Skocz do zawartości

[Zamknięty] Champions League 2015/2016


DreamT

Rekomendowane odpowiedzi


Spotkanie: Shieffeld - Frolunda

Typ: Frolunda -2.5 bramki

Godzina: 20:00

Bukmacher: Expekt

Kurs: 1.62

Analiza: Witam . Tym razem coś z hokeja na lodzie a mianowicie spotkanie Brytyjskiego Sheffield kontra Szwedzkia Frolunda w ramach Ligi Mistrzów hokeja na lodzie. Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są oczywiście Szwedzi i stawiam że wygrają to spotkanie co najmniej 4 golami. Jak na razie Sheffield 3 mecze i trzy porażki, w pierwszym spotkaniu przegrali na wyjeździe 1-9 właśnie z Frolundą, następnie dwie porażki z Fińską Jyväskylä gdzie przegrali 0-3 oraz 2-4. Frolunda zwycięska już od 6 spotkań i dzisiaj na pewno również zamierzają wygrać wysoko i pewnie. W pierwszym spotkaniu wygrali aż 8 bramkami więc czemu by mieli teraz nie wygrać 4. W hokeju zasada gry u siebie i na wyjazdach raczej się nie sprawdza, Frolunda na pewno przyjedzie w swoim najsileniejszym składzie ponieważ dla nich to takie trochę sparingi przed sezonem w Szwedzkiej lidze. Frolunda wygrała dwa razy z Fińskim zespołem, u siebie 3-2 a na wyjeździe 4-1. Już na pewno wyjdą z grupy z pierwszego miejsca ale wątpie żeby mieli odpuścić spotkanie z Brytyjczykami. Na pewno wyjdą na lód zmotywowani z chęcią zdobycia wielu bramek w tym spotkaniu. Ja gram na wygraną co najmniej 3 golami. Polecam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gap (Francja) - Eisbaren Berlin (Niemcy)
Typ :2
Kurs: 1.42
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ostatnie spotkanie Ligi Mistrzów w grupie P pomiędzy francuskim zespołem Gap i niemieckim Eisbaren z Berlina. Gospodarze nie poradzili sobie z tak mocnymi zespołami jak właśnie Eisbaren i szwajcarskim Zurich-em. Zajmują ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym po porażkach we wszystkich meczach, dwukrotnie Zurich 1:6 i 4:5 oraz w pierwszym spotkaniu z Eisbaren 1:6. Goście natomiast odnieśli tylko jedno wspomniane zwycięstwo z Francuzami 6:1 i przegrali dwukrotnie z Zurichem 2:3 i 3:6. Francuzi odstają trochę od tych drużyn dlatego też sądzę, że nie wygrają tego spotkania, a Niemcy nie mogą go odpuścić, bo wiązało by się to dla nich z brakiem awansu do play-off na rzecz dzisiejszych przeciwników. Jak dla mnie typ dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...