Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna / EURO 2016 - Kwalifikacje
Spotkanie: Walia - Belgia

Typ: 2
Kurs: 1,75
Godz: 20:45
Bukmacher: 
Pinnacle
Analiza:
 
W najbliższej kolejce, w ramach eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Europy we Francji, zagrają ze sobą piłkarze Walii i Belgii, czyli współliderzy grupy B. O ile tak dobry dorobek punktowy - i lokata - „Czerwonych Diabłów” nie może nikogo dziwić, to już taka wysoka pozycja Walijczyków jest na pewno sporym zaskoczeniem. Ekipa z Wysp Brytyjskich pokazuje jednak, że w tej kadrze narodowej grać potrafi nie tylko Gareth Bale. Jeśli Walijczycy pokonają u siebie Belgów, to praktycznie zagwarantują sobie wyjazd na Euro 2016. Zadanie to jednak wcale nie będzie łatwe, bo zawodnicy Marca Wilmotsa już są jedną z czołowych reprezentacji europejskich. 

Obecnie Walijczycy zajmują drugie miejsce w eliminacyjnej tabeli grupy B. Po 5. kolejkach podopieczni Chrisa Colemana zgromadzili na swoim koncie 7 punktów, na które złożyły się 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Obecny bilans bramkowy kadry z Wysp Brytyjskich to 13 goli strzelonych i jeden stracony. W meczach „domowych” podopieczni Chrisa Colemana sprawdzali się w tych kwalifikacjach dwukrotnie. Na ten moment piłkarze z Walii zanotowali jedną wiktorię (2-1 z Cyprem), jeden podział „oczek” (0-0 z Bośnią i Hercegowiną) i 0 przegranych. Aktualnie najlepszym strzelcem tej kadry narodowej w czasie tych eliminacji jest Gareth Bale, który zdobył 4 gole. 

Aktualnie podopieczni Marca Wilmotsa zajmują pierwsze miejsce w eliminacyjnej tabeli grupy B. Po 5. kolejkach Belgowie zgromadzili na swoim „liczniku” 11 punktów, na które złożyły się 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Aktualny bilans bramkowy kadry narodowej „Czerwonych Diabłów” to 13 goli zdobytych i jeden stracony. Do tej pory piłkarze z Belgii grali w spotkaniach „delegacyjnych” dwukrotnie. Jak na razie podopieczni Marca Wilmotsa odnieśli jeden triumf (1-0 z Izraelem), jeden remis (1-1 z Bośnią i Hercegowiną) i 0 porażek.

Od 1990 roku obie te drużyny narodowe mierzyły się ze sobą 9-krotnie. Jak na razie 4 razy wygrywali gracze z Belgii, trzykrotnie był remis, a dwukrotnie lepsi byli Walijczycy (bilans bramkowy: 12-10 na korzyść Belgów). W pierwszej potyczce eliminacyjnej na Euro 2016 zawodnicy z Belgii zremisowali na swoim terenie z Walijczykami 0-0. Teraz internetowi bukmacherzy za faworytów do wiktorii uważają zawodników z Belgii.

 

http://obstawianie.com/topic/29624-euro-2016-kwalifikacje/page-4?do=findComment&comment=899225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors
Typ: Cleveland Cavaliers (ML)
Kurs: 2,32
Godz: 12.06.2015 3:00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza: Po trzech meczach na prowadzeniu są koszykarze Cleveland Cavaliers. Przy okazji analizy trzeciego meczu pisałem, że świetnie spisuje się defensywa Cavaliers i że doskonale potrafią pokryć najlepszego zawodnika Golden State, którym jest Stephen Curry. W drugim meczu udawało im się to doskonale. W trzecim meczu też było bardzo dobrze pod tym względem. To, że Curry zdobył 27 punktów niczego nie zmienia, bo większość z nich zdobył w czwartej kwarcie, gdzie przewaga Cleveland była już bardzo duża. Cavaliers odpuścili trochę w czwartej kwarcie, przestali już tak dobrze bronić, więcej luzu miał Stephen Curry i prawie dali się dogonić. Można im to jednak wybaczyć, gdyż mając 17 punktów przewagi po zakończeniu trzeciej kwarty mogło spowodować rozluźnienie. Najważniejsze, że wszystko się dobrze skończyło. Golden State Warriors nie radzą sobie ze swoim rywalem. Widać, że dość siłowy styl gry Cleveland im nie leży. Trener Cleveland nie ma tutaj co kombinować tylko jego zawodnicy powinni grać tak jak do tej pory. Najważniejsze to żeby Curry był ciągle dobrze kryty, żeby nie mógł się rozkręcić, a wtedy powinno być kolejne zwycięstwo i wynik 3:1 dla Cleveland.

