Skocz do zawartości

Viasms.pl


Patryk23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kiedyś był podany temat dotyczący programu partnerskiego z wonga.com, ja byłem zmuszony wziąć chwilówkę i trafiłem na Viasms.pl

Najmniejsza pożyczka w tej firmie to 100 zł którą można wziąć maksymalnie na 30 dni. Przy pierwszej pożyczce koszt oddania to 0 zł. W tej firmie jest również program partnerski, polega na tym że ja wysyłam firmie wasze adresy mail (osób które chciałyby się zarejestrować i wziąc pożyczkę) na które viasms przysyła link do zarejestrowania. Ja za każdego poleconego otrzymuje 50zł , jeśli ktoś chciałby się zarejestrować wziąć taką pożyczkę i np od razu oddać oddaje połowe tego 50zł czyli 25 wam na konto. 

 

Ja podczas rejestracji wypełnialem podstawowy formularz trzeba było przelać 0.01gr na konto spośród podanych i czekać na zatwierdzenie. Jeszcze dzwoni do nas przedstawiciel i pyta o dane i o dochód netto ja wymyśliłem 1900zł i że pracuje w jakiejś firmie tylko najlepiej realnej. Jeśli ktoś byłby zainteresowany taką opcją to podsyłajcie mi na priv swoje maile na które miałbym wysłać zaproszenie. Jak ktoś otrzyma pożyczkę i ja dostane 50zł to dziele pół na pół. 

 

https://www.viasms.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...