Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Data: 20.10.2015 r. 20.45
Spotkanie:
 Zenit - Lyon
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.40
Bukmacher: unibet   
Analiza:

Zenit lider grupy H Ligi Mistrzów, dwa zwycięstwa z Valencią na wyjeździe 3-2 oraz z Gantem u siebie 2-1. Co ciekawe w lidze Zenit zajmuje dopiero 3 miejsce tracąc kilka punktów do CSKA Moskwa. Z kolei Lyon uzbierał do tej pory tylko jedno oczko, remisując z Gentem na wyjeździe 1-1. W drugim meczu natomiast przegrali z Valencią u siebie 0-1. W lidze Lyon nie zachwyca, zajmuje dopiero 5 miejsce. W chwili obecnej Lyon to przeciętna drużyna, która według mnie w przyszłym sezonie nawet nie zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów. Jednym z bardziej znanych nazwisk w tej drużynie to A. Lacazette, co w odniesieniu do graczy Zenitu takich jak Hulk wydaje się kolosalną różnicą klas.

 

http://obstawianie.com/topic/31811-liga-mistrz%C3%B3w-20152016/?do=findComment&comment=901548

 

:plus: 40

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna -  Liga Mistrzów

Spotkanie: BATE Borysów - FC Barcelona

Typ: Barcelona i powyżej 2.5 gola

Kurs: 1.85

Godz: 20:45

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

We wtorkowy wieczów w trzeciej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Bate Borysów zagra u siebie z obrońcą tytułu FC Barceloną. Po dwóch kolejkach Bate zajmuje 3 miejsce z 3 punktami na koncie, po zwycięstwie w ostatniej kolejce z Romą u siebie 3:2 i porażce z Bayerem Leverkusen 4:1 na wyjeździe i jak widać Bate strzeliło w tych meczach 4 gole tracąc 6 czyli sporo jak na 2 mecze. W lidze Białoruskiej po 23 kolejkach podopieczeni Aleksandra Jermakowicza zajmują 1 miejsce z 56 punktami na koncie i przewagą 10 punktów nad drugim zespołem. Natomiast Barcelona po 2 kolejkach fazy grupowej zajmuje 1 miejsce z 4 punktami, na które złozyło się zwycięstwo u siebie z Bayerem Levenkusen 2:1 i remisie z Romą na wyjeździe 1:1. W weekend Katalończycy ograli u siebie Rayo Vallecano 5:2 i zajmują 3 miejsce w lidze z dorobkiem 18 punktów, czyli tyle samo co dwa pierwsze zespoły Ligi BBVA. Bate i Barca mierzyły się już w tej samej fazie rozgrywek w sezonie 2011/12 i wtedy Barcelona wygrała oba mecze 4:0 u siebie i 0:5 na wyjeździe. Moim zdanie w tym meczu Barcelona upora się z rywalem, lecz patrząc na słabą formę obrońców Barcy w ostatnich meczach, bardzo możliwe że i tym razem stracą jakiegoś gola.

 


 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna Liga Mistrzów
Spotkanie FC Porto-Maccabi
Typ:over 1.5 gola w 1 połowie
kurs 2.38
Buk Bet 365
Godz: 20.10.2015 / 20:45
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie z piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym ekipa FC Porto podejmowała będzie na własnym stadionie Izreaelskie Maccabi Tel Aviv. Ekipa gospodarzy jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, jak na razie grało wyjazdowe spotkanie w Kijowie z tamtejszym Dynamem oraz na swoim stadionie z Londyńską Chelseą, w tych meczach zdobyło łącznie aż 4 punkty po remisie na wyjeździe oraz wygranej u siebie na stadionie, myślę że w tym meczu gospodarze nie zmarnują takiej szansy żeby objąć prowadzenie w grupie , tym bardziej iż na razie są na drugiej pozycji na zespołem z Ukrainy , który ma lepszy bilans bramkowy. Maccabi na wyjazdach ma problemy z konstruowaniem swoich akcji ofensywnych , przegrała bardzo wysoko na stadionie w Londynie a i na swoim obiekcie nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w spotkaniu z zespołem Dynama, gdzie ulegli 0:2 , tak więc goście bez zdobytej bramki zajmują ostatnią pozycję w grupie i mają na swoim koncie 0 zdobytych punktów, tutaj myślę że spokojnie bedziemy w stanie obejrzeć handicap, ponieważ ekipa gospodarzy ma spore możliwości ofensywne, stawiam na wynik 3:0 dla zespołu z Portugalii.

