Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina:Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Sevilla-Cordoba
Typ; Sevilla -1 ( w razie wygranej 1 golem zwrot)
Kurs 1.60
Buk ComeOn
Godz: 16:00
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie w którym Sevilla podejmowała będzie ekipę Cordoby, która od 4 kolejnych spotkań nie wygrała meczu zanotowała 1 remis oraz 3 kolejne porażki pod rząd, teraz pojedzie na stadion Sevilli , na pewno nie będzie dla beniaminka to łatwe spotkanie , ponieważ Sevilla też zanotowała dwie kolejne wyjazdowe porażki pod rząd i na pewno w tym spotkaniu będzie chciała zdobyć komplet punktów, Sevilla jest zespołem z czołówki i takie spotkania po prostu musi wygrywać, Cordoba na tym stadionie punktów nie zdobyła nigdy , w dwóch dotychczasowych spotkaniach dwukrotnie wygrali gospodarze, nie stracili nawet bramki a ich bilans to 4:0 . Sevilla w tym sezonie na swoim stadionie jest niepokonana, zanotowała 8 zwycięstw oraz 3 mecze zremisowała , uważam że , w tym spotkaniu jest niepodważalnym faworytem , który spokojnie po raz kolejny powinien sięgnąć po komplet punktów, z nierówno grającym beniaminkiem z Cordoby.
 
 
 
:plus: 60
Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division

Spotkanie:  Granada – Ath. Bilbao

Typ: over 2.5

Kurs: 2.72

Buk: Pinnacle

Godz. 20:00

Analiza:

Co tydzień w Hiszpanii przynajmniej jedno ze spotkań musi mi zaimponować kursem na bramki wobec którego obojętnie nie mogę przejść, tym razem padło na Granade i mecz tutejsze ekipy z Bilbao.

Gospodarze zamykają ligową stawkę z dorobkiem 18 punktów, na ich szczęście w tym roku rywalizacja w drugiej połówce tabeli jest mega wyrównana.  Tak naprawdę dziesiąta Celta Vigo niczego nie jest pewna 7 oczek przewagi nad Granadą to naprawdę nie tak dużo.  Granada do tej pory strzeliła tylko 14 bramek co przy 35 straconych wygląda bardzo słabo.  Ostatnio poprawili  się w grze u siebie gdzie nie przegrali od pięciu spotkań ale tylko raz wygrali. Bilbao to jedno z największych rozczarowań sezonu patrząc na to co grali przed rokiem. Od początku sezonu im nie idzie, był przez pewien czas taki okres że wydawało się że łapią odpowiedni rytm ale szybko to minęło.  Prawdziwą bolączka zespołu stała się postawa w defensywie, dużo ich spotkań oglądałem i mają straszne fragmenty gry w którym porostu cała linia defensywa w jednym momencie popełnia błąd za błędem za co zostają karani i głupią tracą bramki.  Ofensywa dla mnie też jest mniej wyrazista ale tutaj akurat widzę że jakaś poprawa jest a tej ciągle brakuje w defensywie a idealnie słabość tej ekipy obnażyła Barcelona wygrywając na San Mames bez problemów 2:5 a był to teren gdzie ten zespól w ostatnich sezonach tracił punkty.

