Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Barcelona - Bayern

Typ: 1 

Kurs:1,73

Godz:20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Bayern pokazał co potrafi... remis z Borussią i porażka na karne. Może i na wygraną zasłużyli. Oglądając skrót widać było jednak niewielką przewagę w sytuacjach na stronę Bawarczyków. Tylko jednak to był mecz w Monachium gdzie z Borussią z którą powinni sobie spokojnie poradzić. To nie jest ta sama Borussia co grała z Bayernem w finale LM.

Mimo to Bayern się męczył. Nie wiem jak było naprawdę, ale słyszałem, że z Porto w Portugalii też za dobrze nie zagrali i ta porażka 'zasłużona'.

W rewanżu wydaje mi się że wygrali bardziej przez to że drużyna z Porto po prostu się przestraszyła. Niedawno z Herthą męczarnie i wywalczone 1-0 golem z 80 minuty dopiero.

Obie druzyny grają 2 maja mecze ligowe. Bayern wyjazd z Bayerem. Ciężki mecz (albo odpuszczony...). Barca z Cordobą... też lajcik!

Sporą wagę przywiązuje do absencji. Kadra Bayernu się zawęża. Wrócił Robben i doznał kontuzji. Nie wiem co z Ribery'm, ale skoro nie grał długo to i tak by nie za bardzo pomógł drużynie. Lewandowski... także niepewny. Dwa złamania: szczęki i nosa oraz wstrząśnienie mózgu. Mógłby wrócić w masce specjalnej, ale wstrząśnienie mózgu komplikuje sprawę.

W meczu z BVB Na prawym skrzydle Weiser...(czy on przypadkiem nie jest obrońcą?) raczej daleko mu do Robbena. Lahma w środku pola. Nie jestem pewien czy to jego nominalna pozycja...

Spróbujemy ustalić im skład... 

Obrona: Rafinha, Boateng, Benatia, Dante + Rode, Weiser - jak widać raczej podstawa jest, ale ławka taka sobie.

Pomoc + atak (bo nie wiem jakim ustawieniem zagrają): 

Muller na pewno, Gotze, Thiago na pewno, Schweinsteiger, Alonso. Jest pięciu. 

I kto jeszcze zostaje do wyboru: Gaudino, Bernat, Kurt, Pizarro...?

Raczej nie jest to ławka marzeń, a w meczu na Camp Nou będzie trzeba zapewne trochę pobiegać i zmieniać zawodników.

Trzymam kciuki z jednej strony za powrót Lewego, a z drugiej strony dobrze jak by nie zagrał w tym meczu.

O Barcelonie wspominałem przy okazji analiz do innych meczów.

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna - Europa - Liga Mistrzów - Półfinał 1. mecz


Camp Nou 06.05.2015 g. 20:45


FC Barcelona - Bayern Monachium


 


Typ: FC Barcelona over 2.5 gola / 3,30 / Unibet


 


