Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Francja

Spotkanie Lyon-Bastia

Typ: 1

Kurs 1.40

Buk Bet 365

Godz: 18:30

Analiza: Witam, na środę postanowiłem zostawić w spokoju spotkania piłkarskiej Ligi Mistrzów i zająć się meczem we Francuskiej ekstraklasie piłkarskiej w którym Lyon na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Bastii. Zdecydowanym faworytem dla mnie jak i dla bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie jst drużyna która rozegra to spotkania na swoim stadionie. Bastia w poprzednich spotkaniach wjazdowych radziła sobie z różnym skutkiem jednak patrząc na 10 ostatnich spotkań wyjazdowych to zanotowała 1 wygrana 5 remisów oraz 4 razy schodziła z boiska pokonana, w tym spotkaniu też faworytem nie bedzie, bowiem tylko 3 ostatnie spotkania to same porażki oraz niechlubny bilans bramkowy aż 1:8, nie jest to na pewno najlepsza motywacją przed spotkaniem na jednym z najtrudniejszych terenów we Francuskiej Ligue one , ponieważ Lyon na swoim stadionie w obecnym sezonie radzi sobie po prostu rewelacyjnie z 45 możliwych punktów do zdobycia zdobył ich az 37  , co daje im w chwili obecnej wysoką pozycję wicelidera ze stratą tylko jednego punkty do prowadzącego PSG, który może gubić punkty przez spotkania w lidze mistrzów, ogólnie patrząc w statystykę poprzednich spotkań pomiędzy tymi ekipami w poprzednich sezonach Bastia nie wygrała tutaj ani jednego spotkania w dwunastu meczach gospodarze wygrali az 9 - krotnie i padło 3 remisy, myślę ze w tym spotkaniu bedzie podobnie i Lyon dopiszę 3 punkty do tabeli po 90 minutach.

 

http://obstawianie.com/topic/23768-francuska-ligue-1/page-11?do=findComment&comment=891910

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Monte Carlo

Godzina: wstępnie 13:30

Spotkanie: Viktor Troicki- John Isner

Typ: Viktor Troicki

Kurs: 1.84

BukmacherPinnacle

Analiza:

Druga runda turnieju w Monte Carlo i spotkanie Serba, Viktora Troickiego z Amerykaninem, Johnem Isnerem, mających po 29 lat i mieszczących się odpowiednio na 37. i 19. miejscu w rankingu. Faworytem według buków jest tu Serb, z czym się zgadzam. Jest to bardzo dobry tenisista potrafiący grać zarówno na twardych jak i miękkich kortach. Często gra w różnego rodzaju challengerach i nie rzadko odnosi tam sukcesy. Posiada bardzo dobry serwis, dobrze gra przy wymianach.

Jego przeciwnik o pseudonimie "Big John" to typowy bombardier władający jednym z najlepszych serwisów w ATP. Taki typ zawodnika zazwyczaj na typowych miękkich kortach nie odnosi spektakularnych sukcesów, co w przypadku Isnera sie potwierdza. Fakt faktem w poprzednim sezonie ograł nazwiska typu Kukushkin, Roberdo czy Sock ale to raczej były chwilowe przebłyski. Ktos może również użyć argumentu, że rok temu wygrał turniej w Houston, ale fakty są takie ze amerykańskie mączki są bardzo szybkimi nawierzchniami, gdzie serwisem można ugrac bardzo duzo. Dodatkowo jest to według mnie zawodnik nie stabilny jesli chodzi o formę, dobrym przykładem będzie znowu turniej w Houston, tyle ze tegoroczny, w którym faworyzowany przez wielu (głównie  dlatego, że chwile przed Houston rozegrał świetne zawody w Miami, gdzie doszedł do finału) przegrał z Rosjaninem Gabashvilim, pół-przeciętną półka jeśli chodzi o mączki. 

Troicki ma w tym meczu duże pole do popisu, ale nie uważam ze bedzie to dla niego łatwy mecz który może sobie odpuścić. Bardziej liczę tu na jego ambicje i na formę Isnera, a raczej jej brak. Mimo wszystko myślę, ze bedziemy świadkami 3-setowego pojedynku, który zakończy się wygraną Viktora Troickiego.