Dla mnie spotykają się dwa zespoły pozbawione jakiekolwiek wizji w grze defensywnie, kilka spotkań jednych i drugich widziało moje oczy, tak naprawdę te czternaście bramek zdobytych przez gospodarzy to dla mnie trochę zamazana rzeczywistość bo na pewno nie jest to ekipa która akcji nie potrafi tworzyć a nawet bym powiedział że szczególnie w kontrach wyglądają bardzo porządnie. Zresztą mają w przodzie fajne nazwiska Bangoura, doświadczony Riki, Kolumbijczyk Cordoba czy Al-Arabi.  Myślę że tutaj ofensywa zyska na wartości wobec tego co potrafią na tyłach wyprawiać jedni i drudzy. Gospodarze naprawdę muszą szukać tych punktów szczególnie u siebie co im wychodzi coraz lepiej jak wspomniałem wyżej  ale samymi remisami za dużo nie ugrają.  Levante oraz Cordoba grają odpowiednio z Barceloną oraz Sevillą i to na wyjeździe i nie muszę chyba pisać jak ważne będą trzy punkty w tym starciu.  Do Bilbao mam słabość zawsze mi się ta ekipa podobała na boisku no może nie w tym sezonie ale mimo wszystko ja tutaj dalej widzę ogromny potencjał.  W pierwszym starciu w Bilbao goście wgrali skromnie 0:1, przed rokiem góra tutaj byli gospodarze 2:0 rewanż dla Bilbao 4:0 – tak więc widać że jedni i drudzy bramki nawzajem potrafią zdobywać oby i dziś ich nie zabrakło.

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-24

 

:minus: 150

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leverkusen - Wolfsburg godz. 15:30
typ: 2 ( 1 połowa)
kurs: 3,50
Buk: WH

Do bardzo ciekawego pojedynku 21 kolejki dojdzie w Leverkusen,gdzie szósty w tabeli Bayer podejmie wicelidera Wolfsburg. Oba zespoły z aspiracjami na grę w Lidze Mistrzów, jednak na obecną chwilę bliżej końcowego sukcesu jest zespół gości. Wolfsburg lepiej rozpoczął rundę rewanżową rozbijając u siebie Bayern 4-1 oraz Hoffenheim 3-0, do tego doszedł remis we Frankfurcie 1-1. Bayer wpierw zremisował u siebie 0-0 z Dortmundem następnie wygrał w Berlinie 1-0 z Herthą by w ostatniej kolejce przegrać w Bremie z Werderem 2-1 .
Wydaję mi się,że Vfl to jedyny zespół ,który w tym momencie może zagrozić Bayernowi , choć traci do lidera osiem punktów to sadzę,że jeszcze nie odpuścili i do końca powalczą o mistrzostwo,zwłaszcza że ostatnio mistrz nie zachwyca. Bardzo dobrą dyspozycję może pochwalić się zawodnik Wolfsburga Kevin De Bruyne ,który strzelił  w trzech ostatnich meczach 5 goli. Oglądałem w tej rundzie  dwa spotkania Bayeru ,moim zadaniem "Aptekarze" zagrali słabo i widać,że jeszcze nie są w szczytowej formie, natomiast oglądając mecz Wolfsburga z Bayernem ,byłem bardzo zaskoczony wysoką dyspozycją gospodarzy.
Wolfsburg wygrał dwa ostatnie mecze z Bayerem 4-1 oraz 3-1 co prawda na własnym boisku,myślę że teraz przyjdzie czas na zwycięstwo w Leverkusen a zespół gości pokaże swą wyższość już w pierwszej połowie .

 

http://obstawianie.com/topic/23766-bundesliga/page-16

 

:plus: 250

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:

Godzina: 14:00
Spotkanie: Cuevas Pablo - Santiago Giraldo
Typ: over 22.5 gems
Kurs: 1.94
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

To już chyba trzeci raz jak typuje mecz Cuevasa na tym turnieju, ale bardzo spodobał mi się ten zawodnik, prowadzi on ciekawy styl gry na mączce i już na początku turnieju pisałem, że może on tutaj bardzo namieszać i się nie myliłem widzimy go dzisiaj w półfinale i ma on dużą szanse, aby znaleźć się w finale. Pablo wczoraj grał z Nicolasem i tak jak się spodziewałem było zacięte spotkanie, ale tylko w pierwszym secie, bo potem już serwisy były oddawane i ostatecznie Cuevas wygrał mecz 2-1. Santiago nie miał też łatwej drogi do finału, w dwóch spotkaniach przez bukmacherów był skazywany na porażkę, ale walczył dzielnie z Berlocqiem, bo o meczu z Foginnim nie ma co się wypowiadać, ten zawodnik nie powinien już nigdzie startować, ponieważ on nie ma głowy do gry od dłuższego czasu coś z nim nie tak i nawet ducha walki nie widać. Skłaniam się ku overu gemowemu, ponieważ Pablo lubi wygrać seta i następnego oddać, to taki mały przestój w grze, zresztą Santiago to samo po dobrym secie w walce nagle drugi set nie idzie po ich myśli. Mam nadzieje, że półfinał będzie bardzo zacięty i trzysetowy i oczywiście wygrana Pablo Cuevasa mnie zadowoli, ponieważ liczę, że ten zawodnik wygra ten turniej.

