Skocz do zawartości

ukash leci sobie w...


ristoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakies 2 tygodnie temu kupilem kupon ukash za 100 funtów. Kupon nie dzialal. Poszedlem wiec do innego sklepu, w ktorym wcześniej kupowalem i kupiłem voucher za 50 funtow, ten wyrzucil taki sam błąd. Pisalem do supportu. Poprosili o zdjęcia dowodu, dowod zamieszkania, zdjecia kuponow, wysłałem, potwierdzili ze dostali wszystko. Od mniej wiecej tygodnia brak odpowiedzi, pisałem kilka maili z zapytaniami, odpowiedzi brak. Co robić? 150 funtow to nie byle jakie pieniądze, a wyglada na to, ze chca mnie wyrolowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Opisz o co dokladnie tobie chodzi ???

Co dokladnie masz na mysli ze kupon nie dzialal ???

Pisales do jakiego supportu  ??? ukasha czy firmy gdzie chciales hajs wplacic ???

 

Twoja wypowiedz troche nieskladna, dlatego pytam

Edytowane przez Drizzd91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem do supportu ukash, najpierw pytali o jakies pierdoly potem poprosili o zdjecia dokumentow i voucherow. Po wyslaniu dostalem odpowiedz ze odebrali zdjecia i czekam ponad tydzień na odpowiedz. W międzyczasie pisałem zapytania ile jeszcze sie zejdzie,zero reakcji. Probowalem wplacac na netellera, betathome, PaddyPower, 10bet.Wyskakuje blad ze ukash nie autoryzuje transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie okazuje ukash odpisal mi przedwczoraj, ze nie wiedza w czym jest problem, ale szukaja rozwiazania. Bardzo przydatna to informacja, Dzisiaj mijaja 2 tygodnie odkad zakupilem kupony i skontaktowalem sie z supportem. Poczytalem tez, ze wielu ludzi ma taki sam problem co ja i wszystko konczy sie wyslaniem listu z voucherami do biura ukash po czym czekaniem 28 DNI na zwrot. Nosz kur.. nie wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...