Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Francja
Data: 13.09.2015. godz. 21:00
Spotkanie: Marsylia-Bastia
Typ: BTS nie
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet 365
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie z francuskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Marsylii na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Bastii, dla mnie zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy , która w chwili obecnej zajmuję dopiero 15 pozycję w tabeli ekstraklasy Francuskiej, goście zajmuja miejsce 6 i mają az 4 punkty wiecej na swoim koncie. Goście mają zdecydowany problem z grą na wyjazdach co pokazywali w poprzednich kolejkach zdobywając tam tylko 1 punkt po remisie z Lorient, gospodarze na inaugurację tego sezonu co prawda przegrali ale potem wygrali az 6:0 z zespołem Troyes i udowodnili że na swoim stadionie są w stanie urządzić sobie mocne strzelanie , w tej kolejce myślę że znów zdobędą 3 punkty,ale na wiele bramek raczej bym tutaj nie liczył , ekipa Bastii bowiem na problem ze zdobywanie bramek na wyjazdach . tutaj również historia przemawia za zwycięstwem zespołu gospodarzy , bowiem w 11 rozegranych spotkaniach pomiędzy tymi dwoma zespołami właśnie na tym stadionie ekipa z Marsylii wygrała 9 razy i tylko 2 razy padł wynik remisowy, jutro typowałbym na wynik 1:0 może 2:0 , myślę że goscie nie pokuszą się aby tutaj chociażby raz pokonać bramkarza swoich rywali.

 

http://obstawianie.com/topic/23768-francuska-ligue-1/page-11?do=findComment&comment=908534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Turcja K - Węgry K


Typ: Turcja K DW 3:0


Godzina: 17:00


Kurs: 2.30 


Bukmacher: /Unibet/


Analiza: Witam. Tym razem coś z siatkówki a mianowicie spotkanie Turczynek z Węgierkami w ramach finału Ligi Europejskiej czego stawką jest awans do World Grand Prix. Turczynki grają tutaj rezerwową drużyną tak samo jak Polki i one już grają w World Grand Prix więc wiemy że do 3 dywizji World Grand Prix awansowały Węgierki. W pierwszym spotkaniu wygrały 3-0 wygrywając sety do 23, 23 oraz 21 co było sporą niespodzianką że tak łatwo poradziły sobie z Turczynkami które do tej pory nie przegrały ani jednego spotkania w tej edycji LE. Teraz rewanż w Turcji i żeby wygrać tegoroczną edycję LE Turczynki muszą wygrać 3-0 lub 3-1 i wtedy będzie decydował złoty set. Obie reprezentacje spotkały się w grupie dwa razy właśnie tutaj w Turcji i wtedy Turczynki wygrały dwa razy 3-0 jednak były to zwycięstwa bardzo pewne. W pierwszym meczu wygrywały w setach do 24, 15 oraz 10. W drugim spotkaniu natomiast wygrały do 14, 14 oraz 21. Czyli były to bardzo łatwe zwycięstwa. Uważam że tak będzie i tym razem i Turczynki na własnym parkiecie zdominują mecz i wygrają go pewnie 3-0. Węgierki na pewno będą oszczędzały siły na złotego seta i tam będą szukały swojej szansy. Polecam bo kurs bardzo fajny a szansa duża. Powodzenia!


 


http://obstawianie.com/topic/24209-pozosta%C5%82e-ligi-20142015/page-3


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Serie A
Spotkanie: Palermo - Carpi
Typ: Palermo
Godzina: 15:00
Kurs: 1.60
Bukmacher: SportingBet
Analiza:

Głównym tematem 3 kolejki Serie A są derby Mediolanu, które może już nie tak prestiżowe jak jeszcze kilka lat temu to wciąż budzą spore emocje. Mój typ jednak skierowany jest na zupełnie inny mecz, Palermo gra z Carpi i jest faworytem tego meczu z kilku przyczyn. Najważniejsze z nich to wyniki dwóch kolejek bo Palermo może pochwalić się kompletem punktów i czystym kontem w obu spotkaniach a beniaminek bez zdobyczy punktowej i już siedem goli straconych. Palermo ograło Genoe i Udinese. W ostatnim meczu musieli się bronić od 70 minuty w dziesięciu, ale dowieźli zwycięstwo do końca. Carpi ma w składzie Kamila Wilczka jednak nie mają jeszcze punktów. Start sezonu i porażka 5:2 z Sampdorią , gdy w 37 minucie było już 5:0 to nie jest dobry prognostyk. W kolejnym meczu przegrali z Interem 2:1. Rzuca się w oczy słaby bilans gry obronnej. Palermo ma sporą szansę na komplet zwycięstw po 3 kolejkach bo Carpi na ten moment to jedna ze słabszych drużyn, z którą u siebie nie powinni mieć problemów piłkarze gospodarzy.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Francja
Data: 13.09.2015. godz. 14:00
Spotkanie: Ajaccio - Monaco
Typ: 2 + U2.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Gamebookers

