Skocz do zawartości

[Zamknięty] ATP - Rio de Janeiro - Delray Beach - Marseille


JokerPila

Rekomendowane odpowiedzi

post-8222-0-86762600-1423780318_thumb.jpeg

Open 13
ATP World Tour 250
Marseille, France
16.02.2015 - 22.02.2015
Indoor Hard
http://www.open13.fr/

post-8222-0-82210100-1423780332_thumb.jpeg
Delray Beach Open by The Venetian® Las Vegas
ATP World Tour 250
Delray Beach, U.S.A.
16.02.2015 - 22.02.2015
Hard
http://www.yellowtennisball.com/

post-8222-0-24993400-1423780343_thumb.jpeg
Rio Open presented by Claro

ATP World Tour 500
Rio de Janeiro, Brazil
16.02.2015 - 22.02.2015
Clay
http://www.rioopen.com/

 

 

 

 

 

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina:  ATP - SINGIEL: Marseille (Francja) - Kwalifikacje, twarda (w hali) - Finał
Spotkanie: Kenny De Schepper - David Guez
Typ: over 22.5 gems
Kurs: 1.90
Godz: 16.02.2015 12:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jeszcze dzisiaj rozgrywane są finały kwalifikacji i wieczorem rusza główny turniej ATP 250. Osobiście wybrałem spotkanie pomiędzy dwoma Francuzami - Schepper vs Guez. Guez zrobił na mnie wrażenie jak odwrócił losy spotkania z Ignatikiem ze stanu 0-1. Mecz był bardzo wyrównany, trzy sety, dwa tie breaki i 10 gemów w drugim secie. W półfinale już miał łatwiejszą drogę i pewna, szybka wygrana w dwóch setach. De Schepper nie miał wymagającego przeciwnika póki co, ale Daniel trochę mu się postawił w pierwszym secie, a w drugim już brakło siły prawdopodobnie i głowa nie ta. Dlaczego spodziewam się tutaj zaciętego spotkania? Nawierzchnia na hali jest bardzo wolna, a to sprzyja Guezowi, który lubi sobie pobiegać i rozgrywać. Oboje mają ochotę na zagranie w głównym turnieju, ponieważ na turniejach takiej rangi nie ma dużych nazwisk i można łapać punkty. Mam nadzieję, że Guez się nie podda bez walki. Widzę trzy sety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:  ATP - SINGIEL: Delray Beach (USA), twarda - 1/16-finału
Spotkanie: Ivan Dodig - Donald Young
Typ: over 22.5 gems
Kurs: 1.96
Godz: 17.02.2015r 20:30
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Wczorajszy over gemowy wszedł bez większego problemu, były trzy sety tak jak się spodziewałem, więc dzisiaj idę dalej w stronę overu gemowego, ale przenosimy się na główny turniej w Delray Beach. Spotkanie pomiędzy Ivanem Dodigiem, a Donaldem Youngiem. Co mnie skłoniło, żeby pobrać ten typ, a no świetne występy Donalda Younga w Memphis - pokonał Kudle, Tomica według mnie to bardzo fajne wyniki. Dodig zatrzymał się tam na Isnerze, ale zagrał na prawdę dobre spotkanie. Linia 22.5 gema po takim kursie według mnie to dobra inwestycja nawet na dwa sety, ponieważ po obu stronach mamy dwóch dobrze serwujących tenisistów, więc wystarczy 7:5 7:5 lub 6:4 7:6. Może bukmacherzy o czymś wiedzą o czym ja nie wiem i dlatego kurs jest tak wystawiony, ale wchodzę w to. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Marseille (Francja), twarda (w hali) - 1/8-finału
Spotkanie: Sergiy Stakhovsky - Jan-Lennard Struff
Typ: Sergiy Stakhovsky (-1.5s)
Kurs: 2.90
Godz: 18.02.2015r 14:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na ofertę tenisa z Francji pobieram bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Stakhovskym, a Struffem. Faworytem bukmacherów jest oczywiście Ukrainiec, ale ja zagłębiam się trochę dalej i pobieram go z handicapem -1.5s - liczę na tak samo szybkie i dobre spotkanie jak z Rosolem. Obserwowałem oba spotkania tych panów na tym turnieju, patrzyłem na statystyki, czytałem też informacje w necie od innych hazardzistów i dziwi mnie kurs na taki handicap. Prawda jest taka, że Niemca nie powinno być już w turnieju, ale Mahut zagrał bardzo słabo ten tie break w trzecim secie. Sergiy zagrał bardzo dobrze spotkanie z Rosolem tak jak wspomniałem wyżej mecz trwał 54 minuty, nie dał szansy swojemu rywalowi na breaka, pewny serwis, bardzo dobre wymiany - Rosol nie miał nic do powiedzenia w tym spotkaniu. H2H może nie przemawia za typ typem, ale ja lubię takie spotkania i przerywanie właśnie niemocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:  ATP - SINGIEL: Rio de Janeiro (Brazylia), ziemna - Ćwierćfinal
Spotkanie: Rafael Nadal - Pablo Cuevas
Typ: powyżej 2.5 setów
Kurs: 3.45
Godz: 20.02.2015r 23:00
Bukmacher: ComeOn
Analiza:

Wiele osób idzie dzisiaj  stronę Pablo Cuevasa tak jak wczoraj szli w stronę Carreno-Busty, postanowiłem przyjrzeć się temu co może się tutaj dziać i wpadłem na pomysł, a może by tak pograć over setowy? Gdyby Carreno-Busta utrzymał swój serwis w pierwszym secie mógł tego pierwszego seta wygrać. Nadal nie rozgrywa najlepszych zawodów w ostatnim czasie i to da się zobaczyć, bo KRÓL MĄCZKI tak się męczy? Dzisiaj po drugiej stronie będzie miał Cuevasa, który jest w formie. Ostatnio wygrał turniej w Sao Paulo i teraz znowu jest okazja walczyć o finał, a na drodze stoi tylko Nadal, bo reszta zawodników na turnieju jest do wciągnięcia nosem. Mam nadzieje tylko, że jeszcze nie będzie miał w nogach tylu spotkań z rzędu Pablo. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...