Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina:Piłka nożna LM
Spotkanie Szachtar-Bayern

Typ; Bayern -1 ( w razie wygranej 1 golem zwrot)
Kurs 1.52
Buk Bet 365
Godz: 20:45
Analiza: Witam, po przerwie powracaja do nas elitarne rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów, na pierwszy rzut idą spotkania PSG-Chelsea, oraz Szachtar - Bayern. Ja postanowiłem zainteresować się tym drugim. Według mnie to jest kasa za darmo , jeżeli ktokolwiek w tym spotkaniu zagra na drużynę przyjezdnych , Bayern w grupie wygrał 5 na 6 możliwych spotkań , przegrał tylko na stadinie Manchesteru City,ale dlatego że od 20 minuty grał bez 1 piłkarza, ( gospodarze i tak wygrali tylko 3:2), szachtar dla odmiany tak na prawdę zapewnil sobie awans spotkaniami z niezwykle słabym Bate Borysów z którym wygrał dwukrotnie, na swoim stadionie w 3 meczach zanotował remis porażke oraz zwycięstwo, Porto tam zremisowało,ale było zespołem zdecydowanie lepszym po prostu zabrakło szczescia, Bilbao natomiast pewnie sięgnęło tam po komplet punktów, bayern jest w dobrej dyspozycji, wygrał wczoraj aż 8 :0 z Hemburgiem w lidzę co na pewno mocno podbuduję morale tego zespołu po przykrej wpadce jaka miała miejsce w spotkaniu wyjazdowym do Wolfsburga jakiś czas temu, tutaj to Bayern jest faworytem ja uważąm że jest w stanie wygrać spokojnie i wysoko, ponieważ nie muszą się już tak bardzo skupiać na lidze, ponieważ ich przewaga nad resztą stawki jest dosyć spora,

 

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-6?do=findComment&comment=865491

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Conference South )
Spotkanie: Whitehawk F.C. - Concord Rangers F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.20
Data: 17.02.2015
Godzina: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Zapraszam na rozgrywki angielskiej Conference South.
We wschodniej części Brighton Whitehawk na The Enclosed Ground mogącym pomieścić dwa tysiące widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Whitehawk Football Club założonym w 1945 roku o barwach czerwonych a w gości z miasta Canvey Island liczącego ponad trzydzieści osiem tysięcy mieszkańców przyjedzie zespół założony w roku 1967 o barwach żółto-niebieskich a mianowicie Concord Rangers Football Club.
Whitehawk F.C. rozegrało w tym sezonie ligowym 29 spotkań w których zdobyło 49 punktów po 15 zwycięstwach, 4 remisach oraz 10 porażkach i zajmuje obecnie 5 miejsce wtabeli ligowej z bilansem bramkowym 44-36.
Concord Rangers F.C. zdobyło 41 oczek w swoich 27 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 11 zwycięstwach, 8 remisach oraz 8 porażkach co daje obecnie 10 pozycję w tabeli angielskiej Conference South, bilans bramek 42-34.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym 14 razy zdobywając 28 oczek po 8 wygranych, 2 remisach oraz 4 porażkach, bilans bramek na swoim The Enclosed Ground 22-13.
Goście zdobyli 15 punktów w swoich 12 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 4 zwycięstwach, 3 remisach oraz 5 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 10-15.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli 8 oczek lecz goście mają 2 mecze mniej w tabeli ligowej a w ostatnich ich 2 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami o ligowe punkty rozegranymi w mieście Whitehawk raz wygrali gospodarze oraz raz 3 oczka pojechały do miasta Canvey Island, bilans bramek w tamtych meczach 1:2 na korzyść Concord Rangers F.C..
Moim typem na ten pojedynek jest zwycięstwo gospodarzy, Whitehawk Football Club u siebie ostatnio gra bardzo dobrze i pokonuje nawet na swoim terenie bardzo dobre zespoły w delegacjach a Concord Rangers Football Club lepiej gra na swoim terenie i w delegacjach juz tak skuteczne nie jest dlatego moim zdaniem 3 oczka pozostaną na The Enclosed Ground.