 

Spotkanie 5 kolejki francuskiej Ligue 1. Zmierzą się beniaminek GFC Ajaccio i Monaco. Gospodarze jak juz wspomniałem grają pierwszy sezon w Ligue 1. W poprzednim awansowali z drugiego miejsca. W tym cztery spotkania, 3 porażki, jeden remis 0:0. Zero strzelonych bramek, pięć straconych. Każdy z ich meczów to był under 2.5, to też tak stawiam i tutaj. Monaco raczej jest solidną ekipą, więc jest duza szansa ze nie stracą bramki. Szczegolnie ze Ajaccio nie strzeliło nawet przeciętnemu Angers u siebie i przegrali 0:2. Monaco z kolei odpadło z el Ligi Mistrzów z Valencią po dość dramatycznym meczu, ale i lepszej jakości samego Monaco. W sezon weszli średnio. 5 punktów w 4 meczach. Tylko 3 strzelone bramki i akurat jedno zwycięstwo na wyjeździe. Mysle ze z beniaminkiem mogą sobie poradzić i to do zera.

 

http://obstawianie.com/topic/23768-francuska-ligue-1/?do=findComment&comment=908743

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Kolarstwo, Vuelta a Espana, etap 21
Spotkanie: John Dagenkolb - którykolwiek inny kolarz
Typ: 2
Kurs: 2,300
Godz: 13.09.2015 17:35
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: To będzie już ostatni etap tegorocznego wyścigu Vuelta a Espana. Etap jest prosty, więc o zwycięstwo powinni powalczyć sprinterzy. Najlepszym sprinterem w wyścigu teoretycznie jest John Dagenkolb, stąd jest to bardzo duży faworyt do wygrania etapu. Ja jednak gram przeciwko niemu, ponieważ kurs na niego jest bardzo niski i osobiście większe szanse daję na to, że nie wygra tego etapu. Był już podobny etap, gdzie wszystko wskazywało właśnie na Johna Dagenkolba, a etapu nie wygrał, nie był nawet na podium. Wtedy etap wygrał Danny Van Poppel, który jest też jednym z głównych faworytów do wygrania tego etapu. Wtedy było nerwowo na finiszu, bo do samego końca musieli likwidować ucieczkę i cały plan Dagenkolba i jego drużyny się nie sprawdził. Nie jest też oczywiste, że etap zakończy się typowym finiszem. Może być tak jak wtedy, czyli duży problem z ucieczką, a próby ucieczki na pewno będą, bo niejeden kolarz ma ochotę na wygranie tego etapu. Może nawet ucieczka dojedzie do mety albo jakieś kilkaset metrów do mety ktoś przyśpieszy i dojedzie do mety albo chociaż narobi dużo zamieszania, co mocno zmniejszy szanse Dagenkolba. To nie jest szczęśliwy wyścig dla Dagenkolba i ten etap też raczej wygra ktoś inny.

 

 

http://obstawianie.com/topic/31705-kolarstwo-2015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch Chorzów - Górnik Zabrze godz. 18:00
typ: 1
kurs: 2,60
Buk Bet365

Dziś w ostatnim meczu Ekstraklasy dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku. W wielkich derbach Śląska Ruch podejmie Górnik Zabrze. Sądzę,że to gospodarze są faworytem tego spotkania. Ruch wygrał dwa ostatnie spotkania na własnym boisku z Termalicą 4-1 oraz Wisłą 2-1 w pucharze. Ponadto "Niebiescy" pokonali w tym sezonie u siebie lidera Ekstraklasy Piast Gliwice 2-0, zremisowali z Podbeskidziem 1-1 a w pierwszej kolejce ulegli Górnikowi Łęczna.
Tak więc Ruch do tej pory zdobył 10 punktów i awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski. Zupełnie odmienna sytuacja jest w Zabrzu, Górnik zajmuję obecnie ostatnią pozycję w tabeli z dorobkiem 3 punktów ( 1 punkt odjęty) , Zabrzanie nie wygrali w tym sezonie żadnego meczu,przegrali również w pucharze z Zagłębiem Sosnowiec 3-1. Trzy remisy to jedyny sukces Górnika na ten moment.
Wiadomo,że derby rządzą się własnymi prawami, jednak uważam,że to Ruch jest w zdecydowanie lepszej formie i to Niebiescy znów zwyciężą po czterech meczach derbowych bez zwycięstwa. Liczę na powtórkę wyniku z końca 2013 roku kiedy to Ruch wygrał 2-1 .