To na pewno będzie wielkie starcie, spotkanie z wieloma podtekstami. Faworytem bukmacherów jest Barcelona i trzeba się z tym w zupełności zgodzić. W ostatnim czasie Barca jest w fenomenalnej formie. W lidze demoluje kolejnych rywali, a przy tym gra wygląda kapitalnie. Wyjazdowe zwycięstwo z Cordobą 8-0 i domowe z Getafe 6-0 to był prawdziwy popis gry ofensywnej. Oczywiście poziom rywala nie powalał na kolana, ale kto te mecze oglądał musiał być pod wrażeniem tego co grają podopieczni Enrique. Ostatnie 5 spotkań to 5 wygranych i bilans bramkowy 20-0 !!! Przed ostatnimi ligowymi pogromami Barca wygrała derby z Espanyolem na jego stadionie 2-0, zabawiła się z PSG w Lidze Mistrzów 2-0 i wygrała niezwykle trudny domowy mecz z Valencią także 2-0. Ogólnie w tym sezonie w lidze u siebie mają bilans 15-0-2 i bilans bramkowy 60-9, czyli strzelają 3,5 gola na spotkanie. Sytuacja kadrowa zespołu jest wyśmienita, nikt nie będzie pauzował w tym spotkaniu, wszyscy są gotowi na ten mecz. Dodatkowo dochodzi niezwykła motywacja w postaci 0-7 w dwumeczu ćwierćfinału LM sprzed dwóch lat. Barca przegrała wtedy w Monachium 0-4 i w rewanżu u siebie 0-3, została kompletnie zdeklasowana. Takim graczom na pewno nie łatwo o tym zapomnieć i teraz nadarza się okazja do rewanżu. Warto dodać, że wtedy w rewanżu na Camp Nou ofensywne trio tworzyli Pedro, Fabregas i Villa, a teraz będzie to Messi, Neymar i Suarez, czyli najlepszy atak świata. Ta trójka w tym sezonie licząc ligę i LM strzeliła już 97 goli (Messi 40+8, Neymar 21+6 i Suarez 16+6). Barcelona w tym sezonie LM na swoim stadionie pokonała PSG w 1/4 finału 2-0 i w grupie 3-1, M. City 1-0, Ajax 3-1 i APOEL 1-0. Bayern ma spore problemy kadrowe. Na pewno nie zagra Robben oraz Ribery, poobijany będzie Lewandowski, czyli siła ofensywna w stosunku do dwumeczu sprzed dwóch lat znacznie zmaleje. Nie to jednak jest najważniejsze. Barca ma strzelić 3 gole, a przyczynić się mają do tego radośnie grający obrońcy Bayernu. Guardiola nie jest samobójcą, więc pewnie nie wystawi Dante, a parę stoperów stworzą Boateng i Badstuber. Mimo wszystko nie są to gracze, którzy gwarantują odpowiednią jakość dla takiego zespołu i spokój w tyłach. Tym bardziej nie gwarantują wyeliminowania z gry ofensywnego trio Barcelony. Guardiola niby doskonale zna ten zespół, ale jednak za jego czasów nie było ani Neymara, ani Suareza, a i styl uległ modyfikacji czego dowodem na pewno co raz więcej długich piłek na świetnie pokazującego się Suareza. Dodatkowo siła Barcelony przy stałych fragmentach gry w ofensywie jest nieporównywalnie większa. Dodatkowo Bayern na wyjazdach nie gra porywająco, 0-0 z Szachtarem czy 1-3 z Porto tylko to potwierdzają. Na pewno morale znacznie spadło po porażce z Dortmundem z półfinale Pucharu Niemiec, gdzie Bayern ośmieszył się w konkursie rzutów karnych. Moim zdaniem Barca ma duże szanse na strzelenie co najmniej 2-3 goli. Typ na 3 jest już trochę bardziej ryzykowny, ale jeśli popatrzymy na formę obu zespołów w ostatnich czasie, sytuację kadrową oraz to jakie rachunki są do wyrównania to po takim kursie jak najbardziej polecam do grania na ten mecz.


 


http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrzów-20142015/?p=895156


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna / Europa - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Bayern

Typ: Barcelona (-1 EH)
Kurs: 2,88
Godz: 20:45
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

 

Od dobrych kilku tygodni nie zmienia się wiele jeśli chodzi o grę drużyny Luisa Enrique. Barcelona wygląda na zespół będący w zdecydowanie najlepszej formie ze wszystkich europejskich gigantów. W ostatnich trzech miesiącach tylko Malaga znalazła sposób na Katalończyków, dość szczęśliwie u siebie punkt zdobyła Sevilla, w pozostałych meczach Blaugrana była zdecydowanie lepsza najczęściej strzelając rywalowi kilka goli. Barca jest na dobrej drodze do odzyskania tytułu w kraju i w obecnej dyspozycji jest faworytem obecnej edycji Champions League.

W przeciwieństwie do rywala Bayern nie musi już rywalizować w lidze, bo drużyna Guardioli dzięki wygranej z Herthą tydzień temu zapewniła sobie trzecie z rzędu Mistrzostwo i teraz może myśleć wyłącznie o Lidze Mistrzów co widać było w ostatnim spotkaniu z Bayerem, w którym drużyna zagrała w rezerwowym składzie. 

Barcelona w formie jest faworytem dwumeczu także z uwagi na kontuzje podstawowych graczy Bayernu. Arjen Robben powrócił do gry w spotkaniu półfinałowym Pucharu Niemiec, ale w nim znów doznał kontuzji i z pewnością nie zagra. David Alaba jest po za grą od początku kwietnia, a Frank Ribery także ma problemy z urazami. Nawet Muller, Boateng i wspomniany już Lewandowski ostatnio narzekali na kontuzje, ale wszyscy powinni być gotowi na spotkanie z Barceloną.

Barca wie, że jeżeli chce awansować do finału musi wywalczyć zaliczkę na swoim boisku co przy aktualnej dyspozycji jak najbardziej będzie możliwe do wykonania.