 

http://obstawianie.com/topic/20478-anglia-pozosta%C5%82e-ligi/page-12?do=findComment&comment=881023

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz. 20:45

Spotkanie: Shakhtar - Bayern 

Typ: Over 3,5 

Kurs: 3,0

Buk: WilliamHill

 

 

 

Analiza: 

 

Po kilku miesiącach oczekiwania na europejskie boiska wraca Liga Mistrzów. We wtorkowy wieczór zostaną rozegrane dwa mecze. Ten moim zdaniem ciekawsze PSG - Chelsea oraz Shakhtar - Bayern. Ja jednak tego pierwszego nie ruszam bo nie mam pojęcia jak to może się rozstrzygnąć. Jednak w wypadku tego drugiego mam moim zdaniem ciekawy typ. Szachtar w grupie LM awansował z drugiego miejsca, grając z Porto, Athletic B. oraz Bate Borysow. Widać zatem że grupa nie była mocno wymagająca. Zespołem do "lania" byli Białorusini, a Athletic nie był w dobrej dyspozycji. Jedynie Porto grało dobrze.Jak wiemy z powodu kłopotów na Ukrainie dzisiejsze spotkanie zostanie rozegrane nie w Doniecku, a w Lwowie. Ten fakt na pewno sprawia, że "gospodarze" będą mieli trudniej o dobry wynik w tym meczu. Do tego rozgrywki na Ukrainie jeszcze nie ruszyły, a to na pewno nie jest dobry znak dla Szachtaru. Ostatnio grali jedynie mecze towarzyskie i to z różnym skutkiem. Dzisiaj będzie to ich pierwszy bardzo ważny mecz po tak długiej przerwie. Nie wiadomo w jakiej są dyspozycji. Zagrają na pewno ofensywnie bo tak gra Szachtar. Na pewno spowodowane jest to tym, że w składzie mają bardzo wielu Brazylijczyków, a większość jest bardzo uzdolnionych i grających ofensywny futbol. Jeśli chodzi o gości to Bayern już od ponad dwóch tygodni gra o punkty w Bundeslidze. Na pewno jest to na plus bo są w rytmie meczowym. Co prawda nie zaczęli tego roku imponującą bo od wysokiej porażki z Wolfsburgiem oraz remisem z Schalke, to jednak dwa ostatnie spotkanie pokazało że już wszystko idzie w dobrym kierunku. Zwłaszcza ostatni mecz z Hamburgerem pokazał siłę ofensywną Bayernu strzelając aż 8 bramek! Już w grupie LM pokazali, że w tym roku będą walczyć o tytuł. Wygrali 5 z 6 meczy pewnie wygrywając grupę, a grali przecież z Manchesterem City, AS Romą i CSKA Mokswą. Strzelili aż 16 bramek co daje prawie 3 strzelone na mecz. Stawiam dzisiaj na bardzo otwarte spotkanie. Gospodarze grają ofensywną piłkę, tak samo i goście. Wiemy jaką siłą ofensywną dysponuje Guardiola. Myślę, że sam Bayern może pokryć ten over ale Brazylijczycy z Szachtara powinni też "ukłuć" przyjezdnych. 

 

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-7

 

:minus: 150

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz. 20:45

Spotkanie: Shakhtar - Bayern 

Typ: 1x

Kurs: 3,20

Buk: Unibet

Analiza:

 