 

http://obstawianie.com/topic/29243-ekstraklasa-20142015/page-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, 1.Bundesliga
Spotkanie:  TSG 1899 Hoffenheim - Werder Brema : podwójna szansa
Typ: X2
Kurs: 1.89
Godz: 15:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W pierwszym niedzielnym spotkaniu Bundesligi na Wirsol Rhein-Neckar-Arena (Sinsheim) dojdzie od pojedynku drużyn, które do końca w poprzednim sezonie walczyły o Ligę Europy tj. Hoffenheim  i Werderu Brema. W tym sezonie jednak jak na razie jedni i drudzy grają nieco poniżej oczekiwań. Dzisiejsi gospodarze Hoffenheim mają na swoim koncie raptem punkt (remis z Darmstadt), Werder jest  w nieco lepszej sytuacji bowiem wygrali już jeden mecz (z M'Gladbach) oraz zremisowali (z Herthą).  Faworytem dzisiejszego spotkania wydają się być gospodarze, ja jednak proponuje zagrać w tym meczu na zwycięstwo Werderu ewentualnie remis tzw. podwójna szansa (x2).
Warto też zauważyć, że w przeszłości, obiekt Sinsheim nie była jakąś twierdzą nie do zdobycia przez graczy Werderu, ba to właśnie zespół z Bremy lepiej się prezentował w tychże meczach. Z 7 gier jakie odbyły się do tej pory między tymi zespołami na Sinsheim, gospodarze wygrali tylko raz, przy 4 zwycięstwach Werderu i 2 remisach. jak więc widać, atut własnego boiska wcale nie musi oznaczać w tym przypadku jakiegoś bonusu, a wręcz przeciwnie zachęca do zagrania przeciwko gospodarzom.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to gospodarze zagrają dziś bez Hamada i Herdlinga, goście natomiast muszą sobie radzić bez Wolfa i Bargfrede. Moja propozycja na to spotkanie to podwójna szansa dla zespołu Werderu Brema. Myślę, że jest to typ, który ma spore szansę powodzenia i warto właśnie taki zakład zagrać.

 

http://obstawianie.com/topic/23766-bundesliga/?p=908760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division

Spotkanie:  Ath. Bilbao – Getafe

Typ: Ath. Bilbao over 2.5 bramki

Kurs: 3.50

Bukmacher: Bet365

Godz. 16:00

Analiza:

Po świetnym dwumeczu z Barceloną i zwycięstwie w Superpucharze Hiszpanii nad tym zespołem, nie spodziewano się że po dwóch kolejkach zespół będzie miał w swym dorobku zero punktów i zero bramek strzelonych o ile porażka z Barceloną na inauguracje jest do przełknięcia to już ta z Eibar to trochę wpadka.  Dla mnie  powód jest prosty sześć spotkań z rzędu rozgrywanych co trzy dni to ogromny trud mimo że to początek sezonu ale akumulatory jeszcze nie naładowane.  Przerwa reprezentacyjna była im potrzebna jak nigdy wobec tego spodziewam się najlepszej wersji albo przynajmniej tej z dwumeczu z Barceloną.  Czyli znowu powinniśmy oglądać zespół grający wysokim pressingiem, agresywnie i do końca. Papiery na świetne granie już nie raz ten zespół pokazał szczególnie u siebie zawsze byli mega wymagający ostatni sezon popsuł im trochę domowe statystyki ale chcą znowu budować twierdze San Mames.  Getafe będzie kandydatem do spadku tak jak w ostatnich latach. Zespół przed sezonem stracił dwójkę podstawowych obrońców Naldo i Escudero. Zrobili kilka ruchów w kierunku klubu i na pewno są to zawodnicy którzy wzmocnią ten zespół ale nie na tyle by być już teraz pewnym ligowego bytu.  Pierwsze dwa spotkania w których podobnie jak gospodarze nie zdobyli punktów pokazały że będzie bardzo ciężko. W poprzednim roku byli jedną z najgorszych ekipa w defensywie z ponad 60 bramkami straconymi a jak wspomniałem dwóch doświadczonych defensorów. Do tego wszystkiego trzeba wspomnieć o wyjazdach 13 porażek było najgorszy wynikiem z średnią ponad 2 bramki na mecz stracone.  Rok temu na San Mames Bilbao wygrało bardzo pewnie 4:0 i dla mnie powtórka jak najbardziej realna.