 

http://obstawianie.com/topic/31811-liga-mistrz%C3%B3w-20152016/page-2?do=findComment&comment=915009

 

:plus: 138

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Brest Challenger

Spotkanie: Authom M. - Sidorenko A.

Typ: Sidorenko A. +1.5 seta

Kurs: 1,52 

Godz: 20:30

Bukmacher: Sbobet

 

Ostatnim meczem na dziś w Brest jest pojedynek #162 Belga Authoma z #406 Francuzem Sidorenko. Różnica punktów w rankingu jest wyraźna a jednak skłaniam się ku niefaworytowi. Sidorenko ostatni raz oglądałem 28.09.15 vs. Yannick Mertens 3-6, 6-4, 6-4, było to spotkanie na hali na Orleans Challenger. Zrobił na mnie przyzwoite wrażenie, był niczym ściana dla Mertensa, całkiem dobrze się poruszał, robił mało niewymuszonych błędów. W ostatnich 2 miesiącach w jego karierze jest pewien przełom, pojawił się w głównej drabince turnieju ATP, zaliczył 2 razy główną drabinkę w challengerach. Authom mimo, że wydaje się być zawodnikiem z większym potencjałem, jego dyspozycja to duża zagadka. Niby wygrał niedawno futures na hali we Francji ale przeciwnicy napewno nie powalają. Authomowi zajmie trochę czasu dojście do przyzwoitej dyspozycji. W lipcu i sierpniu nie był w stanie dokończyć żadnego z 2 rozegranych meczy, i pokłosie pewnej nieznanej mi niedyspozycji w tamtym okresie jeszcze chwile da o o sobie znać.

 


 

:plus: 52

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Bate Borysów vs FC Barcelona
Typ: Neymar strzeli
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Godzina: 20:45
Analiza:
 
Jak dla mnie typ warty pogrania na jutro.Barcelona jedzie na niewygodny teren Bate ale tak czy siak jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i chyba nikt nie wyobraża sobie innego scenariusza niż wygrana gości.Bate już ostatnio sprawiło nie lada niespodziankę pokonując u siebie 3:2 AS Romę, wcześniej jednak dostali lekcję gry w piłke od Bayeru Leverkusen i jutro myślę że będzie podobnie.Barcelona to po prostu drużyna lepsza o klasę lub dwie i to nie podlega żadnym wątpliwościom, nawet jeśli ostatnio nie znajdują się w topowej formie.Dlaczego stawiam na bramkę Neymara?Od kiedy nie gra Messi wiadomo na kogo musi spaść ciężar strzelania bramek i kreowania akcji w drużynie Blaugrany.To stanowisko należy do właśnie Brazylijczyka i Suareza, to oni mają za zadanie wygrywać mecze katalońskiej drużyny.Ostatnio pokazał klasę w meczu przeciwko Vallecano strzelając 4 bramki i czarując na boisku.To co jest ważne w tym typie to fakt że pod nieobecność Argentyńczyka Neymar przejął wykonywanie karnych jak i wolnych co na pewno może pomóc w tym typie.Bate jak dla mnie nie ma podstaw żeby nawiązać walkę z Barceloną i wydaje mi się że kilka bramek ze strony Barcy zobaczymy to kto ma je strzelać jak nie Suarez i właśnie Neymar.Kurs z Unibet tym bardziej ciekawy że gdzie indziej możemy znaleźć taki typ po kursie 1.5-1.6 więc na pewno warto spróbować.Neymar ostatnio jest liderem zespołu i jutro musi to pokazać i jak dla mnie strzeli bramkę.Powodzenia!

