Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna LE

Spotkanie Dynamo Kijów -Fiorentina

Typ: 1x

Kurs 1.42

Buk Bet 365

Godz: 21:05

Analiza: Witam, już w czwartkowy wieczor rozpoczną się kolejne zmagania w lidze europejskiej, ekipa Dynamo Kijów na swoim stadionie podejmowała bedzie drużynę Fiorentiny. Dla mnie faworytem w tym pierwszym spotkaniu rozegranym na Ukrainie bedzie ekipa gospodarzy, która na tym boisku w obecnych rozgrywkach i zanotowała tutaj zaledwie 1 porażkę z Ludogorets, co można nazwać wypadkiem przy pracy, ponieważ pozostałe spotkania to same wygrae lub remisy a meczy tych było na prawdę bardzo dużo ponieważ az 28, tak wiec reasumując na 28 spotkań tylko 1 porażka, to rewelacyjny bilans wliczajac spotkania ligowe, te w lidze europy oraz pucharowe i towarzyskie , ich przeciwnik włoska Fiorentina na wyjazdach radzi sobie znacznie słabiej co prawda w poprzedniej rundzie wyeliminowała romę,ale gospodarze też mogą poszczycic się wysoką wygraną 5:2 na swoim boisku z  zespołem Evertonu. Goscie teraz grają jednak słabiej w meczach wyjazdowych co pokazuję statystyka, ostatnie 3 spotkania to 1 wygrana 1 remis i bardzo wysoka porażka na stadionie Rzymskiego Lazio. Ogólnie rzecz biorąc  oba zespoły nie grały ze sobą jeszcze nigdy w historii, na pewno włoska liga jest mocniejsza,ale ekipa gosci dziś jedzie do Napoli , gdzie też musi wystawić pierwszy skład co na pewno odbierze im jakieś siły w starciu z zespołem Dynama Kijów , gospodarze natomiast są obecnie liderem z 4 punktami przewagi nad zespołem drugim, do tego maja zdecydowanie słabszego przeciwnika w lidzę, a poza tym atut własnego boiska, myślę ze właśnie ta kwestia może w być w tym spotkaniu najważniejsza i większe zasoby sił ekipy gospodarzy pozwolą im w tym spotkaniu osiągnąć dobry rezultat.

 

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-4?do=findComment&comment=887324

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Spotkanie: Wolfsburg - Napoli
Typ:  1
Kurs: 1.80
Godz: 21:05
Bukmacher: Bet365

16.04.2015

 

W ćwierćfinale Ligi Europejskiej na Volkswagen Arena miejsca drużyna podejmować będzie u siebie zespół z Włoch. W 1/8 finału drużyna z Niemiec również grała z przedstawicielem Serie A z którym dość łatwo gospodarze sobie poradzili wygrywając u siebie 3:1 i na wyjeździe 2:1. Napoli natomiast w poprzedniej fazie wyeliminowało zespół Dynama Moskwa wygrywając mecz u siebie 3:1 i remisując bezbramkowo na wyjeździe. Chłopcy Dietera Heckinga są obecnie w doskonałej formie, zajmują w Bundeslidze drugie miejsce z Bayernem i mają przewagę aż siedmiu punktów nad trzecim zespołem Monchengladbach. Napoli natomiast w rodzimej lidze jest obecnie na czwartym miejscu o które wydaje się, że będzie walczyć z dwoma zespołami - Fiorentiny i Sampdorii. Teraz to co dla mnie najważniejsze, czyli forma gospodarzy na własnym stadionie. Ostatnie dziesięć spotkań Wollfsburga u siebie to dziesięć zwycięstw, w ogóle ostatnia porażka do 27 listopada 2014 roku z Evertonem. Napoli na wyjazdach spisuje się ostatnio słabo. Od pięciu spotkań nie wygrali meczu, a tylko dwa zremisowali co też wskazuje na to że niemiecka drużyna nie powinna mieć większego problemu z wygraną w tym spotkaniu. Stawiam na 3:0.

