Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Dnipro vs Sevilla
Typ: 2
Kurs: 1.6
Godz: 20:45
Bukmacher: Unibet
Analiza: Już jutro w Warszawie mecz finałowy LE pomiędzy czarnym koniem tych rozgrywek czyli Dnipro Dniepropietrowsk versus obrońca tytułu czyli Hiszpańska Sevilla. Dnipro zaskoczyło wszystkich i awansowało do finału pokonując na swojej drodze takie ekipy jak: Olimpiakos (4:2 w dwumeczu), Ajax (2:2, bramki na wyjeździe), Club Brugge (1:0) i w 1/2 NAPOLI! (1;1 w 1meczu a w drugim 1:0). Wyróżniajcę się postacie w tej ekipie to: Konoplyanka, Selezynov, Rotan, Kankava, Fedeckyj, Douglas i bramkarz Boyko. Za to Sevilla miała dość trudniejszą drogę i musiała się mierzyć z takimi ekipami:  Borussia Monchengladbach (4:2), Villareal (5:2), Zenit (4:2), Fiorentina (5:0!!!). U nich najbardziej wyróżniają się tacy zawodnicy jak: Carlos Bacca, Alex Vidal, Vitolo, Krychowiak, Iborra, Gamerio(as w rękawie trenera), Caricco i w ostatnich meczach młody bramkarz Sergio Rico. W lidze Sevilla walczyła do ostatniej kolejki o LM ale przegrała o zaledwie 1pkt z Valencią i zajęła 5miejsce, co gwarantuje im LE, lecz jak jutro wygrają to zapewnią sobie Ligę Mistrzów co jest dla mnie niemal pewne. Jutro wygra Sevilla gdyż, jest zespołem lepszym i bardziej doświadczonym i nie chce mi się wierzyć aby Dnipro zaskoczyło i wygrało ten finał. Seville będzie wspierać duza grupa Polaków, ze wzgl na Krychowiaka.

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna / Azja - Liga Mistrzów
Spotkanie: Al-Ain - Al-Ahli Dubai

Typ: 1
Kurs: 1,69
Godz: 17:50
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

 

W 1/8 finału Azjatyckiej Ligi Mistrzów zmierzą się dwa zespoły ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Al-Ain na własnym stadionie podejmie drużynę Al-Ahli Dubai. Jest to rewanżowe spotkanie. W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. Faworytem tego dwumeczu jest zespół Al-Ain. Gospodarze w rodzimej lidze zdobyli mistrzostwo kraju. Na własnym boisku drużyna Al-Ain w lidze z 13 spotkań wygrała aż 12 razy i zanotowała 1 remis.

W drużynie gospodarzy grają tacy zawodnicy jak reprezentat Ghany Asamoah Gyan, Francuz Jires Kembo-Ekoko, Koreańczy Myung-Joo Lee oraz gwiazda reprezentacji Zjednoczonych Emiratów Arabskich Omar Abdulrahman.

Al-Ahli Dubai w rodzimej lidze zajęło dopiero 7 miejsce. W starciu z Al-Ain nie daję większych szans gościom, zwłaszcza, że rewanż Al-Ain rozegra na własnym stadionie. W drużynie gości również występują zagraniczni zawodnicy tacy jak Brazylijczyk Everton Ribeiro, Koreańczyk Kyung-Won Kwon, Marokańczyk Oussama Assaidi czy Chilijczyk Luis Jimenez. Lecz zawodników z swojego kraju Al-Ahli Dubai ma zdecydowanie słabszych od gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/topic/28085-azja-afc-liga-mistrz%C3%B3w/?p=897661