 

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-9?do=findComment&comment=895368

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Liga mistrzów
Spotkanie: Barca-Bayern
Typ : 1 połowa czasu
Kurs: 2.23
Bukmacher: Bet 365
Godz: 20:45
Analiza: Kolejny półfinał w tegorocznej Lidze mistrzów barcelona na Camp nou podejmowała będzie monachijski Bayern. Faworytem do awansu do wielkiego finału w obecnym sezonie jest ekipa gospodarzy jutrzejszego spotkania, która obecnie spisuję się bardzo dobrze a do tego po pewnie dąży do tytułu mistrza kraju w obecnym sezonie, Bayern w poprzednim sezonie nie zdołał dojśc do finałowego spotkania bowiem został rozbity przez Madrycki Real, w tym spotkaniu Bawarczycy będa osłabieni brakiem swoich gwiazd, Lewandowski niby ma wystąpić ,ale nie jestem pewien że zagra na 100% swoich możliwości ze względu na kontuzję jakiej się nabawił, nie ma go kto tak na prawde zastąpić. Barcelona natomiast ma atak marzeń z messim suarezem oraz neymarem, którzy w lidze demolują praktycznie wszystkie ekipy Primera Division, dlatego też barca w chwili obecnej jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do zdobycia tegorocznego pucharu mistrzów, tutaj myślże że w tym pierwszym spotkaniu będzie chciała zapewnić sobie już awans do wielkiego finału i jestem praktycznie przekonany że szybko będzie chciała objąc prowadzenie w tym spotkaniu , postawiłbym też na koniec okażę się zespołem o tą jedną bramkę lepszym.

 

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-10?do=findComment&comment=895467

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Madryt

Godzina: 14:30

Spotkanie: Jo Wilfried-Tsonga- Jack Sock

Typ: Jack Sock +1.5 seta

Kurs: 1.54

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Na Hiszpańskich kortach spotka się 14. rakieta świata, Francuz Tsonga z 37. w rakningu, Amerykaninem Jackiem Sockiem. Faworytem według buków jest niegdyś zajmujący 5. rankingową lokatę reprezentant Francji, z czym się nie dokońca zgadzam. Tsonga to nie byle jaki ziemniak, ale ten sezon popsuł sobie porażkami z Granollersem i Cilicem. Ktoś może powiedzieć, że Pujol to nie byle jaka półka- fakt, ale jednak dla takiej klasy jak Jo powinien być to pojedynek do wygrania, tymczasem oddał go w dwóch setach. Poza tymi wpadkami udało mu się pokonać Struffa, Goffina i już w Madrycie Lukasa Rosola. Wszystkie te mecze grał trochę na "styk" (nie umiem znaleźć lepszego okreslenia), tymczasem teoretycznie Struff i Rosol powinni być dla niego w najlepszym wypadku dobrą rozgrzewką. Z drugiej strony ciężko dokładniej przeanalizować jego formę po tych kilku meczach. 

Po drugiej stronie kortu stanie również dobry aczkolwiek bardziej uniwersalny zawodnik z Ameryki. Sezon zaczał od turnieju w Houston, który wygrał pokonując po drodze takich zawodników jak Bautista, Anderson czy Querrey, czyli całkiem dobrych tenisistów. Jedyny czynnik który mógł mu trochę pomóc to specyfika amerykańskich clayów, tj. ich szybkość jak na ten rodzaj nawierzchni. Turniej zaczął od pokonania Pabla Andujara, czyli kolejnego nie byle jakiego ziemniaka. 

Spotka się więc dwójka bardzo wyrównanych graczy, jeśli miałbym wytypować zwycięzce to byłby nim Jack Sock, którego styl gry bardziej przypada mi do gustu. Tsonga to wysoka klasa ale myslę, że czasy swietności już przeżył i w tym meczu nie będzie miał żadnego asa w rekawie żeby zaatakować i rozgromić Amerykanina. Głównie ide w strone handi setowego bo myśle ze to najbezpieczniejsza opcja po ciekawym kursie.

 

http://obstawianie.com/topic/31506-atp-tour-madrid-0205-09052015/?p=895493

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATP - SINGIEL: Madryt (Hiszpania), ziemna - 1/16-finału
06.05.2015 16:00
Mayer L. - Lopez F.
Typ: Mayer L.
Kurs: 1.83
Bukmacher: WilliamHill

Moja analiza nie ma celu być opisana, jak wypracowanie na maturze z polskiego i lanie bzdur, aby było jak najwięcej, będzie ona może niezbyt długa, ale na pewno będzie w niej opisane to co ma być, krótki wstęp i przechodzimy do przemyśleń o spotkaniu - tyle.

Spotkają się jutro Leonardo Mayer i Feliciano Lopez - Argentyńczyk pokonał w pierwszym spotkaniu Mullera bez większego problemu, tak jak się spodziewałem. Hiszpan natomiast w pierwszej rundzie męczył się z Beckerem i jakby Benjamnij był bardziej doświadczonym zawodnikiem to Lopeza w Madrycie by juz nie było.