 

http://obstawianie.com/topic/30939-atp-rotterdam-sao-paulo-memphis/?p=880631

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: US Palermo - SSC Napoli
Typ: 2

Kurs: 2.05
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Bardzo ciekawe spotkanie w ramach 23.kolejki Serie A zobaczą dziś kibice na La Favorita - Renzo Barbera. Otóż świetnie w tym sezonie radzący sobie beniaminek US Palermo w meczach u siebie – do tej pory 6 zwycięstw, 4 remisy i tylko jedna porażka (z Lazio) zmierzy się z Napoli. Aktualnie 3 drużyną w tabeli, która dla odmiany bardzo dobrze wypada w meczach wyjazdowych – 6 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki.

Patrząc tylko na te statystyki ciężko jest wskazać na faworyta ja jednak podejmę się tego zadanie i wskażę drużynę bardziej doświadczoną, mającą lepszych piłkarzy i większy potencjał czyli Napoli. Podopieczni Rafy Beníteza ostatnio spisują się naprawdę dobrze, po porażce z Juventusem wygrali 4 kolejne mecze ligowe i zbliżyli się do Romy już na odległość 4 punktów. Na pewno więc Napoli będzie walczyć o to by jednak w ostatecznej klasyfikacji zając 2.miejsce w tabeli dający pewny start w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Palermo natomiast ostatnio zostało dość brutalnie sprowadzone na ziemię – na San Siro ulegli odradzającemu się Interowi 0:3.

Warto wspomnieć, że przez długi czas Napoli nie mogło znaleźć patentu na Palermo w meczach na ich stadionie. Dopiero w sezonie 2011/12 wygrali tutaj 3:1, sezon później gdy Palermo spadało z ligi również wygrali na La Favorita - Renzo Barbera tym razem 3:0.

Jak wygląda sytuacja kadrowa przed tym spotkaniem? Trener gospodarzy Giuseppe Iachini nie może skorzystać z usług Giancarlo González (16/1) i Roberto Vitiello (5/0). W drużynie gości natomiast nie zagrają dziś Dries Mertens (19/2), Camilo Zúniga (6/0), Michu (3/0), Giandomenico Mesto (2/0) i Lorenzo Insigne (11/1).  Jak widzimy nieco więcej osłabień jest w drużynie Napoli ale wydaje mi się, że nawet bez tych kilku graczy są wstanie dziś zdobyć komplet punktów tym bardziej, że ostatnio prezentowali naprawdę wysoki poziom. Owszem Palermo na własnym obiekcie nie przywykło przegrywać ale mecz z Interem pokazał, że w drużynie Palermo są jeszcze spore braki i gdy trafią na lepszego od siebie rywala, który w dodatku jest dobrze dysponowany to niestety takie mecze przegrywają. Myślę, że dziś możemy być tego świadkami.