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna LE
Spotkanie Sevilla-Dnipro
Typ: Sevilla połowa
Kurs 2.20
Buk Bet 365
Godz: 20:45
Analiza; Witam, na jutro wybrałem spotkanie finałowe ekip Ukraińskiego Dnipro, oraz Hiszpańskiej Sevilli, faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jest ekipa z sevilli, która ogólnie jest pod względem piłkarskim znacznie lepszym zespołem, myślę że tutaj Sevillia będzie chciała wygrać, nie dośc że kolejne trofeum do kolekcji to jeszcze w przyszłym sezonie udział w elitarnych rozgrywkach Ligi Mistrzów, Dnipro weszło do tego finału,ale ogólnie dobrze trafiało ponieważ ich przeciwnicy tacy jak np, Napoli czy wcześniej Ajax były po prostu w dużo słabszej formie, Sevilla przebrnęła do tego finału jak burza i myślę że jutro też będzie w stanie wygrać wysoko, tym bardziej że dla zespołu z Hiszpanii nie było za bardzo różnicy czy grała na swoim stadionie czy też na wyjeździe, poza tym oprócz wpadki z realem na swoim stadionie sevilla nie przegrała innego spotkaniu już od kilkunastu kolejek inaczej jest z zespołem z Ukrainy, który w ostatnich kilku spotkaniach notował porażki z Dynamem, Zoryą, oraz zespołem Szachtara, tutaj według mnie to Hiszpanie spokojnie po 90 minutach podniosą ten puchar, postawiłbym również że są w stanie prowadzić już do połowy spotkania a na koniec że wygrają róznica co najmniej dwóch bramek.

 

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-5?do=findComment&comment=897654

Edytowane przez baku193
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, WTA Roland Garros
Spotkanie: Annika Beck - Paula Kania
Typ: 2
Kurs: 3.50
Godz: 11:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W tym meczu II rundy Roland Garros spotkają się dwie zawodniczki, które sprawiły sporą niespodziankę eliminując swoje rywalki w rundzie wcześniejszej. Annika Becka, która jest faworytką bukmacherów rozprawiła się z Agnieszką Radwańską 62 36 61. Paula Kania natomiast sprawiła pozytywną niespodziankę naszym kibicom eliminując Niemkę Monę Barthel 57 62 64.
Wiele pisało się o porażce Agnieszki z Beck, sama zawodnika ze łzami w oczach o tym wyniku mówiła. Prawda jest jednak taka, że Radwańska w ostatnim czasie nie jest w najwyższej formie a spotkanie z Anniką wyglądało dodatkowo bardzo słabo w wykonaniu Agnieszki. Niemka potrafiła to wykorzystać, stąd też osiągnęła naprawdę duży wynik eliminując bądź co bądź Agnieszkę Radwańską. Paula Kania natomiast do turnieju głównego przebijała się przez kwalifikacje, co już było sporym sukcesem tej zawodniczki. W pierwszej rundzie pokazała jednak, że może powalczyć o coś więcej niż finałowa drabinka turnieju. Myślę, że z Anniką Beck wcale nie jest bez szans, a kursy są pokłosiem tego, że to jednak Beck sprawiła większą niespodziankę w I rundzie.
Warto bowiem zauważyć, że Niemka wcale tak dobrze na mączce w tym sezonie nie wypadała, ba wygrana z Radwańską była jej pierwszą wygraną w tym sezonie na tej nawierzchni. Wcześniej przegrywała z Petrą Martic, Karoliną Pliskovą, Marianą Duque-Marino i Klarą Koukalovą. Osobiście więc uważam, że nasza reprezentanta ma spore szansę na III rundę tego turnieju i jeżeli nie "spali" się przed meczem to ma szansę wygrać, bo Annika Beck wcale nie jest jakąś wybitną zawodniczką szczególnie na tej nawierzchni. Kurs 3.5 myślę, że wart jest ryzyka i gorąco polecam tą propozycję na dziś.

 

http://obstawianie.com/topic/31575-roland-garros-2015/?p=897698

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Dnipro - Sevilla

Typ: Remis

Kurs: 3.75

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Finał Ligi Europejskiej na Stadionie Narodowym w Warszawie. Faworytem oczywiście Sevilla która na papierze ma wszystko, żeby wygrać ten puchar, ale finały są specyficzne i różnica w umiejętnościach jest niwelowana przez zachowawczość,  ambicję i walkę. Nawet faworyzowane ekipy nie ryzykują bo jeden błąd może ich dużo kosztować a mają więcej do stracenia, dlatego wiele finałów mamy blisko remisu albo właśnie z takim rezultatem a obok takiego kursu na finał nie można przejść obojętnie. Dnipro do finału miało długą drogę więc o przypadku pisać nie można. Ich konsekwentna gra i radzenie sobie w trudnych sytuacjach poniosła ich do finału. Ukraiński zespół w grupie może nie zachwycił zdobywają 7 punktów i minimalnie wyprzedzając Karabakh i St. Etienne (pierwsze miejsce dla Interu), ale w fazie play-off ogrywali kolejno Olympiakos, Ajax, Club Brugge i Napoli. Mocni rywale choć przyznać muszę, że Sevilla miała jeszcze trudniejszą drogę. To co było jednak dużego znaczenia nie ma bo finał rządzi się swoimi prawami, wielkiego meczu nie oczekuję a raczej wymiany za podwójną gardą, która nie będzie miała końca w 90 minutach. 

