Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina : Boks
Spotkanie: Mayweather F. J-Pacquiao M.
Typ: 1
Kurs 1.57
Buk William Hill
Godz: 03:30
Analiza: Witam, na jutro wybrałem typ zupełnie z innej beczki w walce nazwanej "Walką Stulecia" zmierzą się ze soba Amerykanin Floyd Mayweather
oraz Filipińczyk Manny Pacquiao. Moim jak i bukmacherów faworytem przed tym starciem jest Amerykanin , który będzie miał możliwość walki w swojej ojczyźnie ponieważ odbedzie się ona w Las Vegas, w stolicy hazardu, nie oznacza to jednak że będzie mial tutaj większy doping widowni , bowiem podczas wczorajszego ważenia (na którym okazał się delikatnie cięższy bowiem wniósł na wagę 66.22 a jego rywal 65.77, Amerykanin został wygwizdany przez część widowni. Obaj są zgodni będzie to walka stulecia ,na pewno dadzą z siebie wszystko,ale pewniejszy jest Amerykanin który twierdzi że Cytat: - Wiem, że potrafię boksować i jestem silny. Nie bez powodu mój bilans to 47-0. Wiem co robię i cieszę się, że się tu znalazłem - powiedział "Pretty Boy". Bokserzy będą walczyli o pas , Oprócz tego stawką będą tytuły mistrza świata federacji WBC, WBA i WBO w kategorii półśredniej. Faworytem dla mnie jest gospodarz, który wygrał wszystko jest według mnie praktycznie nie do zatrzymania jak swego czasu Tyson, wchodzi do ringu robi robotę i wychodzi , często wygrywał na punkty,ale nie zmienia to faktu że w tej walce w ostatnich rundach według mnie może pokusic się nawet o nokaut, sercem jestem za Filipińczykiem,ale zdecydowanie rozum podpowiada że Floyd spokojnie powinien sobie tutaj poradzić, więc niech wygra lepszy!

 

http://obstawianie.com/topic/233-boks-i-sporty-walki/page-5?do=findComment&comment=892113

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Valencia - Eibar

Typ: 1 (-1,5ah)

Kurs:1,65

Godz:19:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Valencia w ostatniej kolejce straciła 2 punkty w meczu z Rayo. Powód: zła interwencja bramkarza i znów spore szczęście drużyny z Vallecano (ile oni go ostatni mają?!) Gdyby wynik miałby być sprawiedliwy to wyglądałby on: Rayo 1, Valencia 2. Valencia zasłużyła na wygraną. Wcześnije rozgromili 4-0 Granadę, przegrali 0-2 z Barcą po naprawdę dobrym spotkaniu! Wygrali 3-0 z LEvante, remis 1-1 po stracie gola w ostatnich minutach po tym jak grali w dziesiątkę, 0-0 z Villarreal, gdzie mieli przewagę. Nie mam nic do zarzucenia tej drużynie.

Na swoim stadionie tylko jedna porażka - 0-1 z Barcą z listopada. Remisy z : Athletic Bilbao 0-0 z listopada, 4-4 z Rayo w pucharze, 0-0 z Villarreal. Czyli... w sumie nie z byle kim. A jeśli chodzi o puchar... tam różnie się składy wystawia, różna jest motywacja więc wyszedł taki babol 4-4 Emotikon grin

8 goli straconych u siebie na 17 meczów, a już z najlepszymi grali, więc już raczej dużo goli nie stracą. To pokazuje jak mocną ekipą jest Valencia w tym sezonie! To ich najlepszy sezon w ostatnich latach!

Eibar domowa porażka z Sevillą 1-3... skoro Sevilla wygrała na wyjeździe to Valencia ma nie wygrać w domu z Eibarem? Emotikon wink

Wcześniej Eibar porażka z Almerią 2-0, 0-1 z Celtą (Celta raczej tylko u siebie mocna, a mimo to z Eibar na wyjeździe wygrali).

Po cichu liczę na spadek drużyny Eibar.

Barcelona w dobrej formie. Myślę, że nawet na wygraną LM. Ale to na marginesie. Jak na ironię margines na samym początku Emotikon grin 

Cordoba już niemal spadek. Matematyczne szanse. 4 mecze do końca, do zdobycia 12 pkt, a straty 11 pkt. 

Ładnie Barca rozgromiła Getafe. Tam spokojnie mogli powtórzyć wynik Realu z Granadą (9 wbitych goli). Od min ok 60 wydawało mi się, że Barcelona robi wszystko, aby jeszcze bardziej nie upokorzyć rywala. Ogólnie spokojna wygrana, bez większego nakładu sił. Myślę, że z Cordobą wcale dużo trudniej nie będzie, mimo że to mecz wyjazdowy. 0-3... spokojnie do wykonania. Enrique będzie oszczędzał na pewno zawodników, ale pewnie Suarez, Neymar będą schodzić w 60 min. Myślę że i do tego czasu spokojnie Barca może wyrobić wynik.