 

http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/?p=880636

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna: Niemcy - 2. Bundesliga
Godz: 13:00
Spotkanie: Ingolsstadt - Sandhausen
Typ: Ingolstadt -1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

W dniu dzisiejszym na Audi-Sportpark drużyna Ingolstadt podejmie Sandhausen. Obecnie drużyna gości zajmuje pozycję lidera z dorobkiem 43. punktów i bilansem meczowym 12 zwycięstw - 7 remisów i tylko jedna porażka. Bramki: 33-14. Natomiast przyjezdni okupują obecnie 14. pozycję mając w dorobku 21. punktów. Bilans meczy: 5 zwycięstw - 6 remisów i 9 porażek. Bramki: 15:25. Jeżeli chodzi o mecze u siebie to Ingolstadt także spisuje się najlepiej, a mianowicie odnosili zwycięstwo 7 razy, 3 razy dzielili się punktami i nie przegrali ani jednego spotkania. Drużyna Sandhausen nie radzi sobie zbyt dobrze na boisku przeciwników, na 9 rozegranych meczy 2 razy wywozili 3 punkty, raz remisowli i aż 6 razy uznawali wyższość rywali. Po przerwie drużyny rozegrały w tym roku po jednym spotkaniu. Jak przystało na lidera rozgrywek Ingolstadt ograł na wyjeździe Greuther Furth 1-0, natomiast Sandhausen podzielili się punktami z St. Pauli, padł wynik 0-0. Dzisiejsi rywale rozegrali jesienią spotkanie na stadionie Sandhausen i ekipa z Bawarii wygrała gładko 3-0 po dwóch golach Lexa i jednego Hinsterseera. Podsumowując, widać ogromną różnice w grze obu ekip. Ingolstadt jest drużyną o klasę jak nie o dwie lepszą. Także uważam, że Ingolstadt pewnie będzie kroczył po mistrzowski tytuł i awans do Bundesligi. Nie powinien tracić punktów w takich meczach i utrzymywać przewagę który wywalczyli w poprzedniej rundzie. Jak dla mnie pewne zwycięstwo gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/topic/20513-2-liga-i-ligi-ni%C5%BCsze/page-8

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Vive Kielce - HB Dunkerque
Typ: 2
Kurs: 3,40
Godz: 13.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami spotkanie 9. kolejki rozgrywek tegorocznej Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych w grupie C, do rywalizacji stają zespoły Vive Tauronu Kielce i HB Dunkerque. Gospodarze dzisiejszego spotkania w tej edycji LM jak i polskiej Superligi wygrali wszystkie spotkania, może to się jednak dzisiaj zmienić, bowiem po powrocie z MŚ w kieleckim zespole jest plaga kontuzji. Najprawdopodobniej w kadrze na dzisiejsze spotkanie znajdzie się tylko dziewięciu zawodników w tym 2 bramkarzy, 2 rozgrywających, 4 skrzydłowych i kołowy. Bardzo prawdopodobne jest również, że kielecka drużyna odpuści ten mecz bowiem zapewnili juz sobie pierwsze miejsce w grupie, a Dujszabaev powiedział, że obecnie liga jest dla nich najwazniejsza. Dunkierka w tym sezonie LM spisuje się dość przeciętnie jak na Mistrza Francji, bowiem obecnie walczy o co najwyżej trzecie miejsce w grupie, w rodzimej lidze grają bez rewelacji bowiem zajmują dopiero 5. miejsce w tabeli. Atutem tej druzyny jest dobra gra w obronie i to może im pomóc w zwycięstwie bowiem w Vive na rozegraniu będzie grał co najmniej jeden skrzydłowy i zagrożenie z drugiej linii nie będzie tak duże jak zazwyczaj. Sądzę, że jeśli Dunkierka nie przespi początku spotkania to wygra ten mecz bowiem 7 graczy Vive nie wytrzyma kondycyjnie całego spotkania.