Rozochocony wysokim zwycięstwem w lidze w miniony weekend Bayern będzie gościć na Ukrainie. Moim zdaniem szanse na to, że zostanie on zatrzymany są znacznie wyższe, niż widzą to bukmacherzy, wystawiając kursy na Bayern w okolicach 1,40. Sądzę, iż Shakhtar szczególnie w meczu rozgrywanym na Ukrainie ma szanse na zaskoczenie dużo bardziej utytułowanego rywala. To już faza pucharowa Ligi Mistrzów, tutaj nie ma przypadkowych drużyn. Skoro Ukraińcy się tutaj znaleźli, odprawiając z kwitkiem Bilbao muszą prezentować określony poziom i Bawarczykom na pewno nie będzie łatwo ich ograć. Oczywiście liga ukraińska nie wznowiła jeszcze rozgrywek i można się tutaj doszukiwać tego, że Ukraińcy mogą nie być w rytmie meczowym. Jednak taka sytuacja ma miejsce co roku, to nie jest dla nich nowość, że w lutym grają w europejskich pucharach. Myślę zatem, że doświadczenie, które zbierali sukcesywnie w ostatnich sezonach sprawi, iż fizycznie nie będą odstawali od Bayernu, który tak na dobrą sprawę nie można powiedzieć w jakiej jest formie. Wg mnie wysokie zwycięstwo w ostatniej kolejce Bundesligi zniekształca obraz. Czerwona lampka alarmowa na pewno zapaliła się w Wolfsburgu, kiedy to Bayern dostał tęgie lanie od Wilków. Szachtar, podobnie jak VFL prezentuje ofensywną piłkę. Jeśli Ukraińcy się nie cofną i nie będą trzymać podwójnej gardy (a w to nie wierzę) to naprawdę powinniśmy być świadkami dobrego widowiska, niekoniecznie do jednej bramki. Mecz, jak każdy domowy mecz Szachtara od 7 miesięcy zostanie rozegrany we Lwowie. Myślę, że ponad pół roku to już wystarczający czas, by piłkarze faktycznie się na nim zadomowili i nie widzę w tym żadnego problemu. Tym bardziej, że stadion na LM wypełnia się po brzegi. Jeśli chodzi o kadrowe problemy to Bayern ma ich więcej. Nie zagra jeden z ważniejszych zawodników w tej układance Guardioli, a więc Lahm oraz pozostali zawodnicy, którzy od dłuższego czasu leczą kontuzje: Javi Martinez i Thiago Alcantara. Nie wiadomo czy zdolni do gry będą Rafinha, Ribery i Xabi Alonso. Jeśli chodzi o Szachtar to prawdopodobnie jedyną absencją będzie pauzowanie za kartki Tarasa Stepanenko. Spodziewam się wyrównanego spotkania.

 


 

:plus: 220

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szachtar - Bayern godz. 20:45
typ: Bayern -2 (EH)
kurs: 3,75
Buk: WH


Po zimowej przerwie wracamy do Ligi Mistrzów. W tej fazie nie ma co już kalkulować trzeba wygrywać wszystkie mecze jeżeli chce się zagrać w finale,taki cel ma na pewno Bayern. Dziś w Lwowskiej Arenie Szachtar podejmie Bayern. Dla mnie zdecydowanym faworytem jest zespół gości. Myslę,że ostatnie zwycięstwo 8-0 nad HSV rozwiało wszytskie watpliwości czy Monachijczycy są w formie, po słabym początku wszystko wraca na odpowiednie tory.
Trudno powiedzieć cos o formie gospodarzy,którzy jak wiadomo niestety w Doniecku nie grają, Szachtar rozegrał osiem meczy sparingowych przed sezonem, w których dwa razy przegrał z brazylijskimi druzynami,trzy razy zremisował i trzy wygrał. Jednak Ukraińcy wygrali tylko jedno spotkanie z pięciu z klubami z Brazylii,natomiast zwyciestwa 2-1 z Murcią oraz Aalborgiem nie przekonują mnie do wysokiej formy Szachtara.
Dla gospodarzy będzie to pierwszy mecz o punkty od ostatniego spotkania w Lidze Mistrzów , tak więc Szachtar ponad dwa miesiące nie grał żadnego ważnego meczu i ich forma może byc różna.
Obie ekipy ze sobą jeszcze nie grały ,podejrzewam  że Szachtar będzie się bronił do pierwszej bramki a później worek z golami już się otworzy. Szachtar w ostatnich latach nie radził sobie z niemieckimi zespołami zwłaszcza na wyjeździe przegrywając z Borussią 3-0 oraz Bayerem 4-0 .
Tak więc dziś liczę na wysokie zwycięstwo Bayernu,które zapewni im awans praktycznie w pierwszym meczu. Ponadto kadra Guardioli się powiększa do gry wraca sporo zawodników, więc o dzisiejszy triumf gości raczej bym się nie martwił . Mój typ 0-4 .