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria ( Super League )
Spotkanie: FC St. Gallen - FC Sion
Typ: 1
Kurs: 2.05
Data: 03.05.2015
Godzina: 13.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam na 31 kolejkę ligową szwajcarskiej Super League.
W mieście Sankt Gallen na tamtejszym AFG Arena mogącym pomieścić prawie 20 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Fussballclub St. Gallen założonym w 1879 roku o barwach zielono-białych a w gości z miasta Sion przyjedzie drużyna założona w roku 1909 o barwach czerwono-białych a mianowicie Football Club de Sion.
FC St. Gallen rozegrał w tym sezonie ligowym 30 spotkań zdobywając w nich 41 punktów co daje obecnie 5 lokatę w szwajcarskiej Super League, bilans bramek 46-53 a FC Sion zdobył 32 oczka w swoich 30 meczach i zajmuje 8 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 35-43.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 6-6-3 czyli 24 oczka w swoich 15 meczach, bilans bramkowy na swoim AFG Arena 25-21 a goście w delegacjach 3-4-8 czyli 13 punktów w swoich 15 spotkaniach, bilans bramkowy na wyjazdach 13-20.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż gospodarze mają szansę na awans do europejskich kwalifikacji a goście nie sa jeszcze w stu procentach utrzymani na kolejny sezon na tym szczeblu rozgrywek.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Fussballclub St. Gallen w tym sezonie ligowym gra nieźle i to na swoim terenie zdobywa więcej punktów i z gośćmi z miasta Sion na ostatnie 18 potyczek o ligowe oczka na swoim terenie wygrał aż 12 razy a Football Club de Sion w tym sezonie ligowym gra średnio i na wyjazdach słabo i poza tym w mieście Sankt Gallen gra im się bardzo ciężko i moim komplet 3 oczek pozostanie na AFG Arena.

 

http://obstawianie.com/topic/20536-szwajcaria/page-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Paragwaj Apertura
Godzina: 1:10
Spotkanie: Guarani - Libertad
Typ: obie strzelą + O2.5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Spotkanie 17 kolejki 1 ligi Paragwaju w ktorym zmierza sie Guarani i Libertad. Obie druzyny to druzyny ze scislego topu w tej lidze, Libertad nawet byl wielokrotnym mistrzem ale teraz na szczyt wspial sie Cerro Porteno. Guarani im ustępuje niewiele bo o 3 punkty i to oni powinni byc bardziej zmotywowani by ten mecz wygrać. Trudno jednak wskazywac ich jako duzych faworytow. Libertad jest bardzo klasową druzyną, ktora tez na wyjazdach przegrała tylko raz. Obie druzyny mają dodatnie bilanse bramkowe. Guarani u siebie 17:7, a Libertad na wyjazdach 10:9. Takze i duzo strzelac i duzo tracic. Stad wydaje sie racjonalnym postawic na obie strzelą. Do tego brakowac będzie tylko gola. Z taką motywacją chyba sie uda. Ostatnie 4 ich mecze bezposrednie konczyly sie wynikami 3:1, 4:1, 5:1, 4:2 i dopiero pozniej 2:0, 1:0. Naprzemiennie obie ekipy zdobywały te punkty, wiec moze nawet remis sie pojawic. Oby tylko overowy.

 

http://obstawianie.com/topic/24416-paragwaj-20122013/?do=findComment&comment=895076

Edytowane przez StanleyLevy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Tottenham - Manchester City
Typ: Tottenham zdobędzie bramkę w obydwu połowach? TAK
Kurs: 3,65
Godz: 03.05.2015 17:00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Manchester City jest wyjątkowo słaby w tym sezonie. Szanse na mistrzostwo szybko stracili, gdyż Chelsea ma nad nimi ogromną przewagę. Co gorsza bardzo możliwe jest, że nawet Arsenal ich wyprzedzi. Manchester City beznadziejnie gra wyjazdy, gdyż przegrali cztery ostatnie mecze na obcych boiskach. Przegrana z Manchesterem United czy z Liverpoolem to jeszcze nie jest nic strasznego, no ale oprócz tego były też porażki z Crystal Palace i Burnley, a to przecież nie są mocne drużyny. W trzech z tych czterech przegranych meczów Manchester City tracił bramki w obydwu połowach. Z Manchesterem United nawet po dwie bramki w obydwu połowach stracili. Tottenham teraz nie jest w najwyższej formie, ale oni potrafią się sprężyć na mecze z czołówką, szczególnie gdy grają u siebie. Jeszcze mam w pamięci ten wspaniały mecz Tottenhamu z Chelsea, kiedy to Tottenham wbił im aż pięć bramek, a mecz zakończył się ich zwycięstwem 5:3. Tottenham powinien wykorzystać fatalną grę Manchesteru City na wyjazdach. Zapowiada się dobry mecz z dużą ilością bramek. Skoro Crystal Palace strzelili Manchesterowi City w obydwu połowach, to Tottenham też może to zrobić.

