Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga

Spotkanie: Shandong Luneng - Guangzhou

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.10

Buk: Bet365

Godz.  13:35

Analiza:

Rozpocznę od takiego zdania analizę na to spotkanie, tylko jakiś niesamowity dzień bramkarzy lub brak szczęścia może przeszkodzić w powodzeniu tego typu bo dla mnie jedno jest pewne po obu stronach będzie bardzo dużo okazji do strzelania. Mowa tutaj oczywiście o Chińskiej Superlidze i starciu aktualnych liderów tabeli - Shandong Luneng przed własną publicznością będzie podejmować aktualnego mistrz kraju Guangzhou. Obie ekipy zgromadziły do tej pory taką samą ilość punktów podobnie jak trzeci Beijing ale ich przewaga nad tym zespołem wynika z fantastycznej formy strzeleckiej obie przekroczyły już granicę 30 bramek co już jest średnią powyżej dwóch bramek na mecz.  Gospodarze mają podobny skład jak przed rokiem, ten sam trener Brazylijczyk Cuca który już w poprzednim sezonie miał stworzyć mistrzowski zespół.  Postawił jednak wbrew swojej filozofii i spróbował grać bardziej zachowawczo ale to nie dla niego i nie przy tych piłkarzach w ofensywie.  Nie ma co ukrywać ten zespół jest zabójczy w ofensywie - by stać się jeszcze bardziej efektownym w tej formacji sprowadził kolejnego Brazylijczyka Tardielliego który razem z Aloisio tworzy wyśmienity duet, druga linia to kolejni dwaj gracze z Ameryki południowej Montillo oraz Urso Junior – to wszystko zaczęło funkcjonować tak jak należy czyli jest ogromna moc w ataku którą wykorzystują.Mistrza kraju dość niespodziewanie podziękowała za współprace Cannvaro mimo dobrych wyników, postawiono jednak na jeszcze większe nazwisko Scolariego tego pana nie trzeba przedstawiać. Na pewno filozofia gry zespołu się nie zmieni dalej będą się opierać tylko na ataku a nawet z tym trenerem zyskają więcej wariantów w tej formacji których i tak gama jest ogromna.  Defensywa która i tak nie jest mocna może się tylko pogorszyć według mojej opinii bo na pewno jest to trener z tych gatunków który potrafi takie zespoły poukładać w tyłach.  Gospodarze grali już z kilkoma zespołami preferującymi otwartą grę i kończyło się to min, na takich wynikach Shanghai SIPG 3:4, Tianjin Teda 2:3 czy Guizhou Renhe 2:2 – wszystkie ten zespoły i tak są słabsze w ofensywie od mistrza kraju.

http://obstawianie.com/topic/9125-ligi-azjatyckie/page-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parana - Mogi Mirim godz.00:30
typ:1
kurs: 1,80
Buk: Unibet

Dzisiejszej nocy w ósmej kolejce brazylijskiej serie B , piętnasta w tabeli Parana podejmie ostatni Mogi Mirim. Postanowiłem w tym spotkaniu postawić na gospodarzy ponieważ zespół gości nie odniósł jeszcze żadnego zwycięstwa w tym sezonie i z dorobkiem 3 punktów zajmuję ostatnie dwudzieste miejsce w tabeli. Bilans gości to 3 remisy oraz cztery porażki ,bramki 4-13 . Na wyjazdach Mogi Mirim rozegrali trzy mecze ,zdobywając jeden punkt oraz zaledwie jedna bramkę. Myślę,że ten bilans daję podstawy by postawić dzisiaj na Paranę .
Choć gospodarze nie są jak na razie rewelacja, to jednak zdołali wygrać dwa spotkania,oba na własnym boisku. U siebie przegrali tylko z liderem tabeli - Botafogo .
Myślę,że dziś trafił im się idealny rywal do odniesienia kolejnego zwyciestwa i ucieczki przed strefą spadkową.
Oba zespoły nie grały ze sobą do tej pory,liczę że w pierwszym meczu tych ekip górą będą piłkarze Parany.

