Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue National )
Spotkanie: US Boulogne - Red Star F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.40
Data: 24.03.2015
Godzina: 20.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam do Francji gdzie w mieście Boulogne-sur-Mer na Stade de la Libération mogącym pomieścić ponad 15 tysięcy widzów odbędie się zaległe spotkanie 22 kolejki ligowej tamtejszej Ligue National pomiędzy miejscowym Union Sportive de Boulogne-sur-Mer Côte d'Opale założonym w 1898 roku o barwach czarno-czerwono-białych a w gości z miasta Saint-Ouen przyjedzie drużyna założona w roku 1897 o barwach biało-zielonych a mianowicie Red Star Football Club.
US Boulogne w swoich 24 spotkaniach w tym sezonie ligowym zdobyło 38 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej, bilans bramek 36-25 a Red Star F.C. zajmuje 3 pozycję ze zdobytymi 44 oczkami w swoich 23 meczach ligowych rozegranych w tym sezonie we francuskiej Ligue National, bilans bramkowy 37-17.
Gospodarze u siebie 9-0-3 co daje 27 oczek po 12 spotkaniach, bilans bramkowy na swoim Stade de la Libération 23-9 a goście na wyjazdach 4-3-4 co daje w 11 spotkaniach 15 punktów, bilans bramek w delegacjach 16-10.
Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż oba zespoły mają jeszcze szansę na awans klasę wyżej a w ostatnich 2 spotkaniach o ligowe oczka pomiędzy nimi w mieście Boulogne-sur-Mer raz wygrali gospodarze oraz raz komplet 3 oczek pojechał do Saint-Ouen, bilans bramek w tamtych meczach 5-1 na korzyść US Boulogne.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Union Sportive de Boulogne-sur-Mer Côte d'Opale na swoim terenie gra bardzo dobrze i mają w swoich szeregach 4 zawodników którzy na zmiane strzelają dla nich bramki i dla zespołu gospodarzy w tym meczu będzie liczyć się tylko zwycięstwo gdyz każdy inny wynik zabiera im marzenia o walce o wyższą klasę rozgrywek a Red Star Football Club bardzo mocny jest u siebie i w delegacjach juz nie są tak skuteczni przydarzają im się remisy, porażki nawet z zespołami u siebie słabymi i moim zdaniem komplet 3 oczek z tego pojedynku pozostanie na Stade de la Libération w mieście Boulogne-sur-Mer.

 

http://obstawianie.com/topic/20515-francuska-ligue-2-i-ni%C5%BCsze-ligi/page-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, NBA, godz. 2:00

Spotkanie: Utah Jazz - Minnesota Timberwolves

Typ: Under 191,5

Kurs: 1,41

Buk: Unibet

 

 

 

Analiza: 

 

Już za kilka godzin kolejne spotkania NBA. Z 6 meczy rozgrywanych tego dnia wybrałem spotkanie pomiędzy Utah Jazz, a Minnesotą Timberwolves. Obie ekipy są z konferencji zachodniej i już nie odegrają w tym sezonie żadnej kluczowej roli. Gospodarze bez szans na playoffy bo strata jest już za duża, a goście mogą powalczyć co najwyżej o przedostatnią lokatę na zachodzie. Utah ostatnie półtora miesiąca ma na prawdę bardzo udane. Grają bardzo dobrze. Wygrali aż 14 z 19 meczy! Żeby grali tak od początku sezonu to bez problemu grali by w playoffach, a tak już nic z tego. W tym sezonie w ofensywie grają słabo, bo pod względem zdobytych punktów są na ostatnim miejscu na zachodzie i ogólnie na 26 miejscu ze wszystkich zespołów.Jednak świetnie wyglądają w defensywie, uprzykrzają rywalom życie jak mogą. Stracili najmniej punktów na zachodzie, ba, w całej NBA nikt nie ma straconych mniej punktów niż oni. A ostatnie półtora miesiąca w którym grali tak dobrze to popis gry w obronie. Średnio w każdym meczu tracili ostatnio zaledwie 84 punkty! Mało punktowały takie zespoły jak SA Spurs (81pkt), Memphis (82pkt), Portland (76pkt!), a takie Charlotte zdobyło tylko 66 punktów. Jeśli chodzi o własny parkiet to w ostatnich 6 spotkaniach wygląda to jeszcze lepiej bo tracili średnio tylko 81 punktów, na prawdę imponujące. Jeśli chodzi o absencje w dzisiejszym meczu, to Utah Jazz mimo, że i tak słabo gra w ofensywie to jeszcze trochę straci bo bardzo wątpliwy jest występ najskuteczniejszego zawodnika zespołu Haywarda [19.6 pkt, 4.9 zb, 4.2 as]. Teraz trochę o gościach. Jak już wspomniałem zajmują ostatnie miejsce na zachodzi i nie zanosi się aby opuścili to miejsce. Grają słabo, w sezonie wygrali tylko 15 z 69 meczy. Wygrywają raz na kilka spotkań, przegrywają seriami po 5-6 spotkań. Bardzo słabo grają w ofensywie. Zdobyli najmniej punktów na zachodzie tuż za... Utah Jazz. W obronie też nie idzie im za dobrze bo stracili najwięcej punktów z całej konferencji. Mają bardzo duże problemy jeśli chodzi o skład. Na mecz z Utah wypadło kilku graczy. Nie wystąpią: Pekovic [12.5 pkt, 7.5 zb], Neal [10.1 pkt], Hamilton [4.3 pkt], Bennett [5.2 pkt], od dłuższego czasu kontuzjowani są Hummel [4.2 pkt] oraz Muhammad [13.5 pkt, 4.1 zb]. Żeby tego było mało, wątpliwy jest występ: Garnetta [6.9 pkt, 6.6 zb] oraz Rubio [10.3 pkt, 5.7 zb, 8.8 as]. Widać zatem, że poważne osłabienia. Bardzo dużo stracą na jakości, chociaż i tak nie jest za dobra. Stawiam dzisiaj zdecydowanie na under. Spotykają się najmniej skuteczne zespoły na zachodzie. Do tego u gospodarzy zapewne nie wystąpią najskuteczniejszy zawodnik przez co dużo stracą.Utah świetnie spisuje się w defensywie, a wobec osłabień u gości zwłaszcza tych zawodników, którzy dokładali sporo punktów do dorobku Minnesoty to o wynik underowy który wybrałem jestem spokojny.

