Skocz do zawartości

[Zamknięty] ATP Estoril & ATP Stambuł & ATP Monachium


Monf

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Tenis,ATP Stambuł,kwalifikacje

Data i godzina: 25,04,2015 ; 12:30

Spotkanie: Efe Yurtacan-Andriej Kapas

Typ:1

Kurs: 10,00

Bet365

Analiza

 

A więc krótko,buka chyba mocno popierdoliło wystawiając taki kurs na 20 letniego Turka.Dobrze wiemy jak "popisują" się Polscy tenisisci i tenisistki w swiecie tenisa,jeden lepszy od drugiego czy to siostry Radwańskie,Kasia Piter czy kompromitujace filmiki z meczu Michała Przysiężnego. Patrzac na mecze z udziałem Polakow nie chce mi sie smiac jestem po prostu zażenowany poziomem jaki prezentują.Dziś jestem wręcz przekonany ze swoją cegiełke dołozy Andriej Kapas.Obaj zawodnicy graja bardzo przecietnie,tutaj nie sugeruje sie statystykami,tylko tym ze niestety Andriej podobnie jak wiekszosc polskich tenisistow bardzo czesto "daje dupy".Efe gra u siebie w Stambule,we własnym kraju na pewno bedzie grał na spinie.Yurtacan ma dosc dobry serwis a wiec ma podstawy do zwyciestwa,a Kapas ? niby tez dobrze serwuje ale jest nieregularny,masa błędów az razi w oczy.Poza tym Turcja to kraj w którym często dzieja sie rózne dziwne rzeczy.Moim zdaniem znów bedziemy swiadkami kompromitacji rodaka na arenie międzynarodowej. Mimo tego ze jestem patriota> Efe Yurtacan :wuwu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Stambuł,kwalifikacje

Data i godzina: 25,04,2015 ; 12:30

Spotkanie: Efe Yurtacan-Andriej Kapas

Typ:1

Kurs: 10,00

Bet365

Analiza

 

A więc krótko,buka chyba mocno popierdoliło wystawiając taki kurs na 20 letniego Turka.Dobrze wiemy jak "popisują" się Polscy tenisisci i tenisistki w swiecie tenisa,jeden lepszy od drugiego czy to siostry Radwańskie,Kasia Piter czy kompromitujace filmiki z meczu Michała Przysiężnego. Patrzac na mecze z udziałem Polakow nie chce mi sie smiac jestem po prostu zażenowany poziomem jaki prezentują.Dziś jestem wręcz przekonany ze swoją cegiełke dołozy Andriej Kapas.Obaj zawodnicy graja bardzo przecietnie,tutaj nie sugeruje sie statystykami,tylko tym ze niestety Andriej podobnie jak wiekszosc polskich tenisistow bardzo czesto "daje dupy".Efe gra u siebie w Stambule,we własnym kraju na pewno bedzie grał na spinie.Yurtacan ma dosc dobry serwis a wiec ma podstawy do zwyciestwa,a Kapas ? niby tez dobrze serwuje ale jest nieregularny,masa błędów az razi w oczy.Poza tym Turcja to kraj w którym często dzieja sie rózne dziwne rzeczy.Moim zdaniem znów bedziemy swiadkami kompromitacji rodaka na arenie międzynarodowej. Mimo tego ze jestem patriota> Efe Yurtacan :wuwu:

 

EASY  :plus:  :plus:  :plus:

Na Polskich tenisistów zawsze można liczyć :))  :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis,ATP Estoril , 1/8 finału

Data i godzina: 30,04,2015 ; 15:00

Spotkanie: David Vega Hernandez-Pablo Carreno Busta

Typ:1

Kurs: 15,00

Pinnacle

Analiza

 

