Skocz do zawartości

Trochę Polityki


bigbraine777

Rekomendowane odpowiedzi





74%


 







67%


 






60%


 







41%


 



 

DLATEGO JEBNE GŁOS NA DUDĘ %-)

Edytowane przez odrzanski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tak sobie myślę, że i tak jedyna partia, która wprowadziła by sensowne rozwiązania dla hazardu, pokera i przede wszystkim bukmacherski to KORWIN, więc warto glosować na tych ludzi.

 

Na razie mamy wybory prezydenckie, a prezydent co może to tylko praktycznie vetować %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mamy wybory prezydenckie, a prezydent co może to tylko praktycznie vetować %-)

i to tez tylko 3 razy bo pożniej jesli ustawa spowrotem trafia do sejmu (i chyba senatu) i jesli przejdzie bodajże 60% głosami to prezydent czy chce czy nie musi taka ustawe podpisac bez gadania.

 

 prezydent niestety to marionetka i nic nie może

Edytowane przez kakadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli 10 maja będziecie po za miejscem zamieszkania możecie również głosować. Jak? a tak :D http://www.nakogo.info/jak-glosowac/najprościej iść do swojego urzędu i wsiąść-->edit nabyć %-) zaświadczenie o prawie do głosowania. Możecie wtedy zagłosować gdzie tylko chcecie.     

 

 

edit.

Byłem dzisiaj w Urzędzie sprawa załatwiona od miejsca, tylko dowód dałem i zrobione. 

Edytowane przez Brusiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wsiąść na te zaświadczenie  ? %-)

1. Zaświadczenie o prawie do głosowania

Wyborca może otrzymać zaświadczenie o prawie do głosowania, dzięki któremu będzie mógł głosować w dowolnym obwodzie głosowania w kraju, za granicą lub na polskim statku morskim. Wniosek o wydanie takiego zaświadczenia składa się w urzędzie gminy, w której wyborca będzie ujęty w spisie wyborców, najpóźniej w 2. dniu przed dniem wyborów, tj. do dnia 23 maja 2014 r. Wniosek może zostać złożony pisemnie, telefaksem lub w formie elektronicznej i powinien zawierać: imię(imiona), nazwisko i numer PESEL (w przypadku obywatela Unii Europejskiej niebędącego obywatelem polskim - nr paszportu lub nazwa i numer innego dokumentu stwierdzającego tożsamość). Zaświadczenie można odebrać za pokwitowaniemx osobiście albo przez upoważnioną pisemnie osobę – wyborca powinien wtedy (oprócz wniosku) sporządzić upoważnienie zawierające dane osoby upoważnionej do odebrania zaświadczenia. Należy zwrócić szczególną uwagę, aby nie utracić zaświadczenia o prawie do głosowania, gdyż w przypadku jego utraty, niezależnie od przyczyny, nie będzie możliwe otrzymanie kolejnego zaświadczenia, ani wzięcie udziału w głosowaniu w obwodzie właściwym dla w miejsca stałego zamieszkania. Wyborca, któremu wydano zaświadczenie o prawie do głosowania, zostanie z urzędu skreślony ze spisu wyborców w miejscu stałego zamieszkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra napisze, bo nie każdy załapał ocb %-) słowo klucz "wsiąść" - powinno być wziąć :)) 

 

żeby nie spamować:

Miałem głosować na Kowalskiego, ale za słabo w słupkach sondażowych wygląda, więc będę atakował w stronę Kukiza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz Korwin Mikke. Kukiz ma jeszcze czas na nauke.

 

Heheszki, Korwin startował na prezydenta w latach 1995, 2000, 2005, 2010 i 2015 - nie uzyskał nigdy nawet 2.5% !! Kolejno 2,40%, 1,43%, 1,43% oraz 2,48%. Dlatego głosuję na Kukiza, który jak twierdzisz ma czas na naukę, a już w pierwszej turze wyborów powinien przekroczyć "magiczne" 2.5% Korwina w ostatnim 20-leciu....

 

Druga sprawa Korwin 73 lata to długo nie pociągnie jeszcze w polityce i nie widać spuścizny w postaci innych osób w Jego partii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukiz na jesieni bedzie sie prosil JKM, zeby go przygarna do partii by sie zalapac do sejmu :D Zreszta nie ma co porownywac wiedzy o polityce, filozofii i historii Pawła z Korwinem. Wczesniejsze wyniki wyborow to mnie slabo interesuja (ja glosuje 2 raz na Janusza), to może zaglosuj na miska bo mial 40 % 5 lat temu, albo na dude bo teoretycznie tylko on ma szanse? Jakie mial szanse JKM na sensowna kampanie jak nie bylo internetu a w rezimowej telewizji czy prasie ukazywaly sie tylko jego kontrowersyjne wyciete z kontekstu stwierdzenia.  Kilku młodych rozgarnietych w partii u Korwina juz jest, do tego widac wplyw Wiplera na Janusza. Także niech jeszcze muzyk sie pouczy, najlepiej u boku mistrza i bawi sie dalej moze w nastepnych wyborach. heheszki

Edytowane przez seboes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa Korwin 73 lata to długo nie pociągnie jeszcze w polityce i nie widać spuścizny w postaci innych osób w Jego partii

 

a ja sie tutaj nie zgodze, towarzystwo Korwina wg mnie bardzo dobrze wpłynelo na Wiplera ktory w wywiadach/prezentacjach sejmowych/telewizyjnych pod wzgledem merytorycznym i prezencji wyglada bardzo dobrze jak na polskie realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny. Cisza wyborcza obowiązuje od 09.05.2015 od godziny 00:00 do 10.05.2015 do godziny 21:00. UWAGA! W przypadku przedłużenia głosowania z jakichkolwiek przyczyn cisza wyborcza zakończy się z chwilą zamknięcia ostatniego lokalu wyborczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...