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dyscyplina:Piłka nożna Argentyna

Spotkanie : Temperley-Olimpo

Typ: 1 DNB

Kurs: 1,73

Buk Unibet

Godz: 01:10

Analiza: NA jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie z ligi Argentyńskiej w którym ekipa Temperley podejmowała będzie ekipę Olimpo. W tym momencie po 5 rozegranych spotkaniach to ekipa gospodarzy jest wyżej w ligowej klasyfikacji , gospodarze tych punktów ugrali łacznie 4 , natomiast gosćie jutrzejszego spotkania zaledwie 2. W tym spotkaniu moim zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów bedzie ekipa gospodarzy, która na swoim stadionie przegrywa niezwykle rzadko, jeżeli przeanalizujemy ostatnie 20 spotkań na swoim stadionie, to gospodarze bilans mają na prawdę imponującym, bowiem przegrali tylko 3 mecze , 5 zakończyli podziałem punktów i aż 12 razy zwyciężali . Goscie bilans w spotkaniach wyjazdowych mają zdecydowanie gorszy, znów spojrzałem na 20 ostatnich spotkań ekipy Olimpo na wyjazdach i wygląda to tak: tylko 2 wygrane, 9 remisów oraz aż 9 porażek , w tym sezonie na wyjeździe ekipa Olimpo zagrała już 3 razy , dwukrotnie przegrała i raz podzieliła się punktami po bezbramkowym remisie, myślę że w dniu jutrzejszym to gospodarze po raz kolejny okażą sie zespołem o tą jedną bramkę lepszym.

 

http://obstawianie.com/topic/19490-argentyna/page-5?do=findComment&comment=888288

 

Proszę o zamiane typu na gospodarze 1 DNB tak jak napisałem w analizie.

 

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL
Godzina: 00:00
Spotkanie: Carolina - Chicago
Typ: 2 + U5.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

Niepotrzebnie wczoraj zmieniłem typ na over, ale kto zagrał na czyste zwycięstwo ten wygrał za Vancouver. Dziś kolejny gram na drużynę grającą na wyjeździe. Blackhawks przylatują do Hurricanes i to własnie oni wg mnie powinni wygrać to spotkanie. Druzyna z Chicago trochę została przemeblowana w ostatnim czasie. M.in przez kontuzję Kane'a wzięto za niego Vermette z Arizony. Nie do konca kleiła im się gra. Mieli niedawno passę wielu remisów, czy przegranych. W marcu wygląda to troszkę lepiej. Ostatnio wygrali 4 z 5 ostatnich meczów. Co do undera to teraz nie mam zamiaru tego zmieniać. Chicago jest najbardziej underową drużyną tej konferencji. Na wyjazdach notują ponad 70% underów. Carolina u siebie 80%. Także typ bramkowy wydaje się tylko jeden słuszny. Jeśli chodzi o faworyta to oczywiście Chicago, na które gram i choć kolejny remis może mnie (i ich) pogrążyć, to stawiam że tym razem skończy się to regulaminowym zwycięstwem. Różnica punktowa mowi wszystko: 92 do 62 dla gości.

 

http://obstawianie.com/topic/29932-nhl-20142015/?do=findComment&comment=888336

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna: Polska

24.03.2015 (18:00)

Chrobry Głogów - VIVE Kielce

Typ: Over 61.5 bramek

Kurs: 1.77

Bet-at-home

 

21 kolejkę poslkiej ligi w piłce ręcznej mężczyzn rozpoczyna spotkanie Chrobry Głogów - VIVE Kielce.

Jak wiadomo, faworyt jest jeden czyli VIVE.

Dzisiejsze spotkanie nie powinno sprawić większych problemów Mistrzom Polski którzy kilka dni temu toczyli rewanżowy bój o awans do 1/8 finałów Ligi Mistrzów.

