Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Siatkówka, Puchar Świata

Spotkanie: Włochy - Polska

Typ: Polska, Handicap -1,5 seta

Kurs: 2.37

Godz: 03:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

W ostatnim meczu Pucharu Świata w siatkówce mężczyzn Polska zagra z Włochami o awans na Igrzyska Olimpijskie w Rio.

Polscy jak do tej pory wygrali wszystkie 10 meczów, natomiast Włosi wygrali 9 i przegrali 1 spotkanie z USA 3:0. W tym roku już raz pokonaliśmy reprezentację Włoch 3:1 w Lidze Światowej. Polakom awans da zwycięstwo lub porażka 3:2, wtedy ten 1 punkt nas uratuje, natomiast jeśli przegramy 3:0 lub 3:1 to wtedy awansują Włosi a my będziemy musieli liczyć na porażkę USA z Argentyną, ale jak wiemy to jest mało prawdopodobne więc mecz z Włochami zapewne zadecyduje o awansie jednej z ekip. Jeśli Polacy pokonają Włochów, to zagwarantują sobie również (pierwszy raz w historii) zwycięstwo w Pucharze Świata. W ostatnim meczu Włosi wymęczyli wygraną z Argentyńczykami 3:2 i z pewnością będą bardziej zmęczeni od naszej reprezentacji, która pokonała Japonie 3:1. Polacy na tym turnieju mają w zwyczaju przegrywać pierwszego seta, dlatego nie zaryzykuję tutaj wyniku 3:0 dla Polski, ale uważam że jeśli zagramy tak jak potrafimy najlepiej to minimum 3:1 jesteśmy w stanie wygrać.

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, La Liga

Spotkanie: Atheltic Bilbao - Real Madryt

Typ: Real Madryt

Kurs: 1.70

Godz: 21:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Zarówno Barcelona, jak i Real grają w środę na wyjazdach. Uważam, iż to Katalończycy będą mieli cięższa przeprawę z nieobliczalną ekipą z Vigo. Real co prawda nie wygrał w Bilbao od dwóch lat tym niemniej obecnie Atheltic nie prezentuje zbliżonej formy do tej, która gwarantowała im powodzenie w powyższych potyczkach. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, iż Baskowie zbyt wcześnie strzelili się z formą w obecnym sezonie, zaś trapiące kontuzje również przyczyniły się do spadku dyspozycji. Z kolei Real po falstarcie w Gijon w końcu wskoczył na właściwe tory i choć w starciu z Granadą wygrali skromnie, bo 1:0 pozwalając przy tym rywalom na kilka groźnych akcji, to śmiem twierdzić, iż stołeczni oszczędzali się właśnie na dzisiejsze starcie będąc niemalże przekonanym łatwej domowej wygranej. Madrytczycy przystąpią do dzisiejszego starcia najprawdopodobniej osłabieni brakiem Bale'a, Jamesa i Ramosa. Jednakże zastępstwa w osobie Carvajala, Isco, czy Vasqueza wydają się być wystarczające na tak słabo dysponowanego rywala. Należy bowiem podkreślić, iż poza domową wygraną nad przeciętnym Getafe gospodarze dzisiejszej potyczki w trzech pozostałych spotkaniach ponieśli zasłużone porażki. Tym samym spodziewam się pewnego zwycięstwa Realu, który nie może sobie pozwolić na kolejne straty punktów do Blaugrany.

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Capital One Cup

Spotkanie:  Tottenham – Arsenal Londyn

Typ: over 3.5

Kurs:  2.95

Buk: Unibet

Godz. 20:45

Analiza:

Zdecydowanie najważniejszym wydarzeniem  trzeciej rundy spotkań w Capital One Cup będą wielkie derby pomiędzy Tottenhamem a Arsenalem. Są to najbardziej elektryzujące derby Londynu.

Te spotkania rządzą się swoimi prawami ale w ostatnich latach to była walka od samego końca o dominację. Mimo że to puchar trenerzy wystawią najmocniejszy skład na ten moment bo odpuszczania nie może być.  Już nie raz wspomniałem że Tottenham to  zespół który nie potrafi bronić i nie ma na to lekarstwa ich siłą zawsze była otwarta ofensywa gra i trzeba zacząć wracać do takiego scenariusza bo przez cały sezon będą mieli problemy w defensywą, z Manu zagrali bojaźliwie bojąc się zaatakować i przegrali, z Stoke u siebie grali do przerwy swoją piłkę czyli ofensywnie i było 2:0, wtedy zaczęli się bronić i klapa 2:2 a i mogli to przegrać, następny mecz z Lisami i znowu ta sama historia strzelają bramkę by po chwili stracić i znowu po tym bliżej było porażki. Nie funkcjonuje defensywa i tyle w tym temacie dobrze że w bramce jest Lloris bo bez niego nie byłoby żadnego punktu. Dziś linia łącząca defensywą z pomocą z dwoma młodzikami Allim oraz Carrolem dla których będzie to debiut w takim starciu i zobaczymy jak to wypadnie.  Ofensywa personalnie wygląda bardzo dobrze oczywiście z Kane w przodzie który jeszcze nie jest w formie takiej jak przed rokiem ale moim zdaniem w końcu się obudzi, do tego nowy nabytek Son już rozumie się zespołem coraz lepiej a na pewno będzie to duże wzmocnienie co już zresztą pokazuje.