 

 

http://obstawianie.com/topic/31424-atp-monte-carlo-monako/?p=892611

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Lega Pro B )
Spotkanie: U.S. Pistoiese - Santarcangelo
Typ: 1
Kurs: 2.30
Data: 15.04.2015
Godzina: 15.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam do włoskiej Lega Pro B.
W mieście Pistoia na tamtejszym Stadio Marcello Melani mogącym pomieścić ponad 13 tysięcy widzów odbędzie się zaległe spotkanie 30 kolejki ligowej pomiędzy miejscowym Unione Sportiva Pistoiese założonym w 1921 roku o barwach pomarańczowych a z miasta Santarcangelo di Romagna przyjedzie zespół założony w roku 1926 o barwach żółto-niebieskich a mianowicie Santarcangelo Calcio.
U.S. Pistoiese rozegrało w tym sezonie 33 spotkania zdobywając w nich 38 punktów co daje obecnie 15 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 37-53 a Santarcangelo zdobyło 38 oczek w swoich 33 grach co daje obecnie 14 pozycję we włoskiej Lega Pro B, bilans bramek 30-34.
Gospodarze u siebie 8-3-5 czyli w 16 meczach 27 oczek, bilans bramek na swoim Stadio Marcello Melani 23-24 a goście na wyjazdach 2-6-8 czyli w swoich 16 spotkanaich 12 punktów, bilans bramkowy w delegacjach 12-21.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zaspoły walczą w tym sezonie ligowym a uniknięcie degradacji klasę niżej.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Unione Sportiva Pistoiese gra w tym sezonie ligowym lepiej na swoim terenie i potrafi u siebie pokonywać nawet dobre drużyny wyjazdowe do których goście jednak nie należą a Santarcangelo Calcio jest lepszą drużyną u siebie co pokazali pokonując gospodarzy runde wcześniej na swoim terenie lecz na wyjazdach nie grają już tak i moim zdaniem komplet 3 bardzo potrzebnych oczek pozostanie na Stadio Marcello Melani w mieście Pistoia.

 

http://obstawianie.com/topic/23816-serie-b-i-ni%C5%BCsze-ligi-w%C5%82oskie/page-6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Liga Mistrzów, ćwierćfinał

Godz: 20:45

Spotkanie: PSG    -    Barcelona

Typ: 1X

Kurs: 2,15

Buk: OddsRing

Analiza:

 

Rozumiem że Barcelona ma silny skład, jest w formie i ma dużo większe szanse według bukmacherów na awans dalej ale stawianie kursu w granicach 1.75/1.80 na zwycięstwo Barcelony w Paryżu to według mnie samobójstwo buków. Jestem praktycznie pewien że Paryżanie tego meczu na swoim stadionie nie przegrają, to właśnie tutaj grają najlepszy futbol jaki można grać, to właśnie ich obrona jest nie do przejścia, tak jak fenomenalny jest atak Barcelony. Będzie to bardzo ciekawy pojedynek, według mnie obfitujący w bramki dużo bardziej niż dzisiaj meczu Atletico z Realem Madryt. Według mnie Paryżanie albo zremisują albo wygrają ten pojedynek, zagrają podstawowym składem, jedynym nieobecnym jest oczywiście Ibrahimowicz za czerwona kartkę w meczu z Chelsea gdzie pokazali niesamowitą walkę i charakter dzięki któremu awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów a na tym etapie nie ma już słabych zespołów. Paryżanie pokażą Barcelonie że są dużo lepszym zespołem niż rok czy dwa lata temu, teraz mają zespół który może spokojnie marzyć o wygraniu tych elitarnych rozgrywek, według mnie Paryż będzie jutro ciężkim sprawdzianem Barcelony i praktycznie na pewno nie wywiozą zwycięstwa, będzie remis albo wygra Paryż !