 

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-7

 

:minus: 200

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Mistrzów

Godzina: 20:45

Spotkanie: FC Paris Saint-Germain – FC Chelsea Londyn

Typ: 1

Kurs: 2.80

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Niewątpliwie najciekawsze spotkanie pierwszego tygodnia fazy pucharowej Ligi Mistrzów, na Parc des Princes dojdzie bowiem do starcia dwóch naprawdę silnych ekip z naprawdę dużymi aspiracjami tj. Paris Saint-Germain podejmie Chelsea Londyn. Faworytem tego dwumeczu są raczej piłkarze José Mourinho ale na pewno w dniu dzisiejszym nie należy przekreślać szans również zespołu z Ligue 1.

Co prawda w fazie pucharowej musieli uznać wyższość Barcelony, ale przypomnę, że w meczach domowych odnieśli komplet zwycięstw (nawet Barcelonę pokonali 3:2 po naprawdę świetnym meczu). Chelsea natomiast w ostatnim czasie nie gra już z takim polotem jak wcześniej, nawet ich dwa ostatnie zwycięstwa (z Aston Villa 2-1 i Evertonem 1-0) można nazwać wymęczonymi. Warto jednak też zwrócić uwagę, że Chelsea ostatnio na wyjazdach gra różnie, owszem potrafili pokonać nie tak dawno Swansea 5-0 ale też przegrali z Tottenhamem (tracą 5 bramek) czy Newcastle, remisowali z Sunderlandem czy Southampton. Szansę więc na to by dziś to PSG cieszyło się z korzystniejszego rezultatu przed rewanżem uważam za całkiem spore.

Tym bardziej, że  wystarczy przypomnieć sobie sezon ubiegły, wtedy to Chelsea też była uznawana za zdecydowanego faworyta ćwierćfinału, a mimo to na Parc des Princes przegrali 1:3, w rewanżu co prawda odrobili straty i dzięki zwycięstwu 2:0 (gola na wagę awansu padł w samej końcówce) awansowali do półfinału. Pamiętam jednak, że w rewanżu nie mógł zagrać Zlatan a Edinson Cavani miał idealną okazję również w końcówce na gola na 1:1 i tym samym zamknąłby losy tego dwumeczu. Teraz zapewne piłkarze PSG są żadni rewanżu ale również chcą w końcu pójść krok dalej i nie tylko awansować do ćwierćfinału ale również dalej i przede wszystkim wyeliminować naprawdę znaczącą drużynę z rozgrywek Ligi Mistrzów.

W dzisiejszym spotkaniu trener gospodarzy Laurent Blanc nie będzie mógł skorzystać z usług Serge Auriera, Yohana Cabaye i Lucasa (kontuzje) a także Mory Diaw i Mike Maignan (decyzja trenera). Wydawało się również, że w kadrze zabraknie Marquinhosa i Matuidiego, którzy również narzekali na urazy ale są w niej i będą mogli pomóc swoim kolegom w spotkaniu z Chelsea. Jeśli chodzi o The Blues to w kadrze nie ma Johna Obi Mikela, Lewisa Bakera i Isaiaha Browna. Ważniejsze jednak jest to, że w kadrze jest kilku zawodników, których występ stoi pod znakiem zapytania, największy jest przy Cescu Fabregasie, ale również Oscar czy William odczuwają jeszcze jakieś urazy.

Podsumowując stawiam w tym meczu na zwycięstwo PSG. Paryżanie udowodnili już , że u siebie mogą wygrywać z najlepszymi (Barcelona, Chelsea) i liczę na powtórkę z rozgrywki czyli tak jak w ubiegłym sezonie zwycięstwo PSG z Chelsea w Paryżu, co na pewno uatrakcyjniłoby jeszcze bardziej mecz  rewanżowy.

