Skocz do zawartości

Rosja - sezon 2006/2007


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi


Magnitogorsk-Nowosibirsk typ: 1 kurs 1,54

 

Nowosibirsk nie gra ju? tak dobrze jak na pocz?tku sezonu, teraz ich gra jest po prostu przeci?tna tak samo jak ich wyniki. Magnitogorsk jest znacznie lepsz? ekip?, u siebie radz? sobie dobrze. Je?li chodzi o mecze bezpo?rednie mi?dzy tymi zespo?ami, to te s? na korzy?? Magnitogorska. W tym sezonie dru?yny gra?y ju? ze sob? dwukrotnie i dwukrotnie lepsi okazali sie hokei?ci Mettalurga wygrywaj?c 2-0 u siebie i 3-0 na wyje?dzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Russian hockey Superliga 2006/2007

 

17.02.2007 - 13:00

 

Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 1 (1.45) Bet-at-home :jupi:(3-2)

 

Magnitogorsk troszk? w tym sezonie mnie zawi?d?.Mysla?em,?e sezon zasadniczy b?dzie nale?a? do nich a tu w tej chwili "tylko" 3 miejsce ze strat? 12 pkt do lidera z Kazania.

Dzisiaj na w?asnym lodzie podejmuj? druzyn? Sibira kt?ra zajmuje 6 miejsce w tabeli.Bilans gier wyjazdowych oraz forma z ostatnich 10 spotka? Sibira wyra?nie pokazuje nam,?e faworytem dzisiaj zdecydowanym jest Magnitogorsk :))

W tym sezonie 2 mecze pomi?dzy tymi druzynami zako?czy?y si? zwyci?twami Magnitogorska :)) Dzisiaj licze na 3 ;)

 

17.02.2007 - 15:00

 

AK Bars Kazan - CSKA Moscow 1 (1.35) Bet-at-home :jupi:(3-1)

 

Tutaj od razu powiem,?e kurs na to spotkanie z deka za niski :/ Co prawda Kaza? w tej chwili jest bardzo mocny co pokazuje zar?wno tabela (1 miejsce) jak i forma ostatnich gier lecz CSKA do s?abeuszy nie nale?y (bardzo dobra gra na wyjazdach)

Nie jest to spotkanie z typu "mega pewniak" ale my?l?,?e na chwil? obecn? Kaza? jest za mocny ;)

 

17.02.2007 - 13:00

 

Traktor Chelyabinsk - Lokomotiv Yaroslavl 2 (1.55) Bet-at-home :jupi:(0-2)

 

Tutaj tradycyjnie przeciwko Traktorowi ;) Do tego niesamowita ostatnio gra Lokomotivu i walka o punkty przed PO!!! Na ostatnie 10 spotka? 7 zwyci?stw w regulaminowym czasie + jedno po dogrywce :)) W tym pokonanie Kazania,Magnitogorska i Omska!!! Licz? na kolejne dzisiaj :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.02.2007r. Sobota

 

mecz za 30 minut .... ! tylko dla lubi?cych ryzyko !

 

15:00 Vitiaz Chehov - Lada Togliatti typ 2 kurs 2.70 (Expect) 3-1 :wsciekly: przepraszam za pierwsza wpadke :/

dlaczego Lada i to w dodatku na wyje?dzie ???

 

1. Maj? silniejszy zesp??, mocniejsz? i bardziej "wyr?wnan?" kadr?. Ponadto na pewno nie zadawala ich obecne, 10. miejsce w lidze. W poprzednim sezonie zagrali w play-off i z pewno?ci? w ko?c?wce obecnego zmobilizuj? si?, ?eby powt?rzy? osiagni?cie z poprzedniego roku.

 

2. Oba zespo?y dzieli ro?nica 13 punkt?w, oczywi?cie na korzy?? Lady. Wprawdzie ostatnio s?aby Vitiaz pokona? na wyuje?dzie Petarsburg , ale uwa?am, ?e by?a to jednorazowa wpadka SKA. Lada natomiast niezbyt przekonuj?co pokona?a Traktor. Ja osobi?cie oba te wyniki t?umacz? sobie przerw? na mecze mi?dzynarodowe i roztrenowaniem coniekt?rych zawodnik?w.

 

3. Dotychczasowe spotkania obu dru?yn ko?czy?y sie wygran? Lady Togliatti, zar?wno w tym jak i poprzednim sezonie.

 

powodzenia...mam nadzieje, ?e nie "spal?" swojego pierwszego posta na forum :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.02.2007

 

Petersburg - Togliatti - 1

 

Ruski hokej %-)

 

krótko i zwieźle :)

 

- Petersburh czternasty,Togliatti dziesiąte.