 

http://obstawianie.com/topic/20441-brazylia-campeonato-brasileirocariocapaulista/page-9?do=findComment&comment=900119

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie: Andy Murray - Viktor Troicki
Typ:Troicki +5.0 gema AH
Kurs: 1.61
Godz: 15:45
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Jak dla mnie peffa. Zdecydowanie za wysokie handi na Serba. Troicki ostatnio naprawdę ładnie sobie radzi na nawierzchniach trawiastych. Finał w Stuttgarcie mógł się zdarzyć, ale jego występ w Queens zdecydowanie potwierdza dobry okres Viktora. Przede wszystkim imponuje mi jego dyspozycja serwisowa. W sytuacji gdy trafia pierwszym serwisem rywal naprawdę ma niewiele szans by zdobyć punkt. Oczywiście Murray umie bronić na trawie, jak mało kto, tym niemniej ciężko mi uwierzyć, iż Szkot wygra w każdym secie z przewagą co najmniej jednego przełamania. Warto również zaznaczyć, iż dla Brytyjczyka turniej w Queens to tylko przedsmak Wimbledonu. Z kolei Serb po tym, jak nie wygrał pięknego "Mesia" w Stuttgarcie na pewno zechce powalczyć w Londynie o kolejny finał.

http://obstawianie.com/topic/31689-atp-halle-londyn/?p=900177

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa  
Spotkanie: Rosja - Polska 
Typ: 1 
Kurs: 2.55
Godz: 17:10
Bukmacher: Sportingbet 
Analiza:

 

Wczoraj byliśmy świadkami naprawdę bardzo słabego spotkania w wykonaniu reprezentacji Rosji. Podopieczni Stefana Antigi w pełni zasłużenie wygrali za 3 punkty, dziś natomiast czeka nas mecz rewanżowy. W internecie można odnieść wrażenie, że idzie "masówka" na Polaków, wszyscy podpierają się wypowiedziami czy to naszego trenera czy też zawodników, którzy twierdzą (słusznie), że byli lepsi w każdym elemencie gry, że rywal momentami grał fatalnie i z tak słabym rywalem dawno nie grali.

To wszystko prawda dziś jest jednak nowy dzień. Wczoraj w prasie rosyjskiej przelało się sporo krytyki na siatkarzy Rosji, wszak była to już 7 z rzędu porażka w tegorocznej Lidze Światowej, która sprawia, że szans na Final Six ta drużyna praktycznie już niema. Jak podziała to na naszych rywali? Według mnie może podziałać to mobilizująco, Rosjanie nawet bez Muserskiego są naprawdę świetną ekipą i prędzej czy później powinni zacząć wygrywać. Być może dziś więcej szans dostaną Michajłow, Spiridonow czy Biriukow, przypomnę również, że w składzie są też Werbow czy Siwożelez. Jeśli chodzi o naszą drużynę to obawiam się o koncentrację, wydaje mi się, że niepotrzebnie rzucają takimi stwierdzeniami jakie przytoczyłem na początku. Myślę, że dziś zobaczymy zdecydowanie silniejszą Rosję, Rosję, która będzie w końcu chciała wygrać mecz w LŚ, wydaje mi się również, że naszej drużynie nie uda się wygrać 4 meczów z Rosją pod rząd. Moja propozycja więc, może nie jest zbyt patriotyczna ale myślę, że warto spróbować w tym meczu zagrać przeciwko naszej drużynie, na Rosjan naprawdę bardzo zachęcający kurs, a ja osobiście uważam, że na drugi tak słaby mecz u siebie po prostu Sborna sobie nie pozwoli. 