 

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, FA Premier League
Spotkanie: Chelsea Londyn - Crystal Palace
Typ: Chelsea -1.5 (AH)
Kurs: 2.02
Godz: 14:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Już dziś Chelsea Londyn może zapewnić sobie tytuł Mistrza Anglii, jest jednak jeden warunek muszą pokonać Crystal Palace. Według mnie, jako, że mecze jest rozgrywany na Stamford Bridge gdzie The Blues jeszcze w tym sezonie nie przegrali - 13 zwycięstw i 3 remisy (31:7 w bramkach) to myślę, że podopieczni Jose Mourinho postawią dziś kropkę nad i ... i zostaną mistrzami kraju.
Ja osobiście spodziewam się dobrego spotkania w wykonaniu Chelsea, nie sądzę, że zagrają kunktatorsko, tak tylko by wygrać. Wydaje mi się, że zagrają by sprawić radość swoim fanom i wygrać jak najwyżej, stąd też propozycja na handicap bramkowy. Dzisiejszy rywal Crystal Palace ma w zasadzie już pewne utrzymanie w Premer League, zajmuje 12.miejsce. Ostatnio zanotowali ładą serię 4 meczów wygranych (m.in. z Manchesterem City) co pozwoliło im zdecydowanie oddalić się od zespołów walczących o utrzymanie. W 2 ostatnich kolejkach jednak już przegrywali i to wcale z nie najmocniejszymi rywalami - 0:2 z WBA i 0:2 z Hull (oba mecze rozgrywali u siebie w domu). Wydaje się więc, że Crystal Palace nieco spuściło z tonu po tym jak wypracowali sobie odpowiednią zaliczkę nad strefą spadkową. Myślę, że będzie to widoczne również dzisiaj i Chelsea, które będzie starało się przypieczętować tytuł mistrzowski będzie bardziej zdeterminowana i osiągnie wymagany wynik.
Jak wygląda sytuacja kadrowa w obu drużynach przed dzisiejszym spotkaniem? W drużynie Chelsea nie zagra jedynie Diego Costa, ma go na szpicy w ataku zastąpić  Didier Drogba. Jeśli chodzi o przyjezdnych to tutaj jest więcej nieobecnych, goście zagrają bowiem bez kontuzjowanych  Jerome’a Thomasa, Marouane’a Chamakha oraz Fraizera Campbella. Ponadto mało prawdopodobne by dziś na boisku pojawił się również  Joel Ward. Podsumowując uważam, że Chelsea dziś zapewni sobie tytuł mistrzowski wygrywając i to pewnie z Crystal Palace na swoim boisku. Myślę, że moja propozycja na handicap w tym meczu to dobre rozwiązanie i warte zagrania.

 

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/?p=895102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: Espanyol – Vallecano

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.25

Buk: Pinnacle

Godz. 12:00

Analiza:

Standardowo punkt południe polskiego czasu rozpoczynamy Niedzielne zmagania na boiskach Hiszpańskiej Primera Division. Jako pierwsi tego dnia zaprezentują się nam gracze Espanyolu którzy przed własną publicznością będą podejmować Vallecano.  Gospodarze rozgrywają bardzo dobry sezon czego efektem może być bardzo wysokie miejsce w ligowej hierarchii którego już dawno nie zdobyli.  Dokładnie mówiąc walczą o miejsce numer siedem  wraz z Bilbao,  Malagą, Celtą Vigo a nawet z dzisiejszym rywalem. Starta do aktualnie siódmego Bilbao wynosi trzy oczka przy czym ten zespół rozegrał swoje spotkanie wczoraj a więc jest szansa odrobienia punktów przynajmniej do jednego rywala bo dwie pozostałe ekipy grają dziś w późniejszej porze.  Trzeba przyznać Espanyol czy to wyjazd czy dom gra stosunkowo bardzo równo oczywiście lepiej czują się przed własną publicznością gdzie grają na pewno atrakcyjnie dla oka.  Największa siła zespołu tkwi w doświadczonej trójce napastników Caicedo, Stuani oraz Garcia cała trójka strzeliła w sumie 30 bramek dla swojej ekipy.  Styl gry Vallecano jest już wszystkim dobrze znany i w żadnym ze spotkań które oglądałem nie widziałem by ten zespół przez większych okres czasu grał defensywie lub zwalniał grę. Duża liczba graczy bierze udział w ataku pozycyjnym a jak jest okazja do kontry to nie ma zwalniania tylko wszystko idzie na szybkości.   Daje to solidne wyniki ale czasami zdarza się że błędów w defensywie jest za wiele jak chociażby niedawno z Celtą Vigo 6:1,  taki wynik jednak nie zraził ich w następnym starciu i znowu grali swoje i tak też będzie w dzisiejszym dniu. Trener Paco Jemez ma dwa problemy które nazywają się absencję dwóch obrońców Ba  20/0 oraz Amaya 17/1. Idealnie styl gry zespołu obrazują tylko trzy remisy na tym etapie rozgrywek w tym jeden na wyjeździe na samym początku sezonu.  Spotkają się dwa zespoły z bardzo dobrą wizją gry w ofensywie, mające dobrych graczy w ataku i po prostu lubiące  grać do przodu.  Grają też bez większego ciśnienia bo wyższe miejsce to tylko dodatek na którym jednak na pewno im zależy.  Ostatnie trzy spotkania pomiędzy tymi drużynami kończyły  się na wielu bramkach 2:2, 3:2 oraz 5:1 dyspozycja obu ekip wskazuje na to że dziś może któryś z wariantów się powtórzyć.

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie:Atalanta Bergamo - SS Lazio Rzym
Typ: 2
Kurs 1.80
Bukmacher: Pinnacle
Godz: 15:00

Chcący wykonać kolejny krok w kierunku wicemistrzostwa Włoch Lazio Rzym w niedzielne popołudnie uda się do Bergamo ,gdzie stoczy pojedynek z miejscową Atalantą ,która mimo aż 8 punktów przewagi nad strefą spadkową wciąż w 100% nie jest pewna utrzymania w lidze.Gospodarze w ostatnich tygodniach są nie do pokonania Po zwycięstwie 2:1 nad Sassuolo w pierwszej połowie kwietnia, w kolejnych trzech meczach dzieliła się punktami 1:1 z Romą , 2:2 z Empoli i 2:2 z Ceseną.Przyjezdni natomiast po dwóch meczach bez zwycięstwa zrehabilitowali się przed własną publicznością pokonując pewnie na własnym boisku Parmę 4:0.W obu zespołach zabraknie kilku zawodników. Ze względów dyscyplinarnych na boisku nie pojawią się Benalouane i Denis (obaj Atalanta), a także Klose (Lazio). Ponadto w drużynie gości z powodu kontuzji nie wystąpią między innymi De Vrij, Biglia, Cana i Ederson.Jednak mimo wszystko wydaję mi się ,że świetne w tym sezonie Lazio powinno uporać się z Atalantą.

 

http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/page-21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna/ Anglia 1 liga 
Spotkanie:
Tottenham – Manchester City
Typ: Obie strzelą bramkę - TAK
Kurs: 1.53
Godz: 17:00
Bukmacher: 
OddsRing 
Analiza:

 

 Dziś o godzinie 17:00 dojdzie do arcyważnego starcia dla obu drużyn. Zajmujące szóste miejsce w tabeli Tottenham podejmował będzie na własnym stadionie drużynę zajmującą w tabeli aktualnie drugie miejsce w tabeli. Zapowiada się zacięty pojedynek. Obie drużyny mają o co grać Gospodarze bronią pozycji gwarantującej start w Lidze Europy. Goście natomiast bronią drugiego miejsca które będzie gwarantować start w Lidze Mistrzów bez eliminacji. Obie ekipy w można powiedzieć dobrych formach może nie w fantastycznych. Obie strzelaja bramki w każdym niemal meczu i w każdym prawie także je tracą Może i Manchester City nie zachwyca na wyjeździe ale Tottencham już dawno nie zachował u siebie czystego konta. A patrząc na to że gdy ze sobą grają obie ekipy strzelają sobie nawzajem, mam nadzieję że dziś będzie tak samo i obejrzymy bramki z obu stron boiska.

