Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina :piłka nożna LE
Spotkanie Dnipro-Napoli
Typ: Awans Napoli
Kurs 1.50
Buk Bet 365
Godz: 21:05
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w którym Dnipro podejmował będzie na swoim stadionie Napoli, w pierwszym spotkaniu rozegranym we Włoszech Napoli było zespołem zdecydowanie lepszym pod każdym względem, ale spotkania wygrać nie zdołało, w tym meczu pomimo tego że nie będzie grało u siebie daję się im znacznie większe szanse na awans do finalu. Pod względem piłkarskim goście są znacznie lepszym zespołem , dysponują dużo mocniejszym składem niż Ukraińcy, którzy do tego momentu się ślizgali i na ich drodze stawały znacznie słabsze zespoły. W pierwszym spotkaniu gospodarze wszystko mieli pod kontrolą objęli prowadzenie i stwarzali sobie groźne sytuację, jednak nic wpaść do siatki zespołu Dnipro nie chciało a gosciom którzy zrobili podczas całego spotkania zaledwie 3 akcję udało się tego gola zdobyć, myślę że Napoli jutro szybko obejmię prowadzenie i zniweluję słaby wynik z pierwszego spotkania a w konsekwencji awansuję do dalszych gier , przecież nie tak dawno rozbił znacznie lepszy zespołów w spotkaniu wyjazdowym jakim jest ekipa Niemieckiego Wolfsburga, stawiam na wygraną gości.


http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-5#entry895699

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Fiornetina – Sewilla

Typ: Firoentina
Kurs: 2.30
Godz: 14.05.2015 21:05
Bukmacher: William Hill

 

Przed pierwszym meczem pomiędzy powyższymi drużynami moim osobistym kandydatem do awansu była Sewilla, natomiast nie spodziewałem się tak wysokiego rezultatu, który w zasadzie przekreślił szanse Włochów na awans do wielkiego finału Ligi Europy. W pierwszym meczu Fiorentini zagrała słabo, w zasadzie nie zagrażając bramki Sewilli, natomiast mecz meczowi nie jest równy i w tym dzisiejszym meczy będzie zupełnie inaczej- to Firorentina jest faworytem do wygrania, po dosyć dobrym kursie. Wydaje mi się, jednak, że to zwycięstwo nie zagwarantuje im nawet dogrywki. Nie wyobrażam sobie bowiem, aby Hiszpanie roztrwonili tak wysoką zaliczkę z pierwszego spotkania. Na korzyść Firentiny można wyliczyć kilka faktów- po pierwsze grają zdecydowanie lepiej u siebie niż na wyjeździe, po drugie będą chcieli się zrewanżować za sromotną porażkę, wreszcie po trzecie, jak mniemam Sewilla nie będzie na tyle skoncentrowana na wyniku, mają w tyle głowy trzy bramkową zaliczkę.

 

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Rzym
Godzina: 10:00
Spotkanie: Isner J. (Usa)    - Nadal R. (Esp)
Typ: powyżej 22.5 gema
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Mecz w turnieju mężczyzn ATP w Rzymie gdzie wielki Amerykanin Isner będący w bardzo dobrej formie zmierzy się z wielokrotnym mistrzem Rolanda Garrosa Nadalem. Hiszpan jest daleki od dyspozycji choćby sprzed roku, przegrał nie dawno w finale gładko z Murayem co trzeba uznać za sensację. Według mnie w tym pojedynku Amerykanin będzie miał bardzo duże szanse, przełamać jego serwis będzie bardzo trudno i według mnie będzie zawsze trzymał serwis do TB. Nadal serwuje w kratkę ale w grze wiadomo jest dużo lepszy, według mnie będzie sporo gemów w tym meczu i Isner powinien ugrać przynajmniej seta a może sprawić niespodziankę ? Ja gram jeszcze bezpieczniej - over 22,5 gema w całym meczu wydaje się pewniakiem dnia !