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; EUROPA: Liga Europejska - Play Offy - Finał

Spotkanie: Dnipro           -              Sevilla

27.05.2015 20:45

Typ: Więcej żółtych kartek zostanie pokazanych w 1. czy 2. połowie?

Typ: W 2 połowie

Kurs:  1.44

Bukmacher:  bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie się finałowe spotkanie Ligii Europy pomiędzy drużynami Dnipro i Sevilli.Faworytem w tym spotkaniu, które odbędzie siena stadionie narodowym w Polsce jest Sevilla, która dodatkowo jest obrońcą tytułu z zeszłego roku, gdzie to na stadionie Juve pokonali oni Bencfice. Z acji tego iż jest to spotkanie finałowe możemy spodziewać się emocji do samego końca oraz twardej walki z obu stron. W mojej opinii w pierwszej połowie oby dwa zespoły sprócują się wzajemnie „rozgryźć” i prawdziwa walka zacznie się w drugiej części spotkania. Uważam również że w drugiej połowie zobaczymy dużo ostrej gry i to wtedy padnie najwięcej kartek.Goście zapewne zdecydują się na szaleńcze ataki i może to spowodować że będziemy mieli dużo strzałów na bramkę, a co za tym idzie – wiele goli, wiele fauli i kartek. Moim zdaniem puchar dzisiaj zdfobędzie Sewilla, jednak spodziewam się dobrego spotkania i wielu bramek. A teraz moje słowo ku przestrodze – finjał, finałemjednak ważne jest aby kibice Polscy po raz kolejny pokazali że są wielką siłą i potrafią zrobić świetną oprawę i swoim zachowaniem pokażemy Europie, że Polska to przyjazny i otwarty naród. Jeśli tak się stanie, to my jako naród wyjdziemy zwycięsko na takim wydarzeniu. Mój typ to 1;2

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-5?do=findComment&comment=897741

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, LE

Godzina: 20:45

Spotkanie: Dnipro vs Sevilla

Typ: 2/2

Kurs: 2,75

Bukmacher: OddsRing

Analiza:

Uważam że Sevilla ten mecz spokojnie wygra mimo że jest to finał bo są po prostu o wiele lepszym zespołem. Czołowa drużyna ukraińska nie może się równać z czwartą siłą La Liga pod żadnym względem. Oczywiście Dnipro doszło do tego finału ale głównie jest to zasługa tego że w takich rozgrywkach gra się mecz u siebie i na wyjeździe. Dnipro u siebie wyciągało te 1:0 czy tam 0:0 a na wyjeździe im się po prostu udawało. Ajax wyeliminowali po dogrywce, Olympiakos to już nie ta sama drużyna co jeszcze kilka sezonów temu, Club Brugge to też nie jest jakiś super zespół a Napoli grało tragicznie i na własne życzenie odpadli. Poza tym Dnipro strzeliło jednego z dwóch strzelonych goli w tym dwumeczu z wyraźnego spalonego. Sevilla to można powiedzieć jest idealna do takich rozgrywek, w ciągu ostatnich 10 lat wygrywali LE/Puchar UEFA trzy razy. Niby za słabi żeby walczyć o zwycięstwo Ligę Mistrzów ale za mocni na większość zespołów które nie olewają LE. Znacznie trudniejsza droga do finału, wygrana w dwumeczu z Fiorentiną 5:0 to o czymś świadczy. Myślę że dziś rzucą się od razu na rywali, mają na pewno świadomość tego że są znacznie lepszym zespołem i brakuje im tylko jednego kroku żeby zdobyć cenne trofeum i automatyczny awans do Ligi Mistrzów. Myślę więc ich wygrana do przerwy jest bardzo możliwa i może nawet nie jedną ale dwoma czy trzema bramkami, na siłę tak naprawdę nie ma co szukać grania na Ukraińców bo ich tu tak naprawdę nie powinno być także Sevilla powinna wygrać ten mecz i będzie wygrywać już do przerwy. 

 


Edytowane przez dawid1892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...