 

http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Siatkówka Plus Liga
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel- Skra Bełchatów
Typ: 2
Kurs: 1.40
Buk: Pinnacle Sports
Godz:20:00

 

Dziś w Jastrzębskim Węglu dojdzie do czwartego meczu o brązowy medal Plus Ligi. W Dotychczasowej rywalizacji jest 2:1 dla Skry a rywalizacja trwa do trzech zwycięstw. Przed pierwszym meczem wydawało sie rywalizacja zakończy sie po 3 meczach i medal zdobędzie Skra. Dwa pierwsze spotkania potwierdzały te teze i dość łatwo wygrywała Skra. Jednak w ostatnim meczy Jastrzębski Węgiel zagrał an dobrym poziomie a Skra najgorszy mecz z tych trzech. Myśle ze w przypadku Skry wpływ na taką postawę miało zlekceważenie rywala. Dziś raczej to się nie powtórzy. 

Jastrzębski Węgiel całego sezonu nei uzna do zbyt udanego. W lidze mistrzów sie im nie udało osiągnąć sukcesu, w Pucharze Polski w półfinale przegrali z Resovią. A więc ostatną szansą na uratowanie sezonu jest medal MP. Gra Jastrzębskiego Węgla jest oparta na Michale Łasko który jednak przez duża część sezonu nei grał zbyt dobrze. Zbigniew Bartman praktyczne cały sezon leczył kontuzje i dopiero na ostatnie meczę powrócił do gry jednak gra bardzo nierówno. Patrząć na skład całej drużyny można być az zaskoczonym ze tak odbiegają poziomem od Wielkiej trójki(Skry, Resovii i Lotosu). Praktyczne cały skład do uznani siatkarze plus kilku młodych utalentowanych Polaków. 

Skra to natomiast obok Resovii ma najmocniejszy skład w Plus Lidze. Podobnie jak Jastrzębski Węgiel ten sezon raczej nie zaliczą do udanych nawet jeśli dziś wygrają. W lidze mistrzów 4 miejsce co by tu nie pisać bo słabej postawie w FInal Four, w Pucharze Polski i w Plus lidze w meczach pólfinałowych zostali pokonani przez Lotos Gdańsk co było dużą sensacją. Gra Skry w tym sezonie nie zachwyca, duże problemy na przyjęciu a i Mariusz Wlazły w ostatnich tygodniach gra słabiej.  Jednak liczę ze dziś zakończą sezon zwycięstwem/

Podsumowując: Stawiam na wygrania Skry Bełchatów.

 

http://obstawianie.com/topic/29952-plusliga-201415/?do=findComment&comment=846677

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, 1.Bundesliga
Spotkanie: Mainz - Hamburger SV
Typ:  Hamburger SV (DNB)
Kurs: 3.25
Godz: 15:30
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

 

Drużyna Mainz podejmuje u siebie walczący o utrzymanie Hamburger. Sytuacja w lidze wygląda bardzo ciekawie. Praktycznie 6 druzyn walczy o utrzymanie. Druzyna gospodarzy w środku tabeli, spokojna o ligowy byt.  Chciałbym się jednak skupić na drużynie Hamburger SV. Mają nowego trenera (specjalista od utrzymywania się w lidze). Ostatnio ich gra uległa znaczącej poprawie. Pechowa przegrana w derbach z Werderem 0:1, a w ostatnim meczu przełamanie i wygranie u siebie z Augsburgiem. Druzyna zmotywowana po walce powinna wywieść cenne 3 punkty. Opcja DNB w przypadku remisu zwrot stawki.

 

http://obstawianie.com/topic/23766-bundesliga/page-18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna / Bundesliga /

03.05.2015 godz. 17:30

Hertha Berlin : Borussia M'gladbach

Typ - Hertha Berlin win

Kurs - 4.20

Buk - Bet365

 

Hertha ostatnio nie gra nic szczególnego bo na ostatnie 3 kolejki zaledwie 2 pkt i coza tym idzie ich przewaga nad zagrożonymi to zaledwie 4 pkt i najlepiej dziś zdobyć komplet pkt aby być bezpiecznym bo następny mecz to wyjazd na Dortmund i o pkt może być ciężko , co prawda dziś na ich stadion przyjeżdża M'gladbach które walczy o Ligę Mistrzów jedank po wczorajszej wygranej Leverkusen wyprzedziło ich w tabeli i Gladbach spadło na miejsce 4 co daje kwalifikacje do fazy grupowej LM , uważam jednak że dziś goście nie wywalczą kompletu pkt bo w Berlinie nie gra im się najlepiej bo na 12 meczy tu w Berlinie bilans 7-3-2 i br. 23:9 naprawdę robi róznicę tak więc liczę że gospodarze będą chcieli odskoczyć na bezpieczniejszą odległość od zagrożonych i postarają się wygrać w końcu swoje spotkanie bo większość swoich dotychczasowych pkt zdobywali grająć u siebie tak więc stawiam na Herthę !

