Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


#2 Djokovic - Sock @ over 17.5g 1.39 Unibet

#3 Young - Gulbis @ over 24g 2.20 Pinnacle

#4 Muller - Murray @ over 23g 2.26 Pinnacle

#5 Nadal - Youzhny @ over 23.5g Unibet

#6 Bencic - Lisicki @ Bencic 1.88 Expekt

#7 Radwańska - Cornet @ Cornet 3.79 Pinnacle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#2 Djokovic - Sock @ over 17.5g 1.39 Unibet

#3 Young - Gulbis @ over 24g 2.20 Pinnacle

#4 Muller - Murray @ over 23g 2.26 Pinnacle

#5 Nadal - Youzhny @ over 23.5g 3.20 Unibet

#6 Bencic - Lisicki @ Bencic 1.88 Expekt

#7 Radwańska - Cornet @ Cornet 3.79 Pinnacle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

#2 Djokovic - Sock @ over 17.5g 1.39 Unibet :n:

#3 Young - Gulbis @ over 24g 2.20 Pinnacle :n:

#4 Muller - Murray @ over 23g 2.26 Pinnacle :n:

#5 Nadal - Youzhny @ over 23.5g 3.20 Unibet :n:

#6 Bencic - Lisicki @ Bencic 1.88 Expekt :t:

#7 Radwańska - Cornet @ Cornet 3.79 Pinnacle :n:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za wczorajsze typy, ale spodziewałem się w każdym spotkaniu walki i tylko Bencic się wykazała wolą walki, a Cornet zagrała taki dramat, że głowa boli :fp:
Mam nadzieje, że dzisiaj będzie lepiej:

 

#8 Isner - Chardy @ Isner 1.64 Pinnacle

#9 Radwańska - Halep @ Halep 1.50 Pinnacle

#10 Murray J. / Peers J. - Djokovic N. / Tipsarevic J. @ Murray J. / Peers J. 1.57 WilliamHill

#11 Bencic - Ivanovic @ over 2.5s 2.25 Bet365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za wczorajsze typy, ale spodziewałem się w każdym spotkaniu walki i tylko Bencic się wykazała wolą walki, a Cornet zagrała taki dramat, że głowa boli :fp:

Mam nadzieje, że dzisiaj będzie lepiej:

 

#8 Isner - Chardy @ Isner 1.64 Pinnacle :n::fp:

#9 Radwańska - Halep @ Halep 1.50 Pinnacle :t::wixa:

#10 Murray J. / Peers J. - Djokovic N. / Tipsarevic J. @ Murray J. / Peers J. 1.57 WilliamHill :n::bz:

#11 Bencic - Ivanovic @ over 2.5s 2.25 Bet365 :n::bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tenis też nie porwał, więc piłka.....

 

#12 Southampton - Everton @ Southampton 1.95 Bet365 :n:

#13 Swansea - Newcastle @ Swansea 1.95 WilliamHill :t:

#14 West Ham - Leicester @ Remis 3.50 Bet365 :n:

 

Może ANGLIA pomoże :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#19 Gulbis - Marchenko @ Marchenko 4.33 Bet365

 

Mecz w nocy, co mnie tu skusiło, Gulbis niedawno grał z Djokovicem i miał szansę wygrać, a teraz nagle idzie na challenger, w którym nic nie zarobi? Może sprzeda i Marchenko, który formą nie grzeszy, ale może uda mu się odbić.

 

giphy.gif

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#20 Isner - Querrey @ Querrey 2.50 Sportingbet

 

Przydałoby się odpocząć Isnerowi, bo w ostatnich meczach wyglądał na zmęczonego, USO niedługo, Querrey ma szansę tu dzisiaj wygrać.

 

giphy.gif

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#23 Coric - Zverev @ Coric 2.40 Pinnacle

 

Na szybko, bo mecz za chwilę - nie było kamer, ale mecz Zvereva był bardzo dziwny, wygrał easy pierwszego seta, w drugim przegrał, a w trzecim odrobił ze stanu 3-0 i podanie Istomina. Gra dwóch młodych, więc idę po większym kursie, czuje tutaj value

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#23 Coric - Zverev @ Coric 2.40 Pinnacle :t:

 

Na szybko, bo mecz za chwilę - nie było kamer, ale mecz Zvereva był bardzo dziwny, wygrał easy pierwszego seta, w drugim przegrał, a w trzecim odrobił ze stanu 3-0 i podanie Istomina. Gra dwóch młodych, więc idę po większym kursie, czuje tutaj value

 

 

#20 Isner - Querrey @ Querrey 2.50 Sportingbet :t:

 

Przydałoby się odpocząć Isnerowi, bo w ostatnich meczach wyglądał na zmęczonego, USO niedługo, Querrey ma szansę tu dzisiaj wygrać.

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#19 Gulbis - Marchenko @ Marchenko 4.33 Bet365 :t:

 

Mecz w nocy, co mnie tu skusiło, Gulbis niedawno grał z Djokovicem i miał szansę wygrać, a teraz nagle idzie na challenger, w którym nic nie zarobi? Może sprzeda i Marchenko, który formą nie grzeszy, ale może uda mu się odbić.

