Skocz do zawartości

[Zamknięty] WTA Marakesz & WTA Praga


Monf

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Tenis,WTA Praga,kwalifikacje

Data i godzina: 26,04,2015 ; 13:00

Spotkanie: Anna Konjuh-Risa Ozaki

Typ:2

Kurs: 6,90

Pinnacle

Analiza:

 

 

Krótko i na temat,Anna Konjuh ma zaledwie 17 lat, a swoja przygode z tenisem rozpoczęła z wysokiego pułapu i obecnie jest na 98 miejscu w rankingu.Ma spory talent i na pewno zaistnieje w swiecie tenisa ale według mnie jest jeszcze za wcześnie.Jak każda kobieta ma wahania nastroju,a ze jest nastolatka to jeszcze inaczej to oddziałowuje.Gra nie rowno,jeden dobry mecz jeden bardzo słaby,duzo błędów.Na pewno ma tez problemy z koncentracja co nie pomoga w drodze do zwyciestwa.A Risa Ozaki to bardzo opanowana zawodniczka , praktycznie jak kazda tenisistka z Azji. Japonka jest na 170 miejscu w rankingu,ale ranking nie gra. W dodatku gra na mączce sprzyja starszej zawodniczce,jak wiekscosc Japonek prezentuje tenis na wyniszczenie,duzo przebija i czeka na błędy rywalki.Uwazam ze Anna będzie chciała szybko konczyc wymiany i z kazda przebita piłką przez Ozaki bedzie sie denerwowac i popełniac błędy.Ozaki gra na prawde dobrze  defensywie i potrafi wyjsc z dobra kontra.Według mnie wygra tu bardziej doświadczona i regularna zawodniczka. Risa Ozaki :wuwu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTA Marakesz

02.05.2015

15:00

Timea Babos-Elena Svitolina

Typ:1

Kurs 3,21

Buk: Pinnacle

Analiza:

 

Dziś już finał turnieju WTA 250 w Marakeszu a wnim Timea Babos i Elena Svitolina,moją faworytką jest niżej rozstawiona Węgierka, jest ona bardzo regularnie grająca zawodniczką i wyeliminowała już w tym turnieju bardzo dobre zawodniczki takie jak Barthel,Perreire,Penette i Mladenovic.Svitolina nie miała zadnej dobrej rywalki,wszystki z którymi grała to przecietne zawodniczki. Dziś będzie to bardzo trudny mecz dla Ukrainki.Svitolina ma słaby 2 serwis, a 1 serwisem ostatnio nie moze zbyt czesto trafiac,takze regularna w swoich zagraniach. Według mnie bedzie to bardzo wyrównane starcie i nie ma tu zdecydowanego faworyta, a kurs wystawiony na Babos az prosi się by go zagrac,bo Timea jest w stanie ograc Svitoline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...