 

 

http://obstawianie.com/topic/23766-bundesliga/page-18?do=findComment&comment=895131

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Istanbuł

Godzina: 16:00

Spotkanie: Roger Federer- Pablo Cuevas

Typ: Pablo Cuevas +1.5 seta

Kurs: 2.04

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Z reguły finałowe spotkania odpuszczam, ale dziś łamie swoją zasadę i gram w strone finałowego spotkania Tureckiego turnieju, w którym spotka się Szwajcarska jakość tenisa w postaci Rogera Federera z Urugwajczykiem Pablem Cuevasem. Na początku zacznijmy od 2. w rankingu Federera, klasę samą w sobie popartą doświadczeniem, dzisiaj rozegra 128. final z cyklu ATP w swojej karierze. Od początku zawodów pokonał bez większych problemów Jarkka Nieminena, potem zaczęły się już małe schody, bowiem w kolejnej rundzie trafił na młodego i utalentowanego Daniela Gimeno-Travera, z którym rozegrał bardzo wyrównane 3-setowe spotkanie z dwoma tie-breakami. Następna runda to kolejne trudne spotkanie z kolejnym młodziakiem Schwartzmanem i znowu 3 sety pełne breakpointów. Widać więc że Fedek z 34 wiosnami na karku lubi się pomęczyć z młodymi dynamicznymi tenisistami, zwłaszcza na miękkich kortach. Teraz trafia na typowego ziemniaka z dużym doświadczeniem na clayu, na swojej drodze do finału niszczył wysoką również ziemniaczaną półkę jak Dimitrov czy również uformowanych Belucciego i Gabashviliego. 

Mamy więc pojedynek hardowca, będącego w (mówiąc w kontekscie tenisowym) podeszłym wieku co zaczyna byc widac w jego clayowych spotkaniach z doświadczonym, typowym ziemniakiem. Moja logika idzie w stronę tego drugiego, Pablo fakt faktem też nie jest już taki młody, więc powinien korzystać z szansy jaką właśnie otrzymał i sięgnąc po tytuł w Tureckim turnieju. Głowa mam nadzieje nastawiona na wygraną, więc nie powinna tutaj przegrać za niego tego pojedynku. Jedyną niespodzianka może być specyfika finałów, ale pozostaje się modlić aby nie ukazała sie ona akurat tu.

Bukmacherzy sa aż za bardo zapatrzeni w wielkiego Rogera, kursy w proporcjach 1.20/4.00 są ostro przesadzone, więc nic tylko grac. Do typu dnia daje handicap +1.5 seta w strone Cuevasa, co traktuję jako perełke nie do niepogrania. 

Analiza oczywiście skrótowa względem moich przemyśleń na temat pojedynku, ale wszystko co najważniejsze napisałem. Gramy więc i czekamy na mecz!

 

http://obstawianie.com/topic/31459-atp-estoril-atp-stambuł-atp-monachium/?p=895145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Istanbuł


Godzina: 16:00


Spotkanie: Roger Federer- Pablo Cuevas


Typ: over 2.5 setów


Kurs: 2.80


Bukmacher: Unibet


Analiza:


Finał w Turcji - tak jak się spodziewałem - Cuevas kontra Federer, Federer kontra Cuevas. Faworytem spotkania u bukmacherów jest Federer, ale nie gra on nie wiadomo jak wspaniale, żeby nie stracić seta, a kto wie może nawet przegrać mecz. Mam nadzieje, że nie będę żałował, że wybieram opcje over 2.5 seta w meczu niż wygraną Cuevasa. Federer do tej pory stracił seta z Gimeno-Traverem i Schwartzmanem, a Pablo jest od nich o klasę wyżej. Mączka to jest coś co Cuevas uwielbia, po powrocie na korty gra bardzo dobrze w tym sezonie. Wczoraj bardzo pewny mecz z Grigorem, wygrał w Sao Paulo i w Rio urwał seta Nadalowi w ćwierćfinale. Zapowiada się nam dzisiaj bardzo ciekawe i długie spotkanie, taki finał nie może skończyć się w dwóch setach.