Mayer na kortach ziemnych zawsze mnie do siebie przekonuje, może ostatnie turnieje tego nie pokazują, ale w Barcelonie miał pecha, bo trafił na Andujara, który przygodę dopiero zakończył w finale, a w Estoril mierzył się z Almagro, ale tutaj zabrakło koncentracji w TB, a drugi set to już totalna porażka. Co mnie skłania do grania w jego stronę? Przede wszystkim bardzo słaba forma Lopeza, bo jakby Lopez był w formie to kursy wyglądałyby zupełnie inaczej, ale sami widzimy co ten człowiek wyprawia. W Houston wygrana z Grothem i porażka z Querreyem rundę później, w Barcelonie wymęczona wygrana z Ilhanem i porażka z Andujarem w kolejnej rundzie. W Estoril po dwugodzinnym meczu(w tym żenującym drugim secie) porażka z Haase. I przyszedł turniej w Madrycie i wydaje mi się, że gdzieś to już widziałem - BARCELONA, to mi przyszło od razu do głowy. Tam też wymęczył wygraną i potem porażka, według mnie teraz będzie tak samo. Głównie co ratowało Lopeza w tym spotkaniu z Benjamninem to serwis, udało mu się zdobyć 13 asów, nawierzchnia w Madrycie jest dosyć szybka, jak na korty ziemne, ale na returnie już mu tak dobrze nie szło. W dwa dni raczej nie powinien poprawić swojej dyspozycji, a jedyna rzecz jaka za nim przemawia to publiczność.

 

http://obstawianie.com/topic/31506-atp-tour-madrid-0205-09052015/?p=895498

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Godzina: 03:30
Spotkanie: Calgary - Anaheim
Typ: Anaheim ml + U5.5
Kurs: 2.97
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

Spotkanie numer 3 pomiędzy Calgary Flames a Anaheim Ducks w 2 rundzie play-off. Pierwszą rundę Calgary wygrało z Vancouver Canucks w 6 meczach, choć te mecze były dość zacięte. Dopiero na samym koncu uzyskali ciekawy wynik 7-4, ale tez strzelając 2 gole do pustej bramki. Canucks nie przypominaja jednak druzyny sprzed lat i chyba nie była to duza niespodzianka że zostali wyeliminowani. Co innego Anaheim Ducks. Druzyna gwiazd. 4-0 z Winnipeg Jets jesli chodzi o serię, teraz 2 bezposrednie wygrane z Calgary. Druzyna jest w bardzo dobrej formie, do tego ma za przeciwnika Flames, ktorzy od 11 lat nie grali w play-off. Moze to nie jest mecz decydujący, ale mysle ze Calgary juz jest spalone mentalnie i Anaheim to po prostu zbyt duza jakosc dla nich. Pytanie co z underem? Mysle ze tak jak w 2 spotkniu Calgary wyjdzie defensywnie. Tam sie skonczylo na 0-3. Anaheim bardzo dobre broni, ale na wyjezdzie powinno troche gorzej radzic sobie w ofensywie. Niby ludzie liczą tu na przełamanie Calgary, ale te 2 mecze wczesniejsze pokazały ze jednak to roznica klas.

 

http://obstawianie.com/topic/29932-nhl-20142015/?do=findComment&comment=895503

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Japonia, J-League
Spotkanie: Vegalta Sendai - FC Tokyo
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,56
Buk: Betsafe
Data i Godz. 06.05.2015 - 12:00
Analiza
I Liga japońska, mecz zajmującego drugie miejsce w tabeli Tokyo z zajmującym 15 miejsce Sendai. Gospodarze po niezlym poczatku zlapali spora zadyszke ostatnie 4 spotkania w plecy,a na dziewiec dotychczas rozegranych spotkan w lidze, ich bilans wyglada nastepująco: 2-3-4 i w bramkach 9-11 ( u siebie 2-0-2 i  w bramkach 7-6). Mysle ze cztery porazki z rzedu to nie przypadek i raczej dobrze w klubie sie niedzieje. Zupelnie inaczej wyglada sprawa Tokyo ktore przewodzi stawce w meczach wyjazdowych ich bilans na wyjezdzie to: 4-1-0 i w bramkach 7-2 .Co ciekawe wszystkie mecze wyjazdowe wygrane konczyly sie bez starty gola. W historii pojedynkow obu ekip bywalo różnie i bilans raczej jest wyrownany, jednak w dzisiejszym meczu mysle ze bedące na fali Tokyo powinno podtrzymac dobra passe wyjazdowa i wygrać. Z drugiej zaś strony Sendai po 4 porazkach bedzie chcialo wyjsc z dolka dlatego tez obstawiam gości bez remisu.

 

 

http://obstawianie.com/topic/9125-ligi-azjatyckie/page-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ziemny Madryt-

Masters 2015 (Hiszpania)

Godzina: 13:00

Spotkanie: Fernando Verdasco - Marin Cilic

Typ: 1

Kurs: 1.92

Bukmacher: Pinnacle Sports

 

2 runda W Madrycie turnieju z cyklu Masters. Naprzeciwko siebie stają 32-letni Hiszpan Verdasco 38 w ATP kontra 26-letni Chorwat Cilic 10 ATP.