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Włochy


Inter Mediolan vs AC Milan


Typ - Suma goli / Obie strzela


Over 2.5 / Tak


Kurs - 2.37


Bet365


13.09.2015 / 20:45


 


Obserwuje z wielka nadzieja oba kluby,poniewaz chcialbym,aby obie ponownie staly sie gigantami takimi,jakimi byli pare lat temu.


Nie wiem,czy jeszcze kiedys ujrzymy tak mocne zespoly ekip z Mediolanu,ale mocno im kibicuje aby grali jak najlepiej.


W tym sezonie zaszly dosc powazne zmiany kadrowe,glownie mam tu na mysli Inter,ktory zrobil kilka naprawde ciekawych transferow.


Milan wzmocnil z kolei atak,ktory juz pokazuje,ze mozna byc optymista w ich sprawie na ten sezon.


Moim zdaniem jednak bardziej wzmocnil sklad Inter,poniewaz wzmocnili praktycznie kazda formacje ciekawymi nazwiskami,Milan niestety ale powinien zdecydowanie pomyslec nad pomoca,ktora w polaczeniu z atakiem Bacca-Luiz Adriano stwarzalaby wieksze zagrozenie.


 


Gospodarzem tego meczu na papierze jest Inter,ale to nie ma znaczenia,poniewaz obie ekipy graja u siebie.


Mam wciaz watpliwosci co do Manciniego,czy jest to odpowiednia osoba do prowadzenia Interu,ktory teraz naprawde ma potencjal,ktorego nie moze zmarnowac.


W bramce bardzo dobry Handanovic,w obronie doswiadczeni Vidic z Miranda (ktorego dzisiaj akurat zabraknie),przyszedl mlody Murillo,sa tez ofensywni Santon czy Nagatomo.


Pomoca ma kierowac nowy nabytek,ktory drogo kosztowal,mowa tu oczywiscie o Kondogbii,ale oprocz niego jest jeszcze Guarin z kopytem w nodze czy Medel albo mlody Brozovic.


Sa tez dwa nowe nabytki Felipe Melo i Perisic,ktorzy rowniez wydaja sie byc dobrymi transferami.


No i atak,ktory wyglada bardzo obiecujaco,na razie zacial sie Palacio,ale jak wystrzeli to bedzie ladowal juz seria,jest tez utalentowany mlody Icardi,ktory ma byc tym podstawowym zawodnikiem,jednak w tym sezonie tak latwo o pierwszy sklad nie bedzie,poniewaz w obwodzie sa tacy pilkarze jak Jovetic,ktory juz strzelil trzy wazne gole dla Interu w dwoch wystepach i z taka forma to raczej na niego bedzie stawial Mancini a takze Biabiany,ktorego gra bardzo mi sie podobala w Parmie i na pewno wniesie on do Interu duzo nowych mozliwosci,zreszta wystepowal on juz pare lat temu w Interze,jest tez sprowadzony z Romy Ljajic,jednak wedlug mnie wyzej wymienieni zawodnicy sa od niego lepsi.


 


Potencjal w nowo budowanym Interze jest,pytanie tylko,czy pewne osoby beda w stanie zrobic z tego odpowiedni pozytek.


 


Milan z kolei to taka druzyna emerytow mozna powiedziec.


Nie widze tam jakos specjalnie odmladzania skladu,wrecz przeciwnie.


Wedlug mnie lepiej prezentuje sie kadra Interu,nie chce tu obrazac pilkarzy Milanu i mowic,ze nie maja odpowiednich umiejetnosci ale porownujac kadry obu ekip to bardziej podoba mi sie Inter.


W bramce stoi Lopez,doswiadczenie to on ma ale wiek juz robi swoje,chociaz z drugiej strony widzialem ostatnio trening Didy,nie musze chyba mowic kto to jest i bylem pod wrazeniem jego postawy w takim wieku.


No w sumie na zmiane w bramce jest Abbiati,ktory ma...38 lat.


Obrona strasznie slaba wedlug mnie,kolejni zawodnicy powyzej 30-tki,czyli Mexes i Alex,ktory specjalnie zwinny nigdy nie byl ale teraz to juz w ogole...