 

http://obstawianie.com/topic/31609-liga-światowa-2015/?p=900194

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna - Copa America - Grupa B - 3. Kolejka


20.06.2015 g. 21:00 


Urugwaj - Paragwaj


 


Typ: X / 3,10 / Bet365


 


Jak dla mnie to jest idealny mecz na remis. Oba zespoły mają już pewny awans do ćwierćfinału Copa America. Obojętnie jaki rezultat tutaj padnie to i tak, któraś z tych drużyn w najgorszym wypadku zajmie jedno z dwóch premiowanych trzecich miejsc w grupach. Paragwaj na pewno remis wziąłby w ciemno przed meczem. W tej chwili są na drugim miejscu, szanse na wyprzedzenie Argentyny znikome, więc warto zagrać spokojny mecz, nie złapać głupich kartek i w spokoju przygotowywać się na fazę play-off. Urugwaj jest w podobnej sytuacji. W tym momencie są na drugim miejscu w zespołach z trzecich miejsc, a to oznacza uniknięcie Chile w 1/4 finału Copa America. Myślę, że to jest dla nich w tej chwili najważniejsze, aby nie trafić na gospodarzy. Poza tym w tym spotkaniu wystąpią bez dwóch prawdziwych liderów swojej ekipy, czyli Luisa Suareza i Diego Godina. Suarez ze względu na karę dyscyplinarną nie gra w tym turnieju, a Godin złapał już dwie żółte kartki, więc ma przymusową pauzę w tym spotkaniu. Bez nich drużyna Urugwaju traci charakter. Suarez zapewnia tej ekipie to czego wymaga się od napastnika, czyli gole, a Godin to wojownik, potrafi natchnąć kolegów i strzela ważne gole po stałych fragmentach. Bez nich Urugwaj według mnie traci połowę wartości, jeśli nie więcej. Paragwaj, tak jak napisałem wcześniej, remis zapewne przyjąłby na spokoju. Drugie miejsce w tej grupie oznacza trafienie być może na Brazylię bez Neymara lub też Kolumbię, czyli o wiele lepiej niż na Argentynę lub Chile. Poza tym w meczach Urugwaju nie pada na tym turnieju dużo goli (porażka z Argentyną 0-1 i wygrana z Jamajką 1-0) i podobnie jest w meczach Paragwaju (1-0 z Jamajką i 2-2 z Argentyną). W meczu z Argentyną padły aż cztery gole, ale jednak jeden bo mocno wątpliwym karnym i jeden w końcówce, kiedy Argentyna już chyba dodała sobie trzy punkty. W meczach bezpośrednich tych ekip ostatnie dwa starcia kończyły się remisami 1-1. Wcześniej Urugwaj wygrywał 3-0 i 2-0, ale gole w tamtych meczach strzelali zawodnicy, których obecnie nie ma w kadrze, czyli Forlan (3), Suarez i Lugano. Poza tym wtedy Urugwaj był inną ekipą, niezwykle groźną w ofensywie, a teraz Cavani gra słabo i wachlarz możliwości tego zespołu jest niewielki. Jeśli ktoś miałby w tym meczu wygrać to zdecydowanie Paragwaj, który prezentuje się troszkę lepiej, ale według mnie po tym meczu obie ekipy dopiszą po punkcie do swojego dorobku i razem awansują do ćwierćfinału tegorocznego Copa America. 


 


http://obstawianie.com/topic/31682-copa-america/?p=900197


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Copa America

Spotkanie: Argentyna - Jamajka

Typ: Argentyna (-2.5)