 

 

http://obstawianie.com/topic/30075-nba-20142015/page-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje euro
Spotkanie Islandia -Czechy
Typ: 1 DNB
Kurs 1.93
Buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Witam, na jutro postanowiłem zagrać bardzo ciekawe spotkanie w grupie A, kwalifikacji do Piłkarskich mistrzostw europy, ekipa Islandii na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Czech, pomimo tego że bukmacherzy w tym spotkaniu po równo wystawili kursy na poszczególne zdarzenia w tym spotkaniu to według mojej oceny faworytem do zdobycia kompletu punktów jest w tej kolejce ekipa gospodarzy, która do tej pory na swoim stadionie zagrała 2 spotkania zdobywając komplet punktów, pokonując bardziej utytułowane zespoły takie jak Holandia (2:0 ) oraz Turcja (3:0), ogólnie gospodarze jutrzejszego spotkania mają jeden punkt mniej w tabeli, właśnie dlatego że doznali jednej porażki, w poprzednim spotkaniu z reprezentacją Czech na ich stadionie, myślę że w dniu jutrzejszym będa chcieli się odkuć i poszukać kompletu punktów, tym bardziej że jak na razie w tej edycji stracili tylko dwie bramki w 5 spotkaniach strzelając ich znacznie więcej, myślę że w tym meczu faworytem są gospodarze, wysoko może nie wygrają,ale sądzę że jednym golem są w stanie jak najbardziej wygrać, postawię wiec na wynik taki jak padł w pierwszym starciu tych dwóch ekip ,ale na korzyśc Islandii, czyli wynik 2:1.

 

http://obstawianie.com/topic/29624-euro-2016-kwalifikacje/page-4?do=findComment&comment=899237

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors

Typ: Stephen Curry over 27 punktów

Kurs: 1.79

Data: 12.06.2015, godz. 3:00

Bukmacher: MarathonBet

Analiza:

Dziś musi być ten mecz, po prostu musi. Nie ma innej opcji niż wygrana Warriors. I będzie to dość prosta wygrana.

Sprawy się mają tak, że Cavsi złapią właśnie tej nocy "zadyszkę". Już po meczu numer trzy widać było przeogromne zmęczenie wszystkich zawodników, dosłownie wszystkich. Dellavedova z tego wszystkiego spędził wczorajszą noc w szpitalu, był odwodniony, a skutkiem tego były skurcze. Przez te trzy mecze grał faktycznie świetnie(szczególnie game 2 i 3), krył Curry'ego jak chyba nikt w tym sezonie, skutecznie wyeliminował MVP z gry. Ale już w czwartej kwarcie ostatniego meczu Stephen się obudził, widać było, że złapał "ten" rytm, wg mnie to nie przypadek. Na konferencji pomeczowej sam mówił, że znalazł sposób na obronę Cavs i trzeba mu wierzyć.

Inna sprawa to motywacja, na pewno dziś dostanie strzału energii, bo porażka Warriors tak naprawdę oznacza przewalenie całej serii. Drużyna z Oakland jest w finałach nie bez powodu, przejechali sobie Zachód jak po walec, w sezonie regularnym błyszczeli. Dziś Curry przeładuje "broń" w rękach i będzie rzucał trójki jak szalony. Dobrze że pierwsze mecze zaliczył słabe, bo linia jest obecnie śmiesznie niska.

 

 

http://obstawianie.com/topic/30075-nba-20142015/?p=899360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Eliminacje EURO, grupa H

Spotkanie: Chorwacja – Włochy

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.94

Buk: Pinnacle

Godz. 20:45

Analiza:

Wydarzeniem dzisiejszego dnia eliminacyjnego będzie na pewno starcie w grupie H w które zmierzą się dwaj główni kandydaci do awansu, ten mecz nie zadecyduje o tym kto awansu ale bardziej kto zajmie pierwsze miejsce – a więc reprezentacja Chorwacji na własnym stadionie będzie podejmować Włochów. Przyznam szczerze jak zobaczyłem kurs na over to się trochę a nawet bardzo zdziwiłem.  Przyznam szczerz że nie za bardzo wiem co kieruje bukmacherów by wystawiać  takie coś.  Rakitic, Mandzukic, Perisic, Pranjić, Olic to już doświadczeni gracze ze świetnym zmysłem do gry kombinacyjne do tego w obwodzie jest kilku bardzo dobrych młodych graczy.  Na Mistrzostwach Świata, w takich starciach towarzyskich jak Argentyna czy aktualne eliminacje pokazały że jest to po prostu zespół który w ofensywie czuje się najlepiej bo nie przez przypadek pokonuje się Norwegów 5:1, Azerów 6:0 w eliminacjach.  Nie tylko wynik ale także gra wygląda po prostu na taką w której jest nacisk do kombinacyjną grę.  Problemem faktycznie może być brak Modrica ale odbije się to nie tylko na ofensywie ale także na defensywie bo jest to gracz z którym linia pomocy nie tylko lepiej atakuje ale także broni.  Jak już jesteśmy przy defensywie to mamy tam najmniej jakości ale oczywiście solidności nie brakuje ale na takie zespoły jak Włosi bezbłędna gra przez 90 minut raczej im nie wyjdzie.  Włosi po katastrofalnych Mistrzostwach Świata chcą odzyskać swoją jak zwykle mocną pozycję idzie im to ostatnio tak średnio remis u siebie z dzisiejszym przeciwnikiem oraz wpadka w Bułgarii  i remis 2:2. Jedno co mi się rzuca w oczy to na pewno Włosi nie są już tak zdyscyplinowaną ekipą w defensywie jak jeszcze kilka lata temu, w defensywie jest coraz więcej wpadek które widzieliśmy już Bułgarii gdzie obrońcy zachowali się jak juniorzy w odstępie sześciu minut a Chorwacja w ataku ma tej jakości zdecydowanie znacznie więcej. Na pewno brak takich graczy w kadrze jak Chielliniego, Barzagliego, Zazy, Verrattiego i Antonellego najmocniej odbije się właśnie na tej formacji.  Goście to jednak dalej solidność i w każdej chwili mogą zagrać jak Mistrzowie Świata a już na pewno w tym starciu swoje do powiedzenia będą mieli.   Na koniec jeszcze sytuacja w tabeli Chorwacja wygrywając to spotkanie zapewni sobie raczej na 100% pierwsze miejsce,  Włosi też raczej o swój awans nie mają co się bać chociaż porażka może oznaczać spadek na trzecie miejsce a tego chcą mimo wszystko uniknąć, coś czuje że będzie naprawdę otwarte spotkanie  bo jak wspomniałem wyżej w ataku forma  obu reprezentacji wygląda bardzo dobrze.

http://obstawianie.com/topic/29624-euro-2016-kwalifikacje/page-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Copa Argentina
Godzina: 1:30
Spotkanie: Chile - Ekwador
Typ: 1 + U2.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

 

Pierwsze spotkanie fazy grupowej w rozgrywkach Copa Libertadores, w którym zmierzą się Chile (gospodarz) i Ekwador. Garść ciekawych statystyk. Ekwador nigdy nie wygrał z Chile grając na wyjeździe. Zremisował i przegrał po 12 razy, ale wygranej żadnej. Chile posiada wielu swietnych piłkarzy w pomocy i ataku przez co na pewno będą te gole strzelali, ale i słabszą obronę więc selekcjoner gra taktyką na posiadanie piłki. W ostatnim meczu Chile miało posiadanie rzędu 77%, dzięki czemu przeciwnicy nie stwarzają sobie sytuacji bramkowych. W 5 meczach na wyjeździe Ekwador strzelił tylko gola. Mój typ jest dość ewidentny. Wygrana gospodarzy z racji tego, że są i gospodarzami i zespołem bardziej klasowym, ale też Ekwador wystąpi bez Valencii czy Caiceido, którzy stanowili o sile ofensywnej tej druzyny. Liczę najbardziej na to że Ekwador gola nie strzeli, a wynik będzie dość spokojny.