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#24 Verdasco - Goffin @ Verdasco 2.54 Pinnacle

#25 Basel - M. Tel Aviv @ Basel -1.5 2.45 Pinnacle

#26 Seppi - Lopez @ Lopez 1.93 Pinnacle

 

Na dzisiaj trzy bety:

 

Verdasco - Goffin: Verdasco zagrał bardzo dobre spotkanie z Tsongą, jak wiemy on lubi sobie czasami poświrować, ale taki kurs w meczu z Goffinem, który w pierwszej rundzie męczył się z Lu? Serwis lepszy ma Verdasco, a tutaj serwis mu się przyda, jak zagra swoje to powinien wygrać w dwóch setach, ale spodziewam się jakiegoś przestoju i trzech setów, ale oby na korzyść Verdasco

 

Basel: pierwszy mecz u siebie, więc przewagę trzeba zrobić, mocni na swoim podwórku, może Lech pokonali tylko 1-0 i to w ostatnich minutach ta bramka, ale nie musieli się spinać, bo zaliczka z Poznania im wystarczyła, dzisiaj powinna być dominacja pod każdym względem

 

Seppi - Lopez: co tu dużo mówić, widziałem mecz Seppiego z Francuzem, bo miałem Francuza :fp: i tam była taka padaka, że szkoda gadać, a na Lopeza wczoraj zerkałem i bardzo ciekawy mecz, według mnie kurs na Lopeza bardzo ciekawy

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#24 Verdasco - Goffin @ Verdasco 2.54 Pinnacle :n:

#25 Basel - M. Tel Aviv @ Basel -1.5 2.45 Pinnacle :n:

#26 Seppi - Lopez @ Lopez 1.93 Pinnacle :t:

 

Na dzisiaj trzy bety:

 

Verdasco - Goffin: Verdasco zagrał bardzo dobre spotkanie z Tsongą, jak wiemy on lubi sobie czasami poświrować, ale taki kurs w meczu z Goffinem, który w pierwszej rundzie męczył się z Lu? Serwis lepszy ma Verdasco, a tutaj serwis mu się przyda, jak zagra swoje to powinien wygrać w dwóch setach, ale spodziewam się jakiegoś przestoju i trzech setów, ale oby na korzyść Verdasco

 

Basel: pierwszy mecz u siebie, więc przewagę trzeba zrobić, mocni na swoim podwórku, może Lech pokonali tylko 1-0 i to w ostatnich minutach ta bramka, ale nie musieli się spinać, bo zaliczka z Poznania im wystarczyła, dzisiaj powinna być dominacja pod każdym względem

 

Seppi - Lopez: co tu dużo mówić, widziałem mecz Seppiego z Francuzem, bo miałem Francuza :fp: i tam była taka padaka, że szkoda gadać, a na Lopeza wczoraj zerkałem i bardzo ciekawy mecz, według mnie kurs na Lopeza bardzo ciekawy

 

Basel mnie zawiodło, Verdasco był mocno niestabilny, a Lopez wykonał swoje zadanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy weekend, piłkarski weekend, więc będą i typy. Na początek premier league.

 

#27 Sunderland - Swansea @ Swansea 2.11 Pinnacle

 

Sunderland dwa pierwsze mecze zagrał fatalnie, porażka z Norwich na własnym stadionie 1-3 musi boleć, a ten honorowy gol strzelony w końcówce meczu. Ekipa nic ciekawego nie pokazuje póki co, a wiele osób typuje ich do spadku. Swansea dwa bardzo dobre mecze, remis z Chelsea i pewna wygrana z Newcastle na własnym stadionie, mają kim straszyć. Kurs adekwatny do ryzyka.

 

#28 West Ham - Bournemouth @ West Ham DNB 1.71 Unibet

 

Spodziewam się tutaj remisu, bo goście na prawdę sobie radzą na początku sezonu jako beniaminek, dwie porażki i to nie był sromotne, a po 1-0. Może dzisiaj uciułają remis, a może przegrają 1-0.

 

#29 Leicester - Tottenham @ Leicester DNB 1.92 Unibet

 

Dwa dobre spotkania gospodarzy, dwie wygrane dzisiaj koguty, które na pewno nie wygrają tego spotkania, drużyna póki co zawodzi, bo jak można nazwać remis 2-2 ze stoke kiedy prowadziło się 2-0 jak nie idiotyzmem?

 

Z Premier League przechodzimy do Hiszpanii.

 

#30 Vallecano - Valencia @ over 2.5g 1.83 Pinnacle

 

Wydaje mi się, że będzie tutaj dzisiaj grad goli, wczoraj Sevilla zawiodła z Malagą, zero bramek, nie było co oglądać, a dzisiaj mamy Valencie, która potrafi strzelać i udowodniła to w meczu z Monaco, mają całkiem niezłą zaliczkę przed wyjazdem, ale trochę mnie to niepokoi, bo dzisiaj mogą zagrać na pół gwizdka, ale no nic próbuje. Vallecano strzelać potrafi, a w obronie też lubi kiksy.