 


http://obstawianie.com/topic/31459-atp-estoril-atp-stambuł-atp-monachium/?p=895153


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: FC Kopenghaga vs Esbjerg
Typ: 1
Kurs: 1.80
Godz: 17;00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś w Danii rozgrywany jest ciekawy mecz pomiędzy Kopenghagą a Esbjerg. Teortycznie gospodarze nie mają szans na mistrzostwo a stracić 2 miejsce też raczej nie groźne im. Mają 12pkt straty do lidera a 9pkt przewagi nad 3miejscem. Za to goście są tuż nad strefą spadkową, mają 6pkt przewagi tylko, ale także tracą odpowiednio 3 i 4 pkt do drużyn wyżej sklasyfikowanych. U siebie gospodarze mają 9zwycięstw, 2 remisy  i 2 porażki czyli bardzo dobrze im idzie, potrafili wygrywać z liderem 3:0 co potwierdza, że u siebie mogą wygrać z każdym. Za to goście mają bilans 3-3-6, więc daleki od ideału, przeplatają dobre mecze słabymi. Ostatnio w pucharze zmierzyły się te drużyny i wygrała Kopenghaha 1:0.  Gospodarze powinni liczyć najbardziej na Jørgensen N. , Cornelius A. i Delaney T.. Za to goście przede wszystkim na Ankersen J. i Söder R.. Moim zdaniem gospodarze wygrają spokojnie i zapewnią sobie już 2 miejsce.

http://obstawianie.com/topic/20506-dania/page-6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka - NBA

03.05.2015 (21:30)

Golden State Warriors - Memphis Grizzlies

Typ: Stephen Curry over 26.5 pkt

Kurs: 1.85

Sportingbet

 

Dzisiaj rozpoczyna się II runda Play-offs ligi NBA w konferencji zachodniej.

2 najbliższe spotkania będą odbywać się w Oakland gdzie miejscowy Warriors są wielkim faworytem do zwycięstwa tej serii jak i również zdobycia mistrzostwa NBA.

Warriors w pierszej rundzie ograli Pelicans a Grizzlies pokonali dołujących ostatni Blazers. Dla Memphis będzie to prawdziwy bój i pokazanie ich umiejeśtności bowiem potyczka z Portland nie wszystko mogła pokazać.

Warriors mają dzisiaj ułatwione zadanie, bo w Grizzlies przez operację twarzy nie wystąpi jeszcze Mike Conley a jest on kluczowym zawodnikiem i w dodatku miałby za zadanie pilnowania Stephana Currego. Brak Conleya oznacza, że bardzo żelazna defensywa bardzo ucierpi a co za tym idzie GSW będą mogli sobie porzucać, gdzie oczywiście widzę możliwości na dużo punktów dla Currego który jest liderem GSW.

S. Curry który jest jednym z głównych kandydatów do tytułu MVP sezonu legitymuje się średnią na granicy 24pkt/mecz i taką samą średnią legitymuje się w tym sezonie grając przeciwko Grizzlies.

GSW ma bardzo wszechstronny zespół i jeśli np. Curry będzie szczelnie pilnowany to stery moze przejąć Thomson, Green, Iguodala itd. więc na ofensywę nie ma się co martwić.

Przez problemy Grizzlies więc upatruję dużą szansę na trafienie overa Currego.

http://obstawianie.c...20142015/page-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Premiership
Spotkanie: Tottenham – Man. City

Typ: remis
Kurs: 3.68
Godz: 03.05.2015 17:00
Bukmacher: Unibet  

 

6 ekipa ligi podejmuje na własnym podwórku aktualnego wicelidera, drużynę Manchesteru City. Dla obu drużyn sezon się jeszcze nie skończył- mają o co grać- gospodarze walczą o europejskie puchary, natomiast goście o bezpośrednia grę w elitarnej Lidze Mistrzów, bowiem stracić tę pozycję mogą na rzecz Manchesteru United. Drużyna gości osłabiona brakiem m. in. Nasriego czy Y. Toure. Faworytem spotkania są goście, którzy na 9 ostatnich spotkań wygrali aż 7, w tym 3 ostatnie stosunkiem 6-0, 1-5, 4-1. Myślę, że tym razem takiego rezultatu nie będzie. Gra M. City nie przekonuje mnie ostatnio, zwłaszcza na wyjeździe, gdzie można doliczyć się niechlubnej serii 5 porażek z rzędu, w tym z takimi zespołami na Burnely czy Crystal Palace.

Natomiast Koguty u siebie to solidna ekipa, wygrali 9 meczów, 3 zakończyły się remisami, przegrali 5 spotkań. Są ostatnio w bardzo dobrej formie, dlatego liczę na wyrównany mecz i bramkowy remis po dobrym kursie.

 

 

 http://obstawianie.com/topic/20481-premier-league-anglia/page-46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB, Baseball, godz. 20.20
Spotkanie: Chicago Cubs - Milwaukee Brevers
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365

 

Spotkanie w amerykańskiej lidze MLB pomiędzy Chicago Cubs a Milwaukee Brevers. Gospodarze rozegrali dotychczas 22 spotkania z których wygrali 13 i doznali 9 porażek. Goście natomiast z bilansem gier 6-18. Na własnym boisku Chicago wygrało 7 z 13 spotkań, natomiast goście na wyjazdach wygrali 3 z 11 gier.

