole i stracił 22. Jak widać gospodarze grają dość fajny dla oka i bardzo overowy hokej. W meczach z ich udziałem pada mnóstwo goli. 

W tym sezonie gospodarze zanotowali już 6 overów na 8 gier (liga i puchary), W ostatnim meczu z Gap w lidze było tylko 2:2, także na początku ligi 4:2 z Amiens. Goście na 9 gier też zanotowali 6 overów. Warto dopowiedzieć, że w pierwszym meczu fazy grupowej padło 9 goli, Rouen wygrał 6:3, a  bramek mieliśmy już po 24 minutach gry. h2h też bardzo dobrze wygląda, bo na ostatnich 9 gier 7 to overy, sporo też meczów w których mieliśmy ponad 10 goli. Według mnie i dzisiaj też goli nie powinno braknąć. Rouen pewnie wystawi trochę mieszany skład i drugiego goalkeepera, gospodarze muszą wygrać, aby liczyć na awans więc bramki są pewne.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; BELGIA: Proximus League - Kolejka 9

Spotkanie: Lierse            -              Seraing Utd

06.10.2015 20:30

Typ:  over 2.5

Kurs: 1.63

Bukmacher:  Oddsring

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.30 odbędzie się spotkanie w belgijskiej lidze pomiędzy drużynami Lierse i Seraing. Gospdoarze  z dorobkiem  7 punktów plasuje się na  12 pozycji w tabeli, natomiast goście z dorobkiem  1 punktu zajmują 10 pozycje. Gracze Lierse w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowali 2 zwycięstwa i trzy porażki, zawodnicy Seraing natomiast zdołali uzyskać jedno zwycięstwo dwa remisy i dwie porażki. Uważam,że w dzisiejszym spotkaniu przed własną publicznością Lierse będzie chciało pokazać się z dobrej strony, jednak będzie to dla gospdoarzy trudne spotkanie.  W moejej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo wyrównane  i nie zabraknie w nim wielu pozytywnych emocji. Gospdoarze w ostatnich pieciu spotkaniach zanotowali komplet 5 overów 2.5, natomiast dzisieji goście zagrali takich meczy 4 na 5. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest minimalne zwycięstwo gospodarzy. Uważam też że w tym meczu zobaczymy sporo bramek. Mój typ na to spotkanie to 3:1

http://obstawianie.com/topic/20519-belgijska-2-liga-i-ligi-ni%C5%BCsze/page-2?do=findComment&comment=880651

 

:plus: 63

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, National
Spotkanie:  Torqay - Dover
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betsson
Godz. 20:45
Analiza:

 

Spotkanie z egzotycznej 5 ligi angielskiej. Torqay podejmuje Dover. Gospodarze są w kryzysie od dłuższego czasu. Bez wygranej odd 11 meczów, a to jest kolejka numer 14 czyli wygrali całe 2 razy na samym początku. Z Halifax z kim dzielą dół tabeli (23.) i Macclesfield z miejsca 18. Przede wszystkim jest to drużyna w słabej formie, praktycznie w całej lidze mało która druzyna słabiej punktuje i dodatkowo traci najwięcej bramek (31). Jednak czasami udaje im się remisować, stąd pewnie tak wysoki kurs na gości którzy są po prostu lepsi. Dover w poprzednim sezonie zajeli 8 miejsce w tej samej lidze, a Torqay 13. W tym jest większa różnica bo Dover jest na miejscu play-offowym (5) i ma wygrane chociażby teraz 3 mecze z rzędu, w tym 2 wyjazdowe. Wiele więcej informacji nie udało mi się wyczytać oprócz tego, że kilka dni temu Torqay pozyskało nowego trenera, ale nie udało mu się odmienić gry drużyny (efekt nowej miotły). Chyba zaskoczenia tu nie będzie.

 

http://obstawianie.com/topic/20478-anglia-pozosta%C5%82e-ligi/?do=findComment&comment=912624

 

:plus: 90

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...