 

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-9?do=findComment&comment=892638

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC Porto - Bayern godz. 20:45
typ: 2
kurs: 1,85
Buk: Pinnacle

Dziś wieczorem dojdzie do kolejnych meczy ćwierćfinałowych , w którym Porto podejmie mistrza Niemiec Bayern Monachium. Nie znacznym faworytem tego spotkania jest zespół gości i na nich postanowiłem postawić. Choć w ostatnim meczu Ligi Mistrzów Bayernowi pod cieli skrzydła - kontuzje Robbena i Ribery -ego , to nadal jest to klasowy zespół w dobrej formie. Co prawda widać,było problemy w strzelaniu goli , porażka z Borussią M. 0-2 oraz dopiero wygrana w karnych w pucharze Niemiec z Bayerem, to jednak o dzisiejszy wynik jestem raczej spokojny. Pod nieobecność dwóch świetnych skrzydłowych doskonale graja ze sobą w ataku Lewandowski z Mullerem . Widać ,że polak jest w formie i dość często trafia ostatnio do siatki rywali a ozdoba tego może byc gol w ostatniej kolejce z Eintrachtem. Brak w/w zawodników sprawia,że gra toczy się bardziej pod Roberta i może on pokazać swoje możliwości. Bayern miał ostatnio trzy trudne mecze z w/w drużynami oraz Dortmundem, jednak ostatnia kolejka Bundesligi pokazała ,że wszystko wraca na właściwe tory.
Jak dla mnie Monachijczycy są głównym faworytem do końcowego zwycięstwa, gdy wrócą skrzydłowi Bayernu ciężko będzie pozostałym drużynom o zwycięstwa.
Do kadry wrócił natomiast Thiago Alcantara i widać ,że naprawdę robi dużo w środku pola.
FC Porto w poprzedniej rundzie trafiło na Basel po remisie w Szwajcarii ,wygrali u siebie zdecydowanie 4-0, również w ostatnim meczu na Estadio do Dragao padło sporo goli , bowiem gospodarze pokonali 5-0 Estroil. Dla Porto przyszedł teraz trudny okres, ćwierćfinał z Bayernem oraz końcówka sezonu w Portugalii,gdzie tracą do Benfiki trzy punkty. W żadnym z tych meczy nie moga pozwolić sobie na porażkę , ale czy stać ich na utrzymanie tak wysokiego tępą w małym odstępie czasowym. Bayern mimo licznych kontuzji ma szersza i równiejszą kadrę . Uważam,że zespół gości już dziś zrobi pierwszy krok do półfinału i wygra w Porto.
Przewidywane składy:
Porto (1-4-4-3): Fabiano Freitas - Danilo, Maicon, Martins Indi, Alex Sandro - Herrera, Casemiro, Oliver - Ricardo Quaresma, Aboubakar, Brahimi
Bayern (1-4-1-3-2): Neuer - Rafinha, J. Boateng, Dante, Juan Bernat - Xabi Alonso - Lahm, Thiago - M. Götze - T. Müller, Lewandowski
---
Nie zagrają:
Porto: Tello, Adrián López (kontzuje), Marcano (zawieszenie)
Bayern:  Schweinsteiger, Ribery, Benatia, Robben, Javi Martinez, David Alaba (kontuzje)

Mój typ: 0-2

 

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Championship )
Spotkanie: Nottingham - Watford
Typ: 2
Kurs: 2.21
Godzina: 20.45
Bukmacher: Pinnacle

15.04.2015

 