 

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-4?do=findComment&comment=887324

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, UEFA Europa League

Spotkanie: Sevilla FC - Zenit St. Petersburg

Typ: Sevilla -1.5 (AH)

Kurs: 2.60

Godz: 21:05

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Długo zastanawiałem się czy zagrać w tym meczu handicap bramkowy w stronę Sevilli czy po prostu ich zwycięstwo. Ostatecznie zdecydowałem się na ten pierwszy wariant, dlaczego?

Wczoraj mieliśmy przykład w Lidze Mistrzów, gdzie wydawało się, że mecz PSG z Barceloną będzie spotkaniem wyrównanym. Zabrakło jednak kilku ważnych zawodników dla drużyny Paryżan i Barcelona pewnie wygrała 3:1. W drugim meczu mieliśmy podobną sytuację Bayern bez duetu Robben - Ribery przegrał w Porto 1:3 i jednemu z faworytów rozgrywek będzie bardzo ciężko o awans do półfinału.

Jak to się wszystko ma do spotkania Sevilli z Zenitem? Otóż w drużynie André Villas-Boas również przed dzisiejszym starciem brakuje kilku ważnych piłkarzy. Kontuzjowany jest Fayzulin natomiast za kartki pauzuje, aż 4 piłkarzy! Są to Smolnikov, Criscito, Danny i Hulk czyli naprawdę są to dość poważne osłabienia w drużynie z Rosji. Dodajmy do tego, że w ekipie Sevilli nie zagra jedynie Beto i być może  Daniel Carriço to wychodzi nam, że Sevilla grają u siebie musi po prostu taką okazję wykorzystać i nie tylko wygrać ale wygrać jak największym stosunkiem bramkowym, bo w rewanżu będzie już zupełnie inny Zenit, no i przede wszystkim będzie o dobry wynik będzie zdecydowanie ciężej.

Wydaje się jednak, że Sevilla jest aktualnie w na tyle dobrej formie, że sprzyjające okoliczności jakie się przytrafiły będzie potrafić wykorzystać. Podopieczni Unaia Emery'ego bowiem od 10 spotkań nie zaznali goryczy porażki, w tym czasie wygrali 8 razy i 2 razy remisowali (z Atletico oraz z Barceloną). U siebie natomiast wyniki Sevilli muszą robić również wrażenie, bowiem zazwyczaj ta drużyna mecze domowe wygrywa, co jakiś czas przytrafi się remis. Myślę, że moja propozycja na to spotkanie do dobry pomysł i warty zagrania.

 

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/?p=892796

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tsonga J-W. - Cilic M. godz. 14:00
typ:2
kurs: 2,89
Buk: Pinnacle'

Dziś w 1/8 finału na kortach ceglanych w Monte Carlo ,zagrają Francuz Tsonga oraz Chorwat Cilic . Faworytem bukmacherów jest raczej Francuz, ja jestem innego zdania. Obaj w tym roku grali bardzo mało , Tsonga zaczął pod koniec marca w Miami ,gdzie odpadł w drugiej rundzie przegrywając ze swoim rodakiem Monfilsem 2-0.
W Monako Francuz w pierwszej rundzie pokonał Jan-Lennard Struff 6-4,6-4,natomiast w drugiej Goffina 6-3,6-4. Tak więc w roku 2015 Tsonga jak do tej pory zanotował 3 zwycięstwa i jedną porażkę.
Chorwat dla którego również to jest drugi turniej w tym roku, rozegrał tylko dwa spotkania , przegrał w drugiej rundzie w Indian Wells z z Monaco 0-2. Natomiast w obecnym turnieju jak o rozstawiony zawodnik z 8 , grał od 2 rundy gdzie pokonał 2-1 Austriaka Mayera.
Postanowiłem zagrać na Cilica ponieważ miał on dość udany poprzedni rok m.in zwycięstwo w Nowym Jorku w US Open. Druga sprawa to regularnie ostatnio ogrywał Francuza,wygrał dwa razy po 1-0 w grudniu w IPTL ,wcześmiej wygrywał w Rotterdamie oraz Miami. francuz ostatni raz z Cilicem wygrał w 2011 roku.
Myślę,że kontuzja barku Chorwata jest już wyleczona w 100 procentach i pokaże nam dziś swój najlepszy tenis, nie zapominajmy również,że po kontuzji przed ramiania jest Tsonga. Mam nadzieję,że zdrowie pozwoli obu zawodnikom zagrać dobre spotkanie i to wyżej notowany Chorwat zejdzie z kortu jako zwycięzca.