- Petersburg na 47 meczy wygrał 17,

- Togliatti na 48 meczy wygrało 19.

- Petersburg na 23 spotkania u siebie wygrał 12,

- Togliatti na 34 spotkania na wyjazdach wygrało 8.

- W ostatnich dziesięciu grach ligowych obie drużyny wygrywały

swoje mecze 4 razy.

 

Russian Hockey Superliga 2006/2007

Petersburg - Togliatti 2:1

Togliatti - Petersburg 2:2

 

Novokuzneck - Niznekamsk - x2

 

Gospodarze nie radzą sobie w tym sezonie z drużyną gości,porażka u siebie po dogrywce u na wyjeździe znowu plecy i to wysokie bo 5:1,

Novokuzneck u siebie minimalnie lepiej gra niż Niznekamsk na wyjazdach ale tu chodzi o niespodzianie :smiech: .

 

Omsk - Khimik Mytishi - 1

 

Własne lodowisko to dobry sprzymierzeniec gospodarzy,gdzie na 24 rozegrane mecze na własnym lodzie wygrali 16 :lol: .

Goście wyjazdy gorzej niż średnio,na 23 mecze 10 zwycięstw.

W tym sezonie dwa razy obie ekipy grały ze sobą i drukrotnie lepsi byli gospodarze

(4:2 i 4:2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.02.2007

 

Petersburg - Togliatti - 1

 

Ruski hokej %-)

 

krótko i zwieźle :)

 

- Petersburh czternasty,Togliatti dziesiąte.

- Petersburg na 47 meczy wygrał 17,

- Togliatti na 48 meczy wygrało 19.

- Petersburg na 23 spotkania u siebie wygrał 12,

- Togliatti na 34 spotkania na wyjazdach wygrało 8.

- W ostatnich dziesięciu grach ligowych obie drużyny wygrywały

swoje mecze 4 razy.

 

Russian Hockey Superliga 2006/2007

Petersburg - Togliatti 2:1

Togliatti - Petersburg 2:2

 

Novokuzneck - Niznekamsk - x2

 

Gospodarze nie radzą sobie w tym sezonie z drużyną gości,porażka u siebie po dogrywce u na wyjeździe znowu plecy i to wysokie bo 5:1,

Novokuzneck u siebie minimalnie lepiej gra niż Niznekamsk na wyjazdach ale tu chodzi o niespodzianie :smiech: .

 

Omsk - Khimik Mytishi - 1

 

Własne lodowisko to dobry sprzymierzeniec gospodarzy,gdzie na 24 rozegrane mecze na własnym lodzie wygrali 16 :lol: .

Goście wyjazdy gorzej niż średnio,na 23 mecze 10 zwycięstw.

W tym sezonie dwa razy obie ekipy grały ze sobą i drukrotnie lepsi byli gospodarze

(4:2 i 4:2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazań-Novosibirsk typ: 1 kurs 1,44

 

Przed chwilą wypatrzyłem dość ciekawy meczyk. Kazań wg mnie jest zdecydowanym faworytem, jest to najlepsza drużyna sezonu zasadniczego, ich gra u siebie jest bardzo dobra. Novosibirsk gra w kratkę, raz wygra, raz przegra, czasem zremisuje. Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze między tymi drużynami, to w tym sezonie Kazań na wyjeździe przegrał, ale u siebie wygrał aż 7-0, a w poprzednim sezonie pokonał na własnym lodzie Novosibirsk 8-1, także dzisiaj też powinni pewnie wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazań-Novosibirsk typ: 1 kurs 1,44

 

Przed chwilą wypatrzyłem dość ciekawy meczyk. Kazań wg mnie jest zdecydowanym faworytem, jest to najlepsza drużyna sezonu zasadniczego, ich gra u siebie jest bardzo dobra. Novosibirsk gra w kratkę, raz wygra, raz przegra, czasem zremisuje. Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze między tymi drużynami, to w tym sezonie Kazań na wyjeździe przegrał, ale u siebie wygrał aż 7-0, a w poprzednim sezonie pokonał na własnym lodzie Novosibirsk 8-1, także dzisiaj też powinni pewnie wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnitogorsk-Omsk typ: 1 kurs 2,03

 