 

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrzów-20142015/?p=881165

 

:minus: 150

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:  ATP - SINGIEL: Delray Beach (USA), twarda - 1/16-finału
Spotkanie: Ivan Dodig - Donald Young
Typ: over 22.5 gems
Kurs: 1.96
Godz: 17.02.2015r 20:30
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Wczorajszy over gemowy wszedł bez większego problemu, były trzy sety tak jak się spodziewałem, więc dzisiaj idę dalej w stronę overu gemowego, ale przenosimy się na główny turniej w Delray Beach. Spotkanie pomiędzy Ivanem Dodigiem, a Donaldem Youngiem. Co mnie skłoniło, żeby pobrać ten typ, a no świetne występy Donalda Younga w Memphis - pokonał Kudle, Tomica według mnie to bardzo fajne wyniki. Dodig zatrzymał się tam na Isnerze, ale zagrał na prawdę dobre spotkanie. Linia 22.5 gema po takim kursie według mnie to dobra inwestycja nawet na dwa sety, ponieważ po obu stronach mamy dwóch dobrze serwujących tenisistów, więc wystarczy 7:5 7:5 lub 6:4 7:6. Może bukmacherzy o czymś wiedzą o czym ja nie wiem i dlatego kurs jest tak wystawiony, ale wchodzę w to. Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/topic/30961-atp-rio-de-janeiro-delray-beach-marseille/?p=881171

 

:plus: 96

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów,  1/8 finału

Spotkanie: PSG – Chelsea

Typ: over 2.5

Kurs: 2.50

Buk: Pinnacle

Godz. 20:45

Analiza:

Wracają najbardziej emocjonujące rozgrywki klubowe w Europie a więc Liga Mistrzów,  wystartujemy od razu szlagierem na Parc des Princes w Paryżu mistrz Francji PSG będzie podejmować Londyńską Chelsea.  Będzie to rewanż za zeszłoroczną potyczkę tych ekip na etapie ćwierćfinału kiedy to górą okazała się ekipa z Anglii wygrywając dwumecz bramką zdobytą na wyjeździe – PSG wygrało pewnie u siebie 3:1 ale na wyjeździe przegrało 2:0 i  tak ich przygoda z Liga Mistrzów się zakończyła.  Dzisiejszego wieczoru znowu widzę spotkanie obfitujące w bramki z kilku powodów.

Zacznijmy od tego PSG dla mnie nie wygląda tak mocno jak przed rokiem, skład praktycznie nie uległ zmianie ale stabilność składu nie do końca przekłada się na lepszą postawę zespołu. Oczywiście nie grają tragicznie miewają naprawdę świetne mecze ale by wygrać te rozgrywki trzeba grać równo a tego im brakuje. Wyraźnie gorszą postawę widać w defensywie na tym etapie rozgrywek w swojej lidze stracili 22 bramki to tylko jedna mniej niż w całym poprzednim sezonie a za nami 25-ęć kolejek.  Efekt jest taki że czeka ich ciężka walka o obronę tytułu mistrzowskiego na razie przegrywają w tej walce z Lyonem oraz Marsylią. Rozgrywki grupowe zakończyli na drugim miejscu bramki nie stracili tylko w dwóch spotkaniach z słabiutkim APOEL Nikozja.  To ze jednak ta ekipa ma ogromny potencjał szczególnie w przednich formacjach pokazała rywalizacja grupowa z Barceloną - wygrana u siebie 3:1 oraz porażka na Camp Nou 3:2. Tak naprawdę ten dwumecz idealnie pokazuje wady oraz zalety ekipy w tym sezonie. Wracają do ataku to tutaj szczególnie liczą na Ibre który jest prawdziwym liderem zespołu i potrafi w każdym momencie strzelić coś niesamowitego.  W ostatnim spotkaniu ligowym trochę się skompromitowali remisując wygrany mecz do 88 minuty prowadzili u siebie ze słabym Caen by w odstępie dwóch minut stracić cenne trzy punkty.

W przeciwieństwie do PSG ekipa Mourinho jest mocniejsza ekipą niż przed rokiem w każdej formacji. Najwięcej jakości zyskali na ofensywie sprowadzając Diego Coste który idealnie wkomponował się w zespół i strzela na zawołanie. Dodatkowo  będzie to tego starcia idealnie przygotowany bo ostatnio przez karę nie grał w trzech spotkania a więc głód zdobywania bramek na pewno będzie.  Druga linia zyskała króla asyst Fabregasa który odrodził się w Anglii, po za tym więcej zmian nie ma czyli solidnie na tyłach i pomocy.  Efekt tych świetnie trafionych transferów widać na boiskach Premier League gdzie prowadzą z przewagą siedmiu oczek nad Chelsea.  Szczególnie przed własną publicznością wyglądają kapitalnie gdzie stracili zaledwie cztery bramki i dwa punkty.  Takiej twardej postawy w defensywie nie ma na szczęście dla mojego dzisiejszego typu na wyjazdach w 13 spotkaniach wyjazdowych stracili aż 17 bramek  różnica w tym co ma miejsce w domu ogromna.