http://obstawianie.com/topic/31811-liga-mistrzów-20152016/?p=915245
 
:minus: 100
Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Bate Borisov - FC Barcelona
Typ: Neymar to score during 1st Half (Neymar strzeli gola w trakcie pierwszej połowy)- TAK
Kurs: 3,50
Godz: 20.10.2015 20:45
Bukmacher: Unibet
Analiza: Typ na bramkę Neymara został już podany, a ja proponuję bardziej ryzykowny, ale za to w razie trafienia dużo bardziej opłacalny typ, że Neymarowi uda się zdobyć bramkę już w pierwszej połowie meczu. Barcelona bez Messiego gra gorzej i wiele zalezy od postawy Neymara oraz Suareza. Brak Messiego jest dla Neymara dużą szansą na solidne poprawienie liczby strzelonych goli i póki co wykorzystuje tą szansę bardzo dobrze. W meczu z Rayo Vallecano Neymar zdobył aż cztery gole, z czego dwa w pierwszej połowie, oba z rzutów karnych. To właśnie Neymar jest teraz wykonawcą karnych i dobrze mu to wychodzi, więc w spotkaniu z Bate jeśli karny bedzie, to Neymar będzie jego wykonawcą, a przynajmniej powinno tak być i bardzo małe są szanse na to, żeby się pomylił. Bate niespodziawanie wygrało 3:2 z Romą, ale to nie zmienia mojego poglądu, że to jedna z najsłabszych drużyn w fazie grupowej. Z Bayerem Leverkusen przegrali 1:4. Barcelona bez Messiego i tak powinna łatwo wygrać, bo różnica klas jest bardzo duża. Trudno jest powstrzymać Neymara jeśli jest w formie i w pierwszej połowie może się wpisać na listę strzelców.

 

 

http://obstawianie.com/topic/31811-liga-mistrz%C3%B3w-20152016/page-2

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Rangers - Sharks
Typ: U1.5 1T
Kurs: 1.81
Godz: 1:00
Bukmacher: Betsson
Analiza:

 

Dziś tylko jedno spotkanie z NHL. Mianowicie New York Rangers podejmują na Madison Square Garden San Jose Sharks. Ostatni finaliści play-off zaczęli ten sezon bardzo dobrze, bo od 3 zwycięstw z rzędu. Na inauguracje z Chicago i pozniej dwumecz z Columbus Blue Jackets. Zatrzymali się na 12 golach strzelonych i... wszystko się zacięło. Kolejne 3 mecze przegrali, strzelając w nich tylko dwie bramki. Ofensywa zniknęła - 3 kolejne mecze to juz były under 5.5. Dzis dostanie szansę Raanta, zmiennik Lundqvista, więc może być jeszcze gorzej ale mimo wszystko - u siebie Rangersi masowo nie przegrywają. Mysle ze będą chronić bramkarza i grać spokojnie. Goście z kolei wygrali 4 z 5 granych meczów, więc jeszcze lepszy wynik niż Rangersów. Wymienili Niemiego na Jonesa, a ten zapewnia im wygrane, nawet do zera. Defensywa jest mocną stroną Sharks jak do tej pory, a przegrali jeden emcz gdy wystawili rezerwowego bramkarza. Pierwsze tercje zwykle są spokojniejsze niz kolejne i patrząc na okolicznosci - stawiam under w tej tercji.

 

http://obstawianie.com/topic/32197-nhl-20152016/?do=findComment&comment=915283

 

:plus: 81

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: BATE Borisov - FC Barcelona

Typ: Rzut karny w meczu ? TAK
Kurs: 3.70
Bukmacher: Betsson
Godzina: 20:45

Analiza:

Na dziś wybrałem spotkanie z Ligii Mistrzów a konkretniej spotkanie między BATE Borisov a Barceloną.

Nie będę tutaj szukał kto ile strzeli bramek czy kto wygra ten mecz bo zapewne każdy uważa, że to Duma Katalonii wygra ten mecz i całkiem rozsądne myślenie. Ja typując to spotkanie skupiłem się na typie "Rzut karny"  Owy typ to wg. mnie na dziś najlepsze co można stawiać i to z całkiem przyzwoitym kursem. W ostatnim spotkaniu w Champions League 6.12.2011 Barcelona dostała rzut karny. Natomiast w ostatnich 5 spotkaniach jakie rozegrali patrząc na mecze z flashscore aż w trzech meczach był podyktowany rzut karny a w ostatnim meczu z Rayo Vallecano dla Barcelony podyktowane zostały aż 2 rzuty karne w przeciągu zaledwie 10min.