Mecz dwóch świetnych zespołów ligi rosyjskiej, obie drużyny są bardzo poważnymi kandydatami do wygrania fazy play off(obok Kazania), ale póki co jeszcze trwa sezon zasadniczy. W meczach pomiędzy tymi zespołami zazwyczaj wygrywa gospodarz, więc mam nadzieje, że tym razem nie będzie inaczej. Jeśli chodzi o aktualną formę drużyn, to obie ekipy grają nieźle, choć bardziej przekonuje mnie gra Magnitogorska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omsk-Kazań typ: 1 kurs 2,07

 

Mecz na szczycie. W tym sezonie w meczach pomiędzy tymi zespołami wygrywał gość, więc najwyższy czas na zwycięstwo gospodarzy. Omsk grać u siebie potrafi, więc jak najbardziej stać ich na zwycięstwo i na zdobycie lekkiej psychologicznej przewagi przed play off. Kazań coś dawno nie przegrał, więc jutro powinni przerwać swoją dobrą passę.

 

[ Komentarz dodany przez: Aion: 2007-02-28, 23:38 ]

Mam prośbę ;) Po zakończonym meczu zaznaczaj czy analiza trafna była :)) Poza tym fajnie,że piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnitogorsk - Krylia Sovetov Moscow (over 5.5) (1.40) Interwetten :)):piwo:

 

Krylia dostaje baty od każdego aż miło popatrzeć :] W ostatnim meczu 1-13 z Khimik :)) Zajmują ostatnie miejsce w lidze i tylko 5 spotkań przez cały sezon zakończyli zdobyciem kompletu punktów :zdziwiony:

Magnitogorsk wciąż walczy o 3 miejsce w lidze i jutrzejsza wygrana z najgorszą drużyną ligi to formalność :)

Rozmiar zwycięstwa jak i ilość strzelonych bramek dla mnie jest jasna.

Jedyny buk który oferuję to spotkanie to Interwetten :)) Może ktoś ma tam kaskę to polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSKA M. - Cechov 1 1.48

W lidze Rosyjskiej runda zasadnicza powoli zbliża się do końca ale pozostało jeszcze do rozegrania 4 kolejki i na dzisiaj przewidziano spotkanie miedzy CSKA Moskwa zajmująca w lidze 8 miejsce z Cechov zajmujący w lidze 15 miejsce . W całym sezonie oba zespoły spotkały się ze sobą 2 razy i obydwa mecze wygrali gracze z CSKA ,myślę ze i tym razem nie będzie inaczej i wygrają gospodarze .

Toto Mix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Omsk-Yarolavl

Regularnie od kilku tygodni dorzucam Omsk do kuponów, jest to moim zdaniem najbardziej stabilna drużyna w lidze.Myślę że kandydują oni co najmniej na finał, jedynymi drużynami które mogą sprawić kłopoty dla Omsk`u to Kazan i delikatnie wypalona już drużyna Magnitorsku.We wczorajszym meczu, Yaroslavl uległ Omsk`owi 5:2 po kursie 1,62-dzisiaj za to większość buków wywaliła Omsk z oferty, a Ci którzy go zostawili wypłacają max 1,4-1,5.Co do samego meczu Omsk moim zdaniem nie powinien mieć problemu z Yaroslavlem, który myśle że dopiero może ugryźć Omsk na własnym lodowisku, póki Omsk gra u siebie warto na nich zagrać:)

Typ:Omsk(home win) @1,4 (bwin)

 

EDIT:Niestety potyczka Omsk`a, teraz Yaroslavl u siebie pewnie wygra :) znaleźli sposób na rywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSKA-Ufa

Miałem dzisiaj zamiar grać na Yaroslavl ale się rozmyśliłem i uznałem ze spotkanie pomiędzy CSKA a Ufą jest o wiele ciekawsze, chociaż w obu dzisiejszych meczach jest bardzo zagadkowo , zresztą jak zwykle w play-off`ach.CSKA we wcześniejszej fazie, toczyła boje z Togliatti:

 

Togliatti-CSKA Moscow 3:4OT

CSKA Moscow-Togliatti 5:4

CSKA Moscow-Togliatti 4:1

Togliatti-CSKA Moscow 2:1OT

 

Ufa zaś z Petersburgiem:

Petersburg-Ufa 2:3OT

Ufa-Petersburg 4:2

Ufa-Petersburg 2:1OT

Petersburg-Ufa 0:2

 

Ostatnie mecze drużyn:

Ufa-CSKA Moscow 1:3

Ufa-CSKA Moscow 5:2

 

 