Hiszpan gra u siebie i w Madrycie . Mączka to żywioł Verdasco (236/135).

Chorwat ostatnio przegrał z Estrellą, a w

Monte Carlo za to pokazał się z o wiele

lepszej strony. Sezon zaczął od Indian Wells,

więc wielu turniejów nie rozegrał. Verdasco

także nie błyszczy formą, ale tak jak

wspomniałem na clay'u grać potrafi i

niejednokrtonie to udowodnił.

W pierwszej rundzie Fernando wygrał ze

swoim rodakiem Garcią-Lopezem. Nie miał

większych problemów z przeciwnikiem,

jednak seta głupio stracił. Cilic natomiast

pewnie ograł Vesely'ego i to mnie zadziwiło.

Czech w ostatnich tygodniach grał całkiem

przyzwoicie, a w tym meczu był kompletnie

bezradny. Marin nie zagrał jakiegoś

fenomenalnego pojedynku, ale mimo to

wygrał bez problemu.

H2H 5 do 5 bardzo wyrównane tak jak kursy wystawione przez bukmacherów.Ostatni ich pojedynek wygrał Cilic po dwóch tie-brekach w Cinncinati - Masters. Także obaj grali w tym turnieju było to w 2008 roku wtedy także wygrał Cilic 6:2 6:3.

Dzisiaj jednak stawiam na Verdasco który nie miał tak długiej przerwy jak Cilic.

 

http://obstawianie.com/topic/31506-atp-tour-madrid-0205-09052015/?do=findComment&comment=894953

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Azjatycka Liga Mistrzów

Spotkanie: Jeonbuk - Shandong Luneng

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.00

Buk: Pinnacle

Godz. 12:30

Analiza:

Dziś kończymy fazę grupową azjatyckiej Ligi Mistrzów wiele już zostało wyjaśnione ale pozostają jeszcze grupy gdzie ekipy walczą o dalszą grę. Taka sytuacja ma miejsce w grupie E gdzie w bezpośrednim starciu pomiędzy  Jeonbuk a Shandong Luneng rozstrzygną się losy obu ekip.  W lepszej sytuacji są gospodarze mający punkt przewagi na rywalem. Sprawa dla mnie tutaj jest jasna bramki powinny być i to spora a oto argumenty.  Pierwszy już przytoczyłem zespół  Chin musi wygrać.  Druga sprawa od startu rozgrywek od razu wiedziałem że to będzie najbardziej overowa grupa i się nie pomyliłem – spotkały się cztery ekipy grające bardzo otwartą piłkę.  Jeonbuk strzeliły do tej pory 10 bramek przy 6 straconych, na krajowym podwórku są pierwsi z również bardzo dobrymi statystykami bramkowymi. Wystarcza im remis ale raczej w taka zabawę nie pójdą tym bardziej grając u siebie. W ataku mają kim straszyć a mam tu na myśli trójkę Brazylijczyków którzy mają naprawdę duży ciąg na bramkę.  Jeżeli o zespołach w tej grupie mówimy że grają otwartą piłkę to ciężko znaleźć jakieś słowo odnośnie gry Shandong Luneng to jest dopiero  zespół nastawiony na atak. Wynik bramkowy w Lidze Mistrzów to 13:12 i takie spotkania jak remis 4:4 z Kashiwa to moim zdaniem dla nich normalka.  Nie jest to tylko wyczyn który przydarza im się w Lidze Mistrzów bo gra w rozgrywkach Chińskiej Super Ligi to ten sam styl z masą bramek strzelonych i straconych. To jednak nie powinno dziwić na ławce trenerskiej Brazylijczyk Cuca, w ataku dwójka Brazylijczyków Aloisio oraz Tardelli ten drugi jest w kadrze Brazylia na Copa America a to chyba wiele mówi.   Do tego w drugiej linii wspomagania są kolejnym rodakiem i Argentyńczykiem Montillo.   Dla mnie jednak najważniejszym argumentem jest to że widziałem niemal wszystkie spotkania ekipy gości w tym sezonie i w żadnym z tych starć nie widziałem by ten zespół się bronił a przy tej sytuacji w tabeli tym bardziej takiego wariantu nie będzie.  Na koniec jeszcze wynik pierwszego spotkania który brzmiał 1:4 dla Jeonbuk na wyjeździe.