Mexes to takia tykajaca bomba,ktos go sprowokuje i juz nie panuje nad soba,przez to zaraz sedzia wyjmuje czerwony kartonik.


Jest Zapata i Abate,ten pierwszy wydaje sie byc opcja numer 1,natomiast Abate dobry w ofensywie,zdecydowanie gorzej w defensywie.


Nawet w Milanie sa mlodzi  :) Mowa tu o De Sciglio,czy teraz sprowadzonym Romagnolim,trzeba przyznac,ze Milan wydal ogromna kase jak na takiego mlodego grajka..Zobaczymy,czy nie wyrzucili tych grubych milionow w bloto.


Pomoc to w ogole jakas taka drewniana mi sie wydaje,jak patrze na gre Montolivo to zaczynam odczuwac jakies dziwne zmeczenie organizmu i popadam w dolek.


Jest karateka de Jong,ktory pewnie dzis dostanie zoltko,az musze sprawdzic,czy gdzies jest taki zaklad na niego,jest Nocerino,ktory sam nie wie chyba co robi w tym MIlanie...


Poli mimo mlodego wieku rowniez powinien grac w zdecydowanie slabszym zespole.


Plusem i to wielkim jest Menez,niestety teraz kontuzjowany,ale kreuje on mnostwo sytuacji i w ofensywie gra bardzo dobrze,napedza ataki Milanu.


Przyszedl teraz Kucka...ale czy jest to pilkarz na miare Milanu to tez sie okarze...


Jest tez Bonaventura i Cerci,ktory w ofensywie gra calkiem calkiem.


No i wisienka na torcie,czyli atak,najlepsza formacja Milanu.


Bacca jesli bedzie gral na takim poziomie jak w Sevilli to naprawde Milan bedzie mial z niego sporo pozytku.


To samo tyczy sie Luiza Adriano,ktory ladowal bramki w Szachtarze.


Sporo zamieszania robi tez mlody Niang,no ale teraz ma ciezka sytuacje bo oprocz tej wymienionej dwojki to w kadrze jest tez Balotelli,ktory gral w Interze a teraz w Milanie...Jego forma jest jednak wielkim znakiem zapytania,wszyscy wiedza dlaczego.


Jest tez mlody Suso,ale raczej ciezko mu bedzie sie przebic no i Keisuke Honda,bardzo dobry zawodnik,ktory na pewno da jeszcze duzo dobrego Milanowi.


 


Ciezko w to uwierzyc,ale juz od 7 spotkan nie bylo wyniku owerowego w meczu Interu z Milanem...


Dzisiaj ta passa powinna zostac przelamana,poniewaz jedni jak i drudzy oczywiscie jak zawsze beda chcieli zwyciestwa nad odwiecznym rywalem,ale tu chodzi o cos wiecej.


Obie ekipy buduja sie mozna powiedziec na nowo,sa nowi zawodnicy i trenerzy,dla ktorych bedzie to bardzo wazny mecz.


Mancini osobiscie nie podoba mi sie w Interze,no ale moze to poczatkowe takie wrazenie,natomiast bardzo podoba mi sie filozofia i ogolnie postawa w Milanie Mihajlovicia.


 


Obie ekipy maja kim strzelac,zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie,emocji na pewno nie zabraknie oby tylko pilkarze wykorzystywali stwarzane okazje,ktore dzisiaj beda.


 


http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/page-22?do=findComment&comment=908737


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Leciester  vs Aston Villa
Typ: 1
Kurs: 1.8
Godz: 17:00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś bardzo ciekawy mecz w Angielskiej Premier League pomiędzy Leciesterem, który gra bardzo dobrze do tej pory, a Aston Villa. Faworytem są gospodarze, ktorzy w tym sezonie wygrali z West Hamem i Sunderlandem a zremisowali z Totenchamem i Bournemouth. Za to Aston Villa wygrali z Bournemouth, zremisowali z Sunderlandem a przegrali z Crystal Palace i Manchaster Utd. Drużyny mają coś wspólnego, jest to wyższa pozycja niż CHELSEA :D :D :D :D U gospodarzy wyróżnia się przede wszystkim: Mahrez(4bramki w 4meczach), Drinkwater i Vardy. Za to Aston Villa przed sezonem sprzedala swoją gwiazdę Benteke i widać, że bardzo go brakuje. U nich wyróżnić można:Westwood, Richards.