W kolejnym spotkaniu 43 kolejki angielskiej Championship na stadionie City Ground miejscowa drużyna podejmować będzie zespół Watford. Gospodarze są obecnie na dziesiątym miejscu z dorobkiem 58 punktów notując piętnaście zwycięstw, trzynaście remisów i czternaście porażek - bilans bramkowy 65:59. Ten dorobek punktowy daje im pewną grę w przyszłym sezonie w tejże klasie rozgrywkowej, ale nie daje szans na walkę o awans do Premier League. W całkiem innej sytuacji są goście którzy obecnie zgromadzili 79 punktów i zajmują czwarte miejsce, tracąc co pierwszego tylko cztery punkty. Wygrali do tej pory dwadzieścia cztery spotkania, siedem zremisowali i jedenaście przegrali - bilans bramkowy 84:48. We wczorajszym dniu wszyscy faworyci do gry o awans wygrali swoje spotkania, Bournemouth Norwich Middlesbrough Derby i Ipswich, więc chłopcy trenera Jokanovica nie mają wyjścia i muszą w tym meczu wyjść w 100% zmobilizowaniu i wygrać to spotkanie. Nie są bez szans, a nawet wręcz przeciwnie. Nottingham w ostatnich spotkaniach spisuje się słabo na co wskazują ostatnie trzy porażki i remis. Goście wiedzą o co grają i ostatnie mecze, szczególnie ten z Middlesbrough pokazuje że są w formie i mogą awansować bezpośrednio do najwyższej klasy rozgrywkowej. Ostatnie dziesięć spotkań Watfordu do siedem zwycięstw, dwa remisy i tylko jedna porażka. Gospodarze grają o tak zwaną pietruszkę i mogą w tym meczu wyjść zbytnio na luzie i przez to stracić szybko jedną lub dwie bramki, a goście będą potem resztę meczu kontrolowali. Z tegoż właśnie powodu nie zdziwi mnie tutaj wynik 0:2 na który stawiam.

 

http://obstawianie.com/topic/20480-championship-anglia/page-7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna/ Liga Mistrzów Europa
Spotkanie: PSG - Barcelona
Typ: Obie drużyny strzelą gola

Kurs: 1.79

Godz: 20:45
Bukmacher: ComeOn
Analiza:

 

 

 Dziś o godzinie 20:45 zostanie rozegrane spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy PSG, która na swoim stadionie podejmować będzie w ramach rozgrywek ligi mistrzów drużynę Barcelony. Drużyna gospodarzy to aktualnie lider francuskiej ligi, która w tym sezonie ligi mistrzów zaliczyła bilans 7 wygranych 3 remisów i dwóch porażek. Na własnym stadionie drużyna z Paryża w tej edycji ligi mistrzów ma na swoim koncie 5 wygranych i jeden remis w każdym spotkaniu strzelali bramki i tylko w jednym z nich udało się im pozostawić czyste konto do końcowego gwizdka. Drużyna Barcelony to oczywiście również lider w swojej lidze.Barcelona w tej edycji ligi mistrzów zanotowała 9 zwycięstw 1 remis i dwie porażki. Obie drużyny grając ze sobą w każdym spotkaniu nawzajem sobie strzelają  W tej edycji ligi mistrzów grali ze sobą dwukrotnie i wyniki padły 3:2 o 1:3. I mam nadzieję że dziś również obie sobie strzelą. Żadna z drużyn na pewno nie odpuści i będzie dążyła do wygranej.

 

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna / Anglia Championship /

15.04.2015 / godz. 20:45

Spotkanie - Nottingham Forest : Watford

Typ - Watford strzeli over 2.5 gola

Kurs - 3.80

Buk - Sportingbet

 

W dzisiejszym typie pozostaję na boiskach na wyspach tym razem znowu typ z Championship i bardzo ważny mecz szczególnie dla gości którzy w tym sezonie mają szanse na awans bo do lidera tracą 4 pkt natomiast do drugiego miejsca także dającego awans 3 pkt a do końca sezonu juz niewiele meczy tak więc trzy punkty dla gości bardzo potrzebne i myślę że dziś powinni wygrać chociaż to piłka a ta rządzi się swoimi prawami i wynik do końca jest niewiadomą , Nottingham jest na miejscu 10 i ani spadek ani awans nie dla nich im pozostaje dokończyć sezon i wszystko , na swoim terenie jednak zdobyli większość swoich punktów a bilans 9-5-7 i br 35:27 natomiast goscie na wyjazdach grają bardzo dobrze i są 3 druzyną pod względem gry na wyjazdach ich bilans to 11-4-6 i gole 38:27 tak więc może być a raczej powinni być ciekawie na boisku , ja jak wspomniałem idę w stronę gości a konkretnie na gole z ich strony a liczę na przynajmniej 3 , ostatnie 5 meczy na wyjazdach gości to przeważnie zwycięstwa a goli strzelonych przynajmniej 2 ale były też i 4 natomiast zaglądając do H2H to na 11 meczy zagranych tutaj aż 5 razy górą było Watford a wygrali już tutaj 4:2  ,  w pierwszym pojedynku w Watford wynik 2:2 tak więc dziś liczę na sporo goli ale 3 ze strony gości !

