Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje
spotkanie Irlandia Północna-Węgry
Typ; over 2.5
Kurs 2.65
buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem zagrać spotkanie w którym Irlandia Północna lider swojej grupy w ramach eliminacji do piłkarskich mistrzostw europy podejmował będzie przed własną publicznością reprezentację Wegier, którzy w chwili obecnej zajmują 3 miejsce w tabeli, dla mnie faworytem do zdobycia w tym spotkaniu kompletu punktów jest zdecydowanie ekipa gospodarzy, którzy w tych eliminacjach przegrali tylko 1 spotkanie i miało to miejsce w meczu wyjazdowym do Rumunii, na swoim stadionie są niepokonani i mają w rozegranych meczach aż 7 zdobytych punktów, Węgrzy natomiast są w niezbyt dobrej sytuacji po remisie na swoim stadionie z zespołem Rumunii w poprzedniej kolejce i myślę że będą się tutaj musieli otworzyć, dlatego moim faworytem są gospodarze ponieważ wiem że dobrze wychodzi im gra z kontry i na pewno na szybkich kontratakach opierać będą swoją siłę ofensywną w jutrzejszym spotkaniu, myślę że gospodarze wygrają tutaj , lub spotkanie zakończy się remisem,ale jakieś bramki powinniśmy obejrzeć i Irlandczycy znacznie przybliża się do awansu.

 

http://obstawianie.com/topic/29624-euro-2016-kwalifikacje/page-6?do=findComment&comment=907516

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, kwalifikacje do Euro 2016, grupa D
Spotkanie: Polska - Gibraltar
Typ: powyżej 4,5 goli w meczu
Kurs: 1,40
Godz: 07.09.2015 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jest to mecz z gatunku tych, w których jasne jest kto wygra, a zagadką jest tylko to iloma bramkami. Pierwszy mecz z Gibraltarem wygraliśmy 7:0. Zwycięstwo było bardzo wysokie pomimo tego, że w pierwszej połowie strzeliliśmy zaledwie jednego gola. Druga połowa to już był popis strzelecki naszej drużyny. Gibraltar to w zdecydowanej większości amatorzy, normalnie chodzą na do pracy, a piłka nożna to ich hobby. Na siedem rozegranych spotkań Gibraltaru w czterech z nich było powyżej 4,5 gola, a w trzech poniżej. Największym zaskoczeniem była ich porażka z Niemcami tylko 0:4, ale zapewne Niemcy totalnie ich zlekceważyli. Polska ze znacznie mocniejszą Gruzją wygrywała oba mecze po 4:0, więc z Gibraltarem powinniśmy zdobyć więcej goli. Dużym problemem Gibraltaru może być to, że mieli krótki odpoczynek po meczu z Irlandią. Myśmy też grali spotkanie, ale co innego jak zespół składa się z profesjonalnych piłkarzy, a co innego jak grają amatorzy. Gibraltar może być zmęczony meczem z Irlandią, co tylko zwiększy szanse naszej reprezentacji na większą ilość bramek. Co najmniej pięć goli sami powinniśmy strzelić, a może nawet Gibraltar w którymś momencie zaskoczy i też coś dorzuci.

 

 

http://obstawianie.com/topic/29624-euro-2016-kwalifikacje/page-6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Boliwia
Spotkanie: Cucuta - Petrolera
Typ: X
Kurs: 3.0
Godz: 1:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Spotkanie 10 kolejki boliwijskiej ekstraklasy. Zmierzą się Cucuta i Petrolera. Gospodarze to na ten moment najsłabsza ekipa ligowa (20 miejsce). W 8 meczach zdobyli tylko 5 punktów i uwaga: 2 bramki, tracąc 14. U siebie jednak wygląda ta sytuacja dużo lepiej, bo 4 mecze i bilans 2:2, czyli potrafią zagrać dobrze w obronie. Na 4 mecze zremisowali 2 - 50%. Dodatkowo przejrałem grubszą historie ich spotkań i roi się tam od remisów. Na 24 ostatnie mecze remisowali 10 razy, czyli niecałe 50%. To wyższy wynik niż statystyczny remis czyli ok 30%. Także chyba warto spróbować. Goście - lider tabeli. Pięć zwycięstw w 9 spotkaniach, ale bilans tylko 9:4, a na wyjazdach tylko 1 bramka strzelona w 4 meczach. Niby lider, ale bardzo słaby jako gość. Także teoretycznie lepiej spisują się goście, ale jakby tak spojrzeć na korealcje dom-wyjazd to wychodzą mniej więcej po równo. Dla mnie zacięty mecz to powinien być.