 

http://obstawianie.com/topic/31682-copa-america/?do=findComment&comment=899382

Edytowane przez StanleyLevy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2016 - kwalifikacje
Spotkanie: Chorwacja - Włochy
Typ: 1
Kurs: 2.30
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mecz dwóch najlepszych ekip w grupie H eliminacji Mistrzostwa Europy, Chorwacja zmierzy się z Włochami. Wydaje się, że faworytem tego spotkania są podopieczni Niko Kovaca, którzy w tych eliminacjach prezentują się naprawdę dobrze i są liderem w tej grupie.
Chorwacja jak na razie 4 mecze wygrali i raz zremisowali (na wyjeździe z Włochami). Szczególnie dobrze Chorwacja radzi sobie w meczach domowych, gdzie bez problemów pokonali: Maltę 2:0, Azerbejdżan 6:0 i Norwegię 5:1.  Myślę, że dziś na Stadionie Poljud w Splicie to właśnie gospodarze będą "niesieni" dopingiem swoich fanów do kolejnego zwycięstwa i to zwycięstwo według mnie jest naprawdę realne.
Pamiętajmy bowiem, że Antonio Conte buduje całkiem nową ekipę Squadra Azzurra, nie ma w kadrze już m.in. Pirlo. Ponadto poza kadrą znaleźli się  Mario Balotelli, Ignacio Abate i Lorenzo Insigne. Z powodu kontuzji natomiast w meczu z Chorwacją nie będą mogli zagrać Chiellini, Barzagli, Zaza, Antonelli i Verratti. Co prawda w drużynie Chorwacji nie zagra Modrić ale i tak drużyna Kovaca na papierze (ale nie tylko co pokazują eliminacje) prezentuje się bardzo dobrze. Solidna formacja defensywna z Srną, Corluką, Vidą i Pranjicem, z przodu natomiast będą zapewne dzielić i rządzić Rakitic i Mandzukic. Jeśli chodzi o Włochów to ta przewidywalna "jedenastka" wcale tak mocno nie wygląda: Buffon – Ranocchia, Bonucci, Astori, Darmian, De Sciglio, Candreva, Parolo, Bertolacci, Immobile, Pelle.
Według mnie Chorwacja ma szansę by w tym meczu wygrać. Już w pierwszym meczu tych ekip było widać, że różnica między tymi zespołami nie jest wielka (mecz zakończony remisem 1-1). Dziś gdy Włosi grają w nieco osłabionym zestawieniu to myślę, że Chorwację stać (i powalczą) o 3 punkty. Tak też jest moja propozycja na to spotkanie.

 

http://obstawianie.com/topic/29624-euro-2016-kwalifikacje/?p=899393

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Stuttgart
Spotkanie: Bernard Tomic - Rafael Nadal
Typ: Bernard Tomic
Kurs: 2.50
Godz: 13:55
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Sporo myślałem o tym typie po tym, jak zobaczyłem wczorajsze spotkanie obu graczy, gdyż zawsze ciężko się stawia przeci takim graczom, jak Nadal. Tym niemniej fakty dla Hiszpana są brutalne. Nie jest on w swojej optymalnej formie. Na French Open nie był w stanie urwać nawet jednego seta Djokovicowi na swoim ulubionej nawierzchni i turnieju. Wczoraj z Baghdatisem zagrał naprawdę słabe spotkanie i przy dobrych wiatrach Cypryjczyk powinien je skończyć w dwóch setach. Co więcej warto podkreślić, iż w ostatnich trzech latach bilans Nadal na trawie to 6 zwycięstw (wliczając w to wczorajszą wygraną) i 6 porażek. Z kolei Tomic to zawodnik, którego styl gry idealnie pasuje do zielonej nawierzchni. Płaski serwis i uderzenia sprawiają, że jest groźny dla światowej czołówki. Dlatego warto wymazać z pamięci jego ostatnie niepowadzenia na ceglanej mączce, gdyż jest to nawierzchnia, która mu ewidentnie nie leży. Zresztą we wczorajszym wywiadzie przyznał, iż bardzo basuje mu niski kozioł piłki i bardzo dobrze czuje się na trawiastej nawierzchni. Reasumując choć kursy nie sa już takie dobre, jak wczoraj to uważam, iż wciąż są warte gry.