http://obstawianie.com/topic/9125-ligi-azjatyckie/page-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: FC Barcelona vs Bayern Monachium
Typ: 1 drużyna wygra do zera
Kurs: 3.1
Godz: 20:45
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj ciekawy mecz pomiedzy Barceloną a osłabionym Bayernem. Barcelona jest w bardzo dobrej formie a Bayern gra jedynie przywzoicie. Ostatnie mecze u siebie Barcelona wygrywa najczęściej do zera np. Getafe, PSG, Valencia, Almeria odpowiednio po 6:0,2:0,2:0,4:0 czyli 14:0 w 4meczach... Mimo, że Bayern jest lepszy od nich wszystkich to nie sądzę, aby trafili bramki a tym bardziej zremisowali bo o wygraniu Bayernu nie ma mowy. Bayern ostatnio zaliczył wpadkę z Leverksuen 0:2 niby rezerwami ale grali bardzo słabo. Za to z FC Porto grali 1 składem i przegrali na wyjeździe 1:3...mimo tego awansowali bo u siebie rozgromili Portugalczyków aż 6:1. Messi, Suarez, Neymar w ataku dzisiaj zadbają o kilka bramek, a w def. Pique, Mascherano i Busqets będą blokować dostępu do bramki. Barcelona wygra do zera, prawdopodobny wynik to 3:0.

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów, środa, 6 maja, godz. 20:45

Barcelona – Bayern Monachium, Typ: Barcelona wygra, kurs 1.75 bet365

Typ alternatywny: Barcelona -1, kurs 2.25 bet365

(w przypadku wygranej Barcelony różnicą jednej bramki nastąpi zwrot stawki) 

Dwa lata po pamiętnej kompromitacji w starciu z Bayernem Barcelona dostaje szansę na rewanż i przynajmniej na Camp Nou powinna ją wykorzystać. 

Josep Guardiola na pewno bardzo chciałby skarcić swoją byłą drużynę, ale będzie z tym musiał poczekać przynajmniej do rewanżu w Monachium. Na nadmiar szczęścia nie może ostatnio narzekać i na Camp Nou jego zespół stawi się nie dość, że w osłabieniu, to na dodatek w nie najlepszej formie.

O stanie Roberta Lewandowskiego powiedziano i napisano już chyba wszystko. Wciąż nie wiadomo, czy wystąpi w pierwszym starciu, a nawet jeśli, to nie wiemy w jakim wymiarze czasowym i czy nie będzie miał problemów z normalnym funkcjonowaniu na boisku. Ponadto sprawę komplikują oczywiście kolejne kontuzje m.in. Arjena Robbena i Francka Ribery’ego.

Również humory Bawarczyków nie mogą być dobre. Przez porażki z Borussią Dortmund w półfinale Pucharu Niemiec i Bayerem Leverkusen w Bundeslidze zapewne nieco ucierpiała ich pewność siebie, a Barcelona nie jest wymarzonym miejscem do przełamywania podobnych serii.

Zwłaszcza że Blaugrana jest aktualnie w znakomitej formie. Wygrała 15 z 16 kolejnych spotkań, w tym sześć pod rząd, a w dwóch ostatnich strzeliła aż 14 bramek! Większość piłkarzy Dumy Katalonii pamięta również bolesną porażkę z Bayernem w półfinale z 2013 roku (0:4 i 0:3), więc prócz spotkania z byłym szkoleniowcem konfrontacja z gośćmi z Niemiec nabiera dodatkowego podtekstu.

Bayern to z zawodnikami formatu Thomasa Müllera czy Mario Götze nadal bardzo groźny przeciwnik, ale w obliczu tak istotnego osłabienia na terenie rywala będzie musiał ustąpić.