Kolejny mecz , na który warto zwrócic uwagę pisze o nim przede wszystkim by pomóc :D . Dziś o godzinie 15:00 1/8 finału turnieju ATP 250 w Estoril, w którym bocznymi drzwiami jako lucky loser wchodzi Hiszpan David Vega Hernandez. Bukmacherzy od razu z marszu skazuja go na pożarcie,ale dlaczego? Ja tego nie ogarniam,to ze chłopak jest na miejscu 400+ w rankingu nic nie oznacza,przykładem był chociazby Efe Yurtacan. David występował tu w kwalifikacjach i po pokonaniu G. Andrade i J.Munoz Abreau uległ Kenny'emu De Schepper'owi . Pablo w Estoril w 1 rundzie odprawił Constant Lestienne , ale wczesniej na 11 meczów wygrał zaledwie 1 spotkanie! Jak dla mnie Pablo Carreno Busta nie jest zadnym pewnym faworytem, 20 letni David Vega Hernandez ma spore umiejętnosci,widziałem kilka fajnych meczów w jego wykonaniu i jestem wręcz przekonany ze "tanio skóry nie sprzeda" . Gram na jego wygraną w meczu , oczywisic nie za tysiace, ale warto spróbowac gdyż będzie on stanowił zagrożenie. Można łapac także bardzo fajne handicapy czy overy gemowe.Buki popełniły ogromny błąd wystawiając kurs 15 na wygraną młodszego z Hiszpanów , bo jeżeli serwis będzie działał jak potrzeba, Carreno busta bedzie miał problem. W dodatku regularne przebijanie,gra na wyniszczenie to charakteryzuje Hernandeza i taka gra przynosi skutki.Dla mnie możemy byc swiadkami zwyciestwa Davida! David Vega Hernandez :wuwu:

Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis,ATP Estoril

01.05.2015 ; 15:50

R.Haase-N.Kyrgios

Typ:2

Kurs: 1,57 

Bukmacher: sporingbet
W drugim Ćwierfinale turnieju ATP w Portugalskim Estoril zmierzą się doświadczony Haase i wielce utalentowany młody zawodnik z  Australii. Nick Kyrgios. Moim zdaniem faworytem meczu jest Kyrgios w tej chwili 46 rakieta rankingu ATP, Holenderski zawodnik natomiast w tym rankingu jest 101. 

Nick Kyrgios początek tego sezony ma średnio udany po bardzo dobrym występie w Australian Open gdzie wygrał kolejno z Delbonisem, Karlovicem, Jazirim io Andreasem Seppim przegrywając dopiero z Andy Murrayem złapał kontuzje i przez blisko dwa miesiące nie grał tenisa. Powrócił dopiero w Indian Wels.

W Estoril w pierwszej rundzie pokonał Andreasa Ramosa 2:1 a następnie Krajinpovica 2:0. W obu meczach znakomitą grę przeplatał słabszymi momentami. 

Robin Haase po katastrofalnym początku sezonu (7 kolejnych przegranych spotkań) w ostatnich turniejach zaczął prezentować przyzwoity poziom. A w Estoril pokonał nawet Feliciano Lopeza. 

Uważam ze w dzisiejszym meczu zdecydowanym faworytem jest Australijczyk, patrząć na umiejętności to On zdecydowanie jest lepszy od Haase. Jedynia gorsza dyspozycja dnia mogła by sprawić ze przegra ten mecz.

Podsumowując: Stawiam na wygranią Kyrgiosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis -  ATP - SINGIEL: Estoril (Portugalia), ziemna - Półfinał

Spotkanie: Richard Gasquet - Guillermo Garcia Lopez
Typ: Guillermo Garcia Lopez
Kurs: 2.68
Godz: 02.05.2015 17:30
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Półfinał w Portugalii - dwóch mocnych zawodników - według mnie finał turnieju jest dzisiaj, bo druga para półfinałowa słabsza. Faworytem spotkania według bukmacherów jest Gasquet, ale według mnie to nie jest tak do końca pewne i kurs, który jest na GGL jest wart zaryzykowania. Świetna forma tego zawodnika na kortach ziemnych, niedawno wygrał turniej w Rumunii, a dzisiaj stoi przed szansą wejścia do finału i prawdopodobnie sięgnięcia kolejnego tytułu rangi ATP. Francuz jakimś cudem wygrał z Almagro, który według mnie powinien go wczoraj wywalić z turnieju, ale serwis słabiutko, zawodziła go głowa w ważnych momentach. GGL odrobił wczoraj ze stanu 5-1 i doprowadził do TB, którego potem też wygrał. Widać, że Hiszpan jest przygotowany bardzo dobrze na tą nawierzchnię, jak nogi nie odmówią posłuszeństwa to powinien dzisiaj prowadzić wyrównany mecz z Ryśkiem. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Istanbuł