Tak więc patrząc na to co się tutaj działo przed rokiem i na obecny wygląd obu ekip ten mecz znowu powinien być overowy. PSG jak wspomniałem jest słabsze w defensywie i zdaje sobie sprawę że trzeba pojechać do Londynu z zaliczką i to sporą bo przed rokiem dwie bramki nie wystarczyły. Chelsea jest za to mocniejszym zespołem w ofensywie i bardziej poukładanym cel mają ten sam czyli strzelenie bramki a do tego będzie potrzebna fragmentami odważniejsza gra. Bramka moim zdaniem rozrusza to spotkanie.

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-7

 

:minus: 150

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna EUROPA: Liga Młodzieżowa UEFA - Play Offy - 1/8-finału 
Spotkanie: Real Madrid U19 - FC Porto U19
Typ: Real Madrid U19 i OVER 3.5
Kurs: 2.75
Godz: 18:00
Bukmacher: Betano
Analiza:

Młodzieżowa Liga Mistrzów. Młodzież z Madrytu doszła w poprzednich rozrywkach do półfinału w którym przegrali overowo 0-4  :D z  Beneficą. Porto natomiast nie wyszli z grupy. W tym roku się udało ale na farcie remisując w 90+4'Ruiz L. A. (Rzut karny) z Szachtarem który i tak awansował z 1 miejsca. Porto nie traciło dużo bramek w tej rundzie grupowej ale wydaje się że nie miało żadnego przeciwnika na wysokim poziomie. Co zwraca UWAGĘ Porto overovo przegrywa głównie z Hiszpańskimi drużynami dzisiaj zgrają z Realem z którym jeszcze nie grali który rundę grupową przeszedł jak burza  19 goli i 7 straconych co pokazuje że są faworytem tego spotkania  wygrali 4 spotkania i 2 przegrali 3;2 i 3;2 także również overowo. Oba zespoły ze sobą jeszcze nie grali ale sądze że Real pójdzie pełną parą żeby wyjść na wysokie prowadzenie w pierwszym meczu aby spokojnie podejść do wyjazdu. Pewnie zależy im bardzo zęby wygrać gdyż tytułu z tamtego roku broni BARCELONA więc myślę że jest to dość pewny bet. Dodatkowo była teraz długa przerwa zimowa więc nie każdy będzie w rytmie meczowym i dla tego sądzę że Real jako zespół dużo bardzie klasowy/doświadczony z większymi umiejętnościami bardziej sobie poradzą w tym spotkaniu i wykorzystają każdy błąd 

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrzów-20142015/?p=881223
 
:minus: 150
Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna RPA Premier
Spotkanie: Supersport United - Kaizer Cheifs
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.40
Godz: 18:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Dzisiaj nic ciekawego, Ligi mistrzów nie stawiam nigdy bo tam nigdy nic nie wiadomo, zająłem się więc dzisiaj ligą Afrykańską a dokładnie ligą Premier z RPA. Druzyna gości niepokonana w tym sezonie i mam nadzieje że dzisiaj będzie tak samo ich bilans to 14-5-0. Druzyna gospodarzy natomiast zajmuje aktualnie 8 miesce w tabeli ze stratą aż dwudziestu trzech goli do lidera. United u siebie nie zachwyca seria trzech porażek z rzędu a wcześniej dwa remisy nie zapowiadają niespodzianki dzisiejszego wieczoru. Kaizer jest najlepszą drużyna atakującą i broniącą się w tym sezonie co potwierdza miejsce w tabeli. uważam że możliwy jest remis ale porażka gości w tym spotkaniu nie może nastąpić, myślę że czysta dwójka po kursie 1.95 może wejsć ale wole zagrać bezpieczniej. Powdzenia!