Typ: Barcelona wygra, kurs 1.75 bet365

Typ alternatywny: Barcelona -1, kurs 2.25 bet365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona vs Bayern
Godzina: 20:45
Typ: Drużyna gospodarzy over 54,5% posiadania piłki
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś będziemy świadkami meczu drugiej pary 1/2 finału Ligi Mistrzów gdzie na Camp Nou Barcelona podejmie Bayern.Będzie to powrót na stadion Barcelony legendy tego klubu Pepa Guardioli więc na pewno będzie ciekawie.Jak wiadomo Guardiola po części z Rijkardem był twórcą słynnej tiki-taki która przez kilka lat była najlepszą taktyką w Europie i nikt nie mógł postawić się Barcelonie.Polegała ona na bardzo dużej ilości podań co niosło za sobą gigantyczną przewagę w posiadaniu piłki.Po odejściu Guardioli z Barcelony styl tej drużyny tylko nieznacznie się zmienił bo dalej Katalończycy swoją grę opierają na dużym posiadaniu piłki i dużej ilości podań.Pep swoją taktykę przeniósł do Monachium robiąc z drużyny Bayernu kolejną tiki-takową drużynę.Wielu zarzuca hiszpańskiemu szkoleniowcowi że tylko tak potrafi prowadzić swoje zespoły jednak trzeba sobie powiedzieć że najczęściej robi to skutecznie.Skoro więc teraz taktyka Guardioli jest teraz w Monachium a Barcelona lekko zmieniła swoją grę to dlaczego stawiam na zdominowanie posiadania piłki dziś przez Barce?Wpływa na to głównie fakt że Bayern jest trapiony przez 3 bardzo ważne dla nich kontuzje.W ofensywie zabraknie Arjena Robbena oraz Franka Ribery'ego przez co siła ognia będzie opierać się praktycznie tylko na Mullerze i Lewandowskim.Wiele źródeł i zapowiedzi pisze o tym że Bayern zagra dziś bardzo defensywny futbol by przez rewanżem na Alianz Arena mieć szanse na awans.Barcelona na Camp Nou jest niesamowicie groźna dlatego Bayern będzie dziś musiał szczególnie uważać w defensywie co będzie przekładać się na to że w większości meczu grę będzie prowadzić Barcelona.Czytałem już nawet informacje że Bayern może dziś wyjść nawet na 5 obrońców.Taki obrót spraw będzie wręcz idealny dla mojego typu bo wiadomym wtedy będzie że Bayern przyjedzie wtedy na Camp Nou po jakiś remis lub jak najniższą przegraną i swoją grę oprze na kontrach.Wtedy moim zdaniem 55% posiadania piłki dla Barcelony to minimum.Kurs na pewno przyjemny więc warto pograć.Powodzenia!!!

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrzów-20142015/?p=895560

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Bayern
Typ: 1/1 (połowa meczu/cały mecz)
Kurs: 2,6
Godzina: 20:45
Bukmacher: William Hill
Analiza:


Jeszcze parę miesięcy temu ciężko byłoby wskazać faworyta tego meczu. Bayern rozbijał kolejnych rywali a Barcelona grała na swoim jak zwykle wysokim poziomie. Obecnie jednak Monachijczycy nie zachwycają, bowiem po odpadnięciu z Pucharu Niemiec w ostatnim meczu ligowym Bayern przegrał na wyjeździe z Leverkusen 1-0. Co prawda Bawarczycy w tym meczu zagrali mocno rezerwowym składem, ale mimo to morale w ekipie Guardioli ostatnio nie są najwyższe. W zupełnie innych nastrojach są Katalończycy, którzy w ostatnim meczu ligowym rozbili na wyjeździe Cordobę aż 8-0. Ostatnią bramkę u siebie Barcelona straciła w meczu z Realem Madryt w marcu. Co ciekawe Barcelona przed dwoma laty przegrała z Bayernem u siebie 3-0 a wcześniej w Monachium 4-0. Dziś więc jest doskonała okazja do rewanżu, tym bardziej, że obie ekipy są w skrajnie odmiennych nastrojach. Barcelona ostatnio imponuje skutecznością, bowiem w 3 ostatnich meczach ligowych strzeliła rywalom aż 16 bramek nie tracąc przy tym ani jednej bramki. Za pewnym zwycięstwem Katalończyków przemawia również sytuacja kadrowa w obu ekipach. Kiedy w Barcelonie nie zdolny do gry dziś będzie tylko Mathieu to w ekipie z Niemiec zabraknie kilku kluczowych graczy, takich jak: Alaba, Robben, Ribery, Badstuber i Rode. Widać ostatnio, że bez tych zawodników Bawarczycy stracili blask. W dodatku w meczu z Borussią Lewandowski nabawił się kontuzji i dziś wystąpi w specjalnej masce ochronnej (jeśli w ogóle wystąpi). Barcelona z najlepszym napadem obecnie na świcie nie powinna mieć więc najmniejszych problemów z pokonaniem Bayernu.

Przewidywane składy:

Barcelona: ter Stegen - Alba, Mascherano, Pique, Alves - Rakitić, Busquets, Iniesta - Neymar, Suarez, Messi

Bayern: Neuer - Rafinha, Boateng, Benatia - Lahm, Alonso, Alcantara, Bernat - Muller, Gotze - Lewandowski

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-10?do=findComment&comment=895560

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Madryt

Godzina: 18:45

Spotkanie: Roger Federer - Nick Kyrgios

Typ: 2

Kurs: 4.50

BukmacherExpekt

Analiza:

 