 

http://obstawianie.com/topic/31545-atp-rome/?do=findComment&comment=896245

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Rangers - Washington
Typ: Rangers + U5.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: marathonbet
Analiza:

 

Spotkanie numer 7 w 2 rundzie play-off pomięddzy New York Rangers a Washington Capitals. Jest to ostatni mecz serii, który będzie decydował o tym kto przejdzie dalej. Rangersi ze stanu 1-3 wrócili na 3-3 i dziś mają bonus w postaci meczu u siebie. Juz rok temu mieli identyczną sytuację, gdzie przegrywali 1-3 z Penguins, a wrocili i pokonali ich 4-3. Historia lubi zataczać koło, a Rangersi są w stanie to zrobic. Z reszta Rangersi praktycznie nie przegrywają u siebie. Przypadkowo przegrali z Caps na 3 sekundy przed koncem meczu, a reszte u siebie wygrywali. Co prawda niewysoko (powtarzaly sie wyniki 2-1) ale dawali radę. Ostatni mecz jednak był bardzo otwarty i tam Rangersi z duza doza szczescia wygrali go 4-3. Teraz chyba overa nie będzie (choc gdzies chodzi mi po głowie wynik 4-2). Mysle ze kolejny raz zobaczymy defensywny hokej i badanie terenu. Rangersi jednak postawia kropke nad i, bo graja u siebie ijednak sa bardziej klasową druzyną. Przypominam, zdobyli najwiecej pktow w sezonie zasadniczym, a w poprzednim sezonie zajeli 2 miejsce w play-off za LA Kings - ktorzy w tym sezonie nawet do play-off sienie dostali.

 

http://obstawianie.com/topic/29932-nhl-20142015/?do=findComment&comment=896318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Japonia, J-League

Spotkanie: Kashiwa – Shonan

Typ: over 2.5

Kurs: 1.93

Buk: Unibet

Godz. 12:00

Analiza:

Czwartek jest dniem uregulowania zaległości w Japońskiej J-Legaue dotyczy to ekipy Kashiwa która będzie podejmować przed własną publicznością beniaminka Shonan.

Aspirację gospodarzy sięgają ku najwyższym celom ale zazwyczaj zawsze kończy się na aspiracjach. Znowu bardzo blado rozpoczęli tegoroczny sezon 12 punktów zdobytych w 10 spotkaniach daje zaledwie dwunaste miejsce, co gorsza strata do lidera wynosi już 12 oczek. Mimo wszystko jest to zespołu w którym drzemie ogromny potencjał co poniekąd pokazują w rozgrywkach Azjatyckiej Ligi Mistrzów gdzie wygrali fazę grupową prezentując swoje najlepsze wydanie tak więc jak chcą to potrafią.  Znakiem firmowy zespołu na pewno jest gra do przodu, ofensywny styl i strzelanie bramek to jest podejście na każdy mecz i raczej a może tym bardziej z takim przeciwnikiem ten styl powinien być jeszcze bardziej wyraźniejszy.  Atak oparty na dwójce Brazylijczyków Leandro, Cristiano wspierani przez Japończyka Kudo.  Jeszcze jednak kwestia przemawia za tym otóż jako jedyni jeszcze w tym sezonie nie wygrali przed własną publicznością.

Goście bardzo pewnie wywalczyli awans przekraczając granicę 100 punktów zdobytych.  Tak łatwo w najwyższej klasie rozgrywkowej nie będzie chociaż na tym etapie radzą sobie bardzo dobrze zajmując miejsce w środkowej części tabeli.  Jak na beniaminka grają dość odważną piłkę co ciekawe jak na razie lepiej czują się na wyjazdach gdzie gra z kontry wychodzi im świetnie.  Potrafili już ograć min. Kashima czyli zespołu prezentujący podobny styl gry co dzisiejsi gospodarze. Przed sezonem zespół wzmocnił atak dwójką Brazylijczyków to co jednak najistotniejsze to zachowali  swoich najlepszych strzelców i trzeba przyznać wygląda to w aspekcie ofensywnym bardzo dobrze, do tego wszystkiego trzeba tutaj bardzo dużą uwagę przywiązać do stałych fragmentów gry bo to dwaj defensorzy są w tej chwili najlepszymi strzelcami zespołu.