Kurs: 2.10 

Godz: 23:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Gościnne występy na Copa America reprezentacji Jamajki trzeba przyznać, że całkiem dobre bo dwie porażki 1:0 z Urugwajem i Paragwajem wstydu nie przynoszą. Porażki z Paragwajem są sami sobie winni bo fatalny błąd popełnił bramkarz i to kosztowało ich stratę bramki. Utrzymać to, że tracą po jednym golu na mecz będzie ciężko bo rywalem piekielnie mocna w ataku Argentyna, która ma multum graczy na najwyższym poziomie do strzelania goli. Oczywiście minimalizm czasami Argentyny nie daje nam wielu goli co widzieliśmy na mistrzostwach świata. Na Copa America vicemistrzowie świata zremisowali 2:2 z Paragwajem mimo prowadzenia 2:0. Moim zdaniem Argentyńczycy wyciągną z tego konsekwencje i będą próbowali rozbić rywala tak jak w nocy Chile rozbiło Boliwię, żeby nie kusić ponownie losu w końcówce meczu. Messi w Barcelonie prezentował świetną formę, ale tutaj bez błysku, ale to jest mecz na przełamanie bo czasami jak pachołki będzie ich mijał skoro mu to często wychodzi na najwyższym poziomie. Warto wspomnieć o dobrej formie Aguero, który również potrafi się odnaleźć pod bramką rywalą na tym turnieju. Dobra defensywa Jamajki w końcu ulegnie złamaniu i faworyt strzeli im kilka goli, to mój scenariusz na ten mecz.

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - MLS, USA

Godzina: 22:00

Spotkanie: Seattle Sounders - San Jose Earthquakes

Typ: Under 2 AH

Kurs: 2.34

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Sounders będą dziś na CenturyLink Field wziąć odwet za porażkę 2-3 z początku sezonu na teamie z San Jose. Drużyna z Seattle będzie także chciała odbić sobie wtorkową porażkę w Pucharze USA, gdzie przegrali z Portland Timbers dopiero po dogrywce. Jakby tego było mało, to i Earthquakes "mają w nogach" 120 minut, choć oni akurat wygrali po karnych z Sacramento Republic. Obie drużyny będą dziś więc mocno zmęczone, choć Ci z Seattle będą chyba bardziej. Warto zauważyć, że wtorkowy mecz kończyli w... siódemkę! To się naprawdę rzadko zdarza i piłkarze muszą być wycieńczeni.

 

Jak sytuacja w tabeli? Gospodarze to liderzy Konferencji Zachodniej i dziwić to nie może, bo są jedną z nielicznych drużyn, które grają pewnie niemal wszystkie dotychczasowe mecze(każdemu zdarzają się wpadki ;) ). Przyjezdni z San Jose na pewno są bardziej zmotywowani, bo nie mają jeszcze pewnego miejsca w PO, ba!, oni o to miejsce zawzięcie walczą. Na ten moment tracą trzy punkty, dzięki dzisiejszemu zwycięstwu mogliby zająć miejsce LA Galaxy, mając przy tym dwa mecze mniej rozegrane!

 

Czemu under? Przede wszystkim przez to zmęczenie. Druga sprawa jest taka, że Sounders naprawdę wystarczy remis. Tempo będzie mozolne i będą próbowali strzelić z kontry. To gościom powinno bardziej zależeć na zwycięstwie i jak nie strzelą szybko bramki, to mogą grać naprawdę nerwowo. Under z taką niską linią jest tu jak najbardziej do zagrania.

 

 

 

http://obstawianie.com/topic/5988-usa-mls-oraz-nizsze-ligi/?p=900207

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Egipt
Spotkanie: Al Ahly - El gounah
Typ: Poniżej 3 ( azjan)
Kurs: 1.4
Godz: 21:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie Egispkiej ligi Po miedzy Al Ahly a El Gounah moim typem w tym spotkaniu jest under 3 ponieważ obie ekipy grają typowo underowo . Gospodarze na pięć ostatnich spotkań w Division 1 na włąsnym 4 boisku zagrali na under 3 tylko w jednym spotkaniu padło aż pieć goli lecz był to naprawde słaby rywal który na wyjazdach tracił wiele goli. Ekipa El gounah w tym sezonie na wyjeździe zagrała powyżej 3 goli w ich wyjazdowym spotakniui było to ponad dwa miesiące temu od tego czasu maksymalnie padały dwie bramki. w meczach po miedzy tymi dwoma drużynami tylko raz na sześc ostatnich spoktań padło powyżej 3 goli. Uważam że wszystkie dostępne statystyki wskazują na to że w tym spotakniu nie obejrzymy zbyt wielu goli

 

 

 

http://obstawianie.com/topic/26885-ligi-arabskie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...