ATP w Madrycie. Ten mecz tuż po zakończeniu mecz Rafy Nadala. Czy Roger Federer podejdzie do tego turnieju w 100% zmobilizowanym ? Cięzko powiedzieć, raz, że grał dopiero turniej w Stambule gdzie wygrał po przeciętnej grze męcząc się w 3/4 spotkań. Do tego, podróż, aklimatyzacja, a pamiętajmy, że Federer młodziakiem już nie jest i może odczuć fizycznie. Tym bardziej, że grają na kortach ziemnych gdzie kondycja fizyczna odgrywa ważną rolę, bo te korty są po prostu wolne, a co za tym idzie i dłuższe wymiany. Po drugiej stronie siatki młody Nick Kyrgios, który także grał w poprzednim turnieju w finale w Estoril gdzie przegrał z Gasquet, ale po drodze odprawiając kilku dobrych tenisitów. Podróż nie była daleka bo tuż za granicą, do tego jest to młody zawodnik, potrafiący grać dobre zawody z gwiazdami. Ważna sprawa to również, że Federer nie broni punktów z Madrytu, czyli jak przegra w 1 rundzie to nic się nie stanie, jeżeli ma plan wypoczywać to jak odpadać od razu  :) Co prawda może się skończyć i również na 2:0 szybkie dla Szwajcara ale dla mnie kurs na Australijczyka dzisiaj rewelacyjny do grania, a tym bardziej kiedy nie wiadomo jak podejdzie do meczu Federer, bo przy 3 setach bardzo realne, że odpuści sobie zawody wiedząc, że w turnieju jeszcze mogą czekać Nishikori czy Nadal.

 

http://obstawianie.com/topic/31506-atp-tour-madrid-0205-09052015/?do=findComment&comment=894953

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - Półfinał

Spotkanie: Barcelona    -              Bayern

06.05.2015 20:45

Typ: under 3.5

Kurs:  1.40

Bukmacher:  Sportingbet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie się spotkanie w lidze mistrzów pomiędzy drużynami Barcelony i Bayernu. Jest to pierwsze spotkanie półfinałowe. Naprzeciw siebie stają zespoły,które lubią mieć duże posiadanie piłki i są bardzo mocne w tym elemencie. Trudno wskazać faworyta tego dwumeczu i trudno też powiedzieć kto będzie nadawał ton grze w dzisiejszym spotkaniu oraz w całym dwumeczu. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami 4 zwycięstwa odnieśli gracze Barcy, raz padł remis i 3 razy wygrali dzisiejsi goście , W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie malo bramek, Wyrównay poziom obu zespołów może spowodować iż będziemy dzisiaj mieli piłkarskie szachy.Barcelona będzie chciała za wszelką cenę ustrzelić jak najwięcej przed wyjazdem do Niemiec, jednak nie będzie to takie łatwe, gdyż Bayern dysponuje solidną defensywą oraz Manuelem Neuerem w bramce.  Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie zakończy się remisem.  Mój typ to 1:1 po pasjonującym meczu.

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-10?do=findComment&comment=895573

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Spotkanie: Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
Typ: over 176,5 punktu
Kurs: 1,70
Godzina: 20:30
buk: Bet365

Analiza: 

przed nami ostatnie spotkanie tego sezonu Plus Ligi, czyli piaty mecz o brązowy medal pomiędzy ubiegłorocznym Mistrzem Polski Skrą Bełchatów, a drużyną Jastrzębskiego Węgla. Skra, która rundę zasadniczą zakończyła na 2. pozycji w tej rywalizacji prowadziła już 2:0, ale kolejne dwa spotkania przegrała 3:2. W ostatnim czasie gra Skry nie wygląda zbyt dobrze bowiem przegrali oni 2 mecze w FF LM, półfinał Pucharu Polski, półfinał ligi z Lotosem Gdańsk i dwa mecze w rywalizacji z Jastrzębiem. Ich słaba gra spowodowana jest problemami skrzydłowych, bowiem po Mariuszu Wlazłym widać zmęczenie sezonem, Winiarski w tym sezonie ciągle nie może pozbierać się po MŚ, Marechal również w ostatnim czasie bardzo spuścił z tonu, dodatkowo w ostatnim meczu urazu nabawił się dotychczasowy lider zespołu, czyli Facundo Conte i jeśli dzisiaj zagra to nie wiadomo czy będzie w pełni sił. Jedynie środkowi i Uriarte są w dobrej dyspozycji jednak oni sami nie wygrają meczu. Jastrzębie cały sezon borykało się z problemami kadrowymi, ale teraz po powrocie do pełnej dyspozycji Zbigniewa Bartmana przynajmniej ich wyjściowy skład wygląda dobrze. Liderem drużyny w ostatnim czasie jest atakujący Michał Łasko, a w przyjęciu i obronie dobrą robotę wykonuje libero Damian Wojtaszek. Jastrzębie po dwóch ostatnich zwycięstwach ewidentnie poczuło krew i sądzę, że dzisiaj zrobią wszystko żeby tego sezonu nie skończyć z niczym. Dlatego spodziewam, się bardzo wyrównanego 4-5 setowego meczu.

 

http://obstawianie.com/topic/29952-plusliga-201415/?do=findComment&comment=846677

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...