Tak jak wspomniałem gospodarze grają o pierwszą wygraną u siebie a więcej możemy się spodziewać ataków z ich strony jak będzie skuteczności to będą dziś strzelać, z drugiej strony Shonan jest świetne w stałych fragmentach gry a to jeden z mankamentów gry defensywnej Kashiwa zresztą cała ta formacja gra momentami piach a nie wydaje mi się być goście dziś ograniczyli się tylko do bronienia.  Dwa sezony temu Kashiwa ograła na swoim terenie Shonan w rozmiarach 5:2.

http://obstawianie.com/topic/9125-ligi-azjatyckie/page-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie:  Inter Turku vs KTP
Typ: 1
Kurs: 1.72
Godz: 17:30
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Za niecałe 1.5h rozpocznie się mecz w lidze fińskiej. Inter Turku podejmuje nieobliczalne KTP. Na razie gospodarze zajmują 4miejsce po 6-8 kolejkach. Do lidera tracą 6pkt ale mają 2mecze mniej czyli jak wygrają będą mieli tą samą ilość pkt. W tym sezonie pokonali takie drużyny jak: Jaro, Rovianiemi, Ilves odpowiednio po 2:0,4:0, 3:1. Mają także 2 remisy i jedną porażkę. Goście są beniaminkiem i na razie mają bilans 1-2-3 przy bramkach 5;7, czyli grają bardzo dobrze w obronie jak na beniaminka. O sile gospodarzy stanowi postawa: Hambo V., Gnabouyou G., Ojala i Bramkarz Bahne. Za to w KTP dobrze spisuje się: Aijala I., na razie ich najlepszy strzelec. Faworytem tej rywalizacji są gospodarze i moim zdaniem wygrają minimalnie, prawdopodobny wynik to 1:0, lecz wiadomo piłka potrafi zaskakiwać i może paść więcej bramek.

http://obstawianie.com/topic/20504-finlandia/page-6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Europejska

Godzina: 21:05

Spotkanie: Dnipro - Napoli

Typ: 2

Kurs: 2

Bukmacher: Bet365

 

Dzisiaj odbędą się

dwa mecze rewanżowe pól finału Ligi Europy.

Mecze rozpoczną się o godzinie 21:05 czasu

polskiego. Jako interesujące mnie spotkanie

wybrałem ten półfinał. W pierwszym spotkaniu w Neapolu padł

jak dla mnie i za pewne dla wielu Kibiców

nieoczekiwany remis 1:1, chociaż

zdecydowanym faworytem byli gospodarze. W

dniu dzisiejszym również faworytem jest zespół

z Serie A i awans drużyny z Ukrainy będzie

wielką sensacją. Napoli musi ten mecz wygrać

lub zremisować np. 2:2 lub każdy inny wynik

powyżej tego wyniku. Wydaje mi się, że

zaatakują od pierwszej minuty i, aby

awansować muszą zagrać taki mecz jak zagrali

pierwsze spotkanie z Wolsburgiem w 1/4

finału. W lidze Napoli w ostatniej kolejce

zremisowało ze słabą Parmą 2:2, ale mogli

oszczędzać siły właśnie na to spotkanie, gdyż

na pewno liczą na awans do finału. W Serie A

Napoli zajmuje 4 miejsce na 3 kolejki przed

końcem i uważam, że powalczą jeszcze o

podium w lidze a dzisiaj zdobędą awans do

finału LE, gdyż rywal w lidze ukraińskiej ostatni

mecz przegrał 0:2 z Zorya, która po tej

wygranej jest czwarta i traci do Dnipro aż 10

punktów.

 

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...