 

http://obstawianie.com/topic/20480-championship-anglia/page-7?p=892569

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka,Dyscyplina: Siatkówka, Orlen Liga

Godzina: 19:00
Spotkanie: Ostrowiec Swietokrzyski - Dabrowa Gornicza 

Typ: 2( -14.5 punktów)
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Ostrowiec Świętokrzyski boryka się ze znacznymi problemami kadrowymi, zaś Dąbrowa Górnicza ze słabymi wynikami sportowymi. Zdecydowanymi faworytkami rywalizacji w tej parze są Zagłębianki. 
Drużyna dzisiejszych gospodarzy nie dokończy sezonu w najmocniejszym składzie. W pomarańczowo-czarnych barwach z pewnością nie wystąpią atakujące Katarzyna Brojek i Ralitsa Vasileva oraz środkowa Aneta Duda. 
Trener Parkitny stanął przed trudnym wyzwaniem - musi dokończyć sezon bez nominalnej atakującej w składzie, w środowej konfrontacji przeciwko dąbrowiankom na tę pozycję zostanie przesunięta jedna z przyjmujących.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nozna, kostaryka liga 1

15.04.2015 - 23:00


Spotkanie: Puma Generalena - Herediano

Typ: under 2,5
Kurs: 1,82
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Liga jak i zespoły malo znane aczkolwiek liczby mówią co nieco czego możemy się spodziewać w tym meczu.
Obydwa zespoły bardzo underowe - gospodarze 17 bramek na 18 meczy ( w tym tylko 9 bramek u siebie) natomiast  bilans gości to 18 bramek na 15 spotkań ( w tym tragiczny wyjazd - 5 bramek  na 7 spotkań). Co ciekawe to goście mogą pochwalić sie ... najlepsza obroną w lidze i tylko 13 bramkami straconymi. Bilans ostatnich 5 meczy: gospodarze under 2,5 w każdym z nich, goście tylko jedno over 2,5 . Napawa to optymizmem a jedyne co może martwić to pojedynki h2h w każdym z nich był over 2,5 ba nawet over 4,5.
http://obstawianie.com/topic/20533-pozosta%C5%82e-ligi-ameryka%C5%84skie/page-6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów

Spotkanie: FC Porto – Bayern

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.81

Buk: Pinnacle

Godz. 20:45

Analiza:

Wczorajszy dzień z Ligą Mistrzów nie dostarczył nam wielu bramek ale było za to mnóstwo emocji,  zobaczymy jak to będzie dzisiaj. Spotkanie PSG – Barcelona ma zdecydowanie tendencje ku temu by padło w tym starciu sporo bramek ale taki sam scenariusz widzę w Portugali gdzie Porto będzie podejmować Bayern Monachium. Porto to dla mnie świetna ekipa na każdej płaszczyźnie a już pod względem transferowym to mistrzostwo świata, co rok sprzedają kogoś za grube miliony ale najpierw pozwalają im się u siebie rozwinąć.   Takie prowadzenie zespołu daje w tej chwili ćwierćfinał Ligi Mistrzów gdzie już nie ma słabych zespołów i na pewno nie są faworytem w tej parze.  Gospodarze to jednak ekip która się nie poda i będzie walczyć,  ma  dziwne przeczucie że oni dziś zagrają bardzo odważną piłkę zresztą oni taki stylu uwielbiają co z tego że to Bayern ale akurat Bawarczycy mimo dobrych wyników jakoś mnie nie przekonują.  Porto ma odpowiednich graczy takich jak Quaresma, Martinez, Herrera. Casemiro którzy mają wszystko by dziś w przodach mieszać, dla mnie po prostu gospodarze mają potencjał na to by nawet to wygrać.  Myślę że pomoże im w grze też fakt że oni nie muszą oni mogą, ale też zdają sobie sprawę że dziś trzeba podjąć odpowiednie ryzyko by jechać do Monachium z zaliczką inaczej na awans nie ma szansa – muszą przez 90 minut grać swoje a na pewno nie powinna to być zachowawcza gra. Guardiola ma szpital w swoim zespole powypadało wielu kluczowych graczy szczególnie w ofensywie ale plus  takiej sytuacji jest taki że Lewandowski przy tym ustawieniu gra świetnia i na pewno gracze Porto muszą mieć to na uwadze.  Mimo wszystko gra Bayernu mnie osobiście nie przekonuje a widziałem ich ostatnie mecze. Mam wrażenie gdyby tylko rywale grali iż nimi odważniej to mogli by wówczas coś ugrać bo na pewno obrona to tam dużym kolektywem nie jest a do tego Alonso też nie ta forma co przed laty i strat coraz więcej.   Nie ma też co ukrywać Bayern to ciągle wyśmienita ekipa nawet bez wielu graczy i na pewno tutaj swoje okazje będzie miała przy sposobie gry gospodarzy.  Wiele też zależy od tego jak wejdą w ten mecz  Swoje tutaj do over może dorzucić pan sędzia Velasco Carballo który dużo gwizda i pokazuje wiele kartek a wiadomo w obu ekipach jest wielu specjalistów od stałych fragmentów a kartki tez wymuszają na graczach mniejszą agresywność bo przekłada się na więcej miejsce do gry. 

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-9?do=findComment&comment=892743

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Anglia Championship
Spotkanie: Fulham - Rothertam
Typ: Poniżej 13 rożnych
Kurs: 1.50
Godz: 21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Dzisiaj moim typem numer jest under rożnych w meczu Fulham - Rothertam. Linia na ten typ jest bardzo wysoka nie spodziewałem się aż tak wysokiej linii. Fulham to mocny zespół ale nie zdobywa on wielu rożnych w ich meczach pada sporo bramek ale praktycznie żadna ze stałych fragmentów gry. Fulham zdobywa przeważnie około 5 rożnych na każde spotkanie grane u siebie. W ostatnich meczach padało równo  osiem, osiem, siedem. Czyli mielismy jeszcze spory zapasa do naszej linii która spokojnie weszła by w każdym z tych spotkań. Liczba rożnych które padły w meczach wyjazdowych Rothertam to kolejno siedem, jedenaście i pięć czyli nasz typ również wchodzi na spokojnie . Fulham z Rotheram rozegrało jedno spotkanie w którym padła liczba dziewięciu rożnych. Uważam że dzisiaj będzie pdobnie i typ wejdzie 

 

http://obstawianie.com/topic/20480-championship-anglia/page-7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka Euroleague 

Godzina: 21:00

Spotkanie: Real Madrid - Anadolu Efes

Typ: 1X2 Do przerwy/koniec meczu Wybór: 1/1 

Kurs: 1,43 

Bukmacher: ComeOn

 

 

Tak na szybko bo większość firm ma kursy zdecydowanie nisze w granicach 1,18-1,3 mój bet dnia. Real jest dużym faworytem w tym spotkaniu w tej parze- zespól mający mocny wyrównany roster na każdej pozycji świetnych graczy typu LLULL, RODRIGUEZ czy graczy z przeszłością nba: NOCIONI, AYON. Mocni za 3 pkt, świetni technicznie mamy fazę pucharowa żarty sie skończyły.Real od początku powinien tu spokojnie dominować, nakręcając sie z akcji na akcje- bardzo mocny obwód u siebie graja świetnie w top 16 7-0 Efes na wyjazdach bardzo przeciętnie zespól nie obliczalny potrafiący przegrać praktycznie z każdym nawet w swojej lidze.Ciekawie może byc pod koszem walki BOUROUSIS,REYESa czy SALAHa MEJRI z KRSTICiem.LASO ma bardzo mocny zespól, ograny cel wiadomy i Efes tutaj nic nie będzie wstanie zrobić może blowautu- pogromy nie będzie ale królewscy to wygrają spokojnie kontrolując cały mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...