 

http://obstawianie.com/topic/20533-pozosta%C5%82e-ligi-ameryka%C5%84skie/?do=findComment&comment=907809

Edytowane przez StanleyLevy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Kolarstwo, Vuelta a Espana etap 16
Spotkanie: Daniel Moreno - Esteban Chaves
Typ: Daniel Moreno
Kurs: 1.74
Godz: 12:10
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

 

Johan Esteban Chaves Rubio to rewelacje tegorocznej edycji Vuelty. Kolarz Oriki wygrał dwa etapy oraz przez prawie tydzień dzierżył koszulkę lidera. Obecnie nadal spisuje się naprawdę dobrze, ale trzeba zaznczyć, iż do najlepszych już nieco mu brakuje, na co może mieć wpływ choćby brak doświadczenia w jeździe na tak wysokim poziomie w wyścigach trzytygodniowych. Z kolei Moreno, gdyby nie to, że musi pracować na swoje lidera Joaquima Rodrigueza spokojnie mógłby walczyć o główne trofea. Mimo to Hiszpan potwierdza dobre przygotowanie do wyścigu na co niebagatelny wpływ ma też fakt, że nie przejechał żadnego z Grand Tourów. Dlatego też na najtrudniejszych etapach przyjeżdża zaraz za Purito - wczoraj był trzeci na stromej ściance. Dzisiaj powinno być podobnie, gdyż końcówka jest jeszcze bardziej stroma i spodziewam się, że kolarz Katiuszy ponownie będzie wyżej od Kolumbijczyka w barwach Orica Green Edge.

 

http://obstawianie.com/topic/31705-kolarstwo-2015/?p=907831

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, kwalifikacje do Euro 2016, grupa D
Spotkanie: Szkocja - Niemcy
Typ: Niemcy over 6.5 RR 
Kurs: 1,83
Godz: 07.09.2015 20:45
Bukmacher: Bet365

 

Przed Niemcami wydaje się ciężka przeszkoda, mecz na trudnym terenie ze Szkotami którzy muszą powalczyć o pkt w tym meczu. Ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się wynikiem 2:1 przy czym Niemcy zrobili 12RR myślę że w dzisiejszym meczu również będzie dużo szans na rogi bo wydaje mi się że Szkoci zamurują bramkę. Grają u siebie i pewniej się będą czuć no ale mistrz świata powinien jakoś to ogarnąć, Niemcy duże lepsi technicznie. Trochę statystyk według jakieś tam strony  Niemcy średnio 8.9 RR Szkocja 5.6 RR. Ostatnio wbili nam 9 RR grając u siebie.

http://obstawianie.com/topic/29624-euro-2016-kwalifikacje/?p=907856

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, kwalifikacje do Euro

2016, grupa D

Spotkanie: Polska - Gibraltar

Typ: powyżej 7,5 goli w meczu

Kurs: 3.75

Godz: 07.09.2015 20:45

Bukmacher: Bet365

 

Po dobrym meczu z Niemcami we Frankfurcie mimo ze przegranym pokazuje ze nasi nie stracili formy ktora prezentowali rok temu. Teraz czas na rewanz z najslabsza druzyna europy , w pierwszym meczu amatorzy z Giblartaru dostali 7:0. Pewnie w tym meczu trener Nawalka da pograc innym rezerwowym jak Blaszczyk6wski. Kapustka , Zielinski , Mila , Cionek , wilczek. Nawet tacy zawodnicy powinni zagrac dobrze i pokazac sie trenerowi.

Stadion Narodowy jest szczesliwy dla nas bo po raz pierwszy pokonalismy Niemcy 2:0 , albo pamietny hattrick Lewego w ciagu 4 minut z Gruzja w koncowce meczu.Teraz licze na podobny wynik jaki padl pare lat temu z San Mario czyli 10-0 , albo wyzej.

http://obstawianie.com/topic/29624-euro-2016-kwalifikacje/page-6?do=findComment&comment=907877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, US Open, WTA
Spotkanie: Varvara Lepchenko-Victoria Azarenka
Typ:  powyżej 20 gemów w meczu
Kurs: 2,62
Godz: 07.09.2015 17:00

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:     Dziś w czwartej rundzie US OPEN zmierzy się Varvara Lepchenko z Victorią Azarenką. Zdecydowaną faworytką tego spotkania jest białorusinka lecz w tej fazie nie ma już słabych zawodniczek. Zdecydowałem się na overek gemowy ponieważ gra toczy się na twardej nawierzchni gdzie łatwiej o utrzymanie serwisu a co za tym idzie większą liczbę gemów. Również solidnym argumentem jest fakt iż zawodniczki grały ze sobą 4 razy i bilans dla Varvary jest niekorzystny (1-3) lecz podany przeze mnie typ nie był pokryty tylko w jednej konfrontacji pomiędzy nimi. Liczę na dobrą postawę Varvary i zmęczenie Azarenki po morderczym i najlepszym pojedynku kobiecym jaki ostatnio widziałem ( z Angelique Kerber).