 

http://obstawianie.com/topic/31424-atp-monte-carlo-monako/?do=findComment&comment=892104

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LE


Spotkanie Club Brugge - Dnipro


Typ: 1


Kurs 2.00


Buk Bet 365


Godz: 21:05


 


 


Mecz 1/4 Finału Ligi Europejskiej.


Belgowie którzy dawno nie byli na takim etapie rozgrywek - 1/4 LE ostatnio przed reformą Pucharu Uefa zmierzą się na własnym obiekcie z zespołem Dnipro.


Dnipro aktualnie jest na 3 pozycji w lidze ukraińskiej , tuż za Szachtarem Donieck , lecz poza Szachtarem oraz Dynamem Kijów wielkich rywali tam nie mają.


Club Brugge prowadzi w tabeli w grupie mistrzowskiej z 34 punktami.


Ostatnio przegrali niespodziewanie z Kortjik (2:0).


W 1/8 LE wyeliminowali niespodziewanie Turecki Besiktas Stambuł wygrywając w dwumeczu aż (5:2).


Dnipro natomiast wyeliminowało Holenderski Ajax Amsterdam 2:1 w dwumeczu.


Ukraińcy ostatnią porażke zanotowali w Grudniu 2014 z Zorya (2:1) na wyjeżdzie.


Zespół z Bruggi u siebie w tym sezonie jeszcze nie przegrał! bilans to 18 zwycięstw oraz 6 remisów.


Dnipro zdołało przegrać już 4 razy w tych rozgrywkach LE , Bruggia jeszcze nie przegrała.


Jeśli Belgowie myslą o awansie do 1/2 musza to spotkanie wygrac.


Nieobecni w szeregach gospodarzy to: Thomas Meunier , w Dnipro nie zagra Shaktov.


 


link:


http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-4


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LE


Spotkanie Club Brugge - Dnipro


Typ: Under 0,5 HT


Kurs 2.70


buk : William Hill


Godz: 21:05


 


Analiza :


 


Dzisiaj w ćwierćfinale Ligi Europy spotkają się na przeciwko siebie dwa zespoły które są największą rewelacją tej edycji Ligi europy, zespół który przejdzie dalej w tym dwumeczu osiągnie wielki sukces ponieważ zamelduje się już w półfinale Ligi Europy a to osiągnięcie zacne! Obydwa zespoły grają ciekawy, ambitny futbol, według mnie pierwsza połowa nie będzie jakimś wielkim widowiskiem, zapewne to będzie badanie się z jednej i z drugiej strony co pokaże rywal - bez zbędnego odkrywania się. Jeden i drugi zespół w zmakomitej formie, posiadający niesamowite defensywy, tracący bardzo mało goli ale tak samo do bólu skuteczny jak i gospodarze jak i Dnipro, według mnie 1 połowa będzie nudna, obfitująca w małą ilość okazji strzeleckich, wszystko rozstrzygnie się w 1 połowie.


 


http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-4?do=findComment&comment=885989


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dania 2 liga
Godzina 20:30 / 16.04.2015
Spotkanie - HB Koge : AGF Aarhus
Typ - over 3,5 gola
Kurs - 4.20 / Sportingbet


