Skocz do zawartości

[Zamknięty] WTA Madryt


Monf

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Tenis,WTA Madryt
Spotkanie: Lucie Safarova-Tsvetana Pironkova
Typ: 2
Kurs: 3,51
Godz: 11:00 ( 04.05.2015 )
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

 

 

1/16 finału turieju w Madrycie i już bardzo ciekawe spotkanie Lucie Safarovej i Tsvetany Pironkovej. Safarova rozstawiona tutaj z "13" w pierwszej rundzie wyeliminowała Alison Riske wygrywając 6-4,6-2 , natomiast jej rywalka Pironkova zdeklasowała Camile Giorgi 6-1,6-1. Pironkova wraca do dobrej formy z poprzednich lat. Bardzo dobrze funkcjonuje serwis i jej agresywna gra przynosi skutki. Lucie Safarova poza dobrym serwisem , takze gra bardzo agresywnie jednak w ostatnuch meczach popełnia dość dużo niewymuszonych błędów. W ostatnim turnieju w Pradze we własnym kraju przegrała juz w 1 rundzie z rodaczką Tereza Smitkova.Lucie jak praktycznie każda Czeszka jest bardzo chimeryczna,potrafi zagrac wsaniale by nastepne kilka akcji zepsuc w dosc zenujacy sposob. Pironkova napedzona ta deklasacja Giorgi myśle ze dzis pojdzie za ciosem i wyeliminuje wyzej rozstawiona rywalke.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTA - SINGIEL: Madryt (Hiszpania), ziemna - 1/8-finału
06.05.2015 15:30
Wozniacki C. - Radwanska A.
Typ: Radwanska A. (+1.5s)
Kurs: 1.74
Bukmacher: Pinnacle

Wielu z was pewnie jest zaskoczona moim typem w stronę Agnieszki, szczerze mówiąc ja też się sobie dziwie, że kolejny raz idę w stronę Agnieszki, chociaż wiele razy mówiłem, że nie dotknę się WTA, a na pewno już nie meczu Agi. Jednak w dzisiejszym spotkaniu z Karoliną z miłą chęcia spróbuje coś pograć w stronę naszej dumy tenisa(dobry żart...).

Wozniacki chyba notuje jakiś spadek formy, oglądałem jej spotkanie z McHale i wygranie 7-5 6-0 nie zrobiło na mnie wrażenia, a wręcz przeciwnie - wynik nie mówi tego, jak na prawdę było na korcie. W pierwszym secie Amerykanka walczyła, ale w drugim to już się posypała i była to gra błędów. W pierwszym meczu też była wygrana bez straty seta 6-3 6-0 ale no styl gry nie robi na mnie wrażenia, jakoś nie czuje tego i dzisiejszy mecz według mnie jest 50:50 a jak wiadomo w WTA trzeba korzystać z tych większych kursów w takim momencie, a nie pchać się w 1.44 na zwycięstwo.

Radwańska wiele razy mówiła, że mączka to nie jest jej ulubiona nawierzchnia, ale tutaj, w Madrycie ta mączka jest bardzo specyficzna - Agnieszka broni tutaj punktów za półfinał. W dodatku Agnieszka rozstała się z Navratilovą. Przyznam się bez bicia, że nie oglądałem jej spotkania na tym turnieju, a raczej widziałem suche statystyki - w meczu z Dellacqua obroniła 100% BP, pierwszy serwis na poziomie 60%, 1 as i 1 podwójny, 75% wygranych piłek po drugim serwisie. Wozniacki miała lepszy pierwszy serwis, ale drugi serwis nie chodził u niej tak, jak chciała tylko 41% wygranych piłek po drugim serwisie.

Reasumując czeka nas dzisiaj bardzo ciekawe widowisko u pań i to w sumie drugie, bo wcześniej spotkają się Serena Williams z Victorią Azarenką. Ja idę w stronę naszej zawodniczki i mam nadzieje, że ona mnie nie zawiedzie, Carolina w takiej formie jest na pewno do ogarnia na seta, a kto wie może i na mecz. Kursy na mecz również są zachęcające i na prawdę według mnie to jest promocja, z której trzeba skorzystać singlem za niewielkie pieniądze.

Typ poboczny:
Radwańska wygra mecz @ 2.94 Pinnacle

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...