 

 

http://obstawianie.com/topic/20534-ligi-afrykańskie/#entry517844

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:noga: Holandia / Eerste Divisie /
2015.02.17 / Godzina 20:00
Spotkanie - De Graafschap : Venlo
Typ - De Graafschap powyżej 2.5 gola
Kurs -3.50
Buk - Bet365


Dziś zaglądam do drugiej ligi Holenderskiej i mecz pomiędzy De Graafschap które na tą chwilę zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 39 pkt i bilansem 12-3-9 a br 49:34 , rywal to Venlo z miejsca niżej bo nr 8 i tyle samo pkt jednak bramki to 28:29 i tu się na chwilę zatrzymam bo w typie mam trzy gole ze strony gospodarzy . dlaczego ? już sam wynik strzelonych ze strony gospodarzy jest widoczny gołym okiem 49 zdobytych w/g mnie dobry wynik a teraz jak to wygląda w meczach domowych a tu bilans 8-1-3 i gole 30 zdobytych przy 16 straconych i to przede wszystkim zadecydowało o moim typie bo z 49 bramek ogółem 30 w domu , ostatnie spotkanie z 13 lutego De Grafschap u siebie podejmowało Maastricht a wynik 3:1 , przed ostatni mecz to wyjazd do ostatniego w tabeli Waalwijk i 5:0 , teraz parę faktów o gościach , ci patrząc na mecze dom/wyjazd to niebo a ziemia i tak w domu 8-1-3 i br 19:11 a wyjazd 3-3-6 i br 9:18 tak więc liczę że i w tym spotkaniu stracą parę goli bo zaglądając do H2H to tu lepsze także De Grafschap i tak 10-2-5 i br 29:23 a tu na ich stadionie 5-2-1 i 16:11 tak więc sadzę że po tej dobrej grze u siebie w tym sezonie gospodarzy a przede wszystkim te strzelone gole to uważam że stać dziś gospodarzy na 3 gole , w poprzednim sezonie wynik jaki tu padł to 3:1 i na coś podobnego liczę dziś !

 

http://obstawianie.com/topic/20517-holenderska-eerste-divisie-i-ligi-ni%C5%BCsze/page-6?do=findComment&comment=881236

 

:minus: 200

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie: Henrique Cuhna vs Victor Estrella

Typ: 1 set 1

Kurs: 4,50

Buk: Bet365

Data/godzina rozpoczęcia: 17.02.2015/20:00

Analiza:

         Pierwsza runda turnieju w Morelos. Turniej z pulą nagród 75 tys. USD. Najwyżej rozstawiony jest Estrella. Wygrał ostatnio turniej w Quito, gdzie w finale pokonał Feliciano Lopeza. Spotkanie zostało zakończone w trzech setach. Dwa ostatnie to tie-breaki. Swoją konsekwencją Victor sprawił, że wygrał. Zrobił sobie tydzień przerwy, gdyż zrezygnował z turnieju w Santo Domingo. Paworęczny, jednoręczny backhand to typowe zagrania zawodnika z Dominikany. Warto odnotować, że w Quito grali na ziemi, dziś zagrają na nawierzchni betonowej. Na betonowej nawierzchni zawodnik z Dominikany nie zachwyca. Henrique Cuhna dostał się do turnieju głównego dzięki przebrnięciu przez kwalifikacje. Ograł w nich Rubensa Gonzaleza oraz Wilsona Leite. Brazylijczyk w ostatnim meczu pokonał rodaka w godzinę. Z pewnością słabą stroną był pierwszy serwis. Dziś niezwłocznie należy to poprawić. W pierwszym secie wygrany serwis to 100% 10/10. Cuhna to jeszcze młody zawodnik przebijający się głównie przede wszystkim przez kwalifikacje oraz turnieje niższej rangi. Cuhna jako zawodnik, który przebrnął kwalifikacje poznał już nawierzchnię. Dziś dobre rozpoczęcie spotkanie przez Brazylijczyka może być wyznacznikiem do zwycięstwa. Jest bardzo ciekawy typ w WinlineBet +2,5 gema pierwszy set w stronę Cuhna, ale to już Wasza decyzja-powodzenia

 

http://obstawianie.com/topic/30600-challenger/?do=findComment&comment=869780

 

:minus: 200

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...