 

http://obstawianie.com/topic/29766-liga-mistrz%C3%B3w/

 

:minus: 200

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia ( Eerste Klasse )
Spotkanie: R.A.E.C. Mons - R.E. Virton
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 14.02.2015
Godzina: 20.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam do Belgii gdzie trwa 26 kolejka ligowa tamtejszej Eerste Klasse.
W mieście Mons Liczącym ponad dziewięćdziesiąt trzy tysiące mieszkańców na Stade Charles Tondreau mogącym pomieścić trzynaście tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Royal Albert-Elizabeth Club de Mons założonym w 1909 roku o barwach czerwono-białych a w gości z miasta Virton liczącego prawie dwanaście tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1922 o barwach biało-zielonych a mianowicie Royal Excelsior Virton.
R.A.E.C. Mons rozegrał w tym sezonie ligowym 25 spotkań w których zdobył 40 punktów po 10 zwycięstwach, 10 remisach oraz 5 porażkach i zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 37-24.
R.E. Virton zdobył 46 oczek w swoich 24 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 13 zwycięstwach, 7 remisach oraz 4 porażkach co daje obecnie 5 pozycję w tabeli belgijskiej Eerste Klasse, bilans bramek 41-23.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 13 razy zdobywając 24 oczka po 6 wygranych, 6 remisach oraz 1 porażce, bilans bramek na swoim Stade Charles Tondreau 22-9.
Goście zdobyli 21 punktów w swoich 12 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 6 zwycięstwach, 3 remisach oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 17-14.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli ligowej 6 punktów a w ostatnich 2 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami o ligowe oczka w mieście Mons dwukrotnie lepsi byli gospodarze wygrywając 2:0 oraz 5:1.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Royal Albert-Elizabeth Club de Mons u siebie w tym sezonie ligowym gra dobrze i potrafi grać na swoim terenie z zespołem z miasta Virton a Royal Excelsior Virton na wyjazdach gra w tym sezonie dobrze lecz wyjazdy do miasta Mons im ewidentnie nie leżą i nie potrafią tam grać i moim zdaniem komplet 3 ligowych oczek kolejny raz pozostanie na Stade Charles Tondreau.

 

http://obstawianie.com/topic/20519-belgijska-2-liga-i-ligi-ni%C5%BCsze/page-2

 

:plus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie B
Spotkanie: FC Pro Vercelli 1892 - AS Cittadella

Typ: Obie strzelą gola
Kurs: 2.05
Bukmacher: William Hill
Godzina: 15:00

Analiza:

Przed nami 26sta kolejka włoskiej "Serie B" a wybrałem mecz między "Pro Vercelli vs Cittadella" Wg. bukmacherów faworytem jest drużyna gospodarzy, która to jest notowana 6 pozycji wyżej niż goście. Ponadto bilans też mają lepszy. Na 25 spotkań 9 meczy wygranych 6 remisów a 12 porażek. Zdobyli w sumie 33 punkty co ulokowało ich na 12stej pozycji. Stracili 33 bramki a zdobyli 27. Ostatnie 5 spotkań to 3 remisy 1 przegrana i 1 zwycięstwo.
Cittadella natomiast dalej tkwi w strefie spadkowej bo jest na 18stym miejscu z bilansem 5 wygranych 12 remisów oraz 8 przegranych. Drużyna zdobyła w ten sposób 27 punktów. Ostatnie 5 spotkań to 2 wygrane, 2 remisy i jako piąta to jedna porażka z 28.12.2014.
Jak liczyłem to goście w całym sezonie na 25 spotkań aż w 20stu meczach zdobyli przynajmniej po tym jednym golu. Nie udało im się to jedynie w pięciu spotkaniach. Gospodarzy nie liczyłem ale zapewne mniejsza ilość.
Zdecydowanie gram w tym spotkaniu typ na to, że obie drużyny zdobędą bramkę. Do gości jestem przekonany w 100% natomiast co do gospodarzy to nie wiem grają u siebie i przed publiką na pewno będą próbowali tego gola zdobyć.