Tak więc wszystko przemawia dzisiaj za moim typem może analiza nie trzyma się dziś trochę kupy ale piszę to na szybko..

Polecam zagrać ten typ bo mam przeczucie, że karny tutaj padnie jak 6 w totolotka.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

http://obstawianie.com/topic/31811-liga-mistrzów-20152016/?p=915379

 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Liga Mistrzów


Dynamo Kijów vs Chelsea Londyn


Typ - Chelsea DNB


Kurs - 1.98


Unibet


20.10.2015 / 20:45


 


Nie jestem jakims wielkim fanem Chelsea,to jednak patrzac na wystawione kursy na to spotkanie trzeba sprobowac zagrac....


Patrzac na obecna forme jednych i drugich faworytem wydaje sie byc Dynamo Kijow.


Wedlug mnie jednak,mimo tego,ze mecz odbedzie sie na Ukrainie to faworytem jest ekipa The Blues.


Druzyna z Kijowa w tym sezonie w 16 rozegranych meczach przegrala tylko dwa razy.


Te statystyki szalu jak dla mnie jednak nie robia,przede wszystkim dlatego,ze Dynamo gralo glownie mecze ligowe,a wiemy jaki poziom prezentuje liga ukrainska.


Tak naprawde od wielu juz lat o mistrza walcza tylko Szachtar z Dynamem,ostatnim razem inna druzyna wygrala lige w 1992 roku...Wowczas po trofeum siegla ekipa Tavriya Simferopol,od tamtego roku az do dzisiaj lige wygrywal Szachtar albo Dynamo.


Trzeba wiec powiedziec jasno,ze inne druzyny mimo,ze od czasu do czasu postaraja sie o jakas sensacje i zdobeda punkty z tymi "gigantami" ligi,to sa przynajmniej o jedna klase zespolami gorszymi.


Dynamo mialo okazje wykazac sie tak naprawde w 3 meczach w tym sezonie,najpierw na inauguracje grali mecz o Superpuchar Ukrainy,rywalem byl oczywiscie Szachtar Donieck.


Do 90 minuty utrzymywal sie bezbramkowy remis,wtedy tez czerwona kartke otrzymal bramkarz Dynama Shovkovsky a rzut karny na bramke zamienil Srna,w 94 minucie gola na 2:0 zdobyl Bernard dobijajac ekipe z Kijowa.


Kolejnym wymagajacym rywalem bylo FC Porto.


Dynamo przegrywalo 1:2,remis uratowali strzelajac bramke w 89 minucie.


Trzecia proba to ostatni ligowy klasyk ponownie z Szachtarem na wlasnym stadionie.


Dynamo bylo zespolem zdecydowanie gorszym i zasluzenie mecz przegralo az 0:3,z pewnoscia ciezko bedzie sie podniesc zawodnikom Dynama po takiej klesce w bardzo prestizowym meczu.


 


Chelsea natomiast gra w zupelnie innej lidze,na razie jest to obecny mistrz Anglii,jednak w tym sezonie raczej nie ma szans na powtorzenie tego wielkiego sukcesu.


Dopiero 12 lokata w tabeli pokazuje,ze do optymalnej formy podopiecznym Mourinho bardzo daleko.


W grupie G natomiast po 2 kolejkach prowadzi wlasnie Dynamo,ktore zremisowalo jak juz wspomnialem z FC Porto 2:2 a takze pokonalo na wyjezdzie najslabszy w grupie zespol Maccabi 2:0.


Chelsea wygrala z Maccabi u siebie 4:0 oraz przegrali na wyjezdzie z FC Porto 1:2.