Na zielono chciałem zaznaczyć to jak silną drużyną jest u siebie CSKA, Togliatti zostało dwa razy bardzo ładnie zmiecione, raz po zaciętym boju, drugi gładko 4:1.Ale zmierzam do punktu wyjścia, bowiem Ufa jest drużyną grającą lepiej defensywnie niż Togliatti, z Petersburgiem wygrywali niemalże bez szwanku w obronie.Dzisiaj spotykają się 3-ci już raz drużyny o bardzo silnym potencjale, potrafiące grać zarówno w obronie jak i w ataku.Moim zdaniem te argumenty wpłynął dziś na wynik spotkania, zapewne nie zobaczymy gradu goli tylko zmotywowaną CSKA we własnej hali i Ufe` która ani myśli by się poddać.Podejrzewam że mecz bedzie bardzo wyrównany, możliwy jest rozstrzygnięty rezlutat meczu dopiero w OT ale możliwe jest że po dwóch wyrównanych tercjach któraś drużyna poprostu eksploduje.

Dzisiejsze starcie tych ekip przewiduje jako dobre widowisko z małą ilością goli.

Typ:under 5,5 @2,10 (betsson)

 

 

EDIT:Szkoda, bo regulaminowy sie skonczyl z wynikiem 3:3, w trzeciej tercji CSKA eksplodowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaroslavl - Omsk

Bardzo się cieszę że Yaroslavl mimo atutu własnego lodowiska oddał 0:2 wczorajsze spotkanie. Dzisiaj gradu goli rowniez nie powinno być i radzę zagrać na ilość bramek niż na win Omsku.

Typ:under 5,5 @1,7(betsson)

EDIT:No niestety ale over- 3:3 w regulaminowym czasie gry.

 

 

CSKA Moscow - Ufa

Po wczorajszym wyniku można wywnioskować że tutaj obie drużyny grają na całość, pełna ofensywa i chęć wygranej.Proponuje zagrać dzisiaj CSKA, która myśle że we wczorajszej 3ciej tercji odkryła sposób na strzelanie bramek Ufie.

Typ:CKSA(home win) @2,10(betsson)

EDIT:$$$$ CSKA 1:0 win :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29.03.2007 - 14:00

Omsk-Magnitogorsk

Pierwszy mecz, dwóch z trzech najlepszych i najbardziej niebiezpiecznych drużyn(obok Kazanu) w hokejowej lidze Rosji.W poprzedniej fazie rozgrywek, Omsk uporał się Yaroslavlem a Magnitogorsk z Novosibirskiem.Rozkminianie tutaj zwycięzcy nie ma sensu, niby Omsk jako gospodarz niesiony dopingiem stołecznych kibiców ma większe szanse, wkońcu rozgrywanie meczu na własnym lodowisku jest olbrzymim argumentem na plus.Magnitogorsk słynący ze swojej nieobliczalności, prezentuje zupełnie inny styl gry od Omsk`u.Przykładem są gry tych drużyn przeciwko słabszym ekipom, Omsk wygrywał z nimi różnicą pięciu lub więcej bramek, za to Magnitogorsk powolutku męczył przeciwników wygrywając mecze minimalną ilość bramek.Magnitogorsk jest moim zdaniem typową drużyną której system gry można porównać do catenachio, strzela bramke i się broni.

Mecze tych drużyn w tym sezonie:

Magnitogorsk-Omsk 2:2

Magnitogorsk-Omsk 4:2

Omsk-Magnitogorsk 3:1

 

Na zielono zaznaczyłem wynik na który kieruję swój typ.Myślę że granie Omsku lub Magnitogorsku mija się z faktem.Obie drużyny będą się poznawać w tym meczu, będą trenerzy będą chcieli znaleźć sposób na eewentualnie luki w grze przeciwnika.Zastanawiałem się między dwoma typami które według mnie są najlepszym rozwiązaniem na jutrzejszy mecz.Buki podsyłają fale, tzn. zamiast typu na 5,5 gola pojawiło się 4,5 gola-odrazu oznacza to wskazówkę buka że grad goli w tym meczu nie będzie.