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Bundesliga
Spotkanie: Bayern Monachium - Hamburger SV
Typ:  Hamburger Sv poniżej 2,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.90
Godz: 15:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Bayern ostatnio nie zachwyca remisy na własnym stadionie to naprawdę rzadkosć w ekipie z Monachium, plotki mówią że Guardiola ma przejść do Manchesteru City więc morale i nastawienie w klubie nie są zbyt dobre, dlatego dzisiejsze spotkanie pokaże czy Ekipa z Niemiec jest w stanie walczyć o finał ligi mistrzów, Bayern utrzymuje się przy piłce w około 70%, myslę że Hamburg zagra z kontry i nie będą istnieć na Boisku, Bayern tylko raz w tym sezonie stracił 3 rożne przeciwko ekipe Bayeru leverkusen gdy to Bayern grał w dziesiątke po otrzymianiu czerwonej akrtki an początkumeczu a jest to z pewnościa zespół lepszy od Hamburgera, myślę że dominacja ekipy z Monachium przechyli szale tego typu na naszą korzyśc i powinnien spokojnie wejść. Powodzenia

 

http://obstawianie.com/topic/23766-bundesliga/page-16

 

:plus: 90

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Sevilla-Cordoba
Typ; Liczba rogów-goście Powyżej Poniżej powyżej 2.5
Kurs 1.60
Buk Betsafe
Godz: 16:00

 

 

Szanse na pokrycie overa ze strony gości oceniam jako spore nie dlatego że Cordoba często zdobywa rożne ale dlatego że ogólnie w lidze hiszpańskiej tych rożnych oglądamy sporo.A co za tym idzie goście tego pojedynku powinni bez problemu zrobić 3 rożne.Sevilla gra u siebie dość dobrze chociaż ostatnio troche słabsze wyniki osiągają to jednak głównie za sprawą naprawde trudnych rywali dlatego dzisiaj powinni strzelić pare goli a potem pilnować tego prowadzenia i tu właśnie otwiera się szansa dla gości gdzie będą mogli stwarzać jakieś okazje bramkowe a co za tym idzie rożne.Cordoba w konfrontacjach z mocnymi drużynami takimi jak Valencia czy Atletico potrafiło robić 4 lub 5 rożnych jedynie z Barcą nie zdołali zrobić żadnego rożnego.Wiadomo każdy mecz jest inny rożne w dużej mierze to przypadek nie da się tego przewidzieć ale jestem jakoś spokojny o ten typ.

 

http://obstawianie.com/topic/23769-primera-division/page-24?do=findComment&comment=880620

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie Pogoń Szczecin- Lech Poznań
Typ; 2
Kurs 1.60
Buk Betsafe
Godz: 18:00

 

21 Lutego 2014 roku Pogoń podejmowała u siebie Lecha i wszyscy pamiętamy jak to się skończyło. Marcin Robak rozstrzelał obronę Lecha zdobywając pięć bramek a Portowcy wygrali aż 5-1. Myślę, że w tym roku Lechici zdecydowanie inaczej rozpoczną rundę wiosenną i jadą do Szczecina szczególnie zmotywowani z chęcią rewanżu. Lech po 19 kolejkach z 32 punktami zajmuje trzecie miejsce ze strata do Legii 6 punktów. Goście myślą już o zdobyciu Mistrz Polski w tym sezonie widać to po transferach gdzie sprowadzili takich piłkarzy jak: David Holman, Tamas Kadar i Arnaud Sutchuin-Djoum a na dodatek wykupili Darko Jevtica. Moim zdaniem te transfery pozwalają Lechowi poważnie myśleć aby zagrozić Legii, która walczy na kilku frontach i może pogubić punkty gdy jeszcze nie odpadnie z Pucharu Polski czy też Ligi Europejskiej. Portowcy także maja wysokie cele w tym sezonie jak dotychczas zajmują 7 pozycje ale ścisk w tabeli od 6 do 14 miejsca jest bardzo duży i mogą szybko stracić te swoją pozycje. Do Pogoni przybyło tylko dwóch zawodników jest to Michał Janota i Vladimirs Kamess.