Dzisiaj swoj mecz na 90% wygra Porto,to da im juz 7 punktow w grupie,jezeli Chelsea dzisiaj przegra,wowczas bedzie tracic juz 4 punkty do Dynama i Porto a to juz bedzie dosc spora strata,majac nawet na uwadze fakt,ze przed nami jeszcze spotkania rewanzowe.


 


Dzisiaj gospdoarze bez powaznych oslabien,goscie z kolei zagraja bez Ivanovicia,Pedro,Remy'ego oraz Courtoisa.


Szanse oceniam na jakies 40-60% na korzysc Chelsea,bedzie to trudny mecz,ze wzgledu tez na miejsce rozegrania spotkania - zimna Ukraina,jednak stawiam dzisiaj na druzyne Mourinho z zabezpieczeniem DNB.


 


http://obstawianie.com/topic/31811-liga-mistrz%C3%B3w-20152016/page-2?do=findComment&comment=915379


 


ZWROT


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: D. Zagreb - Olympiakos Piraeus
Typ: Olympiakos DNB
Kurs: 1.93
Godz: 20.10.2015 20:45
Bukmacher: Bet365

 

Wygląda na to, że Olympiakos wreszcie pokazuje grę na miarę swojej renomy. Ten sezon zaczęli znakomicie. Po 7 kolejkach prowadzą w tabeli z kompletem punktów. Ich ostatnie 13 spotkań to 12 wygranych. Dinamo też jest swojego rodzaju hegemonem w swojej lidze, choć częściej zdarzają im się wpadki, jednak pamiętajmy, że liga chorwacka a grecka to jednak różnica jednej klasy. Dodatkowo ważnym czynnikiem na korzyść gości jest.fakt, że w zespole z Zagrzebia zabraknie kluczowego pomocnika Arijana Ademi który został zawieszony za doping. Normalnie byłby to mecz 50 /50 ale w obliczu braku kluczowego zawodnika który trzyma w ryzach formację pomocy widzę faworyta w zespole gości. Trzymam kciuki za gości choć w tym spotkaniu over też nie wydaję się złym typem.

http://obstawianie.com/topic/31811-liga-mistrz%C3%B3w-20152016/page-2?do=findComment&comment=915417

 

:plus: 93

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Data: 20.10.2015 r. 20:45
Spotkanie: BATE - Barcelona
Typ: Barcelona/Barcelona (Do przerwy/koniec)
Kurs: 1.79
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Barcelona nie zlekceważy mistrza Białorusi bo oni pokazali w meczu z Romą u siebie, że potrafią postawić się wyżej notowanemu rywalowi. Po 30 minutach prowadzili 3:0 a skończyło się 3:2. Barcelona w tym sezonie często miewa słabsze mecze i kontuzjowany jest Messi, ale świetnie rolę lidera przejął Neymar, który strzela bramkę za bramką ostatnio. Nie sądzę, że Barcelona nie poradzi sobie ze zdecydowanie słabszym rywalem bo białoruski klub jest swoje 5 minut miał z Romą i to będzie tyle z ich dorobku w tej edycji LM moim zdaniem. Ostatni mecz Blaugrany to wygrana w Primera Division 5:2 z Vallecano. Sądzę, że podobnie będzie wieczorem, że Barcelona bez problemu poradzi sobie z niżej notowanym rywalem i już w pierwszej połowie narzuci swój styl gry i szybko trafią gola, który ustawi pod nich mecz.

 

http://obstawianie.com/topic/31811-liga-mistrz%C3%B3w-20152016/page-2

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Liga Mistrzów)
Mecz: Arsenal – Bayern Monachium

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 1,75

Bukmacher: Unibet

Data: 20.10.2015  godz: 20:45

 

Analiza:

 

W najciekawszym dzisiejszym spotkaniu Ligi Mistrzów Arsenal podejmie na Emirates Stadium Bayern Monachium. Gospodarze zaczęli rozgrywki fatalnie, po dwóch kolejkach mają zero punktów i dziś zagrają mecz ostatniej szansy. Z kolei Bayern odniósł już dwa zwycięstwa i może dziś znacząco przybliżyć się do awansu z grupy.