Nikt nie ma złudzeń, że Chrobry przegra tylko treba kalkulować z jaką różnicą skończy się to spotkanie. W pierwszym meczu w sezonie padł wynik 39:23 dla Kielczan.

Chrobry Głogów walczy o udział w fazie play-offs i jak na razie zajmuje 8 miejsce dające awans. Wiadomo, że w tej kolejce przegra a i 9 w tabeli Zagłębie Lubin nie zrówna się z nimi punktami ponieważ będą grać z Wisłą Płock czyli też Zagłębie przegra.

Drużyny VIVE jak i zawodników nie trzeba przedstawiać. Trener Talant Duszajbajev ma dziś do dyspozycji wszystkich zawodników.

Chrobry do końca zesonu będzie osłabiony podstawowymi skrzydłowymi Kubą Łucakiem i Markiem Świtałą. Warto dodać, że Łucak od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem VIVE.

Wyróżniającym się zawodnikiem jest Adam Babicz który poprzedni sezon grał dla Azotów Puławy. Chrobry ma zagwarantowane jedno wzmocnienie...ale dopiero na przyszły sezon ponieważ z Niemiec wraca Bartosz Jurecki.

Podsumowując dla VIVE spotkanie to będzie takim cięższym sparingiem więc można się spodziewać fajnej luźnej gry i przede wszystkim dużo bramek.

 

http://obstawianie.com/topic/26807-pgnig-superliga-kobiet-i-m%C4%99%C5%BCczyzn/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna / Szkocja Championship /

24.03.2015 godz 20:45

Spotkanie - Cowdenbbeath : Falkirk

Typ - Falkirk handicap -2.5

Kurs - 4.25

Buk - Bet365

 

Spotkanie w ramach 29 kolejki Szkockiej Championship i pojedynek pomiędzy przedostatnim w tabeli Cowdenbeath które do tej pory strzeliło najmniej goli bo zaledwie 22 i straciło najwięcej bo aż 72 tak więc jak tu nie liczyć na kolejną porażkę i to chyba bolesną bo zawita dziś do nich na Central Park drużyna która chce dostać się do fazy play-off czyli Falkirk , goście jak na razie z 4 pkt stratą do 4 pozycji która gwarantuje tą walkę w play-off o Szkocką Premiership i dziś zapewne zrobią wszystko aby dopisać kolejne 3 pkt do swojego dorobku a dziś także gra rywal z 4 pozycji mecz wyjazdowy i kto wie czy nie straci jakiś punktów ale tak czy siak dla gości liczy się dziś tylkmo zwycięstwo , w pierwszym pojedynku u siebie Falkirk zdecydowanie ograło rywala i to aż 6:0 to dlaczego by nie mieli dziś strzelić trzech bramek nie tracąc żadnej , wiem tym na pewno dosyć ryzykowny ale który typ nie jest jakimś tam ryzykiem dlatego też zaryzykuję i liczę na handi -2.5 w stronę gości !

 

http://obstawianie.com/topic/20476-szkocja-puchary-i-pozosta%C5%82e-ligi/page-2?do=findComment&comment=871094

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZKOCJA: Championship - Kolejka 20 24.03.2015 20:45

Raith     -              Queen of South

Typ:1

Kurs: 3.91

Bukmacher:Pinnacle

 

Dziś zapraszam wszystkich do szkockiej Champioship gdzie swoje dwudzieste dziewiąte spotkanie rozegrają ze sobą zajmującą szósta lokatę Raith oraz goście z czwartego miejsca Queen of South.  W tym meczu w roli faworyta występować będą goście nic dziwnego wyższa pozycja w lidze i ogółem całkiem niezła forma. Aczkolwiek ja zwycięzców upatruję właśnie w gospodarzach. Raith u siebie nie raz pokonywało Queen ostatni raz w kwietniu ubiegłego roku wynikiem 3:2. Forma obu zespołów jest bardzo różna w ostatnich meczach gospodarze w pięciu spotkaniach zdobyli 6 oczek w dwóch wygranych i 3 przegranych spotkaniach goście natomiast zdobyli 2 oczka więcej ponieważ zamiast 3 porażek dwa remisowali a jeden tylko okazal się być meczem przegranym i był to mecz z Serduszkami. Dzisięć dni temu obie ekipy rozegrały spotkanie w odwrotnych pozycjach Raith było gośćmi w tamtym meczu i pokazali całkiem niezłą grę przegrali 2:1 aczkolwiek mieli oni więcej szans na wygraną niż gospodarze ale skuteczność nie była zbyt wysoka. Obie ekipy po tym meczu zagrały poo jednym spotkaniu obie wygrały raith z alloa 2:1 a Queen z Cowdenbeath 4:1. Mam nadzieje że mój typ okaże się trafny i dziś gospodarze pokażą że mogą wygrywać z czołową czwórką a sądzę ze dają radę. Pozdrawiam.

 

http://obstawianie.com/topic/20477-scottish-premier-league/?p=888406

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...