Typ pierwszy: X @4,30 (betsson)

Typ drugi: under 4,5 gola @2,10 (betsson)

 

EDIT: Wygrana Magnitogorska 1:3 na wyjeździe, remis nie wchodzi ale undr 4,5 jest :D $$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

07.04.2007 - 16:00

Kazan - Magnitogorsk

I Rosja doczekała się finału i wyłonienia najlepszej drużyny w tym kraju.W półfinałach Kazan poradził sobie z czarnym koniem play offów- CSKA Moskwą, a Magnitogorsk pokonał przesilną drużynę Avangard Omsk, ktora jednak okazała się tylko strachem na wróble i doszła "tylko" do pólfinału, kibice napewno liczyli na więcej.Kazan podczas sezonu zasadniczego rozegrał 3 mecze z Magnitogorskiem, oto one:

Kazan-Magnitogorsk 6:2

Kazan-Magnitogorsk 1:3

Magnitogorsk-Kazan 1:3

Gospodarz dzisiejszego meczu osiągnął najlepszy wynik w sezonie zasadniczym, a w drogę do finału miał trudnościowo podobną do dzisiejszego rywala.Magnitogorsk obecnie bardzo zmotywowany, po dwóch świetnych zwycięstwach nad Omskiem(4:3, 5:3) które zamknęły rywalizację półfinałową.Kazan jest bardzo silną drużyną u siebie, w ogólnej statystyce strzelili oni we wszystkich domowych meczach aż 152 bramki przy 115 strzelonych przez Magnitogorsk.Defensywa w obu zespołach na najwyższym poziomie, dziś o zdobycie bramki będzie bardzo ciężko, szczególnie dla gospodarzy którzy ostatni mecz z Kazanem nie przyniósł im zbyt dużo szczęscia(6:2).Jest to pierwszy mecz finał, spodziewam się zaciętości i walki przez 60 minut regulaminowego czasu, być może padnie remis i drużyny będą musiały rozstrzygać wynik spotkania w OT lub podczas karnych.

Typ:under 5,5 bramki @1,65 (Interwetten)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie:Metallurg Magnitogorsk v Ak Bars Kazan -----> 1 KURS 2.3 :t:

Betsson

 

Jest to trzeci mecz finałowy, w pierwszym dość niespodziewanie wygrali dzisiejsi gospodarze czyli Metallurg Magnitogorsk aż 5:2!. Metallurg dzięki swoim "zabójczym" kontrom po nieskutecznych atakach Bars Kazan , Metallurg zdobyli 3 bramki. Drugi mecz to juz pewna wygrana drużyny Bars Kazan 5:1 i wynik rywalizacji wynosi 1 - 1. Teraz to 2 mecze będą rozgrywane w Magnitogorsk, więc może to zadecydować o tym, żę to Metallug zostanie mistrzem bo jak wiemy atut własnej tafli ma olbrzymie znaczenie w rosyjskim hokeju. Dodam, że Bars na przełomie 3 ostatnich lat wygrał tylko 2 mecze na tej tafli , a aż 6 razy poległ!. Przypomnę, że drużyny grają do 3 zwycięstw, sądzę, że pierwszy mecz finałowy u siebie w domu Metallurg powinien wygrać i nie zawieść swoich kibiców.

 

(4:1) :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie:Metallurg Magnitogorsk v Ak Bars Kazan -----> 1 KURS 2.1

 

Dziś jużkurs na gospodarzy jest mniejszy o 0.2. Wczoraj MM wygrał wczoraj zasłużenie 4-1 i tym samym bilans 2-1 dla Metallurga. Widać że gospodarze są w bardzo wyskoeij formie, a gościom ewidentnie brakuje szczęscia w tych finałach. Bars zdobył już w tym sezonie mistrzów Europy wiec czas na inna ekipe w Rosji, i sadze ze dzisiaj znów gospodarze będą górą w swojej pięknej hali. Nie będę sięty zbytni rozpisywać,ale jestem niemal penwy żę to znów Magnitogorsk przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazan - Magnitogorsk -1- 1.65 - Bet-at-home

 

 

Ostatni mecz sezonu hokejowego w Rosji zapowiada się na naprawdę dobre widowisko - w końcu wygrany zostanie mistrzem kraju 2006/07 !! Obie drużyny do tego szczebla doszły raczej bez większych problemów.. W pierwszym meczu finałów Kazan doznał niespodziewanej porażki 2:5 .. Następne spotkanie jako gospodarz wygrał już bardzo pewnie 5:1 .. I mimo wyjazdowej porażki 1:4,dzięki jednej wygranej na lodowisku przeciwnika (4:3) zdołał wyrównać stan rywalizacji na 2:2.. Przed sezonem to właśnie Kazan był typowany jako główny faworyt rozgrywek , co potwierdzał wraz z kolejnymi meczami .. Mimo ,że Magnitogorsk też jest dobrą drużyną to w tym spotkaniu jako pewnego zwycięzcę widzę zespół gospodarzy .. Nie po to przez cały sezon utrzymywali najwyższą formę z całej stawki ,żeby oddać majstra w ostatnim meczu i to we własnej hali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...