Typuję w tym meczu over 2,5 gola. Myślę, że nie będzie dziś kalkulacji i oba zespoły zagrają o wygraną. Arsenalowi remis nic nie daje, musi zaryzykować i zagrać o trzy punkty. Z kolei Bayern ma na tyle komfortową sytuację by zagrać na luzie i również poszukać wygranej.

Do tej pory oba zespoły rozgrywały w grupie mecze na over 2,5 – przy czym Arsenal oprócz strzelania goli dużo też tracił, natomiast Bayern wyłącznie imponował skutecznością wypracowując bilans bramek 8:0. Kanonierzy potrafią zachwycać w ofensywie, ich styl jest dobrze znany, jeśli będą mieli swój dzień to na pewno stać ich na strzelanie dziś goli. Nie jest też tajemnicą, że w meczach z mocniejszymi rywalami mają często problemy z defensywą, gdzie niezbyt zwrotny Mertesacker i chimeryczny Koscielny popełniają sporo błędów.

Bayern jest w tym sezonie rozpędzony, wygrywa wszystko i wszędzie. My cieszymy się dobrą formą Roberta Lewandowskiego, ale tak naprawdę wszyscy gracze ofensywni Bayernu są w gazie i stąd często wysokie wyniki. Ostatnio w Bremie Bawarczycy trochę się oszczędzali, ale myślę że to tylko zapowiedź dobrego występu dziś wieczorem.

W ostatnich latach zespoły dwukrotnie wpadały na siebie w fazie pucharowej i w Londynie dwukrotnie mieliśmy otwarte mecze i wygrane Bayernu: 3:1 i 2:0. Ten drugi wynik nieco niższy, ale też mylący bo oba zespoły zmarnowały po rzucie karnym. Myślę że dziś ta skuteczność będzie lepsza i przynajmniej trzy gole w meczu zobaczymy.

 

http://obstawianie.com/topic/31811-liga-mistrz%C3%B3w-20152016/page-2?do=findComment&comment=915490

 

:minus: 100

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Nożna

Spotkanie:BATE - Barcelona 

Typ: Neymar strzeli 2 lub więcej gole

Kurs:4,0

Godz:20:45

Bukmacher: Expekt

Analiza:

 

 

Świetny mecz z Rayo! Zdobył cztery gole. Co prawda dwa po karnych, ale patrząc że sam je wywalczył te gole można zaliczyć jako stuprocentowo jego.

Oprócz czterech goli zaliczył także asystę. Miał też dobry strzał, ale Suarez był na spalonym a dotknął piłkę jako ostatni. Prawdopodobnie gdyby jej nie dotknął piłka i tak by wpadła do bramki. Zasłużył nawet na pięć goli.

Jeśli w meczu z BATE będzie jakiś karny dla Barcy to pod nieobecność Messiego zapewne Neymar będzie pierwszym wykonawcą, a więc kolejna okazja do strzelenia gola.

Ogólnie piłka go szukała. oprócz goli po karnych strzelił jednego po strzale Suareza i dobitce po tym jak bramkarz wybił przed siebie i innego na pustą bramkę, także dzięki Suarezowi.

Liczę, że znów będzie go futbolówka szukać za wszelką cenę. A rywal taki że Neymar może z nich pachołki porobić, jak z gościa po którym został podyktowany jeden z karnych jak mu zasadził "siatkę" :)

 

 

 


 

:minus: 200

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa - Kolejka 3

Spotkanie: Dyn. Kiev     -              Chelsea

20.10.2015 20:45

Typ: X2

Kurs:  1.56

Bukmacher:  Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie w lidze mistrzów pomiędzy drużynami Dynama Kijów i Chelsea Londyn. Gospdoarze  z dorobkiem  4 punktów plasuje się na  1 pozycji w tabeli, natomiast goście z dorobkiem  3 punktu zajmują 3 pozycje. Zwycięzca tego pojedynku będzie miał niemal prostą drogę do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Dlatego dla obu ekip jest to bardzo ważne spotkanie i nie zabraknie w nim wielu pozytywnych emocji. Moim zdaniem ekipa Mourinho podejdzie do tego spotkania bardzo zmotywowana i za wszelką cenę, będą chcieli zdobyć komplet punktów. Ewentualne zwycięstwo pozwoli awansować na 2. pozycję z przewagą 2 oczek nad zespołem z Ukrainy, zaś porażka mocno skomplikuje sytuację wyjścia z 1-ego miejsca.Gospdoarze w dotychczasowych meczach ligi Mistrzów zdołali zremisować z Porto i wygrac z Macabi. Chelsea natomiast wygrała na inauguracje z Macabi i uległa na wyjeździe Porto. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest minimalne zwycięstwo gości po bardzo zaciętym i wyrównanym spotkaniu. Mój typ to 1:2