Spróbuję w tym spotkaniu iść w stronę bramek , zobaczymy może wejdzie !
Gospodarze w tabeli zajmują dopiero 7 pozycję i o awansie raczej w tym sezonie nie marzą gdyż do czołówki tracą sporo , po 23 kolejkach ich bilans 7-8-8 i br. 19:27 i jak nie trudno zauważyć to z obroną nie jest najlepiej , ostatnio jednak grają nie żle i dwa ostatnie pojedynki to dwa zwycięstwa a te ostatnie kiedy to w meczu wyjazdowym ograli trzeci w tabeli Lyngby 3:1 powiem że trochę mnie zaskoczyli ale to daje nadzieję na dzisiejszy mecz , teraz goście a ci to spadkowicz z poprzedniego sezonu z Superlig i widać że chłopaki marzą o szybkim powrocie do najwyższej klasy rozgrywek w Danii i jak na teraz to im się udaje bo zajmują drugie miejsce z dorobkiem 42 pkt i do lidera tracą sporo bo aż 9 pkt jednak druga pozycja też daje upragniony awans i trzeba tego bronić tym bardziej że mają 3 pkt przewagi nad Lyngby ale też jeden mecz mniej rozegrany tak więc jest dobrze no ale dziś trzeba skasować komplet pkt aby trzymać dystans i liczę że to oni wygrają to spotkanie ale jak już podałem idę w tym meczu w stronę bramek bo te powinny dziś padać . AGF Aarhus w meczach wyjazdowych spisuje się bardzo dobrze i tej statystyce chłopaki przodują a ich bilans w meczach wyjazdowych to 8-2-1 i te bramki 23:9 na mnie robią wrażenie bo jak zajrzymy do ogólnego bilansu bramek 38:22 to większość strzelili w meczach wyjazdowych tak więc dziś powinni to potwierdzić w Koge , no i moja ulubiona statystyka czyli H2H pokazuje że w tej parze lepsi goście bo na 9 pojedynków bilans 2-2-5 i br. 12:15 co daje średnią 3 gole na mecz , no i sumując dobrą ostatnio grę gospodarzy i najlepiej grający zespół na wyjazdach zaryzykuję na przynajmniej 4 bramki !

 

http://obstawianie.com/topic/20506-dania/page-6?do=findComment&comment=892202

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LE

Spotkanie Dynamo Kijów -Fiorentina

Typ: over 1,5

Kurs 1.42

Buk Expekt

Godz: 21:05

Analiza:

W ostatnich 5 meczach u siebie w pucharach Dynamo zdobyło aż 15 bramek, co daje zanakomitą skuteczność 3 bramki na mecz, każdy z nich wygrywając. Ponadto potrafili zawalczyć w Liverpoolu z Evertonem i wywieź stamtąd dość dobry rezultat strzelając bramkę co w perspektywie dało im spokojny awans do następnej rundy. Widać że ekipa z Kijowa gra pod " publikę"  i ma ambicję zajść wysoko. Również Fiorentina ma doskonały bilans bramkowy w ostatnich 5 spotkaniach  bo aż 10 bramek na wyjeździe i tylko w jednym meczu nie odniesli zwyciestwa. Obie ekipy zagrają w niemal najsilniejszych składach,  z nie obecnych zabraknie: w Dynamo: Makarenko (kontuzja) a  w Fiorentinie: Basanta (kartki) i Rossi (kontuzja). Myślę że Dynamo mając na uwadzę rewanż we Florencji bedzie chciało zabezpieczyć sie przynajmniej dwoma bramkami i z tego powodu liczę na over 1,5. Uważam też że i Fiorentina może cos ustrzelić a więc mecz jak najbardziej na over.

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-4?do=findComment&comment=887324

 

zapomniałem wkleic linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Club Brugge vs Dnipro Dnipropietrowsk
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Club Brugge w domu prezentuje sie bardzo dobrze (3-2-0 w LE, 2-0-0 w Pucharze Belgii, 11-5-0 w Jupiler Pro League). Pilkarze malo znani i przecietni, zaledwie 4-5 w miare rozpoznawalnych nazwisk. Zespol jest liderem Jupiler Pro League, walcza zaciekle z pozostalymi zespolami o mistrzostwo.
Dnipro - na wyjazdach gra nienajgorzej (1-2-2 w LE, 2-0-1 w Pucharze Ukrainy, 8-1-0 w Premier Lidze). Pilkarze podobnie jak w Club Brugge malo znani i przecietni, zaledwie 4-5 w miare rozpoznawalnych nazwisk.
Obie druzyny prezentuja podobna forme - Club Brugge bilans 8-0-2, Dnipro bilans 8-1-1.

Przewidywane składy i absencje: http://www.whoscored.com/Matches/944891/Preview/Europe-UEFA-Europa-League-2014-2015-Club-Bruges-Dnipro oraz http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2015/matches/round=2000590/match=2014624/prematch/preview/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...