Arsenal rozegra drugie wielkie derby pod rząd, po porażce z Chelsea które nie trzeba komentować bo każdy widział co się w tym starciu działo.  Co do gry Kanonierów to wygląda ona bardzo nierówno z przewagą moim zdaniem tych słabszych spotkań.  Gdzie zatracili skuteczność bo akcje jak zwykle kombinacyjne w ich wykonaniu są.  Defensywa to dalej największe zmartwienie tej ekipy we wszystkich spotkaniach do tej pory popełniali te same błędy.  Ta formacja dziś włącznie z bramką będzie najprawdopodobniej wyglądać tak:  Ospina - Chambers, Mertesacker, Koscielny, Gibbs – czyli powrót do duetu Mert – Kościelny pozostali to w tej chwili zmiennicy.  Szczególnie problem może być po stronie prawej bo młody Chambers ostatnio jak grał był strasznie gubiony przez skrzydłowych rywali a w Tottenhamie to skrzydła są bardzo mocną stroną.  Brak w dzisiejszym spotkani Coquelina oraz Cazorli w tej chwili to dwaj kluczowi gracze w środkowej części boiska – pierwszy świetnie broni dostępu do bramki, Hiszpan nie dość że pomaga w defensywie to jeszcze jest pierwszym rozgrywającym zespołu.  Para która zastąpi tą dwójkę być może będzie wyglądać tak Ramsey oraz Flamini dla mnie to gracze którzy zbyt często faulują a że dziś będzie gorąco to każdy wie a nie ma co ukrywać stałe fragmenty gry to broń Kogutów.

Jak wspomniałem te derby rządzą się swoimi prawami i wszystko tutaj możliwe ale oglądając ostatnie starcia tych ekip widzę tutaj spotkanie z bramkami, bo myślę że dzięki koncentracji i adrenalinie w takim spotkaniu nie będą marnowali okazji.

http://obstawianie.com/topic/19274-puchary-anglii/page-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, La Liga
Spotkanie: Celta Vigo - FC Barcelona
Typ: FC Barcelona -1.5 (AH)
Kurs: 2.35
Godz: 20:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś na Estadio Balaidos w Vigo dojdzie do pojedynku dwóch niepokonanych jeszcze drużyn w La Liga, Celta podejmie FC Barcelonę. O ile fakt, że Barcelona w pierwszych 4 kolejkach zanotował komplet zwycięstw nikogo (nawet gdy grają nieco słabiej) nie dziwi. O tyle dorobek 10 oczek Celty i ich ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z Sevillą może już budzić niespodziankę.
Owszem Celta to drużyna, która nie zalicza się do najsłabszych w lidze ale też do tych walczących o Ligę Mistrzów czy nawet Ligę Europy w poprzednim sezonie trochę im brakowało. Dziś zapewne będą mili swój bardzo poważny test i myślę, że tym razem nie uda się już uniknąć porażki. Co by nie mówić bowiem o formie Barcelony, że nie zachwyca, że strzela mało bramek to jednak wygrywa. Mając z przodu tercet Messi - Suarez - Neymar sprawia, że nie grając najlepszego spotkania po prostu te mecze wygrywają. Myślę, że dziś będzie podobnie, a nawet nieco lepiej stąd moja propozycja handicapu -1.5 gola.
Dlaczego lepiej? Wydaje mi się, że Celta podbudowana ostatnimi wynikami zagra dziś z Barceloną o zwycięstwo, co może sprawić, że zagra nieco bardziej otwartą piłkę. Z jednej strony to dobrze, bo będziemy świadkami dobrego i otwartego meczu z drugiej może się to zakończyć zabójczymi kontrami Barcelony i naprawdę dość solidnym zwycięstwem przyjezdnych.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to wiadomo, że w ekipie Barcy nie zagrają Sandro, Thomas Vermaelen, Rafinha, Douglas, Claudio Bravo. Po stronie gospodarzy natomiast jedynie Johny, które będzie pauzować za karki oraz  Ruben Blanco z powodu kontuzji. Mimo,  że więcej osłabień jest po stronie Barcelony to jednak pamiętajmy, że w ofensywie Luis Enrique będzie mógł skorzystać ze wszystkich swoich najlepszych graczy i według mnie jeśli Ci gracze zagrają na swoim wysokim poziomie to Celta jakby się nie starała po prostu nie sprosta swoim dzisiejszym rywalom. Myślę, że po ostatnim zwycięstwie z Levante gdzie w końcu Barcelona kilka tych bramek strzelił (4-1) dziś pójdą za ciosem i znów tych bramek kilka strzelą. Myślę, że dobrym pomysłem jest tutaj zagranie handicapu -1.5 w stronę gości.

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/?p=910401

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...