http://obstawianie.com/topic/31811-liga-mistrz%C3%B3w-20152016/page-2?do=findComment&comment=915560

 

:plus: 56

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: E- Sport Counter Strike Global Offensive  ESEA
Spotkanie: Dignitas - Penta
Typ: Dignitas wygra
Kurs: 1.4
Godz: 19:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

 

Zagram dzisiaj nie typowo. W ofercie Bet365 pojawił sie esport i mam zamiar z tego skorzystać, gdyż nie lubię grać ligi mistrzów a praktyczine to cała dzisijesza oferta . W dzisiejszym spotkaniu w lidze ESEA zmierzy się Duński zespół dignitas oraz Niemiecki zespół PENTA. Ostatnie dni tych obu zespołów nie były zbyt dobre, jednak wczoraj dignitas zainponowało mi swoją grą wygrali z SK 16-8 na mapie cache, oraz wygrali 16-9 z HellRises na mapie mirage, na tej samej mapie  na której będą dzisiaj rywalizowali z PENTA e-sport, Bilans tych obu ekip również przemawia za dignitas. na 5 spotkań po miedzy tymi druzynami Dignitas wygrywało za każdym razem. Ostatnio też na mapie  de_mirage  16-7 w poprzednich spotkaniach na mapie de_mirage dignitas też zwyciezyło 16-10 co pokazuje że Duńczycy są lepszą ekipą

 

 

http://obstawianie.com/topic/32399-e-sport-counter-strike-global-offensive/

 

:plus: 40

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia - championship
Spotkanie: Hull City - Ipswich

Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Godz. 20:45
Analiza:

Mecz 12 kolejki po miedzy Hull ( 7 miejsce)  a Ipswich ( 10 miejsce). Bilans ostatnich 10 lat spotkan po miedzy obydwoma ekipami to 7 zwyciestw Hull, 4 remisy i tylko 2 wygrane gości. W obecnym sezonie na 11 meczy Hull: 5-4-2 bramki 14:8 natomiast ipswich: 4-4-3 bramki 15-17. Hull w domu prezentuje sie bardzo dobrze na 5 dotychczasowych meczy 3 wygrane i 2 remisy a w bramkach 8-3, ipswich na wyjezdzie gra w kratke: 2-1-2 i w bramkach 6-10. Ipswich nie wygralo od 4 spotkan i widocznie zlapalo zadyszke po obiecujacym pocztaku ligi gdzie zanotowali 3 zwyciestwa z rzedu.Mocny atut Hull to w napadzie urugwajczyk A. Hernández ktory w ostatnich 5 meczach strzelil 4 bramki, w sumie na 11 spotkan strzelil ich az 6 i plasuje sie w czubie strzelcow championship. Gosc jest w gazie i wydaje mi sie ze dzis cos ustrzeli.  Mysle ze po ostatnich 2 remisach u siebie Hull powinien wygrac ten mecz i w ten sposob dobić do czołówki ligi.