Dziś stawiam na pewną 1. ;)

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-47

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Austria, Bundesliga, godz. 16:30

Spotkanie: Mattersburg - Sturm Graz

Typ: Gospodarze wygrają i powyżej 2,5 gola

Kurs: 4,50

Buk: Gamebookers

 

 

 

Analiza: 

 

Przed nami spotkanie kończące 8 kolejkę austriackiej Bundesligi. Naprzeciw siebie staną zespoły Mattersburga i Sturmu Graz. Bukmacherzy w roli faworyta stawiają przyjezdnych, ja jednak nie zgadzam się z takimi kursami. Sturm plasuje się obecnie na miejscu 6 z 9 punktami na koncie i bilansem bramkowym 9:8. Goście po prostu zawodzą. Zaledwie 2 wygrane w 7 meczach mówi samo za siebie. Warto dodać, że wygrane zanotowali ze słabeuszami. Przegrali 2 ostatnie spotkania, na pewno nie może dziwić porażka z mistrzem kraju RB Salzburg, jednak już porażka z Ried tak, gdyż przed tą wygraną ten zespół zajmował ostatnią lokatę w lidze. Ostatnio nie grają dobrze w defensywie. Stracili aż 7 bramek w 3 ostatnich meczach. Nie jest to dobry wynik zwłaszcza, że Sturm powinien walczyć o mistrzostwo kraju. Ich rywalem będzie natomiast beniaminek - zespół Mattersburga, który po kilku latach wrócił do elity. Obecnie plasują się lokatę wyżej niż ich rywal,a zgromadzili o 3 punkty więcej. Ich bilans bramkowy 14:14. Widać, że zespół gra bardzo otwartą piłkę.Strzela sporo goli ale też sporo traci. Gospodarze na pewno do tego meczu przystąpią w lepszych nastrojach bo po dwóch wygranych z rzędu. Wygrana z ostatnią ekipą nie zaskakuje ale już gładkie zwycięstwo z wiceliderem Rapidem Wiedeń tak. Przed własną publicznością w 3 meczach zdobyli komplet punktów. Pokonali m.in mistrza kraju RB Salzburg. Dzisiaj stawiam na kolejne zwycięstwo gospodarzy. Mimo, że są beniaminkiem bardzo dobrze sobie radzą. Wygrana z mistrzem kraju i wiceliderem ligi na pewno nie były przypadkiem i dzisiaj po raz kolejny to udowodnią. Do zwycięstwa Mattersburga dokładam over 2,5. Gospodarze grają otwarty futbol. W ich spotkaniach pada dużo goli. Aż w 6 z 7 meczy padł over 2,5. Patrząc również w historię spotkań pomiędzy dwoma ekipami dość często padało dużo goli. Stawiam zatem na zwycięstwo gospodarzy, którzy aktualnie są w lepszej formie niż goście z Grazu. 

 

http://obstawianie.com/topic/20537-austria/page-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP US Open
Spotkanie: Djokovic-Federer
Typ: Federer
Kurs: 2.20
Godz: 22:00
Bukmacher: Bet365
 

Analiza:

Federer ma na karku już 34 lata, znajduje się obecnie w ogromnej formie, ogrywa wszystkich do zera. Po przegranym finale na Wimbledonie z Djokoviciem, Szwajcar rozegrał turniej w Cincinnati pokonując w nim między innymi Murray oraz Djokovicia w stosunku 2:0. Później odpuścił sobie Montreal i skupił się na przygotowaniu pod US Open. W nim prezentuje się znakomicie, nie stracił seta, a w poprzednich rundach pokonał w dobrym stylu Wawrinkę oraz Gasqueta. Uważam, że jedyna co może przeszkodzić Federerowi to długie spotkanie, jeżeli będzie 5 setów to niewątpliwie Novak ma w większe szanse na końcowe zwyciestwo. Co do samego Djokovicia to wiadomo, obrona na kosmicznym poziomie, potrafi się skupić na finale ale jakoś nie nie przekonuje jego gra. W mojej ocenie wygląda jakby mu coś przeszkadzało grać na swoim normalnym poziomie. Serwis zresztą też odbiega od jego najlepszych czasów. Na pewno dużo będzie zależało od pierwszego seta, jeżeli Federer go wygra to będzie dużo bliżej triumfu od Djokovicia. Jest to jedna z ostatnich okazji na zwycięstwo Federera w wielkim szlemie, więc będzie dodatkowo zmotywowany.

 

 

http://obstawianie.com/topic/31946-us-open-2015/page-2?do=findComment&comment=908863

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...