 

http://obstawianie.com/topic/31668-atp-hertogenobosch-atp-stuttgart/?p=899395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:  ATP - SINGIEL: S-Hertogenbosch (Holandia), trawiasta - Ćwierćfinal

Spotkanie:  Mahut - Mannarino
Typ: 1
Kurs: 1.57
Godz: 12:30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Dzisiaj znowu uwziąłem się na typ tenisowy i kolejny raz gram Nicolasa Mahuta, wczoraj trochę się bałem stawiać na niego w spotkaniu z Bautista, ale jednak wygrał to spotkanie na spokojnie. W pierwszym secie totalna dominacja na początku już 4-0 i obronił jednego BP, drugiego BP obronił jeszcze na koniec, w drugim secie nie było już tak kolorowo, ponieważ przełamał na początku seta, ale potem dwa swoje podania oddał i przegrywał 4-2 z jednym przełamaniem, ale błyskawicznie nastąpiły dwa rebreaki i serving for match do zera. Jego dzisiejszy rywal Mannarino nie miał tutaj zbyt walczących rywali, gra na spokojnie, BP broni i BP wykorzystuje, a trochę tego było w tych dwóch spotkaniach. Mahut zagrał o trzy spotkania więcej od swojego dzisiejszego rywala na tym turnieju, ponieważ musiał przejść przez kwalifikacje, trochę mnie to niepokoi, ponieważ cztery spotkania grał cztery dni z rzędu, do tego debel. Ale skoro stać go jeszcze na grę w debla to ma ambicje i trawa to jego miejsce. Mam nadzieje, że dzisiaj wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji z kolegą z reprezentacji.

 

http://obstawianie.com/topic/31668-atp-hertogenobosch-atp-stuttgart/?p=899404

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Stuttgart


Godzina: wstępnie 18:30


Spotkanie: Viktor Troicki vs Samuel Groth


Typ: Samuel Groth


Kurs: 2.13


BukmacherPinnacle


Analiza:


Ćwierćfinały w Stuttgarcie i spotkanie Serba Viktora Troickiego z Australijczykiem Samem Grothem. O tym drugim pisałem już w ostatniej analizie, także teraz bardziej skrótowo. Od początku trawiastego sezonu w dobrej formie, ma juz na koncie wygrany challenger w Manchesterze. Tutaj do tej pory pokonał Stakhovskiego, który skreczował przy stanie 5-3 dla Sama oraz Feliciano Lopeza, klasę samą w sobie jesli chodzi o trawiaste nawierzchnie. Teraz trafia na Troickiego, który ma za sobą wygrane z Coricem i Zverevem, dwoma młodziakami z małym doświadczeniem na trawie. Borna zagrał dość słaby mecz, Alex już bardziej się przyłożył i urwał seta Serbowi. Ogólny bilans na trawie dość przeciętny, na twardych kortach jest delikatnie lepiej, na początku sezonu udany turniej w Sydney, potem już słabiej. 


Buki delikatnie faworyzują Viktora, ale ja nie widze tutaj jego wygranej. Fakt, że może byc to mecz zacięty, ale ostatecznie liczę na bardzo dobrą grę Grotha i jego triumf. Dla Troickiego będzie to pierwszy poważny przeciwnik, i to właśnie Sam jest tu dla mnie faworytem.


 


http://obstawianie.com/topic/31668-atp-hertogenobosch-atp-stuttgart/?p=899427


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna –El. ME
Godzina: 20:45

Spotkanie: Islandia - Czechy
Typ: X
Kurs: 3,1

Bukmacher: Betsson
Analiza:

 

Obie reprezentacje bardzo udanie rozpoczęły te eliminacje zajmując obecnie dwa pierwsze miejsca w grupie. Gospodarze w tych eliminacjach tylko raz stracili punkty przegrywając właśnie z Czechami na wyjeździe 2-1. Mimo to Islandczycy mogą być z siebie dumni, gdyż nie dość, że do lidera tracą tylko 1 punkt to w tych eliminacjach pokazali jak grać z silniejszymi rywalami pokonując przed własną publicznością Holendrów 2-0. Czesi po bardzo obiecującym starcie eliminacji w ostatnim meczu zanotowali wpadkę tylko remisując przed własną publicznością ze słabiutką Łotwą 1-1. Obie ekipy mają dość dogodną pozycje bowiem obie mają już kilkupunktową przewagę nad najgroźniejsza Holandią a w meczu z Pomarańczowymi obie zdobyły komplet punktów. Oczywiście dola obu reprezentacji najlepszy były komplet punktów, ale w kontekście walki o awans remis dla obu ekip również daje dobrą pozycję wyjściową. Myślę, że obie ekipy nie będą chciały zrobić sobie krzywdy i zagrają na remis.   

 

http://obstawianie.com/topic/29624-euro-2016-kwalifikacje/page-4?do=findComment&comment=899393

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...