 

Z Hiszpanii na korty tenisowe w USA

 

#31 Djokovic - Dolgopolov @ Djokovic 2:0 1.40 Unibet

 

Starczy tego dobrego dla Dolgopolova, dzisiaj lanie od Novaka, a jak nie to trudno :bz:

 

#32 Murray - Federer @ Federer 1.57 Pinnacle

 

Nie spodziewałem się takiego kursu na Szwajcara, według mnie to spotkanie wygra  dwóch setach, ale pobieram bezpieczną opcje i czysty win. Andy powinien już dwa razy odpaść z turnieju, a jednak gra. Federer nie będzie taki łaskawy, jak Dimitrov i Gasquet, bardzo dobra forma Federera na tym turnieju.

 

To byłoby na tyle w sobotę, ale oczywiście o gifie nie zapomnę:

giphy.gif

 

#leniwyweekend

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jutro bez analizy:

Typu Leicester DNB nie liczę, więc wszystko zmieniło swoje numerki.

 

#32 Lech - Piast @ Lech 1.52 Betsson

#33 Sampdoria - Carpi @ Sampdoria 1.83 Sportingbet

#34 Inter - Atlanta @ Inter 1.50 Sportingbet

#35 Juventus - Udinesse @ Juventus -1.5 1.92 Pinnacle

 

bez gifu

#smutnasobotabukmacherniedal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy weekend, piłkarski weekend, więc będą i typy. Na początek premier league.

 

#27 Sunderland - Swansea @ Swansea 2.11 Pinnacle :n:

 

Sunderland dwa pierwsze mecze zagrał fatalnie, porażka z Norwich na własnym stadionie 1-3 musi boleć, a ten honorowy gol strzelony w końcówce meczu. Ekipa nic ciekawego nie pokazuje póki co, a wiele osób typuje ich do spadku. Swansea dwa bardzo dobre mecze, remis z Chelsea i pewna wygrana z Newcastle na własnym stadionie, mają kim straszyć. Kurs adekwatny do ryzyka.

 

#28 West Ham - Bournemouth @ West Ham DNB 1.71 Unibet :n:

 

Spodziewam się tutaj remisu, bo goście na prawdę sobie radzą na początku sezonu jako beniaminek, dwie porażki i to nie był sromotne, a po 1-0. Może dzisiaj uciułają remis, a może przegrają 1-0.

 

#29 Leicester - Tottenham @ Leicester DNB 1.92 Unibet ZWROT

 

Dwa dobre spotkania gospodarzy, dwie wygrane dzisiaj koguty, które na pewno nie wygrają tego spotkania, drużyna póki co zawodzi, bo jak można nazwać remis 2-2 ze stoke kiedy prowadziło się 2-0 jak nie idiotyzmem?

 

Z Premier League przechodzimy do Hiszpanii.

 

#30 Vallecano - Valencia @ over 2.5g 1.83 Pinnacle :n:

 

Wydaje mi się, że będzie tutaj dzisiaj grad goli, wczoraj Sevilla zawiodła z Malagą, zero bramek, nie było co oglądać, a dzisiaj mamy Valencie, która potrafi strzelać i udowodniła to w meczu z Monaco, mają całkiem niezłą zaliczkę przed wyjazdem, ale trochę mnie to niepokoi, bo dzisiaj mogą zagrać na pół gwizdka, ale no nic próbuje. Vallecano strzelać potrafi, a w obronie też lubi kiksy.

 

Z Hiszpanii na korty tenisowe w USA

 

#31 Djokovic - Dolgopolov @ Djokovic 2:0 1.40 Unibet :n:

 

Starczy tego dobrego dla Dolgopolova, dzisiaj lanie od Novaka, a jak nie to trudno :bz:

 

#32 Murray - Federer @ Federer 1.57 Pinnacle :t:

 

Nie spodziewałem się takiego kursu na Szwajcara, według mnie to spotkanie wygra  dwóch setach, ale pobieram bezpieczną opcje i czysty win. Andy powinien już dwa razy odpaść z turnieju, a jednak gra. Federer nie będzie taki łaskawy, jak Dimitrov i Gasquet, bardzo dobra forma Federera na tym turnieju.

 

To byłoby na tyle w sobotę, ale oczywiście o gifie nie zapomnę:

 

 

#leniwyweekend

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jutro bez analizy:

Typu Leicester DNB nie liczę, więc wszystko zmieniło swoje numerki.

 

#32 Lech - Piast @ Lech 1.52 Betsson :n:

#33 Sampdoria - Carpi @ Sampdoria 1.83 Sportingbet :t:

#34 Inter - Atlanta @ Inter 1.50 Sportingbet :t:

#35 Juventus - Udinesse @ Juventus -1.5 1.92 Pinnacle :n:

 

bez gifu

#smutnasobotabukmacherniedal

 

 

#36 Djokovic - Federer @ Federer 2.03 Pinnacle :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...