 

 

http://obstawianie.com/topic/29243-ekstraklasa-20142015/page-5?do=findComment&comment=880698

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie A

 

458.png?timestamp=1423925524493 it1.png 6195.png?timestamp=1423925524499

 

Spotkanie: Palermo - Napoli
Typ: Napoli wygra i powyżej 2.5 bramki
Kurs: 3,00
Data i godzina: 14.02.2015 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej trzeciej kolejki włoskiej Serie A, pomiędzy US Palermo a SSC Napoli. Palermo niespodziewanie gładko i wyraźnie przegrało w niedzielę wyjazdową potyczkę z Interem Mediolan. Teraz Sycylijczycy spróbują się zrehabilitować na własnym boisku z Napoli. Czy w starciu z mającym na koncie cztery kolejne zwycięstwa w Serie A przeciwnikiem mają jakieś szanse? Za gospodarzami na pewno nie przemawia historia spotkań obu ekip w ostatnich latach. Na pięć potyczek przegrali oni cztery, a jedną zremisowali 3:3. W dwóch ostatnich meczach na Renzo Barbera stracili aż po trzy gole, wyraźnie odstając od wyżej notowanego rywala. Teraz jednak Palermo prezentuje się dużo lepiej niż wcześniej i może pochwalić się trzema kolejnymi triumfami w meczach o stawkę u siebie. W sumie na Renzo Barbera w tym sezonie w Serie A podopieczni Giuseppe Iachiniego ulegli tylko Juventusowi. Ja mimo wszystko jednak skłaniam się ku przyjezdnym, którzy ostatnio popisują się niezłą skutecznością i solidnością w defensywie. W pierwszej kolejności polecam typ na over 2.5 gola, który jest dużo bezpieczniejszy, a dopiero potem na gości. W drużynie Giuseppe Iachiniego zabraknie dziś kontuzjowanego Roberto Vitiello oraz pauzującego za żółte kartki Gianzcarlo Gonzaleza. Natomiast w drużynie Rafaela Beniteza nie zobaczymy dziś kontuzjowanych Camilo Zunigi, Michu oraz Lorenzo Insigne, nie pewny występu jest także Giandomenico Mesto, który miał problemy z mięśniem, w drużynie gości zabraknie również Driesa Mertensa, który pauzuje za nadmiar żółtych kartek. Moim zdaniem dziś wygrają goście przemawia za nimi zarówno historia spotkań jak i aktualna forma, nawet pomimo kilku osłabień w zespole. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.

http://obstawianie.com/topic/23815-serie-a/?p=880703

 

:minus: 150

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Hokej na Lodzie - Włochy - Elite A, Playoffs
Spotkanie.Vipiteno - HC Neumarkt Riwega
Typ.under 6,5 gola
Kurs.1,60
Bukmacher.OddsRing
Data.14/02/15 19:30

Analiza.

Spotkanie we Wloskiej Serie A pomiedzy zespolami Vipiteno - HC Neumarkt Riwega zapowiada sie na bardzo wyrownane.Gospodarze po rundzie zasadniczej na 1 miejscu-60 punktow,natomiast HC Neumarkt Riwega 4 lokata i 47 oczek.Dzisiaj pierwsze spotkanie fazy play-off ,a wiec zarty sie skonczyly i bedzie uwazna gra w obronie i badanie przeciwnika na ile go stac.Dlatego tez stawiam w tym pierwszym meczu na under bramkowy.Zreszta ostatnie mecze pomiedzy tymi ekipami takze underowe...

12/02/15 EARk HC Neumarkt Riwega - Vipiteno 4:0
23/12/14 EARk Vipiteno - HC Neumarkt Riwega 3:2 (Do)
13/12/14 EA HC Neumarkt Riwega - Vipiteno 3:5
20/09/14 EA Vipiteno - HC Neumarkt Riwega 1:2

Tak wiec mamy tutaj 4 spotkania pomiedzy tymi ekipami i 3 undery,a co najwazniejsze gdy gospodarzem tak jak dzisiaj byla ekipa Vipiteno notowalismy same undery.Obie ekipy ostatnie dwa mecze ligowe takze under ponizej tej lini i wszystko wskazuje,ze dzisiaj takze spotkanie moze byc underowe,bo stawka duza...
 
 
:plus: 60
Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...