 

http://obstawianie.com/topic/31946-us-open-2015/?do=findComment&comment=906949

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: EUROPA: Euro - Kwalifikacje - Kolejka 8

Spotkanie: Polska           -              Gibraltar

07.09.2015 20:45

Typ: over 5.5

Kurs: 1.75

Bukmacher: Expekt

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie się spotkanie w eliminacjach do Mistrzostw Europy we Francji pomiędzy drużynami Polski i Giblartaru. Polska rozegrała ostatnio bardzo dobre spotkanie przeciwko Niemcom i nasz zespół jest naprawdę w bardzo dobrej dyspozycji i ma w swych szeregach światowej klasy zawodników. Dzisiejsze spotkanie wydaje się być kolejnym kirokiem Polaków w strone Euro. W mojej opinii podopieczni Adama Nawałki urządzą sobie dzisiaj kanonadę strzelecką i zdobędą wiele pięknych bramek. Warto odnotować że nasz atak: Milik – Lewandowski to najlepszy atak tych eliminacji. Nasi rywale grają w piłkę dla przyjemności, dlatego nasi zawodnicy którzy są profesjonalistami powinni pokazać dzisiaj klasę. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł wysoki wynik 7:0 dla Polski. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie i wygramy nawet jeszcze wyżej 8:0

http://obstawianie.com/topic/29624-euro-2016-kwalifikacje/page-6?do=findComment&comment=907877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – El. Euro 2016

Spotkanie: Szkocja - Niemcy

Typ: 2 (EH 1-0)

Kurs: 2,40

Godzina: 20:45

Bukmacher: Betsson

Analiza:

 

Szkocja w piątek niespodziewanie przegrała na wyjeździe z Gruzją 1-0 i spadła przez to na 4 miejsce w tabeli tracąc obecnie jedno oczko do Irlandii, trzy do Polski oraz pięć do Niemców. Szkocja przed własną publicznością ma najlepszy bilans z całej grupy, bowiem w trzech meczach zdobyli komplet punktów. Nie mieli jednak zbyt wymagających rywali, bowiem w pierwszym meczu pokonali Gruzję 1-0, w kolejnym w takim samym stosunku wymęczyli zwycięstwo z Irlandią a następnie w ostatnim meczu przed własną publicznością rozbili Gibraltar 6-1. Mistrzowie Świata tymczasem zanotowali bardzo słaby początek eliminacji, bowiem po wymęczonym zwycięstwie na inaugurację ze Szkocją 2-1 w kolejnych dwóch meczach zdobyli tylko 1 punkt. Trener Loew tłumaczył to wówczas zmęczeniem po MŚ w Brazylii. Obecnie Niemcy wrócili już na zwycięską ścieżkę w eliminacjach, gdyż w 4 ostatnich meczach zdobyli komplet punktów i awansowali dzięki temu na fotel lidera. Nasi zachodni sąsiedzi są w bardzo dobrej formie co pokazali w piątek w meczu z Polską. Myślę, że nie powinni mieć problemów z pokonaniem Szkocji, tym bardziej, że u siebie nawet bez formy mieli pierwszym meczu ogromna przewagę. Tymczasem Szkoci nie zachwycają ostatnio czego najlepszym przykładem jest ostatnia porażka z Gruzją. Dziś czeka ich dużo trudniejsze wyzwanie dlatego nie sądzę aby się nagle przebudzili. Stawiam na pewne zwycięstwo Niemców co najmniej dwiema bramkami.

 

http://obstawianie.com/topic/29624-euro-2016-kwalifikacje/page-6?do=findComment&comment=907516

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, US Open, ATP
Spotkanie: Tomas Berdych - Richard Gasquet

Typ:  Richard Gasquet
Kurs: 2,40
Godz: 07.09.2015 22:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:  Witam. Tym razem coś z tenisa a mianowicie US Open i spotkanie IV rundy panów i mecz Czecha Tomasa Berdycha kontra Francuz Richard Gasquet. Nie rozumiem z jakiej racji to Czech jest faworytem w tym spotkaniu który obecnie nie gra nic szczególnego. W 1 i 2 rundzie wygrał co prawda 3-0 ale rywali nie miał jakiś mocnych bo i Fratangelo i Melzer to światowa czołówka nie jest. W 3 rundzie trafił na Garcie-Lopeza który na kortach twardych zawsze był chłopcem do bicia a tutaj starta seta i gdyby w drugim secie Hiszpan miał chłodniejszą głowę to mógłby ten mecz wygrać. Berdych jak dla mnie bez formy, wcześniej 3 runda w Cincinnati oraz porażka w 1 rundzie w Montrealu. Gasquet natomiast początek turnieju niezbyt udany, 5-setówka w pierwszej rundzie z Kokkinakisem, potem w 2 rundzie wygrana 3-1 z Holendrem Haase, sensacją tutaj była utrata seta. Jednak w 3 rundzie już pokaz mocy Gasqueta który wygrał bardzo pewnie 3-0 z Tomicem który był ostatnio w niezłej formie. Gasquet z meczu na mecz co raz lepszy i według mnie to on dzisiaj wygra to spotkania. W H2H między tymi zawodnikami remis 6-6 więc być może będzie to wyrównane spotkanie jednak jak dla mnie to Francuz wyjdzie z tego zwycięski. Po takim kursie nie ma co się zastanawiać tylko grać na Gasqueta. Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/topic/31946-us-open-2015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...