Godzina: 16:00

Spotkanie: Roger Federer- Pablo Cuevas

Typ: Pablo Cuevas +1.5 seta

Kurs: 2.04

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Z reguły finałowe spotkania odpuszczam, ale dziś łamie swoją zasadę i gram w strone finałowego spotkania Tureckiego turnieju, w którym spotka się Szwajcarska jakość tenisa w postaci Rogera Federera z Urugwajczykiem Pablem Cuevasem. Na początku zacznijmy od 2. w rankingu Federera, klasę samą w sobie popartą doświadczeniem, dzisiaj rozegra 128. final z cyklu ATP w swojej karierze. Od początku zawodów pokonał bez większych problemów Jarkka Nieminena, potem zaczęły się już małe schody, bowiem w kolejnej rundzie trafił na młodego i utalentowanego Daniela Gimeno-Travera, z którym rozegrał bardzo wyrównane 3-setowe spotkanie z dwoma tie-breakami. Następna runda to kolejne trudne spotkanie z kolejnym młodziakiem Schwartzmanem i znowu 3 sety pełne breakpointów. Widać więc że Fedek z 34 wiosnami na karku lubi się pomęczyć z młodymi dynamicznymi tenisistami, zwłaszcza na miękkich kortach. Teraz trafia na typowego ziemniaka z dużym doświadczeniem na clayu, na swojej drodze do finału niszczył wysoką również ziemniaczaną półkę jak Dimitrov czy również uformowanych Belucciego i Gabashviliego. 

Mamy więc pojedynek hardowca, będącego w (mówiąc w kontekscie tenisowym) podeszłym wieku co zaczyna byc widac w jego clayowych spotkaniach z doświadczonym, typowym ziemniakiem. Moja logika idzie w stronę tego drugiego, Pablo fakt faktem też nie jest już taki młody, więc powinien korzystać z szansy jaką właśnie otrzymał i sięgnąc po tytuł w Tureckim turnieju. Głowa mam nadzieje nastawiona na wygraną, więc nie powinna tutaj przegrać za niego tego pojedynku. Jedyną niespodzianka może być specyfika finałów, ale pozostaje się modlić aby nie ukazała sie ona akurat tu.

Bukmacherzy sa aż za bardo zapatrzeni w wielkiego Rogera, kursy w proporcjach 1.20/4.00 są ostro przesadzone, więc nic tylko grac. Do typu dnia daje handicap +1.5 seta w strone Cuevasa, co traktuję jako perełke nie do niepogrania. 

Analiza oczywiście skrótowa względem moich przemyśleń na temat pojedynku, ale wszystko co najważniejsze napisałem. Gramy więc i czekamy na mecz!

 

Wynik:  :n:  :n:  :n:

______________________________________________________________________

 

 

Do grania również:

:tenis: Federer- Cuevas @4.40  :n:  :n:  :n: 

Pinnacle

 

Jednak doświadczenie i Szwajcarska klasa wzięła górę, szkoda tylko tych nie wykorzystanych piłek setowych w tie-breaku  :((

Edytowane przez ATPman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Istanbuł


Godzina: 16:00


Spotkanie: Roger Federer- Pablo Cuevas


Typ: over 2.5 setów


Kurs: 2.80


Bukmacher: Unibet


Analiza:


Finał w Turcji - tak jak się spodziewałem - Cuevas kontra Federer, Federer kontra Cuevas. Faworytem spotkania u bukmacherów jest Federer, ale nie gra on nie wiadomo jak wspaniale, żeby nie stracić seta, a kto wie może nawet przegrać mecz. Mam nadzieje, że nie będę żałował, że wybieram opcje over 2.5 seta w meczu niż wygraną Cuevasa. Federer do tej pory stracił seta z Gimeno-Traverem i Schwartzmanem, a Pablo jest od nich o klasę wyżej. Mączka to jest coś co Cuevas uwielbia, po powrocie na korty gra bardzo dobrze w tym sezonie. Wczoraj bardzo pewny mecz z Grigorem, wygrał w Sao Paulo i w Rio urwał seta Nadalowi w ćwierćfinale. Zapowiada się nam dzisiaj bardzo ciekawe i długie spotkanie, taki finał nie może skończyć się w dwóch setach.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...