W meczach baseballu bardzo ważną rolę odgrywają miotacze. W barwach Chicago mecz rozpocznie dzisiaj Jason Hammel który jest doświadczonym zawodnikiem rzucającym w MLB od 2006 roku. W tym sezonie Chicago wygrało 2 z 3 spotkań które rozpoczynał ten miotacz, jego współczynnik ERA w tym sezonie to 3.55.

W zespole Milwaukee wystąpi dzisiaj od początku spotkania Jimmy Nelson, zawodnik znacznie mniej doświadczony w lidze MLB w której to występuje od 2013 roku. Jego ERA w tym sezonie to 4.03. Należy jednak zwrócić uwagę że Nelson znacznie lepiej rzuca na własnym boisku.

Reasumując, gospodarze są zespołem lepszym a dzisiejszy mecz rozpoczną z dużo bardziej doświadczonym miotaczem.

 

http://obstawianie.com/topic/31541-mlb-2015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Division - 35. Kolejka


03.05.2015 g. 19:00


CF Valencia - SD Eibar


 


Typ: Valencia over 2.5 gola / 2,10 / Unibet


 


Dla Valencii jest to niezwykle istotny mecz, ponieważ do końca będą rywalizować z Sevillą o czwarte miejsce w tabeli gwarantujące awans do eliminacji Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie. Skomplikowali sobie ostatnio sytuację remisem na wyjeździe z Rayo Vallecano, ale teraz mogą wszystko ustabilizować. Obecnie mają tyle samo punktów co Sevilla, która już rozegrała swój mecz w tej kolejce (2-3 z Realem u siebie), więc Valencia może im uciec na trzy punkty, a to z kolei pozwoli na pewien komfort w następnym tygodniu w spotkaniu na Bernabeu z Realem. Valencia ma lepszy bilans bezpośrednich spotkań z Sevillą, więc nawet przy porażce z Realem nie stracą czwartego miejsca na rzecz Andaluzyjczyków. Potem do końca zostaną tylko dwa mecze, a mianowicie domowy mecz z Celtą i wyjazd do Almerii, czyli spokojnie powinni zgarnąć 6 punktów, a wtedy wymarzone czwarte miejsce w lidze stanie się faktem. Warunek jest jednak jeden, a mianowicie 3 punkty w dzisiejszym meczu z Eibar. Goście walczą o utrzymanie, ale nie sądzę by kalkulowali jakiekolwiek punkty w dzisiejszym meczu. Dla nich o wiele ważniejsze będę mecze z Getafe na wyjeździe i Cordobą u siebie. Valencia u siebie spisuje się rewelacyjnie. Ma bilans 14-2-1 i bilans bramkowy 38-8. W ostatnich 10 meczach u siebie mają bilans 9-1-0 i bilans bramkowy 23-4. W ostatnich 5 meczach jest to bilans 4-1-0 i bilans bramkowy 11-0 !!! Dla odmiany Eibar przegrało cztery ostatnie mecze ligowe, z Almerią na wyjeździe 0-2, Sevillą u siebie 1-3, Celtą u siebie 0-1 i Realem na wyjeździe 0-3. W pięciu ostatnich meczach wyjazdowych mają bilans 0-1-4 i bilans bramkowy 1-8. Valencia przystępuje do tego meczu w komfortowej sytuacji kadrowej ze wszystkimi najlepszymi zawodnikami ofensywnymi gotowymi do gry. W szeregach gości nie zagra Jaime i Raul Navas. W pierwszej rundzie Valencia wygrała na wyjeździe z Eibar 1-0. W tym sezonie na swoim stadionie Valencia potrafiła strzelić trzy bramki m.in. Atletico (3-1) i Sevilli (3-1), a także Realowi (2-1), więc przy odpowiednim nastawieniu trzy bramki przeciwko Eibar nie powinny być problemem. Gospodarze na pewno nie zlekceważą rywala, bo tak jak napisałem na wstępie dla nich jest to fundamentalne spotkanie w kontekście zajęcia czwartego miejsca w lidze. Moim zdaniem od początku meczu ruszą do mocnych ataków i będą chcieli już w pierwszej połowie zapewnić sobie trzy punkty. Jeśli zagrają tak jak chociażby w pierwszej połowie spotkania z Barceloną na Camp Nou to spokojnie powinni dzisiaj strzelić więcej niż 3 gole. Polecam typ, że Valencia strzeli przynajmniej 3 gole w tym spotkaniu.


 


http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/?p=895191


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...