 

 

http://obstawianie.com/topic/20478-anglia-pozosta%C5%82e-ligi/page-12

 

:plus: 95

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Grupa E

Spotkanie: Leverkusen – Roma

Typ:  over 2.5

Kurs:  1.79

Buk: Bet365

Godz. 20:45

Analiza:

Grupa E od samego początku miała swojego wielkiego faworyta czyli obrońcę tytułu ale dwie pierwszej kolejki pokazały że mistrz Hiszpanii łatwego zadania nie będzie miał, dużo tak naprawdę wyjaśnić w dzisiejszym starciu ich głównych rywali a więc Leverkusen kontra Roma. Bayer jak na razie nierówna forma, duże wahania formy – bardzo dobre mecze przelatają bardzo słabymi, stąd dopiero siódme miejsce w Bundeslidze.  Ten zespół ma jednak odpowiednią jakość by rywalizować na najwyższym poziomie co potwierdził w pierwszych dwóch kolejkach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Co prawda przegrali na Camp Nou ale grali bardzo dobrze szczególnie z kontry przy prowadzeniu 0:1 mogli zdecydowanie podwyższyć wynik.  Bayer zawsze mi się kojarzył z ekipą grającą otwartą piłkę w ich spotkaniach szczególnie u siebie dużo się dzieje, podchodzą do rywala wysokim pressingiem przez co potrafią bardzo szybko przedostać się pod bramkę rywala z akcją. Nie zawsze to zdaje egzamin wówczas zostawiają sporo luk w defensywie, myślę że oba aspekty w tym spotkaniu wystąpią.  Roma patrząc na poprzednie sezony jest inną ekipą, przynajmniej ten początek na to wskazuje. Aktualnie grają zdecydowanie bardzo otwartą piłkę, z ogromną ilością błędów w defensywie jak na nich 10 bramek straconych w 8 spotkaniach Seria A jest na to dowodem, starcie z BATE przegrane 3:2 tylko mnie w tym utwierdziła. Z drugiej jednak strony coś gorzej funkcjonuje a coś lepiej a tym lepszym jest atak na koncie Seria świetny wynik bramkowy 20 razy piłka znajdowała drogę do bramki po ich strzałach.  Stałe fragmenty gry to mocne strony obu ekip w ofensywie a słabe w defensywie a trzeba o tym wspomnieć ze względu na fakt że zarówno po jednej i drugiej stronie specjaliści od tego typu zagrań: Calhanoglu kontra Pjanic.  Porażka Romy z BATE moim zdaniem sprawia że goście będą się starali tutaj szukać zwycięstwa, a przy postawie obu ekip w defensywie moim zdaniem ten mecz może być wobec tego otwartym widowiskiem. 

http://obstawianie.com/topic/31811-liga-mistrz%C3%B3w-20152016/page-2

 

:plus: 79

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyn. Kiev - Chelsea

EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa - Kolejka 3

20.10.2015 20:45

Typ: Chelsea

Kurs: 2.88

Buk:unibet

W 3 kolejce Ligi Mistrzów, drużyna Chelsea FC uda się na daleką podróż do Kijowa, na teren nieprzyjazny głównie z przyczyn pogodowych. Po pierwszych kolejkach Londyńczycy zdobyli tylko 3 punkty w meczu z Maccabi natomiast ich dzisiejszy rywal ma 4 punkty, również po wygranej z ekipą Maccabi plus oczko za remis z Porto. Dwu mecz pomiędzy tymi ekipami rozstrzygnie sprawę awansu do dalszej fazy rozgrywek i bardzo dobrze o tym wie Jose Mourinho, który jak każdy wie jest dobrym strategiem i w weekendowym meczu dał odpocząć Matic'owi oraz Hazardowi (obaj zagrali mniej niż 45min). Ukraińcy to dobra drużyna, aczkolwiek pod względem technicznym taktycznym sporo odstają nawet od pogrążonej w kryzysie drużynie CFC. W ostatni weekend Chelsea wygrała swoje spotkanie z Aston Villą, natomiast Dynamo przegrało szlagierowe spotkanie z Szachtarem 0-3 i uważam, że ta drużyna będzie dzisiaj bardziej zmęczona po weekendzie. Mimo nie sprzyjającej formie Londyńczyków, w mojej opinii nadal są faworytem w tym spotkaniu a kurs wystawiony przez bukmacherów jest nie adekwatny, ponieważ drużyna z Ukrainy nie jest to na ten moment drużyna topowa, która mogłaby ograć CFC, w najlepszym wypadku dziś zdobędą punkt.

 

http://obstawianie.com/topic/31811-liga-mistrz%C3%B3w-20152016/page-2?do=findComment&comment=915658

 

:minus: 150

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...